Eugin – Barcelone

Eugin Barcelona Barcelona klinika 1

Eugin – Barcelona specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 1999 roku klinika z certyfikatem ISO i EU Tissue Directive znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Eugin– Barcelona, Hiszpania

Od 1999 roku Eugin Barcelona stała się domem dla tysięcy rodzin. Eugin jest częścią wiodącej na świecie grupy klinik wspomaganego rozrodu pod parasolem grupy szpitali NMC Healthcare.

Naszą misją jest przekształcenie tego świata w taki, w którym każda kobieta pragnąca zajść w ciążę może to osiągnąć. Nieustannie gwarantujemy naszym pacjentom maksymalny dobrostan, stosując najlepsze techniki wspomaganego rozrodu, poparte rygorem naukowym i doskonałością medyczną. Zaangażowanie, poświęcenie i powołanie do służby.

Doskonałość oraz etyka osobista i zawodowa. 5 wartości definiujących prawdziwą istotę Eugin. 75 klinik w 15 krajach na 4 kontynentach. 150 udziałów w międzynarodowych kongresach medycznych i naukowych 1 500 specjalistów.

Duży zespół pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy, pielęgniarek, embriologów, psychologów i duży zespół wsparcia. 25 dedykowanych pracowników dzięki umowom z najlepszymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi na całym świecie. Eugin Hiszpania 20 lat dla wielu.

W Eugin lubimy mieć wszystko pod kontrolą, w tym nasze postępy. Jeśli więc zastanawiają się Państwo, czy można nam zaufać, niech odpowiedzią będzie nasze doświadczenie. Najnowocześniejsze techniki i technologie. Stosowane przez zespół najlepszych specjalistów, zawsze w czołówce naszych własnych badań.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Eugin – Barcelona oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Założony w 1999 r
Akredytacja: ISO i dyrektywa UE w sprawie tkanek – Języki: hiszpański, angielski, francuski


