PGD IVF w Hiszpanii: wybór płci dziecka

dawstwo komórek jajowych pma 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o zapłodnieniu in vitro i wyborze płci dziecka w Hiszpanii! Jaka jest średnia cena w Barcelonie? Nasze porady dotyczące udanego zapłodnienia in vitro z wyborem płci w Hiszpanii

NajlepszaKlinika.com informuje o IVF w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Sommaire
 [show]

  Cena PGD IVF w Hiszpanii z wyborem płci dziecka

  Średni koszt PGD IVF z wyborem płci w Hiszpanii w Barcelonie wynosi 4400 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3800 euro do 8200 euro.

  IVF ICSI PGD Dawstwo komórek jajowych8200 euro
  IVF ICSI PGD Dawstwo nasienia6700 euro
  IVF ICSI Dawstwo komórek jajowych5200 euro
  IVF ICSI PGD6300 euro

  Czy można wybrać płeć dziecka za pomocą PGD IVF w Hiszpanii?

  Obecnie można wybrać płeć dziecka, ale czy wybór płci jest w 100% dokładny?

  Przy użyciu technik obejmujących PGD IVF jest to 99,9%. Wszystkie inne metody wpływania na płeć nie okazały się przydatne. Kliniki leczenia niepłodności w Hiszpanii stosują te techniki od wielu lat z bardzo wysokim wskaźnikiem skuteczności.

  Pary, które urodziły jedno lub więcej dzieci jednej płci, mogą wybrać płeć przeciwną dla swojego kolejnego dziecka.

  Czy możemy wybrać zarodek z odpowiednim chromosomem?

  Kobiety poddają się IVF ICSI z pobraniem komórek jajowych i zapłodnieniem plemnikami partnera. Zarodki rozwijają się i dzielą przez okres 3 dni. Pojedyncza komórka jest następnie pobierana i wysyłana do analizy chromosomów.

  Zarodki wybranej płci są przenoszone do macicy 2 dni później. Kliniki leczenia niepłodności w Hiszpanii stosują technikę zwaną aCGH, która umożliwia pełną analizę chromosomów.

  Gwarantuje to, że zarodek z pełnym zestawem chromosomów prawidłowej płci zostanie przeniesiony do pacjentki.

  Nasz zespół medyczny

  Pełna dokumentacja: Cypr jest najlepszym miejscem do przeprowadzenia PGD IVF z wyborem płci dziecka w najlepszej cenie i z wysokim wskaźnikiem powodzenia.

  Statystyki

  Pacjenci, którzy mają już 2 lub 3 dzieci tej samej płci, zawsze zastanawiają się, czy nadal możliwe jest posiadanie dziecka płci przeciwnej. w ostatnim czasie selekcji płci poddało się 23 pacjentów. Prawie wszystkie pary miały zarodek odpowiedniej płci przeniesiony do macicy.

  Tylko 3 z 23 par nie miało zarodka odpowiedniej płci u kobiet w każdym wieku. 80% transferów zakończyło się implantacją co najmniej jednego zarodka, a wskaźnik ciąż wyniósł 50%.

  Anegdota

  Kolejnym zaskakującym faktem był wybór preferowanej płci. Kiedy hiszpańskie kliniki zaczęły oferować tę usługę, większość par wolała chłopca. Tak jest w większości krajów na świecie. Jednak u niektórych pacjentów, wśród par rasy kaukaskiej, ponad 90% par chce mieć dziecko płci żeńskiej.

  Przeczytaj również: Zapłodnienie in vitro w Turcji z wyborem płci dziecka

  Dlaczego tak się dzieje? Cóż, w Europie kobiety, które zazwyczaj mają ostatnie słowo w sprawach rodzinnych, chcą mieć córkę. Zaobserwowano to w Europie, gdzie trzy na cztery pary chcą mieć dziewczynkę.


  Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  Laurence

  Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️