Lifting twarzy w Turcji

lifting twarzy 1 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liftingu twarzy w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego liftingu twarzy w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liftingu twarzy w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztujelifting twarzy w Turcji?

W Stambule średni koszt liftingu twarzy wynosi €3,700. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 3 do 4 godzin. Długość pobytu w Turcji wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 2 noce. Całkowity koszt zależy od doświadczenia i popularności chirurga. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 6 miesięcy.

Lifting szyjno-twarzowy3700 €
Lifting czoła2200 €
Lifting szyi2400 €
Lifting skroniowy2200 €

Czym jest lifting twarzy?

Wraz z upływem lat wspaniałe kontury Państwa twarzy w naturalny sposób tracą swoje piękno. To nieprzyjemny proces, ale nieunikniony!

Po przekroczeniu pięćdziesiątki skóra zaczyna wiotczeć, nagle pojawiają się podgardla i dołki w policzkach… Krótko mówiąc, wszystkie rysy twarzy zaczynają się wykrzywiać. W obliczu tak przytłaczającej sytuacji pojawia się promyk nadziei: lifting twarzy w Turcji

Definicja

Lifting twarzy lub lifting szyjno-twarzowy to operacja chirurgiczna mająca na celu naprawę konturów twarzy, które zostały uszkodzone przez czas. Mówiąc konkretnie, celem liftingu twarzy jest skorygowanie zwiotczałej skóry, tkanki podgardla i policzków, rysów twarzy oraz starzenia się twarzy i szyi.

Lifting twarzy znacznie zredukuje również zmarszczki i inne nieestetyczne ślady. Oczywiste jest zatem, że taka operacja jest motywowana naturalnym starzeniem się ciała, szczególnie gdy zbliżają się Państwo do pięćdziesiątki.

W związku z tym należy zauważyć, że lifting twarzy może być wykonywany zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Istnieje kilka rodzajów liftingu twarzy. Czasami operacja może dotyczyć tylko jednej części ciała lub całego ciała:

1- Lifting czoła można wykonać w celu usunięcia poziomych zmarszczek, które pojawiają się na czole lub między brwiami (zmarszczki mimiczne).

2- Lifting skroniowy można wykonać w celu skorygowania obwisłej tkanki na skroniach, a także zmarszczek kurzych łapek (zewnętrzne kąciki powiek).

3- Procedura ta jest również znana jako mini-facelift i ma na celu odmłodzenie wyglądu twarzy poprzez leczenie oznak starzenia, takich jak zwiotczenie skóry, zmarszczki i fałdy.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Kiedy należy wykonać zabieg?

Należy zauważyć, że nie ma określonego wieku dla liftingu twarzy. Przyczyny liftingu twarzy będą się oczywiście różnić w zależności od pacjenta. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym wie kiem do rozważenia liftingu twarzy jest 40 lat.

Według statystyk, większość pacjentów wymagających tego typu operacji jest w wieku od 45 do 65 lat. Osoby z HIV kwalifikują się do tego zabiegu.

Mniej więcej w tym wieku zaczynają pojawiać się oznaki starzenia: osłabienie tkanek i owalu twarzy, pojawienie się zmarszczek, bruzd nanogennych, podgardla i dołków na policzkach, otłuszczonej szyi itp. Oczekiwanym rezultatem jest odmłodzenie skóry o co najmniej 10 lat.

Photo avant et après un lifting visage en Turquie
Zdjęcie przed i po liftingu twarzy w Turcji

Jak przeprowadzana jest operacja liftingu twarzy?

Chirurgia kosmetyczna tego rodzaju wymaga dużej precyzji i taktu. Większość liftingów twarzy przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Chirurg kosmetyczny może zatem poprosić o obecność anestezjologa. W rzeczywistości każdy chirurg kosmetyczny ma swoją własną metodę pracy.

Ale poza różnymi metodami stosowanymi przez każdego specjalistę, należy pamiętać, że operacja jest wykonywana przez nacięcie. Aby jak najlepiej ukryć blizny, nacięcie rozpoczyna się na skroni i biegnie przed uchem.

Następnie kolejne nacięcie zostanie wykonane przed płatkiem ucha i za nim, kończąc na karku. Następnie chirurg podniesie skórę i będzie pracował pod mięśniami, aby napiąć tkanki.

W zależności od pożądanego celu, napinane obszary mogą być zarówno skórne, jak i mięśniowe.

Proszę pamiętać, że operacja trwa średnio od 2 do 3 godzin. Po liftingu twarzy będą Państwo musieli pozostać w szpitalu od 24 do 48 godzin. Przez okres około 3 tygodni należy również unikać wszelkich aktywności wymagających znacznego wysiłku fizycznego.

Photo avant et après un lifting visage en Turquie
Zdjęcie przed i po liftingu twarzy w Turcji

Powinna Pani również odpoczywać przez tydzień, nie pracując. Państwa chirurg usunie nici między 7 a 15 dniem po operacji.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas liftingu twarzy mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

  • Zakrzepica żył głębokich ;
  • Powikłania sercowe i płucne;
  • Uszkodzenie nerwu twarzowego;
  • Drętwienie i zaburzenia czucia skóry;
  • Obrzęk skóry;
  • Sinawe wybroczyny.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam, aby pomóc w wyborze odpowiedniego chirurga w Stambule i zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

Należy zauważyć, że w islamie lifting twarzy nie jest uważany za haram. Jest halal i dopuszczalny, jeśli jest stosowany w celu usunięcia skazy.

Jeśli jest Pan/Pani osobą o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM), otrzyma Pan/Pani dodatkowe wsparcie od momentu przybycia na lotnisko do miejsca zakwaterowania. Nasza placówka medyczna jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Gdzie są najlepsze kraje do przeprowadzenia taniego liftingu twarzy?

