Fox Eye lift w Turcji

fox eyes Turkey 1
Napisany przez Laurence

Istnieje jednak trend, o którym mogą Państwo nie wiedzieć: spojrzenie określane jako “lisie oczy” lub “migdałowe oczy” zyskuje na popularności w branży kosmetycznej w Turcji i nazywa się Fox Eyes.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liftingu powiek Fox Eye w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liftingu powiek w Stambule, Turcja

W Turcji średni koszt zabiegu Fox Eye wynosi €1,200. Cena ta różni się w zależności od zastosowanej techniki i złożoności pacjenta i obejmuje znieczulenie, operację i leki. W znieczuleniu miejscowym operacja trwa od 15 do 40 minut. Minimalny czas pobytu w Stambule wynosi 3 dni. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 1 miesiąca.

Fox Eye lift1200 €
Podnoszenie powiek1400 €
Lifting skroniowy2200 €
Plastyka powiek1400 €

Co to jest lifting lisich oczu?

Istnieje trend, o którym mogą Państwo nie wiedzieć: wygląd określany jako “lisie oczy”, “kocie oczy” lub “Bella Hadid Brown Lift” zyskuje na popularności w branży kosmetycznej w Turcji i nazywa się “Fox Eyes”. Zabieg ten skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Dzięki słynnym modelkom, takim jak Kendall Jenner i Bella Hadid, oczy w kształcie migdałów i podwinięte oczy są w modzie. Na TikTok ludzie nawet golą brwi, aby uzyskać jaśniejszy wygląd, znany jako “foxeyes challenge” (#foxeye).

Media społecznościowe, a także media lifestylowe, są głównymi czynnikami napędzającymi trendy estetyczne. W szczególności popularność Kendall, Belli i Kardashianów to najbardziej pożądany “wygląd”, do którego aspiruje wielu pacjentów.

Photo avant et après d'un Fox Eyes
Zdjęcie przed i po zabiegu Fox Eyes

Chociaż niewiele osób rodzi się z tak wyjątkowym kształtem oczu (krążą plotki, że Bella nie jest nawet prawdziwa), istnieje kilka sposobów na stworzenie takiego wyglądu przy użyciu technik chirurgicznych i niechirurgicznych w Turcji.

Ten rodzaj zabiegu kosmetycznego, medycznie znany jako kantopeksja, zasadniczo polega na podniesieniu zewnętrznego kącika górnej powieki i pociągnięciu jej lekko w kierunku skroni. Dolna powieka jest lekko uniesiona poprzez podniesienie okolicy skroniowej.

Podczas gdy popularność tego typu zabiegów kosmetycznych na oczy rośnie, wygląd może być bardzo problematyczny – nie chodzi tylko o pójście do kliniki kosmetycznej na szybki zabieg na oczy. Mówi, że jest kilka rzeczy, które ludzie mogą przeoczyć przed poddaniem się tak transformującej procedurze, w tym komplikacje i ryzyko związane ze specjalistyczną pracą oczu.

Oto wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o popularnym zabiegu liftingu oczu Fox Eyes w Turcji i na czym polega ten zabieg kosmetyczny.

Patiente avant un fox eyes
Pacjent przed zabiegiem Fox Eyes

Na czym polega zabieg Fox Eyes?

Jeśli chcą Państwo zmienić kształt oczu poprzez usunięcie zmarszczek, można zastosować dwa różne podejścia: opcję nieinwazyjną i opcję inwazyjną (chirurgiczną).

Metoda nieinwazyjna polega na wstrzyknięciu wypełniaczy i tłuszczu w zewnętrzną krawędź w celu podniesienia czoła. Stosowanie wypełniaczy stało się popularną opcją, ponieważ tworzy tymczasową zmianę estetyczną, która może trwać do dwóch lat.

Na drugim końcu spektrum znajdują się opcje chirurgiczne. Blepharoplastyka to oficjalna nazwa chirurgii plastycznej oczu. Polega ona na usunięciu nadmiaru skóry lub tłuszczu w celu odmłodzenia lub skorygowania kształtu oczu. Dla niektórych pacjentów najlepszym rozwiązaniem jest lifting twarzy w Turcji.

Wideo na temat Fox Eyes

W grupie wiekowej od 25 do 40 lat niektóre kobiety chcą liftingu skroniowego czoła (dla osób z “ciężkim czołem”), ale wymaga to opcji chirurgicznej w Turcji. Dlatego należy być bardzo ostrożnym, ponieważ jest to opcja trwała. Pacjentom zawsze doradza się, że trendy są tymczasowe, więc idealnie jest wybrać wygląd, który będzie Państwu odpowiadał przez długi czas.

Dla kogo przeznaczony jest lifting powiek Fox?

Ważne jest, aby pamiętać, że ten rodzaj zabiegu nie jest uniwersalny, a rodzaj podejścia zastosowanego w celu uzyskania określonego estetycznego wyglądu oczu zależy od indywidualnego pacjenta.

