Tanfer Clinic

Tanfer Clinic Istanbul klinika 1

Tanfer Clinic specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 1987 roku klinika z certyfikatem TEMOS znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami zabiegów chirurgicznych za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Klinika Tanfer, Stambuł, Turcja

Tanfer Clinic zatrudnia pięciu stomatologów, ortodontę, chirurga stomatologicznego oraz wielu higienistów i asystentów, którzy zajmują się leczeniem szerokiej gamy problemów stomatologicznych.

Założyciel kliniki, dr Nihat Tanfer, kształcił się na Uniwersytecie Marmara w Stambule, a następnie pracował w Mediolanie i Zurychu, po czym powrócił do Stambułu i założył Tanfer Clinic, której głównymi specjalizacjami są chirurgia szczękowo-twarzowa, stomatologia ogólna, ortodoncja, stomatologia estetyczna i odtwórcza oraz periodontologia.

Standardowe procedury obejmują implanty, korony, mosty i licówki. Usługi międzynarodowe obejmują pomoc w podróży i zakwaterowaniu. Dla odwiedzających pacjentów dostępny jest samochód. Większość personelu posługuje się językiem angielskim. Tłumacze są dostępni dla języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Radiografia stomatologiczna
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Ekstrakcja zębów
Wypełnianie zębów
Leczenie kanałowe
Indywidualny ochraniacz na zęby
Kontrola stomatologiczna
Struganie korzenia
Korona dentystyczna
Wybielanie zębów
Licówki dentystyczne
Ekstrakcja zęba
Oczyszczanie ran
Implanty stomatologiczne
Przeszczep tkanki dziąsła
Leczenie torbieli zębopochodnych
Przeszczep zatok
Ząb
Hybrydowa proteza na implantach
Przeszczep kości
Apikoektomia
Konsultacje z zakresu stomatologii estetycznej
Konsultacje stomatologiczne

Tanfer Clinic oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1987
Akredytacja: TEMOS – Język(i): angielski, turecki


