Cleveland Clinic Abu Dhabi

Cleveland Clinic Abu Dhabi Abu Dhabi klinika 1

Cleveland Clinic Abu Dhabi specjalizuje się w opiece stomatologicznej i chirurgii estetycznej. Ta założona w 2015 roku klinika z certyfikatem JCI znajduje się w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami zabiegów za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Cleveland Clinic Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Cleveland Clinic to wyjątkowe i bezkonkurencyjne rozszerzenie amerykańskiego modelu opieki Cleveland Clinic, zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia szeregu złożonych i krytycznych potrzeb w zakresie opieki, unikalnych dla populacji Abu Zabi. Cleveland Clinic Abu Dhabi posiada pięć centrów doskonałości w zakresie chorób serca i naczyń, neurologii, układu pokarmowego, oczu i układu oddechowego oraz opieki krytycznej.

Inne instytuty obejmują podspecjalizacje chirurgiczne, podspecjalizacje medyczne, medycynę ratunkową, anestezjologię, patologię i medycynę laboratoryjną, obrazowanie oraz jakość i bezpieczeństwo pacjentów. Klinika zatrudnia 55 specjalistów z zakresu medycyny i chirurgii, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i oferuje usługi na światowym poziomie. Szpital dysponuje 364 łóżkami rozmieszczonymi na pięciu piętrach klinicznych, trzech poziomach diagnostycznych i terapeutycznych oraz 13 piętrach oddziałów intensywnej opieki medycznej i ostrych oddziałów szpitalnych.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Przeszczep kości
Mosty dentystyczne
Badanie stomatologiczne
Korona dentystyczna
Implanty stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna
Dentysta
Protezy Inlay / Onlay
Leczenie kanałowe
Struganie korzeni
Przeszczep zatok
Czyszczenie zębów
Wybielanie zębów
Ekstrakcja zęba
Wypełnianie zębów
Licówki stomatologiczne
Ekstrakcja zębów mądrości

Chirurgia kosmetyczna
Brachioplastyka
Lifting ciała
Brazylijski lifting twarzy
Implanty piersi
Lifting piersi
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Podnoszenie brwi
Implanty pośladków
Wypełnianie skóry
Lifting szyjno-twarzowy
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Otoplastyka
Konsultacja chirurgii plastycznej
Plastyka nosa
Leczenie blizn
Lifting ud
Leczenie żylaków
Leczenie zmarszczek
Plastyka brzucha

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczenia ustnego
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Udogodnienia religijne
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Abu Zabi – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Rok założenia: 2015
Akredytacja: Akredytacja JCI – Używane języki: arabski, angielski


