Same Day Dental Implants

sameday dental dubai 1

Same Day Dental Implants specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Założona w 2012 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny zabiegów za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Implanty stomatologiczne SameDay, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Klinika SameDay Dental Clinic została założona w 2012 roku, a wysoko wykwalifikowani specjaliści stomatologiczni są w stanie zastąpić brakujące zęby w ciągu jednego dnia poprzez natychmiastowe wszczepienie implantów dentystycznych. Dzięki zastosowaniu implantów kątowych, umieszczonych bezpośrednio w dostępnej kości, procedura ta znacznie rzadziej wymaga przeszczepu kości, który zwykle wiąże się z wszczepieniem implantu i może być bolesny.

Dobrze udokumentowana technika “implantu tego samego dnia” pozwala na natychmiastowe wszczepienie implantów, dzięki czemu w ciągu 6 godzin mogą Państwo wyjść z “zębami tego samego dnia” i uśmiechem, z którego można być dumnym. Porcelana lub inne akcesoria są objęte 5-letnią gwarancją, co oznacza, że w przypadku uszkodzenia zębów protetycznych zostaną one bezpłatnie naprawione lub wymienione.

Dzięki naszemu zespołowi wyspecjalizowanych chirurgów jamy ustnej i szczękowo-twarzowej, protetyków i mistrzów techniki dentystycznej dostępnych pod jednym dachem, przy użyciu najnowszej technologii CT i 3D, pacjenci z Bliskiego Wschodu i turyści medyczni mają dostęp do skutecznych i bezbolesnych “implantów dentystycznych tego samego dnia”.


Specjalność kliniki:

Opieka stomatologiczna
Zdjęcia rentgenowskie zębów
Czyszczenie zębów
Wypełnianie zębów
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Skanowanie zębów
Wybielanie zębów
Ekstrakcja zębów
Ekstrakcja zęba
Licówka stomatologiczna
Implant stomatologiczny
Ząb
Przeszczep kości
Leczenie torbieli zębowej
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Korona dentystyczna
Konsultacje stomatologiczne

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje z dostępem do PRM
Telefon w pokoju
Telewizor w pokoju


Miasto: Dubaj – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Rok założenia: 2012
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Francuski, Włoski, Rosyjski


