Medicana International Istanbul Hospital

Medicana International Istanbul Hospital Hospital Istanbul clinic 1

Szpital Medicana International Istanbul Hospital specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej, PMA / IVF i implantach włosów. Ta założona w 1992 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Medicana International Istanbul Hospital, Stambuł, Turcja

Należący do Grupy Medicana szpital Medicana International Istanbul Hospital Hospital uzyskał akredytację JCI w 2010 roku, gwarantując pacjentom najwyższe standardy opieki. Szpital specjalizuje się w przeszczepach szpiku kostnego i wątroby, implantach kapilarnych, onkologii i zapłodnieniu in vitro.

Na prawie 30 000 metrów kwadratowych powierzchni, szpital posiada ponad 100 łóżek i 8 sal operacyjnych, wszystkie wyposażone w najnowszą technologię. Każdego roku Medicana przyjmuje tysiące turystów medycznych, wielu z Europy i Bliskiego Wschodu.


Specjalizacje kliniki :

Opieka stomatologiczna
Przeszczep kości
Mosty dentystyczne
Invisalign

Chirurgia kosmetyczna
Genioplastyka
Brachioplastyka
Lifting ciała
Lifting brazylijski
Implanty piersi
Lifting piersi
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Podniesienie brwi
Implanty pośladków
Wypełnianie skóry
Lifting szyjno-twarzowy
Obniżenie linii włosów
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Otoplastyka
Konsultacja chirurgii plastycznej
Tradycyjna plastyka nosa
Ultradźwiękowa plastyka nosa (ultradźwiękowa piezochirurgia)
Leczenie blizn
Lifting ud
Leczenie żylaków
Leczenie zmarszczek
Plastyka brzucha
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa
Wydłużanie nóg

MAP / IVF
Metoda ROPA
Zapłodnienie in vitro

Implant włosów
Przeszczep brody
Przeszczep brwi
Konsultacja w sprawie wypadania włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Pranie
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności przy jedzeniu
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1992
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: Arabski, Angielski, Rosyjski, Turecki


