Powiększanie piersi w Turcji

cena powiększanie piersi indyk tanio 1 1
Napisany przez Laurence

Jeśli chodzi o rozmiar piersi, niektóre kobiety uważają, że natura nie wyświadczyła im żadnej przysługi. Inne z kolei zauważyły, że ich obfite piersi szybko stały się nieatrakcyjne po ciąży, karmieniu piersią lub utracie wagi. Wszystkie te kobiety dążą do odzyskania pełnego rozmiaru miseczki stanika. W tym miejscu pojawia się powiększanie piersi w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu piersi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększenia piersi w Turcji

Średni koszt powiększenia piersi w Turcji wynosi €2,700. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena zależy od objętości piersi wybranej przez pacjentkę, marki protez oraz tego, czy operacji towarzyszy lifting twarzy, lipofilling lub implanty piersi. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 2 miesięcy.

proteza okrągła Mentor2500 €
proteza anatomiczna Mentor®2800 €
Podniesienie piersi (mastopeksja)2300 €
Powiększanie piersi2900 €
Powiększanie warg sromowych3000 €
Wymiana implantów piersi2800 €

Po plastyce nosa, powiększanie piersi jest najpopularniejszą operacją kosmetyczną, przyciągającą miliony kobiet na całym świecie. Podczas gdy w niektórych krajach jest to kosztowne, ograniczone lub ryzykowne, w Turcji tak nie jest.

Ta estetyczna procedura jest przeprowadzana przez najlepszych chirurgów plastycznych w Stambule, przy użyciu ultranowoczesnych, najnowocześniejszych technik. A wszystko to w cenie o 40% niższej niż we Francji, Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech.

Augmentation mammaire pour une poitrine parfaite
Powiększanie piersi dla idealnego biustu

Ile kosztuje powiększanie piersi w Turcji? Oto wszystko, co powinni Państwo wiedzieć.

Co to jest powiększanie piersi i dlaczego warto to robić?

Powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie. Polega na zwiększeniu lub przywróceniu objętości i asymetrii piersi przy użyciu różnych technik.

Zwiotczałe, małe lub obwisłe piersi mogą być czasami przyczyną kompleksów kobiety. Są one symbolem kobiecości i uważa się, że mają moc przyciągania lub uwodzenia. Ale ich funkcja nie kończy się na tym, ponieważ mają one również za zadanie odżywiać ludzkość w pierwszych chwilach jej życia.

Ten rodzaj operacji plastycznej może być wybrany dla :

  • Względy estetyczne: naturalnie małe piersi lub piersi, które stały się zwiotczałe po karmieniu piersią
  • Ze względów medycznych: po mastektomii lub usunięciu piersi z powodu raka piersi.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Dlaczego warto powiększyć piersi w Turcji?

Turystyka zdrowotna w Stambule kwitnie. Chociaż powiększanie piersi jest już powszechne w wielu krajach, cieszy się lepszą reputacją w Turcji. Dzieje się tak po prostu dlatego, że powiększanie piersi w Turcji, a zwłaszcza w Stambule, jest przeprowadzane :

  • Przez chirurgów specjalizujących się w medycynie estetycznej;
  • W ultranowoczesnych, bezpiecznych klinikach w Stambule;
  • Ze wskaźnikiem sukcesu sięgającym 95%.

Kliniki chirurgii plastycznej i estetycznej w Stambule oferują najwyższą jakość usług i higieny, aby zapewnić bezbłędne zabiegi chirurgiczne. Cena pozostaje najważniejszą motywacją dla pacjentów.

Średnia cena powiększ ania piersi w Turcji jest o 40-50% niższa niż w innych krajach europejskich, to samo dotyczy redukcji piersi.

Photo d'une poitrine refaite
Zdjęcie zabiegu powiększania piersi

Różne rodzaje powiększania piersi w Turcji

W zależności od wyborów estetycznych pacjentki, a także ułożenia i anatomicznego kształtu piersi, chirurg plastyczny może zaproponować różne techniki powiększania piersi w Turcji.

Mastopeksja lub podniesienie piersi

Podniesienie piersi to operacja korygująca obwisłe lub asymetryczne piersi i drobne niedoskonałości. Jest to rodzaj odmłodzenia piersi. Jest zalecany po karmieniu piersią, ciąży lub utracie wagi.

Photo avant et après d'une augmentation mammaire
Zdjęcie przed i po powiększeniu piersi

Operacja polega na usunięciu nadmiaru obwisłej skóry w celu naprężenia piersi i nadania im pełności i krągłości. Wykonywana w znieczuleniu ogólnym mastopeksja to operacja, która trwa około 1-2 godzin. Niewielkie nacięcie wykonuje się w brodawce sutkowej w celu usunięcia nadmiaru skóry. Pozostawia niewielkie blizny, które są niewidoczne gołym okiem.

