IVF-IPD na Cyprze: Wybór płci dziecka

fiv cypr wybór płci dziecko 1
Napisany przez Maria

Nowe metody medycznie wspomaganego rozrodu (MAP) pozwalają obecnie klinikom leczenia niepłodności na Cyprze wybrać płeć dziecka jeszcze przed zajściem w ciążę.

NajlepszaKlinika.com informuje o IVF PGD na Cyprze z wyborem płci dziecka i pomaga zarezerwować operację w renomowanej klinice. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena IVF PGD na Cyprze z wyborem płci dziecka

Cena zapłodnienia in vitro z selekcją płci na Cyprze zaczyna się od 5000 euro. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wahać się od 3000 do 8500 euro.

ProceduraCena w euro
IVF (ICSI)3000 €
Zapłodnienie in vitro z dawstwem nasienia4000 €
Zapłodnienie in vitro z dawstwem komórek jajowych5000 €
Zapłodnienie in vitro z dawstwem zarodka6250 €
Zapłodnienie in vitro w tandemie6500 €
Zapłodnienie in vitro metodą ROPA5250 €
PGD: Selekcja płci (PGT-A 5 chromosomów) 2000 €

Para może mieć już dzieci, ale może chcieć wybrać płeć kolejnego dziecka ze względu narównowagę rodzinną. Niektóre pary chcą mieć tylko jedno dziecko i mogą chcieć wybrać płeć tego dziecka.

Z drugiej strony, para może zdecydować się na wybór płci, aby zapobiec chorobom genetycznym. Wybór płci dziecka może potencjalnie zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia u niego choroby genetycznej. Na Cyprze możemy określić płeć zarodka jeszcze przed jego implantacją w macicy.

Nawet jeśli nie mają Państwo problemów z niepłodnością i są w stanie zajść w ciążę w sposób naturalny, wybór płci będzie wymagał poddania się testowi na niepłodność. Umożliwi to naszym specjalistom określenie protokołu leczenia najbardziej odpowiedniego dla Pani. Jest to najważniejszy krok przedpoddaniem się leczeniu IVF na Cyprze.

Wymagane informacje:

  • Wiek pacjentki ;
  • Historia poczęć;
  • Poziom hormonów u pacjentki należy ocenić w drugim lub trzecim dniu miesiączki i przeprowadzić badanie ultrasonograficzne w celu określenia liczby pęcherzyków antralnych;
  • Analiza nasienia partnera płci męskiej.

Po przeprowadzeniu oceny na Cyprze będziemy w stanie opracować odpowiedni protokół leczenia, aby zoptymalizować wyniki Pani zapłodnienia in vitro z doborem płci.

Istnieje szereg korzyści wynikających z leczenia PGD IVF na Cyprze Północnym,

  • Jeśli pacjenci chcą poddać się jednemu z testów PGT-A i NGS, jesteśmy w stanie zobaczyć płeć zarodków za pomocą tych testów i możemy wyjaśnić pacjentowi , ile zdrowych zarodków męskich i żeńskich jest dostępnych. Pacjenci mogą następnie wybrać płeć dowolnego zdrowego zarodka, co jest dozwolone zgodnie z przepisami IVF Departamentu Zdrowia Cypru Północnego.
  • Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania procedury IVF u kobiet w wieku do 55 lat (w większości krajów UE IVF jest dozwolone do 46 roku życia).
  • Mamy również pozwolenie na transfer do 3 zarodków. Liczba zarodków do transferu jest ustalana wspólnie przez pacjentkę i naszego lekarza.
  • Pary nie muszą być w związku małżeńskim, aby skorzystać z leczenia in vitro.
  • Ceny leczenia in vitro są bardzo konkurencyjne w porównaniu z cenami w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Jako wyspa na Morzu Śródziemnym, Cypr Północny jest otoczony wieloma pięknymi wybrzeżami, ma 20 piaszczystych plaż i ponad 300 słonecznych dni w roku.

Proszę przeczytać naszą dokumentację: Zapłodnienie in vitro z wyborem płci dziecka w Turcji

Nasz zespół medyczny

Wskaźniki sukcesu

Dzięki doświadczeniu naszych lekarzy, najnowszym technikom wspomaganego rozrodu, zróżnicowanej sieci dawców (komórek jajowych, plemników i zarodków) oraz spersonalizowanym opcjom leczenia, wskaźnik powodzenia mikroiniekcji i zapłodnienia in vitro w naszym szpitalu wynosi od 70 do 80%. (Wyniki programu dawstwa w latach 2019-2021).

SZPITAL LGBTQ.

