All-On-4 na Węgrzech

all on 4 węgry 1
Napisany przez Émilie

Operacja stomatologiczna All-On-4 zyskała na popularności, ponieważ na minimalnej liczbie implantów można umieścić maksymalną liczbę zębów. Są to tytanowe implanty, które zapewniają kompletny zestaw protez stałych.

NajlepszaKlinika.com informuje o All-On-4 na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena zabiegu All-On-4 na Węgrzech

Średni koszt zabiegu All-On-4 na Węgrzech, w Budapeszcie, wynosi 2 500 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, minimalna cena wynosi 2 300 EUR, a maksymalna 2 700 EUR.

ProceduraCena Węgry
All-On-42500 €

Co to jest All-On-4?

Operacja stomatologiczna All-On-4 na Węgrzech zyskała na popularności, ponieważ na minimalnej liczbie implantów można umieścić maksymalną liczbę zębów. Są to tytanowe implanty, które zapewniają kompletny zestaw protez stałych.

W przeciwieństwie do tradycyjnej rekonstrukcji, w której do podparcia pełnego łuku zębowego potrzeba od 6 do 8 implantów, w systemieAll-On-4″ do zastąpienia brakujących zębów potrzebne są tylko cztery implanty w górnej szczęce i cztery w dolnej szczęce.

Całkowita wymiana uzębienia

Protezy wsparte na implantach oszczędzają czas i pieniądze pacjenta. Nowe zęby z mostem wspartym na implantach pozwalają na całkowitą rekonstrukcję uzębienia przy kosztach niższych o 60% w Budapeszcie na Węgrzech.

Czym jednak różni się procedura wszczepiania implantów All-on-4 na Węgrzech od wszczepiania tradycyjnych implantów? Jakie są zalety i wady implantów All-on-4?

Dzięki All-On-4 można uniknąć przeszczepu kości

Dzięki All-On-4 możliwe jest uzyskanie kompletnego zestawu zębów bez konieczności przeszczepu kości, podnoszenia zatok i innych dodatkowych procedur, które są wymagane w wielu przypadkach w przypadku konwencjonalnych implantów. Oznacza to, że implanty stomatologiczne All-on-4 są mniej inwazyjne i mogą zapewnić Państwu naturalny wygląd w tym samym dniu, w którym usunięto zęby. Implanty All-on-4 zapewniają stabilność i wsparcie dla Państwa zębów.

Czas gojenia

Procedura wszczepiania implantów All-on-4 wymaga krótszego czasu gojenia niż tradycyjne implanty stomatologiczne. Dzięki procedurze All-on-4 implanty i zęby tymczasowe można umieścić tego samego dnia, w którym usuwane są zęby. Oznacza to, że estetyczny wygląd można osiągnąć podczas jednej operacji, w przeciwieństwie do tradycyjnych implantów dentystycznych, które wymagają kilku operacji.

Po 6-miesięcznym okresie gojenia zęby tymczasowe zostaną zastąpione zębami stałymi. W przypadku tradycyjnej procedury implantologicznej pacjenci mogą czekać do 1 roku lub nawet 2 lat, zanim otrzymają pełny zestaw sztucznych zębów.

Czas trwania zabiegu

Jak wspomniano powyżej, jedna wizyta u dentysty może zapewnić Państwu kompletny zestaw zębów, jeśli zdecydują się Państwo na system “All-On-4”. Tradycyjne implanty dentystyczne wymagają kilku wizyt u dentysty i kilku operacji.

Zalety systemu All-On-4

Ponieważ implanty All-On-4 wymagają mniejszej liczby implantów i mniej zabiegów chirurgicznych, są one bardziej przystępną cenowo opcją niż tradycyjne rozwiązania w zakresie implantów dentystycznych. Procedura “All-On-4” ma wiele zalet: wysoki wskaźnik powodzenia, niższe koszty, mniejszy zanik kości, krótszy czas gojenia, natychmiastowe rezultaty, mniej zabiegów chirurgicznych.

Zobacz także: Leczenie All-on-4 w Turcji

Wnioski

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji, przy niższych kosztach.

1

Coordinatrice

Proszę zostawić nam swoje dane kontaktowe za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem wiadomości Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy wstępnej.

Poprosi Państwa o zdjęcia z przodu i z boku, a także o Państwa cele, abyuzyskać opinię chirurga plastycznego.

2

Chirurgien

Jeśli chirurg będzie w stanie spełnić Państwa cele i da nam zielone światło dla Państwa all-on-4, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

Jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy wszystko za Państwa:
Lot, Taksówkę, Hotel, All-on-4, Leki i przede wszystkim wspaniałą wycieczkę z przewodnikiem po Budapeszcie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️