Jeśli chodzi o kobiety takie jak Kardashian/Jenner, ich pochodzenie etniczne jest ormiańskie, więc często mają zapadnięte oczy, z dość naturalnym niskim środkowym czołem i wysokim, łukowatym bocznym czołem. Mają mało tłuszczu w oczodołach (oczodołach). A ich skóra ma zwykle wyższy poziom kolagenu, co czyni je idealnymi kandydatkami do wypełnienia.

Jednak europejskie kobiety mają skórę, która ma tendencję do wcześniejszej utraty kolagenu, dlatego opcja wypełniacza nie zawsze zapewnia takie samo jednolite wykończenie. Opcje chirurgiczne są dla nich najbardziej odpowiednie.

Kylie Jenner après un Fox Eyes
Kylie Jenner po zabiegu Fox Eyes

W przypadku pacjentów, którzy wymagają opcji chirurgicznej, muszą oni przejść dokładną konsultację, a turecki pacjent i chirurg muszą być na tej samej stronie, jeśli chodzi o pożądany rezultat.

Anatomia każdego człowieka jest inna, a twarz każdego ma inny kształt, więc (podobnie jak usta Kylie Jenner) wygląd “lisich oczu” może nie pasować każdemu.

Niektóre osoby pokazują zdjęcie tego, jak chcą, aby wyglądały ich oczy, ale nie mają rysów twarzy, aby wykorzystać ten wygląd. Ponadto do zabiegu kwalifikują się również osoby zakażone wirusem HIV.

Lifting des yeux sur une personne âgée
Lifting powiek u osoby starszej

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas zabiegu Fox Eyes mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

  • Zaczerwienienie w okolicy oczodołu;
  • Zaczerwienienie pod okiem;
  • Przedłużony i opóźniony obrzęk;
  • Niebieskawe przebarwienia;
  • Guzki i nadwrażliwość

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Proszę zauważyć, że w religii islamskiej Fox Eyes nie jest haram. Jest halal i akceptowany, jeśli jego celem jest usunięcie wady.

Résultat avant et après d'un Fox Eyes
Wyniki przed i po zabiegu Fox Eyes

Dostosowane udogodnienia są dostępne dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu mogą one w pełni wykorzystać swój pobyt.

Nasza rada?

Jeśli zamierza Pan/Pani poddać się kosmetycznej operacji podniesienia powiek typu “Fox Eye” lub “Almond Eye”, proszę upewnić się, że skonsultuje się Pan/Pani z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym chirurgiem w Turcji, w Stambule.

Niektórzy tureccy chirurdzy są bardzo dobrzy w naprawianiu nosów, wykonywaniu liftingów twarzy lub powiększaniu piersi, ale w przypadku oka potrzebny jest ktoś bardzo doświadczony, z wieloma godzinami operacji, ponieważ skóra, tkanki i mięśnie wymagają specjalisty, który w pełni rozumie anatomię oka.

Coordinatrice avec une patiente
Koordynator z pacjentem

Ile kosztuje operacja Fox Eye w Turcji?

W Turcji najniższa cena, jaką kliniki zaoferują Państwu za operację liftingu oczu Fox Eyes lub Cat Eyes wynosi 800 €, a najwyższa cena to 2,500 €. Zależy to od liczby nici wymaganych do osiągnięcia pożądanych rezultatów.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo działa Fox Eyes?

Żywotność nici Fox Eyes zależy od zastosowanej techniki. Może trwać od 4 do 6 miesięcy w przypadku zastrzyków z botoksu, od 6 miesięcy do 1 roku w przypadku wchłanialnych nici tensorowych, od 1 do 2 lat w przypadku zastrzyków z kwasu hialuronowego, od 5 do 6 lat w przypadku trwałych nici podwieszających i od 7 do 8 lat w przypadku liftingu skroniowego.

Operacja Fox Eyes jest bezbolesna, niezależnie od wybranej techniki. Pacjent może jednak odczuwać pewien dyskomfort po operacji, zwłaszcza jeśli chirurg zastosuje nici tensorowe lub nici podwieszające. Dotyczy to również liftingu skroniowego.

Nie ma minimalnego wieku dla operacji oczu takich jak Fox Eyes. Oczywiście muszą Państwo mieć ukończone 18 lat, aby poddać się tego typu operacji. Operacja oczu nie jest jednak zalecana przed 35. lub 40. rokiem życia.

Czas trwania operacji Fox Eyes w Turcji waha się od 15 do 40 minut, w zależności od techniki wybranej przez pacjenta. Pacjent będzie potrzebował okresu rekonwalescencji, aby dojść do siebie po operacji. Dlatego minimalny czas pobytu w Turcji w przypadku tego typu operacji wynosi 3 dni.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️