SameDay Dental Implants review

Isabelle Nouhra
Isabelle Nouhra
04:47 27 Feb 24
Mojej córce tego samego dnia u doktora Roya usunięto 4 zęby mądrości i wszystko poszło bardzo dobrze. Spodziewałem się większego obrzęku i bólu. Już po 2 dniach radziła sobie bardzo dobrze. Pielęgniarki i panie na recepcji też bardzo miłe. Lekarz bardzo dobrze wyjaśnił nam całą procedurę, a przez weekend przeprowadził także kontrolę przez WhatsApp… Gorąco polecam doktora Roya i klinikę Same Day.
Rach A
Rach A
08:28 11 Mar 24
Jestem nerwowym pacjentem, a doktor Roy i jego zespół byli niesamowici. Zrozumieli mnie, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i uspokoili. Cała procedura była tak łatwa – czego nigdy bym się nie spodziewał. Gorąco i gorąco polecam doktora Roja!
David
David
11:58 23 Oct 23
W wyniku nieszczęśliwego wypadku straciłem 1 ząb i złamałem 2 zęby. Nie mogąc się doczekać całego bólu i kłopotów związanych z naprawą tego problemu, natknąłem się na implanty dentystyczne tego samego dnia.Po wysłaniu do nich e-maila z zapytaniem o wizytę, otrzymałem szybką i jasną odpowiedź, zapraszającą mnie do kliniki. Niepewny i niepewny, jak naprawić zęby, po przyjeździe zostałem ciepło i profesjonalnie powitany przez klinikę Same Day i jej personel. Po konsultacji z życzliwym i kompetentnym doktorem Royem moja niepewność natychmiast ustąpiła. Zapewnił mi jasny plan leczenia, upewniając się, że wszystkie moje potrzeby zostały doskonale zaspokojone.Tego samego dnia (jak sama nazwa kliniki wskazuje) miałam pierwszą wizytę w celu leczenia zębów. Od tego momentu mogłem doświadczyć najwyższego poziomu usług, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem w jakimkolwiek rodzaju działalności.Zespół współpracujący bezproblemowo, bardzo szybka i jasna komunikacja, elastyczna dostępność na spotkania, niezwykle precyzyjna praca i co najważniejsze; pełen szacunku, bardzo miły zespół, który jest dumny ze swojej pracy!Przez cały czas trwania zabiegu nie odczuwałam żadnego bólu, a na każdym etapie leczenia zostałam otoczona perfekcyjną opieką. Nigdy bym nie przypuszczała, że ​​wizyta w takiej klinice może być tak przyjemnym doświadczeniem! Pomogli mi nawet zgłosić roszczenie do ubezpieczenia. Polecam to miejsce każdemu, kto chce wykonać leczenie stomatologiczne i chce dla siebie jak najlepiej.Dziękuję wszystkim za niesamowitą obsługę i życzliwość, a szczególne podziękowania dla doktora Ramy'ego za upewnienie się, że moje korony/zęby są teraz idealnie symetryczne i na swoim miejscu. Szczerze mówiąc, podziękowałbym wam wszystkim po imieniu, gdybym znał wszystkie wasze imiona… ;)Wszystkiego najlepszego!
Anne SEIGNEUR
Anne SEIGNEUR
13:29 26 Mar 24
Doktor Roy poświęca czas na dobre wyjaśnienie swojej interwencji i przerywa na każdym kroku, aby sprawdzić, czy nie odczuwamy bólu. Ale interwencja jest bezbolesna, ponieważ jest tak ostrożny. Polecam go.
Hicham Kreidieh
Hicham Kreidieh
06:46 26 Mar 24
Zostałem skierowany do doktora Roya na wielokrotne ekstrakcje chirurgiczne 3 zębów mądrości (na jednym posiedzeniu). Muszę powiedzieć, że doktor Roy jest niesamowity. Jest bardzo kompetentny, doświadczony, skrupulatny, bardzo wyluzowany, miły i cierpliwie prowadzi Cię przez całą pracę, którą musi wykonać. Regularnie sprawdza również stan pacjenta po zabiegach i można z nim porozmawiać podczas opieki pooperacyjnej. To naprawdę wspaniałe doświadczenie. Wysoce zalecane!!!
Zhanara Zharmukhametova
Zhanara Zharmukhametova
12:31 15 Aug 23
W ostatnią niedzielę zrobiłem ekstrakcję w Sameday. Pierwszy raz miałam tak bezbolesną ekstrakcję, zarówno w trakcie zabiegu, jak iw kolejnych dniach. Usługi w tej klinice są na wysokim poziomie, jest to teraz moja ulubiona klinika stomatologiczna! Wielkie dzięki dla dr Indraniila Roya i jego zespołu!W tej klinice wykonuję również Alignery z dr Hakimem. Najlepsze najlepsze najlepsze wrażenia! Wszyscy lekarze są bardzo doświadczeni i dobrze wykształceni, z tak dobrymi manierami. Uwielbiam przychodzić na Sameday ❤️
Ethan Kozal
Ethan Kozal
08:03 12 Apr 23
Niedawno odwiedziłem klinikę stomatologiczną SameDay Implants w Dubaju w celu usunięcia zęba mądrości i mogę śmiało powiedzieć, że było to najlepsze doświadczenie stomatologiczne, jakie kiedykolwiek miałem.Od chwili, gdy wszedłem, personel sprawił, że poczułem się niesamowicie mile widziany i swobodny. Uznali, że moja sytuacja jest pilna i natychmiast zabrali mnie na operację. Ten poziom skuteczności i profesjonalizmu utrzymywał się przez całą moją wizytę.Dr Indraniil Roy i jego zespół byli absolutnie fantastyczni. Wiedza i współczucie dr Roya były widoczne od samego początku, ponieważ poświęcił czas na dokładne wyjaśnienie procedury i udzielenie odpowiedzi na wszelkie moje pytania. Byłam przerażona perspektywą usunięcia zębów mądrości, ale spokojna i uspokajająca postawa dr Roya uspokoiła mnie. Zabieg przebiegł tak sprawnie, że nie poczułam nawet ukłucia bólu.Cały personel kliniki dentystycznej SameDay Implants był niesamowity. Byli przyjaźni, przystępni i profesjonalni przez całą moją wizytę. Klinika była czysta i dobrze zorganizowana, a ja przez cały czas czułem, że jestem w dobrych rękach.Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę wystarczająco polecić implantów kliniki dentystycznej SameDay. Dr Roy i jego zespół naprawdę dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić mi komfort i satysfakcję z wizyty. Jeśli szukasz dentystycznego doświadczenia na najwyższym poziomie, nie szukaj dalej niż implanty kliniki dentystycznej SameDay w Dubaju.
Mirza Zaheer
Mirza Zaheer
07:28 25 Sep 23
To, co najbardziej podobało mi się w Sameday Dental Clinic, to profesjonalizm personelu. Personel był przyjazny i chętny do pomocy we wszystkich moich pytaniach. Naprawdę sprawiają, że Twoje doświadczenie jest bezbolesne i szczęśliwe. Prosimy o dalsze zatrudnianie osób, które są w stanie spełnić oczekiwania SAMEDAY, ponieważ Twoi pacjenci naprawdę to doceniają. Specjalne podziękowania dla Josei (pielęgniarki dentystycznej) za pomoc.
Dodi B
Dodi B
13:57 12 Sep 23
Doktora Karima poleciło mi kilku przyjaciół, po tym jak mój wieloletni dentysta opuścił Dubaj.Jestem typem (nerwowego) pacjenta, który pojedzie wszędzie (tak, nawet do innego miasta) w poszukiwaniu dobrego dentysty, a u doktora Karima znalazłem świetnego dentystę.Imo jest bardzo etyczny i podzielam jego filozofię: „jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego!”Jest bardzo dokładny, a jednocześnie cierpliwy. Poświęca czas na wyjaśnienie wszystkiego tak szczegółowo, jak potrzebujesz, jest bardzo wykwalifikowany i delikatny. Na szczęście wszystkie procedury, które z nim przeprowadziłem przez te wszystkie lata, przebiegły niezwykle sprawnie.Klinika jest dobrze utrzymana, personel bardzo miły i kompetentny. Szczególnie podoba mi się możliwość rezerwacji przez WhatsApp z człowiekiem po drugiej stronie.Mieszkam w Dubaju od ponad dziesięciu lat i jest to jedna z najlepszych rekomendacji, jakie otrzymałem. Gorąco polecam.
yogini udeshi
yogini udeshi
17:59 14 Sep 23
Zdecydowaliśmy się na operację podwójnej ekstrakcji zęba mądrości dla mojej córki. Doktor Roy był niezwykle delikatny, w pełni profesjonalny, szczegółowo omówiony i zaskakująco troskliwy. Był dla nas dostępny na WhatsApp aż do całkowitego wyzdrowienia. Nigdy nie musieliśmy czekać na odpowiedź, zawsze była ona szczegółowa, uproszczona i podnosząca na duchu. Poleciłbym go w mgnieniu oka! !
Next Reviews

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️