Jeśli chodzi o chirurgię plastyczną, turystyka medyczna jest poważną opcją do rozważenia ze względu na wygórowane ceny oferowane w Europie. Co więcej, niektóre zagraniczne kraje mają renomowanych specjalistów, którzy są wysoko wykwalifikowani w chirurgii liftingu twarzy.

Najlepszymi zagranicznymi krajami w tej dziedzinie są obecnie Turcja i Tunezja. Proszę dowiedzieć się, dlaczego te dwa kraje są obecnie najlepszymi kierunkami..

Photo avant et après un lifting visage à Istanbul
Zdjęcie przed i po liftingu twarzy w Stambule

Lifting twarzy może być również wykonywany u pacjentów zakażonych wirusem HIV. Lifting szyjno-twarzowy u pacjentów zakażonych wirusem HIV przeprowadzany jest przez doświadczonych lekarzy w specjalnie wydzielonej, sterylnej sali operacyjnej. Jednak koszt operacji pozostaje wyższy, ponieważ personel jest nadmiernie wyposażony podczas operacji. A po operacji wszystkie narzędzia są wyrzucane.

Przeczytaj również: Cena Fox Eyes w Turcji

Dlaczego warto poddać się liftingowi twarzy w Turcji?

Istnieje kilka powodów, dla których zalecamy wybranie Turcji na lifting twarzy za granicą. Po pierwsze, w stolicy, Stambule, znajdą Państwo doświadczonych, zręcznych i kompetentnych chirurgów plastycznych. Specjaliści ci cieszą się międzynarodowym uznaniem.

Po drugie, podróż do Stambułu jest znacznie tańsza niż lifting twarzy w Europie. Dla przykładu, przelot z Paryża do Stambułu będzie kosztował od 160 euro poza sezonem do 280 euro w sezonie. Pobyt whotelu będzie kosztował średnio 70 euro za noc.

Proszę zauważyć, że niektóre hotele oferują ceny od 30 do 100 euro za noc. Wszystko zależy od poziomu komfortu, jakiego Państwo oczekują. Aby dostać się z hotelu do gabinetu lekarskiego, proszę pamiętać, że średni koszt przejazdu taksówką na odległość 1 km w Stambule wynosi około 0,45 €.

Ile kosztuje lifting twarzy w Turcji?

Koszt liftingu twarzy w Turcji nie jest zbyt wysoki w porównaniu z innymi krajami, a średni koszt liftingu twarzy w Turcji wynosi od 2,500 € do nieco ponad 3,200 €. Jednak ten całkowity koszt uwzględnia doświadczenie i popularność chirurga plastycznego, a także złożoność operacji.

Proszę zapoznać się z raportem na temat liftingu twarzy

Wideo z liftingu twarzy

Podsumowanie

Krótko mówiąc, lifting twarzy to operacja chirurgiczna, która pozwala odzyskać piękno i młodzieńczy wygląd poprzez nadanie twarzy nowego życia. Mogą Państwo oczekiwać, że będą wyglądać o około 10 lat młodziej.

Prawda jest jednak taka, że źle przeprowadzona operacja liftingu twarzy może mieć nieodwracalne konsekwencje: infekcję, uszkodzenie nerwów, paraliż twarzy itp. Dlatego ważne jest, aby szukać chirurga, który jest kompetentny i prawnie upoważniony do przeprowadzenia takiej operacji (zarejestrowany w Radzie Lekarskiej).

Wreszcie, jeśli zdecydują się Państwo na wyjazd za granicę, zdecydowanie zaleca się przeprowadzenie liftingu twarzy w specjalistycznych klinikach o światowej renomie.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa lifting twarzy w Turcji?

Lifting twarzy w Turcji ma niewiarygodnie wysoki wskaźnik powodzenia, często około 95%. Jest to zasługa wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych chirurgów kosmetycznych działających w prywatnych klinikach w Turcji. Pacjenci mogą zatem polegać na ich doświadczeniu.

Lifting twarzy nie jest bolesny. Po operacji może Pani/Pan odczuwać pewien dyskomfort, ponieważ skóra będzie wrażliwa. Skóra będzie również lekko napięta, co spowoduje minimalne trudności podczas żucia. Odczucia te szybko znikną.

Lifting twarzy w Turcji ma niezwykle wysoki wskaźnik powodzenia, często około 95%. Wynika to z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych chirurgów kosmetycznych działających w prywatnych klinikach w Turcji. W rezultacie pacjenci mogą polegać na ich doświadczeniu.

Nie ma minimalnego wieku dla liftingu twarzy, poza ukończeniem 18 roku życia. Jednak wiele osób dorosłych rozważa ten zabieg chirurgii plastycznej w wieku od 40 do 60 lat. Zaleca się rozważenie liftingu twarzy tak wcześnie, jak to możliwe, aby uzyskać długotrwałe rezultaty.

Zabieg rhytidektomii trwa od 2 do 5 godzin. Przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym, czasem miejscowym, jeśli operacja nie jest rozległa. Polega na wykonaniu niewielkich nacięć wokół ucha i na skórze głowy w celu usunięcia nadmiaru skóry.

Długość pobytu w Turcji na operacji odmładzania twarzy różni się w zależności od kliniki. Zwykle trwa od siedmiu do dziesięciu dni, z pobytem w szpitalu przez jedną lub dwie noce. Następnie należy spodziewać się około dwutygodniowego okresu rekonwalescencji.

Możliwe jest poddanie się kilku liftingom twarzy, ale generalnie nie jest to zalecane ze względu na potencjalne ryzyko powikłań i niekorzystnych blizn. Proszę skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, aby podjąć właściwą decyzję.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️