All-On-6 na Węgrzech

prix all on 6 hongrie pas chere 1
Napisany przez Émilie

All-On-6 na Węgrzech to operacja wszczepienia stałej protezy dentystycznej, która pozwala całkowicie odbudować Państwa zęby.

NajlepszaKlinika.com informuje o All-On-6 na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Sommaire
 [show]

  Cena zabiegu All-On-6 na Węgrzech

  Średni koszt implantu stomatologicznego All-On-6 na Węgrzech wynosi €6,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €4,000 do €8,000.

  ProceduraCena Węgry
  All-On-66000 €

  Co to jest All-On-6?

  Implanty stomatologiczne All-On-6 zostały zaprojektowane w celu zastąpienia protez zębowych i umożliwiają umieszczenie sześciu implantów w górnej i dolnej szczęce. Ogólnie rzecz biorąc, cztery implanty są umieszczane w przedniej części szczęki, a dwa w tylnej. Znajdują się one na akrylowej podstawie w tym samym kolorze co tkanka dziąsła, podczas gdy korony mogą być wykonane z żywicy, cyrkonu lub porcelany.

  All-On-6 na Węgrzech to stała proteza dentystyczna, która pozwala na całkowitą rekonstrukcję Państwa zębów. Zabieg zapewnia kompletny zestaw zębów (umieszczonych na górnej i dolnej kości szczęki), które są wspierane przez sześć implantów dentystycznych.

  Implanty umieszczane są pod niewielkim kątem od 30 do 45 stopni, co zwiększa ich wytrzymałość. Pozwala to również osobom cierpiącym na utratę kości szczęki na wszczepienie implantów bez konieczności czasochłonnego i kosztownego przeszczepu kości.

  Jak działa system All-on-6?

  Oto wszystkie kroki, które należy wykonać, aby uzyskać idealny uśmiech.

  1. Wstępna konsultacja, tomografia komputerowa i zdjęcie rentgenowskie

  Dentysta oceni ogólny stan Państwa jamy ustnej i szczęki oraz wykona niezbędne skany lub zdjęcia rentgenowskie. Następnie, jeśli zdecydują się Państwo na zabieg, dentysta pobierze wyciski jamy ustnej. Zostaną one następnie wysłane do laboratorium w celu stworzenia spersonalizowanych protez – fragmentów szczęki i zębów lub mostów, które zostaną przymocowane do implantów.

  2. Znieczulenie

  Przed zabiegiem otrzymają Państwo znieczulenie miejscowe, aby cały proces był bezbolesny. Następnie Państwa jama ustna zostanie dokładnie oczyszczona w celu usunięcia bakterii i uszkodzonych tkanek.

  3. Umieszczanie implantów na Węgrzech

  Wywiercone zostaną cztery otwory z przodu szczęki i dwa z tyłu. Państwa implanty są następnie umieszczane pod kątem od 30 do 45 stopni. W większości przypadków nowe zęby są mocowane do implantów w ciągu jednego dnia.

  Początkowo może Pan/Pani otrzymać tymczasowe implanty, które wytrzymają od sześciu do dziewięciu miesięcy. Jest to środek zapobiegawczy mający na celu uniknięcie siniaków i zapewnienie mniejszego nacisku na implanty podczas ich gojenia. Po całkowitym wygojeniu jamy ustnej dentysta wszczepi implanty stałe.

  Alternatywne metody leczenia dla All-on-6

  Istnieją dwie realne alternatywy dla implantów All-On-6 na Węgrzech: protezy, tradycyjne implanty dentystyczne, All-On-4 i All-On-8

  Protezy zębowe

  Protezy wykonane są z akrylowej podstawy, która jest różowa i pokrywa dziąsła. Górna część protezy składa się z zębów, które są wykonane z porcelany lub żywicy i pokrywają podniebienie. Z biegiem czasu dziąsła zmieniają się w naturalny sposób, a proteza może wymagać zmiany kształtu lub uzupełnienia. Całkowita wymiana jest zalecana co 5 do 8 lat.

  Implanty stomatologiczne

  Implanty dentystyczne można wybrać, gdy trzeba zastąpić jeden lub więcej zębów. Implanty dentystyczne wymagają okresu gojenia trwającego od 4 do 6 miesięcy, aby implant połączył się z kością szczęki, zanim korona i łącznik zostaną zamocowane. W niektórych przypadkach ludzie mogą wymagać długich przeszczepów kości przed założeniem implantu. Implanty stomatologiczne są drogie, a przeszczep kości może zwiększyć ostateczny koszt. Długość operacji i czas gojenia są znacznie dłuższe niż w przypadku implantów All-on-6.

  Implanty All-on-4

  Implanty All-on-4 działają dokładnie tak samo jak implanty All-on-6 na Węgrzech. Jedyną istotną różnicą jest to, że w pierwszym przypadku otrzymują Państwo cztery implanty do podparcia łuku zębowego, a w drugim sześć. All-on-4 jest zalecany dla pacjentów, którzy nie mają tak dużej wytrzymałości kości, jak ci kwalifikujący się do All-on-6.

  Przebieg operacji na Węgrzech

  Operacja trwa od jednej do dwóch godzin, a podczas jej trwania zostanie Państwu podane znieczulenie miejscowe lub ogólne.

  Zespół stomatologiczny zadba o Państwa komfort i odpowie na wszelkie pytania przed rozpoczęciem operacji. Jak wspomniano powyżej, wszelkie niezbędne ekstrakcje zostaną przeprowadzone, a jama ustna zostanie dokładnie oczyszczona przed wszczepieniem implantu.

  Po zabiegu Państwa usta mogą być nieco opuchnięte i obolałe, co zwykle można leczyć dostępnymi bez recepty środkami przeciwbólowymi. Czas rekonwalescencji jest zwykle minimalny: pacjenci wracają do swoich zwykłych czynności kilka dni po operacji, a w niektórych przypadkach są w stanie jeść pokarmy stałe natychmiast po zabiegu.

  Ceny implantów All-On-6 na całym świecie

  Koszt implantów stomatologicznych dla pierwszych sześciu pacjentów ustabilizował się w ostatnich latach. Dzięki dostępowi do wysokiej jakości dentystów za granicą, leczenie stało się w ostatnich latach znacznie bardziej przystępne cenowo. Poniżej znajdą Państwo ceny implantów All-on-6 w różnych lokalizacjach. Prosimy pamiętać, że ceny te nie są stałe ani gwarantowane i mogą różnić się w zależności od pacjenta, w zależności od wielu czynników.

  KrajCena
  Turcja5800 euro
  Węgry6000 euro
  Meksyk6700 euro
  Tajlandia11 000 euro

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  Émilie

  Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️