Recenzja Tanfer Clinik

Yaman Celebi
Yaman Celebi
07:42 06 Feb 24
Na wstępie pragnę podziękować personelowi Przychodni i Szpitala Tanfer.Moja mama miała operację box system. Nigdy w życiu nie widziałam tyle uwagi. Wszystko było idealne i w idealnym stanie. Byliśmy sprawdzani co minutę, każdej nocy. Moja mama, przeszliśmy trudny proces, ale razem przez to przeszliśmy .To nie jest zwykłe szpitalne środowisko. W domu panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Duchowo jestem wdzięczna za wszystko. Dziękuję ❤️
Filiz Varta
Filiz Varta
11:45 20 Nov 23
22 lata temu leczyłem zęby u Nihata Hodji. Dziś ponownie przyszedłem do Hodji, ponieważ złamałem sobie ząb. Ponieważ bardzo boję się zębów, jego igły i dłoń są bardzo lekkie. Jestem bardzo zadowolony ze swoich zębów, Polecam wszystkim Nihat Hodja.
Mete Ucok
Mete Ucok
09:13 28 Nov 23
W wyniku poszukiwań w Internecie trafiłam na klinikę Tanfer i zdecydowałam się na leczenie właśnie tam. Miałem poważny zanik kości i dlatego straciłem zęby. To było tak, jakbym narodziła się na nowo w klinice Tanfer. Wykonali świetną robotę. Zdecydowanie zasługują na swoją reputację. Serdecznie dziękuję całemu personelowi Tanfer Clinic.
Tuğçe Gül
Tuğçe Gül
07:56 07 Feb 24
Mam zdiagnozowaną wcześniej chorobę w budowie szczęki.Chciałabym podziękować mojemu bardzo cennemu nauczycielowi Nihatowi Tanferowi i jego cennemu zespołowi, który uratował mnie od tego problemu trudną operacją za którą nikt nie wziął odpowiedzialności.Myślę że to najlepszy stomatolog klinika, która potrafi rozwiązać problem.Polecam.
Miyase Aykan
Miyase Aykan
17:54 10 Jan 24
Jestem w StambulePrzez 20 lat pracowałam jako pielęgniarka. Od 10 lat mieszkam za granicą. W innym ośrodku stwierdzono, że 2 lata temu cierpiałam na osteoporozę i usunięto mi wszystkie zęby. Mimo że mam problematyczny profil pacjenta, nauczyciel Nihat i jego zespół oferują mi rozwiązania każdego problemu od 2 lat. Chciałbym powiedzieć, że zostałem potraktowany przez fachowe ręce. Przeprowadziłem wiele badań na temat tego, gdzie można leczyć zęby. Mimo że pracuję w sektorze opieki zdrowotnej, podejmowałem decyzje w dużym stresie. Klinika stomatologiczna Tanfer, o której nigdy wcześniej nie słyszałam, ale ich podejście do leczenia i dodatkowych problemów, których doświadczyłam, a także zrozumienie i tolerancja, jaką okazali podczas procesu leczenia, to produkt wysokiej jakości, który jest rzadkością. Wyszłam z kliniki bardzo zadowolona.Dziękuję serdecznie całemu zespołowi. Proszę otworzyć oddział po stronie anatolijskiej... Jakość to nie przypadek..
Martin Hinrichs
Martin Hinrichs
17:59 17 Sep 23
Zaopiekował się mną wspaniały młody zespół, który wykonał bardzo dobrą robotę i wszczepił implant zęba trzonowego. Komunikacja z Neginem jako tłumaczem była niezwykle pomocna i polecam ją w każdej chwili. Dziękuję w tym momencie. Nie odczuwałam żadnych bólów ani problemów, a wizyta w klinice przebiegła miło.
Uğur ALVER
Uğur ALVER
18:32 15 Aug 23
Cieszę się, że wybrałam klinikę tanfer, skończyły się moje wieloletnie kłopoty, teraz mogę jeść ze smakiem, dr. Pani Zeynep wykonała świetną robotę, chciałbym szczególnie podziękować pani Mihrican za jej przyjazne zachowanie, jej odpowiedzi, które rozjaśniły wszystkie moje pytania i jej zainteresowanie.
Harun
Harun
17:52 18 Sep 23
Pragnę powiedzieć, że szczególnie miło wspominam chwile spędzone podczas operacji stomatologicznej w Stambule w klinice Doktora Tanfera. Przede wszystkim zostałem bardzo dobrze przyjęty przez cały jego zespół, doktora Tanfera i panią Tezel, a także doktora Zeynepa, który był głównym współpracownikiem mojej operacji, któremu serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Mimo ciężkości zadania i długiego czasu trwania operacji, która trwała ponad tydzień, a wizyta trwała średnio ponad 2 godziny dziennie, spędziliśmy czas na śmianiu się i rozmowach, czasem nawet do 5 rano. Gratuluję mu odwagi, dyscypliny i profesjonalizmu. Wyjaśniła mi, co robi i jak zamierza kontynuować każdą interwencję. Mój turecki nie jest doskonały. Mówiła po angielsku, kiedy zobaczyła, że ​​jestem ograniczonyw języku. Miałem nawet mały problem dzień przed wylotem w sobotę, mój lot był w niedzielę. Ku mojemu zdziwieniu były otwarte nawet w sobotę i lekarz przyjął mnie pilnie. Cóż mogę powiedzieć, nie jestem typem, który zostawia komentarze, ale naprawdę chciałem to zrobić i jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie podzielę się moimi doświadczeniami.
