Cena protezy dentystycznej na Węgrzech

tania proteza dentystyczna cena węgry 1
Napisany przez Maria

Proteza dentystyczna na Węgrzech w Budapeszcie to proteza wewnątrzustna stosowana do odbudowy ubytków wewnątrzustnych, takich jak brakujące zęby, brakujące części zębów oraz brakujące miękkie lub twarde struktury szczęki i podniebienia.

NajlepszaKlinika.com informuje o protezach dentystycznych na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena protez zębowych na Węgrzech

Średni koszt protezy dentystycznej na Węgrzech w Budapeszcie wynosi 1 200 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1000 euro do 1400 euro.

ProceduraCena Węgry
Proteza dentystyczna1200 €

Co to jest proteza dentystyczna?

Proteza dentystyczna na Węgrzech w Budapeszcie to proteza wewnątrzustna stosowana do uzupełniania ubytków wewnątrzustnych, takich jak brakujące zęby, brakujące części zębów oraz brakujące miękkie lub twarde struktury szczęki i podniebienia. Protezy te służą do rehabilitacji żucia, poprawy estetyki i ułatwienia mowy.

Proteza na Węgrzech może być utrzymywana na miejscu poprzez połączenie z zębami lub implantami dentystycznymi, poprzez zasysanie lub poprzez bierne utrzymywanie przez otaczające mięśnie. Podobnie jak inne rodzaje protez, mogą być one mocowane na stałe lub wyjmowane. Zarówno protezy stałe, jak i ruchome są produkowane w wielu wariantach.

Korony dentystyczne

Korony, czasami nazywane czapeczkami dentystycznymi w Budapeszcie, są rodzajem uzupełnienia protetycznego, które całkowicie pokrywa lub otacza ząb lub implant dentystyczny. Korony są często konieczne, gdy poważna próchnica zagraża zdrowiu zęba. Zazwyczaj są one przyklejane do zęba za pomocą cementu dentystycznego. Korony mogą być wykonane z szerokiej gamy materiałów. Korony są często stosowane w celu poprawy wytrzymałości lub wyglądu zębów.

Mosty dentystyczne

Most jest stałym uzupełnieniem protetycznym stosowanym w celu zastąpienia jednego lub więcej brakujących zębów poprzez trwałe połączenie sztucznego zęba z sąsiednimi zębami lub implantami dentystycznymi. Most obejmuje obszar, w którym brakuje zębów. Jest on przymocowany do naturalnych zębów lub implantów, które otaczają tę przestrzeń. Naturalne zęby lub implanty podtrzymujące most nazywane są łącznikami. W zależności od rodzaju mostu, rozmiar naturalnych zębów filarowych może zostać zmniejszony, aby umożliwić dopasowanie mostu do nich. Zostanie pobrany wycisk zęba lub implantu i przestrzeni, aby zapewnić formę do stworzenia mostu. Korzystając z tej formy, most jest następnie wytwarzany w laboratorium dentystycznym.

Protezy dentystyczne

Są to protezy zbudowane w celu zastąpienia brakujących zębów; są one wspierane przez otaczające miękkie i twarde tkanki jamy ustnej. Konwencjonalne protezy są ruchome (ruchome protezy częściowe lub protezy całkowite). Istnieje jednak wiele różnych rodzajów protez, z których niektóre są przyklejane lub mocowane do zębów lub implantów dentystycznych.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️