Opinie na temat Medicana International Istanbul Hospital

Hilal Narin
Hilal Narin
08:56 15 Dec 23
Jeździmy do tego szpitala z moim dzieckiem, lekarze od noworodków są dobrzy. Udało nam się uzyskać odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Trzeba tylko poczekać na oddział dziecięcy, który jest dość oblegany.Szpital i jego personel są bardzo wyrozumiali i pomocni. Czystość i higiena są również bardzo dobre, w tej chwili nie mam żadnych problemów, w przyszłości mogę ponownie zaktualizować swój komentarz.
noi saros
noi saros
07:34 08 Mar 24
Operacja mojej mamy przebiegła bardzo pomyślnie, brawo dla lekarzy, dziękujemy personelowi technicznemu i administracyjnemu za opiekę. Oczywiście mogą pojawić się problemy, najważniejsze jest znaleźć rozwiązanie i zachować środki ostrożności problemy, które mogą wystąpić później. Miło było mieć wrażenie, że przykładali się do tego z należytą starannością. Dziękujemy naczelnemu lekarzowi i prawu pacjenta, któremu naprawdę zależy.
Huseyin Ozservet
Huseyin Ozservet
16:23 02 Jul 23
Zainteresowanie Pogotowia Pediatrycznego było bardzo duże. Począwszy od procesu rejestracji, przez proces Inspekcji, testy zostały przeprowadzone z dużym zainteresowaniem. Zawsze polecam.
Murat Keles
Murat Keles
04:28 14 Feb 24
Zachowaj ostrożność, jeśli planujesz operację. Jeśli to możliwe, zaplanuj operację tak wcześnie, jak to możliwe. Do szpitala zostajesz wezwany przed operacją, ale w szpitalu jest tak tłoczno, że z walizką w ręku czekasz na pobranie krwi i płuc przez około godzinę. Nie ma specjalnego leczenia pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym. Lekarzom nie mam nic do powiedzenia, i tak wszyscy są ekspertami w swoich dziedzinach.Moje 2 gwiazdki należą się lekarzom. Pokoje są bardzo słabo utrzymane i istnieje przegroda, czyli drewniane drzwi oddzielają twój pokój od pokoju obok, więc dźwięk z pokoju obok jest w twoim pokoju. Budynek jest bardzo mały w porównaniu z objętością tego szpitala, dlatego konieczna jest budowa nowego budynku lub zmniejszenie jego pojemności.
Şeyma Özkan Charyyev
Şeyma Özkan Charyyev
21:20 12 Apr 24
To był szpital, który lubiłem, bo był blisko mojego domu. Tym razem wybrałam go dla mojego nowonarodzonego dziecka. Po pierwsze, kiedy wchodzimy do części dziecięcej, sekcja jest mała i bardzo zatłoczona. Dziecko, które przychodzi do szpitala zdrowe, może zachorować na skutek panujących w nim przekonań. Pokoje lekarskie są dość wąskie; Jako dwoje rodziców mieliśmy problem z dopasowaniem się do pokoju. Byliśmy umówieni na wizytę u doktora Okana Yılmaza. Lekarz przyjął mnie bardzo miło i udzielił informacji na wiele tematów. Moje dziecko miało 26 dni i nie osiągnęło jeszcze masy urodzeniowej. W rzeczywistości jego waga była dość niska. Polecił nam jedynie mleko modyfikowane, kazał sprawdzić wagę u lekarza rodzinnego i odesłał. Nie czuliśmy się komfortowo i zabraliśmy go do innego lekarza. Lekarz, do którego go zabraliśmy, poprosił o wykonanie badań i okazało się, że ma podwyższone enzymy wątrobowe, więc skierował nas do innego specjalisty. Szkoda, że ​​pan Okan Yilmaz lepiej nie zaopiekował się naszym dzieckiem, które w ciągu miesiąca nie osiągnęło wagi urodzeniowej i poinformował nas, abyśmy nie spóźnili się o zdrowie naszego dziecka.
Mustafa Can
Mustafa Can
10:38 20 Nov 23
