Proszę skontaktować się z naszym zespołem

Czy jest Pan/Pani chirurgiem lub reprezentuje Pan/Pani placówkę medyczną?
Jeśli chcieliby Państwo być wymienieni na BestClinic.pl, proszę kliknąć tutaj.

Proszę kliknąć tutaj, aby otrzymać wycenę zabiegu kosmetycznego lub stomatologicznego?

Masz pytanie? Sugestię?

Drogi internauto,

Cieszymy się, że są Państwo zainteresowani naszą stroną internetową poświęconą turystyce medycznej. Niezależnie od tego, czy mają Państwo propozycję współpracy, prośbę prasową lub inne pytania, chętnie się z Państwem skontaktujemy. Prosimy nie wahać się z nami skontaktować!

Jeśli chcieliby Państwo omówić potencjalną współpracę w celu promowania usług turystyki medycznej, z przyjemnością wysłuchamy Państwa propozycji. Wierzymy w siłę współpracy w celu oferowania najlepszych opcji leczenia pacjentom z zagranicy.

Jeśli są Państwo przedstawicielami prasy lub chcieliby Państwo napisać artykuł na temat naszej strony poświęconej turystyce medycznej, chętnie odpowiemy na Państwa pytania, udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy w procesie tworzenia raportu. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem w zakresie turystyki medycznej i pomagać w edukowaniu społeczeństwa na temat korzyści płynących z wyboru międzynarodowych destynacji na zabiegi medyczne.

Wreszcie, jeśli mają Państwo jakiekolwiek inne pytania, uwagi lub konkretne prośby, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby Państwu pomóc i obiecujemy szybko i profesjonalnie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Państwa i omówienie wszelkich możliwości współpracy lub udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową poświęconą turystyce medycznej i czekamy na kontakt z Państwa strony!

Z poważaniem,
Państwa zespół BestClinic

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️