Klinika Girexx

Girexx Barcelona clinic 1

Clinica Girexx specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 1999 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika Girexx, Barcelona, Hiszpania

Klinika Girexx specjalizuje się w reprodukcji wspomaganej, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferujemy najlepsze metody leczenia niepłodności, aby mogli Państwo spełnić swoje marzenie o zajściu w ciążę. Zawsze z maksymalnymi gwarancjami i najbardziej humanitarnym traktowaniem, oddajemy do Państwa dyspozycji najnowszej generacji techniki wspomaganego rozrodu, dostępne tylko w kilku ośrodkach na całym świecie.

Embrioskop, IMSI, MACS… pozwalają nam zoptymalizować Państwa leczenie i osiągnąć wyjątkowy wskaźnik powodzenia. Zawsze znajdą Państwo leczenie, które jest bardzo odpowiednie i humanitarne. Zarówno w trakcie leczenia, jak i po jego zakończeniu będą Państwo czuli się bezpiecznie w towarzystwie swojej osoby towarzyszącej.

Chcemy, aby czuli się Państwo u nas swobodnie. Ponieważ jesteśmy ludźmi, którzy pomagają ludziom. To nie to samo i nie mamy tych samych trudności projektowych, dlatego dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zaoferować Państwu spersonalizowane rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. Opłaty za wysyłkę i oceny pacjentów odzwierciedlają dobry dzień pracy. Ponadto nasze opłaty za wysyłkę są wyższe niż przeciętne. Specjalizujemy się w reprodukcji wspomaganej, z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Oferujemy najlepsze metody leczenia niepłodności, aby mogli Państwo spełnić swoje pragnienie zajścia w ciążę. Proszę nie czekać na zwycięzców, a my nie będziemy czekać i nie będziemy czekać. Teraz jest czas, aby spróbować. Kiedy będzie Pani gotowa, rozpoczniemy leczenie. W Girexx przydzielimy Państwu koordynatora leczenia, abyśmy mogli rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości. Zaoferujemy Państwu również usługi naszego szofera, aby pomóc Państwu jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości w zakresie jedzenia, stresu itp.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Zamrażanie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – selekcja komórek immunomagnetycznych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1999
Akredytacja: Brak informacji – Języki: hiszpański, angielski, francuski


Recenzje Clinique Girexx

4.0
powered by Google
Tiffany R
Tiffany R
20:27 10 Aug 23
Dzięki Girexx mogliśmy od samego początku założyć rodzinę. Bardzo uważny i obecny na każdym kroku pomimo odległości. Bardzo responsywny na każdy wysłany e-mail. Dzięki jeszcze raz.
Mélanie Severe
Mélanie Severe
17:10 09 Jun 23
Zespół bardzo kompetentnych i ludzkich fachowców. Zawsze uważny, pełen życzliwości i optymizmu dla naszego wsparcia pomimo wątpliwości, które czasem się pojawiają. Zawsze mogliśmy liczyć na cały personel. Wykazali się dużą dyspozycyjnością.Dziękujemy całemu zespołowi za spełnienie naszego największego marzenia.Wrócimy do Ciebie wkrótce, aby powiększyć naszą małą rodzinkę.
Juvaron Lisa
Juvaron Lisa
08:16 16 Aug 23
Bardzo miłe doświadczenie z Girexx, responsywny, opiekuńczy i bardzo profesjonalny, dzięki ich pomocy mieliśmy małe bliźniaki.Dwie kliniki Girona i Barcelona są świetne.Zespoły mówią po francusku, co jest dużym plusem!Dziękujemy im za wkład w nasze marzenie 😍
laura lorenzetti
laura lorenzetti
15:37 17 Jul 23
Skontaktowałem się z kliniką w zeszłym roku, śledzili mnie i pomagali mi doskonale pomimo odległości. Złożyłem jajko i dziś mamy z nami nasze maleństwo! Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za danie mi możliwości zostania mamą, emocje nie do opisania. Laura
MISTER MYSTERE
MISTER MYSTERE
18:55 07 May 22
Uważaj na 5 ***** recenzji, za ich otrzymanie można zapłacić Google. Ta klinika to nonsens, wszczepili mojej żonie zarodek bardzo, bardzo słabej jakości, jak słyszę dr ROCAS, to jest wspaniałe, to jest wspaniałe… poza tym, że kiedy mój francuski ginekolog patrzy na zdjęcia zarodka, którego NIGDY nie powinni byli zapładniać. .. W przeciwnym razie odbiór jest poprawny, ale niestety nie wydają się wcale poważne
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️