Najdroższy szpital w regionie, ale taki, który nie daje tego, za co płacisz! Kiedy 4 dni temu przyszłam na kontrolę w celu uzyskania wyniku rezonansu magnetycznego, który zrobiłam 4 dni temu, dowiedziałam się, że wynik nie został jeszcze obejrzany, zgłoszony i zatwierdzony przez lekarza, więc na badanie będę musiała poczekać dodatkową godzinę. ..Sami nie wykonują żadnego zabiegu bez Twojej podpowiedzi, a kiedy o to poprosisz, twierdzą, że doskonale znają się na swojej pracy i nie czują się komfortowo z Twoją ingerencją..Nigdy nie wybieraj, jeśli nie musisz!
nihal kurtulus
nihal kurtulus
05:56 17 Oct 23
Do szpitala trafiliśmy około godziny 6 z powodu wysokiej gorączki i drugiego ataku. Pogotowie wysłało nas bezpośrednio na oddział ratunkowy pediatryczny. Nie mamy ubezpieczenia zdrowotnego ze względu na historię napadów. W dalszym ciągu pobierają pieniądze za każdą lekarstwa podczas pierwszej hospitalizacji. Ile pilniejszych możemy mieć? Cały czas dopłacamy pieniądze. Aktualnie jesteśmy jeszcze na izbie przyjęć pediatrycznych. Leżymy i dalej dajemy pieniądze, czekam na odpowiedź władz , przyjechałem pilnie, ambulans powiedział, idź sam, dlaczego nie byliśmy leczeni na izbie przyjęć, ale dziecko zostało skierowane na izbę przyjęć, cały czas przekazujemy pieniądze, to nie jest zwykłe przeziębienie, to jest drugi napad i mamy wysoką gorączkę, co trzeba zrobić, żeby był pilniejszy?
Alper Koroglu
Alper Koroglu
09:21 01 Sep 23
Nazywam się Alper Köroğlu, 1 miesiąc temu Prof.Dr. Poszedłem do Ahmeta Tiryakiego, ponieważ miałem problem z deficytem uwagi i zaczął brać leki.Ponieważ był to lek na receptę, poprosił mnie, abym przyszedł za miesiąc, aby ocenić sytuację i ocenić kwestie takie jak zwiększenie/zmniejszenie dawki. Jutro kończą mi się leki, dzwonię do szpitala, mówią, że możemy się umówić za 10 dni, mówię, żeby się zgłosić do lekarza, każą mi słuchać muzyki w telefonie przez 20 minut. To szpital, w którym pracują ludzie bez charakteru, którzy zaczynają brać takie leki, a potem za nimi nie stoją, którzy skupiają się tylko na pieniądzach, którzy nie rozumieją zdrowia i psychologii, a którym zależy tylko na pieniądzach. Trzymajcie się z daleka.
fatoş madendere
fatoş madendere
21:15 06 Sep 23
Urodziłam 1 września w szpitalu Beylikdüzü Medicana.Zgodziliśmy się, ponieważ mój lekarz był na zewnątrz i wolał to miejsce i chwalił personel sali porodowej, ale było to kiepskie doświadczenie. Jest mi bardzo przykro. ŞEYMA ERGÜN, jedna z pielęgniarek na sali porodowej, musiała się pokłócić z pielęgniarką, która podczas mojej ostatniej operacji mówiła lakonicznie, w sposób władczy i nie miała szacunku dla swojego zawodu. Moje dziecko się krztusi i nigdy nie interweniuje, wręcz przeciwnie, pstrykając, próbuje nas odesłać do naszego pokoju. Dowiedziałem się, że jego koledzy również czuli się niekomfortowo w stosunku do tej osoby. jest też kilka innych pielęgniarek, które są niezadowolone ani ze swojego zawodu, ani z placówki, co niestety odbija się na pacjentach. Zgłosiliśmy sytuację menadżerom, którzy odwiedzili nas w nocy, mam nadzieję, że jak najszybciej zmienią osoby niezadowolone z tej pracy, zwłaszcza tę niepewną osobę o imieniu ŞEYMA ERGÜN.Ważne jest też, żeby zabierali nasze nowo narodzone dziecko do żłobka i zaciągali zasłonę, a nie pokazywali nam, co tam robią.Jak można być tak zajętym i zatrudniać tak wielu kiepskich i niewykształconych ludzi? Mieszkańcy Beylikdüzü to porządni ludzie, oczekujemy od waszej instytucji lepszej jakości usług.
Gökhan Gökhan
Gökhan Gökhan
09:38 28 Aug 23