Ümit Temurçin
Ümit Temurçin
11:00 02 Apr 24
Jest to prywatna klinika, której ufam od lat, w której wykonywałam plomby i opiekę stomatologiczną. Adres, który polecam całej rodzinie, przyjaciołom i potrzebującym.
Nezahat Sarioglu
Nezahat Sarioglu
09:03 20 Sep 23
3 lata temu miałam 6 implantów i pełną cyrkonię. Zębami posługuję się z przyjemnością, nawet wgryzam się w jabłko, cieszę się, że tu trafiłam, polecam wszystkim. Przychodzę na kontrolę co roku, wizyta kontrolna po zabiegu jest koniecznością.
Ela Ka
Ela Ka
11:37 07 Apr 24
Moja mama, Neriman Sarioglu, relacjonuje to:Sześć lat od wszczepienia implantów stało się dla mnie piekłem. Zastanawiam się, jak pracownicy mogą spać w nocy i pogodzić to ze swoim sumieniem.1. W klinice nie opracowano moich zębów przed wszczepieniem implantów. Higiena nie istnieje.2. Zastosowane materiały zazwyczaj nie są dostępne w Europie.Musiałam dokładnie wiedzieć, jakie materiały zostały użyte (zwłaszcza łączniki), aby móc wykonać korektę w Niemczech. Zapytani o to, odpowiedzieli, że współpracują z Włochami. Mój dentysta skontaktował się z tą włoską firmą i nie było odpowiedzi na telefony i e-maile. Od tego czasu zwątpiłem, czy firma w ogóle istnieje.3. Zęby ciągle krwawią, wypadły mi implanty, krawędzie nie zostały oszlifowane.4. Po założeniu implantu rok później wróciłem do kliniki, aby wszystko skorygować. Powiedziano mi: „Gwiazdy tak chcą”, kiedy zwróciłem uwagę, że obecnie doszło do ukąszenia lub zgryzu przez konia (co zostało również udowodnione przez różnych niemieckich lekarzy). Zainstalowali nową parę implantów, a ja nadal miałem objawy, takie jak ból i krwawienie zębów.W Niemczech muszę teraz całkowicie wymienić zęby, ponieważ klinika mi nie pomaga. Od fizjoterapii po naprawę uszkodzeń szczęki i kręgosłupa po prawidłowe przygotowanie zębów – wszystko jest na miejscu.Nie polecam tej kliniki nawet wrogowi. Tracisz pieniądze i doświadczasz coraz większych konsekwencji, takich jak krwawienie, stan zapalny i ból. Legalnie niczego nie osiągniesz, a jeśli zgłosisz się do kliniki po pomoc, otrzymasz wymówki.PS: Zastanawiam się, skąd pochodzą te wszystkie wyjątkowo dobre recenzje; Czy Google kontroluje ważność tych recenzji?
Isa Yasar
Isa Yasar
11:42 06 Aug 23
Zdecydowanie nie polecam nikomu, nie idź. Sześć lat temu miałam wszczepiony implant techniką pudełkową (knochen Aufbau). Przyjechałem z Balikesir, znowu to skleili i stamtąd przyjechałem do Niemiec, ale niestety po bardzo krótkim czasie znowu ta sama strona upadła po raz drugi, w zaprzyjaźnionym środowisku. Kiedy zadzwoniłem, powiedzieli, że nie ma nikogo, kto by mnie przykleił. Pojechałam do Stambułu tylko po to, żeby skleić upadłą koronę. Chociaż stwierdziłem, że w lewym dolnym rogu jest coś dziwnego i nie mogę tego użyć, nie obchodziło ich to, zignorowali mnie i odprawili. Co roku chodziłam regularnie na kontrole, ale zawsze były one w postawach oskarżycielskich i dyskursach w stosunku do pacjentów. Kiedy ostatnio tam byłem, powiedzieli, że lewy dolny bok trzeba przebudować, że inne partie na razie sobie poradzą, musiałem za to zapłacić 3000 €. Jednak wszystkie moje zęby są w stanie zapalnym, krwawią i zaczynają się trząść, co jest wyraźnie widoczne na zdjęciu rentgenowskim. Mimo że co roku chodziłam na badania kontrolne, znowu mnie oskarżyli, mimo że bardzo regularnie i dobrze myję zęby.Co roku płaciłam 25.000 € biletem lotniczym i innymi wydatkami (tylko zęby 20.000 €).Mogę tylko korzystam w tej chwili z prawej strony, ale wkrótce zbankrutuje i nie wiem, co robić.Ta sytuacja wpływa negatywnie na moją psychikę. Chcę sprawdzić, czy mogę zrobić coś legalnie. Jako ofiary możemy pozwać lub wyrazić swój głos w mediach społecznościowych, aby więcej osób nie ucierpiało.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️