Mini-lifting w Turcji

cena mini lifting twarzy Turcja 1 1
Napisany przez Maria

Mini lifting twarzy w Turcji, znany również jako szybki lifting twarzy, zapewnia rozwiązanie zmian, które zauważają Państwo na twarzy wraz z wiekiem. Może pomóc zmniejszyć widoczne oznaki starzenia się poprzez napinanie i ujędrnianie policzków, linii żuchwy i szyi.

NajlepszaKlinika.com informuje o mini-liftingu w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena mini-liftingu twarzy w Turcji

Średni koszt mini-faceliftu w Turcji w Stambule wynosi 2350 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,300 do €5,500.

ProceduraCena w Turcji
Mini-facelift2350 €

Co to jest mini lifting twarzy?

Mini lifting twarzy w Turcji, znany również jako szybki lifting twarzy, zapewnia rozwiązanie zmian, które zauważają Państwo na twarzy wraz z wiekiem. Może pomóc zmniejszyć widoczne oznaki starzenia poprzez napinanie i ujędrnianie policzków, linii żuchwy i szyi.

Z wiekiem skóra pokrywająca tkankę tłuszczową twarzy zaczyna wiotczeć i opadać w różnych miejscach. Ta “obwisła skóra” powoduje powstawanie zmarszczek i uwydatnia fałdy na twarzy.

Dlatego też mini-liftingi są zazwyczaj najbardziej odpowiednie dla osób, które wykazują oznaki starzenia tylko w środkowej części twarzy, bez znacznego nadmiaru skóry wokół linii żuchwy i szyi. Mini-liftingi nie zatrzymują procesu starzenia, a jedynie nieco go opóźniają.

Rozważając minifacelift, należy pamiętać, że zabieg sprawi, że będą Państwo wyglądać młodziej i bardziej świeżo, ale bardziej zaawansowane techniki są w stanie lepiej skorygować (i to w dłuższej perspektywie) zmiany związane ze starzeniem się twarzy. Mogą Państwo omówić swoje cele, budżet i tolerancję ryzyka z chirurgiem, aby zdecydować, który plan jest dla Państwa najlepszy.

W wielu przypadkach minifacelift jest wykonywany w tym samym czasie, co inne zabiegi, takie jak lifting brwi i czoła, operacja powiek, liposukcja twarzy, powiększanie podbródka i operacja nosa, w celu uzyskania bardziej zadowalającego ogólnego wyglądu.

Dla kogo przeznaczony jest mini-lifting?

Jeden lub więcej z poniższych stanów może wskazywać, że są Państwo dobrymi kandydatami do liftingu twarzy:

  • Głęboka linia lub zmarszczka biegnąca od kącika nosa do kącika ust.
  • Lekkie podgardle lub utrata dobrze zarysowanej linii żuchwy.
  • Zmarszczki policzkowe i zwiotczenie wydatnych kości policzkowych.

Jak długo trwa minifacelift?

Chociaż możliwe jest uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu za pomocą mini-faceliftu, proces starzenia się nie zatrzymuje się. Wyniki mini-faceliftu w Turcji nie są tak trwałe, jak w przypadku pełnego liftingu twarzy. Nikt nie może zagwarantować, jak długo pacjent będzie zadowolony z mini-faceliftu.

Gdzie są umieszczane blizny podczas mini-faceliftu?

Blizny po minifacelifcie zazwyczaj bledną i stają się ledwo zauważalne. Jedną z zalet jest to, że blizny są czasami o połowę krótsze niż w przypadku tradycyjnego liftingu twarzy.

Jaka jest różnica między mini-faceliftem a pełnym liftingiem twarzy?

Mini-facelift ma krótsze i znacznie bardziej ograniczone nacięcie niż tradycyjny lifting twarzy. Zastosowane nacięcia są krótsze.

Jak wygląda procedura mini-faceliftu?

Nacięcia zazwyczaj rozpoczynają się powyżej linii włosów, na skroniach; przebiegają wzdłuż naturalnej linii przed uchem i przeponą, następnie skóra jest odciągana, a jej nadmiar usuwany. Szwy zabezpieczają warstwy tkanki i zamykają nacięcia.

Czas trwania operacji: 1 godzina (znieczulenie ogólne)

Pobytw szpitalu : 0-1 noc

Po operacji

Mini-lifting twarzy można wykonać szybko i przy niewielkim ryzyku, ale należy pamiętać, że stopień korekcji uzyskany dzięki temu zabiegowi jest również mniejszy. W Turcji zalecany jest 7-dniowy pobyt po minifacelifcie.

Większość osób może wrócić do pracy w ciągu dwóch tygodni od operacji, ale ostateczne rezultaty będą widoczne dopiero po dłuższym czasie.

Twarz i głowa mogą być napięte i obolałe, a przez pierwsze 24 do 48 godzin będą one owinięte bandażami, aby zminimalizować siniaki i obrzęki.

Na początku mogą Państwo odczuwać napięcie lub zimno, ale są to odczucia przejściowe. Siniaki i obrzęk są powszechne po operacji twarzy i szyi, ale te odczucia i wygląd są przejściowe i zwykle zaczynają zanikać po pierwszym tygodniu.

Jak mogę ukryć oznaki operacji twarzy?

Może Pani stosować kosmetyki kamuflujące, w tym korektor cery, cień do powiek i korektor koloru. Lawenda neutralizuje lub sprawia, że żółty kolor znika, a zielony ma podobny wpływ na czerwony.

Jak długo zajmie mi powrót do normalnego życia?

Większość pacjentów jest w stanie wrócić do pracy od jednego do dwóch tygodni po minifacelifcie. Przed ważniejszymi spotkaniami towarzyskimi należy odczekać cztery tygodnie.

Lifting twarzy

Lifting twarzy lub rytidektomia to zabieg chirurgiczny, który poprawia widoczne oznaki starzenia się twarzy i szyi, takie jak:

  • Obwisła skóra twarzy.
  • Pogłębienie linii fałd między nosem a kącikiem ust
  • Tłuszcz, który opadł lub zniknął
  • tworzenie się podgardla na policzkach i linii żuchwy
  • Obwisła skóra i nadmiar tłuszczu na szyi, co może skutkować podwójnym podbródkiem lub “indyczą szyją”.

Czego lifting twarzy nie może zrobić

Jako chirurgia rekonstrukcyjna, lifting twarzy nie zmienia zasadniczego wyglądu i nie może zatrzymać procesu starzenia.

Lifting twarzy można wykonać tylko chirurgicznie; minimalnie inwazyjne zabiegi odmładzające nie osiągają takich samych rezultatów, ale mogą pomóc opóźnić moment, w którym lifting twarzy staje się odpowiedni i uzupełnić wyniki operacji.

Niektóre minimalnie inwazyjne zabiegi, takie jak lifting twarzy komórkami macierzystymi, nie zostały jeszcze sprawdzone.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️