Zaprowadziliśmy nasze nowo narodzone dziecko do pani Sultan Ay, która jest pediatrą i poprosiła o badanie krwi. O 09:50 oddaliśmy jej krew. O 12:05 otrzymaliśmy wynik krwi. Jechaliśmy poczekać, aż pacjent wyjdzie i wejdzie do środka. Kolejny pacjent wszedł bez pytania o pozwolenie, minęło 2 i pół godziny i nasza kolej do lekarza. Mówiliśmy, że czekamy na wynik, ale nam nie pozwolił w, ale gdy drugi pacjent był w środku, zaczął nam ze swojego miejsca opowiadać wyniki badań, nie przeszkadzał pacjentowi, który czekał w środku, nie przyjął nas i nie zaopiekował się nami, i zaczęła krzyczeć jak już urodziło się dziecko.Poprosiłam innego lekarza i drugi lekarz powiedział, że jego wartości nigdy się nie obniżyły i że trzeba zgłosić się na kontrolę po 2 dniach. To wszystko, co ci powiem ze szpitala BEYLIKDÜZÜ MEDICANA, gdzie zapłaciłem tysiące lirów i pojechałem, aby uzyskać wysokiej jakości opiekę zdrowotną.
seher Özer
seher Özer
14:10 25 Sep 23
W lutym 2023 poszłam do ginekologa i zostałam zbadana. Pojechaliśmy, bo chcieliśmy mieć dziecko. Powiedział, że nie ma problemu, jesteś zdrowy. Poprosił też o wiele testów. Wróciliśmy do domu i po 2 dniach zameldowaliśmy się na izbie przyjęć. Miałem krwawienie wewnętrzne. Mój własny lekarz nigdy nie przyszedł.Inny ginekolog rozzłościł się na innego lekarza i zawołał go na górę. Powiedzieli, jak można nie zauważyć ciąży pozamacicznej i zabrali mnie na pilną operację. Zaszłam w ciążę pozamaciczną i mogłam umrzeć z powodu krwawienia wewnętrznego. Ginekolog w ogóle nie zauważył 2-miesięcznej ciąży pozamacicznej. Dziecko rozerwało rurkę, usunięto mi jedną z jajowodów. Reklamacje złożę w niezbędnych miejscach. Pomyśl o reszcie i idź.
Berkay ALTUĞ
Berkay ALTUĞ
07:34 15 May 24
Teraz opowiem wam historię wielkiej niemoralności. W dniu 07.05.2024 zgłosiłam się do szpitala z powodu wady skórnej typu mały pryszcz-pryszcz. Wyznaczono mi wizytę na 15.05.2024. Podczas pierwszego wykrycia i leczenia skupili się tylko na tym, kiedy zaczęło się moje Uzupełniające Ubezpieczenie Zdrowotne, nie patrząc, co jest nie tak z moją twarzą, oczywiście w pierwszej chwili nie zdawałem sobie sprawy z przyczyny tego. Podczas badania lekarz zapytał mnie, kiedy doszło do powstania tej małej masy, 3-4 miesiące temu, odpowiedziałem: „Proszę pana, nie pamiętam dokładnie, czy to ważne?” Powiedział, że nie, i podczas rozmowy wprowadził informacje do komputera i wysłał je. Kiedy 15.05.2024 przyszłam na operację, powiedziano mi, że moje ubezpieczenie nie zostało uznane. Nawet bez uprzedzenia 😀 Spojrzałam na datę zachorowania lekarza. Wpisał randkę dokładnie 8 miesięcy temu. Powiedziałem mu, że mam ubezpieczenie od około 7 miesięcy, proszę pana, więc chyba dlatego nie ryzykował 😀 Potem poprosili o szybkie 13B TL. Co więcej, skoro są one w ten sposób wprowadzane do systemu, ubezpieczyciel nie zatwierdzi ich w innych szpitalach. Chciałem spotkać się z lekarzem, powiedział, że nie mogę zmienić terminu bez przywitania się, z sekretarkami, które mają wiedzę w całym temacie i zespołem koordynowanym z klientami, którzy dotarli tam do lekarza. Najbardziej fascynuje mnie prof. Dr. Kiedy osoba na jego poziomie dobrowolnie staje się częścią tego niemoralnego systemu, oczywiście składam niezbędne skargi. Jutro składam pozew. Ale jeśli czytasz ten artykuł, nie daj się zwieść, zadają każde pytanie, aby cię oszukać.
Fikriye Özkal
Fikriye Özkal
23:13 21 Mar 24