Powiększanie piersi metodą lipofillingu

Lipofilling piersi to zabieg chirurgii plastycznej w Turcji, który polega na zwiększeniu objętości piersi poprzez wypełnienie tłuszczem. Ta minimalnie inwazyjna operacja jest najlepszą alternatywą po mastektomii po raku piersi.

Augmentation mammaire avec une seringue par lipofilling
Powiększanie piersi za pomocą lipofillingu strzykawkowego

Lipofilling piersi początkowo polega na usunięciu naturalnego tłuszczu z obszarów ciała, w których jest on obecny (uda, brzuch lub pośladki). Tłuszcz ten jest następnie ponownie wstrzykiwany do piersi. Operacja ta przeprowadzana jest w warunkach nienagannej higieny.

Rezultat jest długotrwały, bardzo naturalny, a przede wszystkim pozbawiony blizn. Wciąż jednak możliwe są poprawki, ponieważ ponownie wstrzyknięty tłuszcz może czasami topnieć.

Powiększanie piersi przy użyciu protez

Powiększanie piersiza pomocą protez polega na wszczepieniu implantów piersi. Jest to najbardziej powszechna i niezawodna operacja pozwalająca osiągnąć długotrwałe rezultaty, a przede wszystkim brak konieczności poprawek.

Prothèses mammaires Mentor®
Implanty piersi Mentor®

Polega na wszczepieniu silikonowych implantów piersi wypełnionych solą fizjologiczną pod tkankę piersi w celu wymodelowania piersi. Żel silikonowy nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a skutki uboczne są rzadkie.

Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwaod 1 do 2 godzin. Chirurg wszczepia protezy piersi przez otoczkę (otoczkę) lub pachę (pachę), a czasami w okolicy podbarkowej.

Schéma d'implantation de prothèses mammaires sous et sur le muscle
Schemat implantacji implantów piersi pod i nad mięśniem

W zależności od rodzaju i grubości skóry, implanty można również umieścić pod mięśniem piersiowym większym. Rozmiar implantów piersi zależy od pożądanego przez pacjentkę rozmiaru miseczki biustonosza. Operacja jest przeprowadzana jednorazowo i nie wymaga żadnych poprawek.

Photo avant et après d'une augmentation mammaire
Zdjęcia przed i po powiększeniu piersi

Przeczytaj także: Metamorfoza mamy w Turcji

Jak wygląda procedura powiększania piersi w Turcji?

Pierwszą rzeczą do zrobienia w przypadku powiększania piersi w Turcji jest skontaktowanie się z kliniką w Stambule. Po wybraniu kliniki odbędzie się wstępne spotkanie z chirurgiem plastycznym. Odbędzie się to za pośrednictwem wideokonferencji.

Chirurg poprosi o zdjęcia Pani piersi, aby umożliwić mu przeprowadzenie cyfrowej symulacji i wybranie najbardziej odpowiedniej operacji chirurgicznej.

Opinia po zabiegu powiększenia piersi

Chirurg może zażądać dodatkowych badań krwi, aby upewnić się, że jest Pani zdolna do poddania się zabiegowi powiększenia piersi, a także w celu określenia Pani serologii (HIV, zapalenie wątroby itp.), aby można było podjąć odpowiednie środki.

Czy jest Pani nosicielką wirusa HIV? Specjalna klinika została wydzielona, aby mogła Pani poddać się zabiegowi powiększania piersi z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla Pani i personelu.

Druga konsultacja na miejscu

Druga konsultacja odbywa się w Stambule. Jest to spotkanie, które pozwala chirurgowi dokonać pomiarów piersi i przeprowadzić prawdziwą symulację operacji piersi. Jest to również czas na otrzymanie ostatecznych instrukcji przed operacją.

Résultat avant et après d'une augmentation mammaire
Wyniki powiększania piersi przed i po operacji

Dzień operacji

W dniu D zajmie się Panią zespół medyczny kliniki. Zostanie Pani przygotowana do wejścia na salę operacyjną. Chirurg plastyczny przeprowadzi operację w znieczuleniu ogólnym. Operacja trwa około 1 do 2 godzin, w zależności od wybranej techniki.

chirurgienne plastique
Chirurg plastyczny

Powrót do zdrowia

Po zakończeniu operacji powiększania piersi zostanie Pani umieszczona w sali pooperacyjnej. Pozostanie Pani na noc w klinice pod nadzorem. Po ustąpieniu znieczulenia może Pani odczuwać bóle.