Recenzja Eugin Barcelona

justine girard
justine girard
18:33 08 Nov 23
Gorąco polecam klinikę Eugin, zostałem przyjęty, obserwowany, doradzany, wspierany...jeszcze lepiej niż się spodziewałem. Są dostępni w razie jakichkolwiek pytań przed projektami i po ich zakończeniu. Bardzo profesjonalnie, czysto, polecam.Dziękuję Euginowi Barcelonie za wszystko.Mój projekt dobiegł końca, dziecko ma się dobrze, jest bardzo szczęśliwe.
Eline KLEIN
Eline KLEIN
21:13 03 Jan 24
Dziękuję dzięki dzięki. Dzięki Wam udało mi się zostać mamą wspaniałego chłopczyka, który dzień po dniu napełnia mnie szczęściem. Uważam, że jesteście bardzo sprawni, uprzejmi i jeśli zdecyduję się na drugie dziecko, bez wahania wrócę do Was. Pomimo odległości udało mi się zdać wszystkie egzaminy w Luksemburgu i przyjechać jedynie na przesiadkę do Barcelony. Ostatecznie procedura była dość prosta 🙂
elodie caquot
elodie caquot
13:43 16 Oct 23
DZIĘKUJEMY, dziękujemy, że umożliwiliście nam realizację naszego marzenia o zostaniu mamą. Dziękujemy za wsparcie w chwilach zwątpienia. Dziękujemy za profesjonalizm na całej naszej drodze. Bez wątpienia, jeśli będzie drugie dziecko, zwrócimy się do Ciebie. Ogromne podziękowania dla Twojego lekarza, który do perfekcji przestudiował naszą dokumentację i który wiedział, co i jak robić, nie zmuszając nas do stosowania ciężkiego leczenia i zwracając uwagę na nasze obawy (wywołane przez francuskich lekarzy). ). Będziemy Ci wiecznie wdzięczni.
Anne-Sophie GLORIOD
Anne-Sophie GLORIOD
08:05 19 Dec 23
Serdecznie dziękujemy klinice EUGIN, bez której nasze pragnienie zostania rodzicami nie byłoby możliwe.Cały zespół jest niezwykle profesjonalny, zawsze zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci i doradzeni. Od samego początku lekarze byli w stanie zdiagnozować i dostosować dokładnie taki protokół, jakiego potrzebowaliśmy. I udało się za pierwszym razem 🙂
Magali Bijon
Magali Bijon
09:46 27 Jan 24
Nigdy nie znajdę dość mocnych słów, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność Klinice Eugin. Dzięki ich życzliwości, życzliwości i profesjonalizmowi udało mi się spełnić moje marzenie i mieć małą Gabrielę, która wypełnia i rozjaśnia moje życie. Dziękuję wszystkim osobom, które spotkałam podczas tej podróży po klinice, wszyscy byli niezwykle mili. Życzę wszystkim kobietom, aby przeżyły tę samą podróż i doświadczyły tego samego szczęścia.
Karine B.
Karine B.
12:40 08 Sep 23
Bardzo dobre wsparcie ze strony zespołu, zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Zawsze odpowiadali na nasze pytania, natychmiast lub dzwoniąc do nas w ciągu dnia. Małe dodatki: pomogli nam znaleźć pobliskiego ginekologa w celu kontroli, udostępnili nam parking, kiedy przyjechaliśmy, sale kliniki są bardzo piękne i wygodne. Wreszcie w naszym przypadku wykazali się wiedzą przewyższającą nasze szpitale, co pozwoliło nam, po 4 latach AMP we Francji, zostać rodzicami małego cudu.DZIĘKI ! I życzę powodzenia wszystkim przyszłym rodzicom
Julie Fressineau
Julie Fressineau
14:03 21 Apr 23
Bardzo dziękujemy Euginowi za umożliwienie nam powitania w naszej rodzinie naszej wspaniałej Calie, która właśnie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Napełnia nas szczęściem każdego dnia….Członkowie zespołu Eugin byli uważni, profesjonalni, kompetentni, responsywni i dostępni. Od razu się uspokoiłem i uspokoiłem. Jesteśmy 2 mamami i działało od drugiej inseminacji. Dziękuję Ci za wszystko !Julie, Chris i Cali
lorena marzolo
lorena marzolo
13:01 21 Sep 23
Chcielibyśmy podziękować personelowi medycznemu i administracyjnemu Eugin Barcelona za spełnienie naszego wielkiego marzenia o stworzeniu rodziny królewskiej. W szczególności dziękuję dr Raffaele Rosanii, którego poznaliśmy przez Internet nieco ponad rok temu i który przywrócił nam pozytywne nastawienie i pewność siebie, gdy byliśmy wyczerpani i rozczarowani 3 nieudanymi próbami w ciągu 4 lat. W Eugin byliśmy „traktowani” ze względu na naszą wyjątkowość, a nie według standardowego protokołu, który jest taki sam dla wszystkich, w ramach którego badano, zarządzano i rozwiązywano nasze specyficzne problemy. ponadto spełniono nasze prośby o zastosowanie świeżych globulek, co było operacją bardziej wymagającą dla pary i kliniki, ale naszym zdaniem gwarantowaną natychmiastowym sukcesem. teraz nadal nie możemy uwierzyć, że nasz aniołek Matteo jest z nami, aby zapewnić nam nieprzespane noce i niepohamowaną radość, ale przede wszystkim nowe, piękne życie!
Veronica Papa
Veronica Papa
15:19 10 Jul 23
Dzięki tej fantastycznej klinice i zespołowi, który podążał za nami krok w krok, mogliśmy z żoną zrealizować nasze marzenie o zostaniu mamą. Do naszej dyspozycji zawsze byli wysoko wykwalifikowani ludzie, odznaczający się niezwykłym profesjonalizmem, wrażliwością i życzliwością. Za dwa dni nasza mała córeczka kończy cztery miesiące i bez kliniki EUGIN nie byłoby jej dzisiaj w naszych ramionach. Gorąco polecamy każdemu, kto chce rozpocząć drogę do wspomaganej prokreacji.
Julie Pujol
Julie Pujol
11:50 21 Sep 23
Najlepsza klinika! Prawdziwa kontynuacja, prawdziwe wsparcie podczas całej podróży, nie wahaj się z nimi skontaktować w przypadku najmniejszego pytania, oni tam będą. Z całego serca je polecam. Dzięki nim miałam przyjemność zostać mamą i wiem, że w przyszłości jeszcze do nich wrócę! Dziękuję za zmianę mojego życia 🙏
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️