27 lutego zostałem przebadany przez prof. Barış Yılmaza.Endoskopię wykonano 4 marca. Po endoskopii rozmawiałam przez telefon z asystentką lekarza i powiedziałam, że bardzo mnie boli. Zapytałam kiedy mogę się z nim spotkać. Kiedy pojawił się wynik biopsji, powiedziano mi, że w zeszłym tygodniu był wynik biopsji. Wielokrotnie dzwoniłam do szpitala, nie mogłam się dodzwonić, zostawiłam telefon i prosiłam, żeby zadzwonili, ale nikt nie wrócił!!! Ostatni raz byłam w szpitalu w środę, znalazłam asystenta i powiedziałam mu, że nie mogę znieść bólu brzucha i muszę natychmiast udać się do lekarza. Kazano mi się umówić i przyjechać!!! Zdenerwowałem się, nie, muszę się spotkać, dzwoniłem wiele razy i mówiłem, dlaczego do mnie raz nie zadzwoniłeś i nie kazałeś się umówić i przyjechać!! Poczekaj na zabieg, lekarz powiedział: „Pozwól mi zobaczyć cię w środku”. Potem rozmawiałam z lekarzem. Powiedział, że nie może się z tobą spotkać w środku, skontaktujemy się z tobą przez WhatsApp i ocenimy cię Minęły już 3 dni i nikt nie wrócił ani nie zadzwonił!!! Swoją drogą w środę poszłam złożyć skargę do działu public relations, czekałam 15 minut, nie przyszła, pytałam, kazano mi czekać na izbie przyjęć, to trochę potrwa!! Krótko mówiąc, do kogo i na co narzekam!!! Nie mogę już znieść bólu, pójdę do innego szpitala!! Nigdy więcej nie przejdę obok Waszego szpitala!!!!
Krm cntr
Krm cntr
11:12 02 May 24
Wczoraj emerytowana mama mojej żony trafiła na izbę przyjęć z bólem brzucha. Za tomografię komputerową i badanie krwi zapłacili 25 tys. TL. Ceny te są nie do przyjęcia. Złożyłem dzisiaj skargę do Ministra Zdrowia. Potem złożę sprawę do sądu. Oficjalna szarlataneria.25 Dostajecie 30 tys. pieniędzy, ale bierzemy słowa od lekarza (chirurga ogólnego) z pęsetą. Jeśli o to nie poprosimy, to on po prostu przepisze leki i wyśle ​​je do szpitali państwowych lepszej jakości niż wasze.
Bensu Mina Öztürk
Bensu Mina Öztürk
21:17 12 May 24
Dzisiaj udałam się na izbę przyjęć w szpitalu Medicana Beylikdüzü. Długowłosa rudowłosa kobieta pracująca przy kasie na izbie przyjęć naśladowała pacjentów i była bardzo niemiłą osobą. Rozumiem ciężką pracę i nudę personelu w pewnym momencie, ale miał poważny problem ze stylem. Pomijając to, to całkowicie niewłaściwe, że naśladuje pacjentów za ich plecami. Nie wiem, jaki jest system zarządzania i dyscyplina personelu w tym szpitalu, ale mam nadzieję, że wkrótce zostanie to zauważone i zakwestionowane przez jego menadżerów.
Gamze Kaya
Gamze Kaya
13:23 06 May 24
Przyszedłem na badanie 26 kwietnia i ledwie zostałem zbadany 50 minut po wyznaczonej godzinie wizyty. Lekarz poprosił o rezonans magnetyczny i badania krwi. Wizytę na rezonansie magnetycznym, która odbyła się 28 kwietnia, przełożono na 1 maja, dzwoniąc do mnie godzinę wcześniej, ze względu na uszkodzoną część urządzenia. O wynik zadzwoniłam 5 maja (wczoraj), powiedziano mi, że jeszcze nie jest zatwierdzony, będzie jutro, a dzisiaj, 6 maja, znów byłam w szpitalu, czekałam 45 minut i choć dzisiaj pojawił się wynik rezonansu magnetycznego, który został przełożony ze względu na awarię moich własnych urządzeń, powiedziano mi, że wczoraj upłynął mi okres kontrolny i że muszę założyć nową kartę badań. Ponownie zażądano uiszczenia opłaty i stwierdzono, że innej recepty nie można wypisać. Co więcej, jest poważny problem z pracownikami. Jest jedna osoba, która skarciła mnie, mówiąc „tylko wyjaśniam”, gdy powtórzyłem coś, czego nie zrozumiałem. Nie akceptuję takiego niegrzeczności. Mogę też podać imiona. Osoby oczekujące w kolejce były bardzo zdenerwowane i czekały, co oznacza, że ​​jakość szpitala spadła tak bardzo, że doświadczymy tego, jeśli przyjedziemy w nagłym przypadku. Nie do wiary.
Murat Sirin
Murat Sirin
13:02 06 Apr 24