Zanim będzie Pani mogła powrócić do codziennego życia, konieczny jest okres rekonwalescencji. W tym okresie będzie Pani/Pan monitorowana/y po zabiegu, aby ocenić Pani/Pana stan zdrowia i odnotować wszelkie reakcje lub skutki uboczne. Ta kontrola pooperacyjna pozwoli nam również zauważyć, czy protezy dobrze przylegają.

Augmentation mammaire post opératoire
Powiększanie piersi po operacji

Okres rekonwalescencji

Okres rekonwalescencji trwa minimum tydzień. W celu prawidłowej rekonwalescencji zaleca się okres 15 dni. W okresie rekonwalescencji pacjentka musi nosić biustonosz podtrzymujący. Nie powinna wykonywać żadnych prac na dużą skalę, które mogłyby ją zmęczyć.

Gaine de contention après une augmentation mammaire
Gorset podtrzymujący po zabiegu powiększania piersi

Dla lepszego gojenia, na blizny można nakładać maść. Wokół piersi może pojawić się obrzęk i małe guzki. Można zastosować okład z lodu, ale nie należy tego robić systematycznie.

Wznowienie aktywności sportowej nie jest zalecane w ciągu 2 miesięcy po operacji. Przez kilka miesięcy należy również unikać ekspozycji na słońce. Nowe piersi nabiorą ostatecznego wyglądu po 6 miesiącach.

Coordinatrice avec une patiente
Koordynator z pacjentką

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Powiększanie piersi może wiązać się z pewnym rzadkim ryzykiem:

  • Ból piersi ;
  • Zmiany wrażliwości brodawki sutkowej i piersi;
  • Niezamierzone przemieszczenie implantu piersi;
  • Wyciek lub pęknięcie implantu;
  • Blizny deformujące pierś.

Dlatego też powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Co więcej, powiększanie piersi jest dozwolone w islamie. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ oferuje korzyści medyczne i poprawia jakość życia danej osoby.

Podjęto specjalne ustalenia, aby zapewnić osobom o ograniczonej sprawności ruchowej łatwy dostęp do naszych placówek.

Ile kosztuje powiększanie piersi w Turcji?

W Turcji za lipofilling w Stambule proszę zapłacić od 3,000 do 4,000 euro. Podniesienie piersi kosztuje od 2,500 do 3,000 euro. Powiększenie piersi przy użyciu implantów piersi nowej generacji marki Mentor kosztuje od 2,500 do 3,500 euro.

Femme heureuse après une augmentation mammaire
Szczęśliwa kobieta po powiększeniu piersi

Zalecamy, aby poprosili Państwo o spersonalizowaną wycenę, aby uzyskać cenę dostosowaną do Państwa potrzeb. Proszę nie wahać się skontaktować z nami w celu uzyskania wyceny. Z przyjemnością skontaktujemy się z Panią.


Jeśli ma Pani trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc Pani w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa mammoplastyka?

Przez długi czas badania określały, że żywotność protezy piersi wynosi 10 lat. Obecnie, wraz z rozwojem technik i samych protez, mogą one wytrzymać od 20 do 25 lat, nie wykazując żadnych nieprawidłowości.

Aby wybrać odpowiedni rozmiar implantu piersi, należy wziąć pod uwagę nie tylko profil, który chce Pani osiągnąć, ale także obecny biust i budowę ciała. Wyższa lub niższa projekcja implantów również będzie miała wpływ na ostateczny rozmiar.

Wśród marek najczęściej stosowanych do powiększania piersi w Turcji są implanty Mentor i Natrelle. Te dwie marki są znane ze swojej niezawodności. Istnieje oczywiście wielu innych dystrybutorów o całkowicie bezpiecznych właściwościach.

Implanty piersi są mocowane za gruczołami sutkowymi. W zdecydowanej większości przypadków karmienie piersią jest nadal możliwe po kosmetycznej operacji piersi. Może ono jednak zostać zakłócone w przypadku korekty obwisłych piersi.

Tak, w zależności od rodzaju protezy i profilu pacjentki. Czasami jednak istnieje możliwość wyboru lokalizacji blizn. Mogą one znajdować się wokół brodawki, pod pachą lub pod fałdem piersi. We wszystkich tych przypadkach pozostają one dyskretne.

W przypadku powiększania piersi wymagany jest 7-dniowy pobyt w Turcji. Obejmuje on jednodniową konsultację przedoperacyjną z chirurgiem, jedną noc hospitalizacji i jeden dzień rekonwalescencji pooperacyjnej. Badanie kontrolne przeprowadzane jest 5 dni po operacji, tuż przed powrotem do domu.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️