Jesteśmy również dumni z tego, że jesteśmy przyjaźni dla osób LGBTQ i jesteśmy jednym z pierwszych szpitali na Cyprze Północnym, który uzyskał certyfikat jakości. Oferujemy wiele opcji leczenia IVF dla par homoseksualnych/lesbijskich i samotnych kobiet.

W jakim języku mówimy?

Mamy koordynatorów pacjentów mówiących biegle po turecku, hiszpańsku, angielsku, niemiecku, francusku, włosku, persku, arabsku i albańsku.

Metody selekcji płci

Istnieją dwie różne metody selekcji płci w klinikach leczenia niepłodności na Cyprze:

Sortowanie nasienia MicroSort

MicroSort to opatentowana technologia umożliwiająca sortowanie plemników.

Chromosom X jest odpowiedzialny za prokreację płci żeńskiej, a chromosom Y za prokreację płci męskiej.

MicroSort to mechaniczna procedura, która oddziela plemniki na dwa odrębne przedziały: te niosące X i te niosące Y. Po zakończeniu procedury MicroSort, wysokiej jakościpróbka nasienia jest wykorzystywana w cyklu IVF do produkcji zarodków pożądanej płci.

Dokładność tej metody wynosi około 75% w przypadku wyboru płci męskiej i około 90% w przypadku wyboru płci żeńskiej.

Jedną z zalet technologii MicroSort jest to, że pozwala nam ona oferować selekcję płci w nieinwazyjnych cyklach IUI. Cykle IUI wymagają znacznie łagodniejszych schematów leczenia i nie wymagają żadnych zabiegów chirurgicznych. Możliwość wyboru płci dziecka bez żadnych inwazyjnych procedur jest dobrą opcją dla większości par.

Należy jednak pamiętać, że MicroSort IUI najlepiej nadaje się dla młodych par w wieku dwudziestu kilku lat, a ogólny wskaźnik powodzenia ciąż w cyklach IUI wynosi około 25%. Jest to niedroga i nieinwazyjna opcja, ale jej wskaźniki powodzenia nie będą tak wysokie, jak w przypadku opcji leczenia IVF.

Koszt selekcji płci na Cyprze

MicroSort z IUI

Jest to najmniej inwazyjna opcja selekcji płci dla młodych, płodnych par, które chcą określić płeć swojego następnego dziecka w celu zachowania równowagi rodzinnej. Technologia sortowania plemników MicroSort jest połączona zinseminacją domaciczną (I UI), aby pomóc parom począć dziecko pożądanej płci.

Cena zabiegu MicroSort z IUI na Cyprze wynosi 3 000 EUR.

MicroSort z IVF

W przypadku tej opcji leczenia proces sortowania plemników jest zawsze taki sam. Próbka nasienia jest sortowana na komórki nośnikowe X i Y. W tym przypadku, gdy pacjenci przechodzą cykl IVF, dojrzałe komórki jajowe są pobierane z jajników w celu zapłodnienia w laboratorium za pomocą posortowanej próbki nasienia.

Cena MicroSort z IVF na Cyprze wynosi 4200 euro.

MicroSort z IVF i PGD

MicroSort z IVF / PGD to opcja leczenia, którą zalecamy pacjentkom w starszych przedziałach wiekowych. Starzejące się komórki jajowe mogą doświadczać problemów, w tym dysfunkcji mitochondriów, aneuploidii i zmian epigenetycznych. Aby upewnić się, że Państwa zarodki nie cierpią na aneuploidię chromosomalną (nieprawidłowość), zaleca się, aby pacjenci w wieku powyżej 30 lat poddali się badaniu PGD.

Cena zabiegu MicroSort z IVF na Cyprze wynosi 6 200 EUR.

Powodzenie zapłodnienia in vitro z selekcją płci na Cyprze

Sukces w dużym stopniu zależy od wieku pacjentki, funkcji jajników i analizy nasienia partnera płci męskiej. Im wyższy wiek pacjentki, tym mniejsza skuteczność jakiejkolwiek formy leczenia niepłodności.

W związku z tym wskaźnik powodzenia u pacjentek w wieku poniżej 35 lat jest znacznie wyższy niż u pacjentek w bardziej zaawansowanym wieku biologicznym.

Wniosek

Możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu procedury na Cyprze, przy obniżonych kosztach.

Jeśli są Państwo zainteresowani IVF z selekcją płci na Cyprze lub jakimkolwiek innym zabiegiem wspomaganego rozrodu, prosimy o kontakt z koordynatorem. Nasze usługi są również dostępne dla pacjentów zagranicznych.

1

Coordinatrice

Proszęzostawić nam swoje dane za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem przez Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy wstępnej.

2

Médecin

Jeśli lekarz jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

A jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy dla Państwa: taksówkę, hotel, leczenie IVF PGD, leki i miłą wycieczkę z przewodnikiem po Cyprze.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️