Byliśmy z żoną w szpitalu 02.04.2024, a wypisaliśmy 2 dni po operacji.- Przede wszystkim nie działa szpitalna instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna. Męczyliśmy się od smrodu i upału i chociaż mówiliśmy to wiele razy, nie znaleziono żadnego rozwiązania. Pokoje i toalety były brudne.- Nikt nie ostrzega tych, którzy głośno rozmawiają na szpitalnych korytarzach, nie ma żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa.- Czekając w kolejce do windy, pracownicy wsiadają od przodu, zamiast ustawiać pacjentów i ich bliskich w kolejce.- Wreszcie szpital był jak plac budowy. Pracownicy chodzą w brudnych ubraniach, Ty jesteś narażony na kurz, brud i brudne środowisko.Zdecydowanie nie usprawiedliwiam ceny jaką zapłaciłem i nikomu nie polecam szpitala i jego pracowników.
MUTLU YILMAZ
MUTLU YILMAZ
08:01 05 Apr 24
Do Szpitala Beylikdüzü udaliśmy się na leczenie mojego syna na dwóch różnych oddziałach w dniach 02.04.2024 i 03.04.2024. To było kompletne rozczarowanie. Posiadamy ubezpieczenie zdrowotne. Weszliśmy na oddział pediatryczny. Stwierdziliśmy, że zażywamy leki na alergię i poprosiliśmy o raport. Specjalista Dr Osman Hacıhasanoğlu oświadczył, że sprawdzi system i napisze diagnozę, jeśli będzie diagnoza w tym kierunku. Mimo że sprawdził i potwierdził to za pomocą e-pulsu, kazał mi przynieść dokumenty ze szpitala, w którym to robiono. Następnie powiedziałem im, żeby anulowali nasz wpis, ponieważ otworzyliśmy go z takim warunkiem, a jeśli nie był napisany, przyszliśmy z warunkiem, że go anulują. Pani, która była jego sekretarką, wysłała mnie dwa razy do apteki, żebym przepisał leki i poszła po nie. W obu przypadkach proces nie postępował tak, jak twierdzili. Później, gdy poprosiłem ich o anulowanie, ominęli mnie i powiedzieli, że nie możemy tego zrobić. Ofiarowali mi mentalność „uciekaj”. Specjalista Dr.Czego nie mogli zrobić Osman Hacıhasanoğlu i jego sekretarz, zrobiła i zgłosiła pani Aleyna w części wejściowej dla pacjentów. Powiedziałem mu, że jeśli przyjadę do tego szpitala, przyjdę ze względu na jego pracę zorientowaną na rozwiązania i że będę go nadal polecać. Wychodząc udaliśmy się na oddział okulistyczny i umówiliśmy się na wizytę na 14.05 następnego dnia. Następnego dnia pojechaliśmy przed 14.05 i ustawiliśmy się w kolejce. Powiedzieli, że lekarz gdzieś poszedł. Powiedzieli, że będziemy czekać 15 minut. Czas wynosił 25 minut, a kiedy się nie pojawił, powiedzieliśmy, że wychodzimy. Zarówno mój czas, jak i lekcja syna, na którą przyszedłem za zgodą jego szkoły, poszły na marne. SZPITAL TO CAŁKOWICIE ROZCZAROWANIE. Jest to ucieleśnienie powiedzenia: „Hańbisz się swoimi pieniędzmi”. Jako administrator szkoły, w której uczy się 800 uczniów, nie pójdę ani nie wyślę ponownie.Aha, i nie wysyłaj wiadomości pod tym komentarzem, że możesz się z nami skontaktować pod tym numerem. Zadzwoń i dowiedz się.
Yunus Ağyürek
Yunus Ağyürek
09:27 07 Mar 24
Czy w szpitalu z dnia na dzień jest coraz gorzej? Pacjentów traktuje się jak klientów, jeśli praca jest zajęta, nie patrzą na ciebie, gdy praca jest powolna, dzwonią codziennie na wizytę kontrolną, gdy mówię w sprawach służbowych, są pacjentami. Jeśli chcesz się ośmieszyć i zmarnować pieniądze, to w pierwszej kolejności powinieneś udać się do tego, do którego chodzę od lat, bo mam blisko domu, ale lepiej udać się do przychodni.
Sıradan Biri
Sıradan Biri
10:29 18 May 23
Jesteśmy chorzy od 4 dni, jesteśmy na miejscu, stołówka jest za droga, oficjalnie zdzierają z ludzi. Toaleta jest brudna. Nie ma wystarczającej liczby miejsc siedzących, czekamy na Ciebie stojącego gdziekolwiek. Lekarze patrzą na nas z góry, prawdopodobnie dlatego, że przyjechaliśmy z numerem 112 i rzadko otrzymujemy informacje raz dziennie. Umieścili też pianino, jest muzyka na żywo, cokolwiek dla mnie działa, ale nie ma Wi-Fi. obsługa zerowa
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️