Opinie o Cleveland Clinic Abu Dhabi

Imad
Imad
16:50 31 May 24
Cleveland Clinic Abu Dhabi jest oddziałem sieci Cleveland Clinic w Stanach Zjednoczonych. Zlokalizowany na wyspie Al Maryah w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, został otwarty w 2015 roku. Ten wielospecjalistyczny szpital oferuje wysokiej jakości usługi medyczne w szerokim zakresie specjalizacji.Usługi i specjalizacje:* Chirurgia ogólna i specjalistyczna* Kardiologia i medycyna sercowo-naczyniowa* Gastroenterologia* Onkologia*Neurologia i neurochirurgia*Okulistyka* Chirurgia ortopedyczna* Medycyna oddechowa* Nefrologia* Zdrowie psychiczneSzpital wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie medyczne i zatrudnia bardzo doświadczonych lekarzy i chirurgów. Oferuje także całodobowe pogotowie ratunkowe oraz najnowocześniejsze udogodnienia w zakresie leczenia i opieki medycznej.Cleveland Clinic Abu Dhabi słynie z wysokiej jakości usług opieki zdrowotnej i zaangażowania w zapewnianie pacjentom komfortowego i bezpiecznego środowiska leczenia.
زايد احمد
زايد احمد
07:50 22 May 24
Dołączam się do głosu brata Muhammada Al-Mandoosa... że szpital nie przekazuje pacjentowi prawidłowych raportów... Niestety, kiedy spotkaliśmy się z lekarzem po operacji, powiedział, że na ten problem nie ma lekarstwa i gdy dał nam raport napisał, że problem ma rozwiązanie i leczenie w państwie... Powstaje pytanie (jak tu sprzeczność w słowach?) Lekarz w dniu wizyty i jego słowa w protokole ? Czy administracja szpitala posiada instrukcje, że szpital zapewnia najlepsze usługi i że wszystkie problemy są leczone w szpitalu, a stan pacjenta Cię nie dotyczy?Po operacji pacjent nic nie widział i miał zaburzenia widzeniaW protokole jest napisane, że operacja się udała, pacjentka nie skarży się i nie ma żadnych problemów. Czy mogę wiedzieć, która agencja rządowa w Abu Zabi odpowiada za szpital w Cleveland? Skontaktowałem się z referentem, który stwierdził, że nie możemy przeinaczać słów lekarza.. i o nic Cię nie prosiłem (ale prosiłem, żebyś w protokole napisała aktualną i rzeczywistą sytuację pacjentki po operacji. Niestety). administracja szpitala nie może nic zrobić z tym problemem (złóż skargę do Boga)
Osman Mahir
Osman Mahir
06:26 05 Apr 24
Cała podróż związana z leczeniem zwężonej zastawki serca mojego ojca była niesamowita. Wszystko było gładkie, łatwe i przejrzyste. Najlepsza była komunikacja i dostępność oraz aktualizacja informacji. Gorąco polecam CCAD każdemu, kto szuka wysoce profesjonalnej obsługi w przypadku skomplikowanych problemów medycznych.Dziękuję z głębi serca
Jowaher jassim
Jowaher jassim
14:40 18 Mar 24
Najgorsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek przeprowadziłem, ale pielęgniarki nie przechodzą obok, żeby mnie sprawdzić + kiedy dzwonię, ignorują nas. Przyszedłem tutaj, bo myślałem, że dobrze się mną zaopiekują, ale po prostu umieścili cię w pokoju i ignorując Ciebie i pierwszą pielęgniarkę, która wykonywała swoją pracę, jakby ktoś ją zmuszał, więc poprosiłam o przebranie się za mnie. gdybym poddała się operacji w jakimkolwiek innym szpitalu, na pewno otrzymam znacznie lepszą opiekę! Tak rozczarowani, że przyszli zmienić łóżko dla gości, kiedy dotarłem do pokoju, a pielęgniarka nie pomyślała, że ​​właśnie skończyłem operację, prawie nie przesuwała łóżka, telewizor sam się otwiera i zamyka, jedyna rzecz, która jest dobra tutaj są lekarze inni niż nic
Furious Zaniest
Furious Zaniest
22:59 04 Feb 24
Osobiście uważam, że ten szpital był bardzo potrzebny w sercu Abu Zabi.Wszyscy doświadczeni lekarze w każdej dziedzinie. Podajesz nazwę choroby, mają specjalistę w każdej dziedzinie.Obsługa jest nie do docenienia.Bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Nawet jeśli rodzina pacjenta odwiedza pacjenta w godzinach wizyt. Nadal potrzebują Emirates I'd osoby, która będzie odwiedzać pacjenta. Musisz także pokazać swój związek. Po potwierdzeniu drukują bilet i dają go Tobie. I to nie wystarczy, przed wejściem do strefy zwiedzania trzeba pokazać ten bilet najbliższej kontroli.Hol poczekalni jest również przestronny. Najlepiej higiena. Zdecydowanie polecam innym.
Fatma Al hosani
Fatma Al hosani
12:24 24 Jan 24
Mashallah, szpital jest zorganizowany i piękny, jego usługi są wspaniałe, a nasze doświadczenia tam są więcej niż wspaniałe.
Tragic Character
Tragic Character
04:53 02 Jan 24
Jestem stronniczy, ponieważ CCAD mieszka w Abu Zabi, ale szczerze mówiąc, jest to najlepsza opieka zdrowotna, jaką kiedykolwiek otrzymała nasza rodzina (a mieszkaliśmy w pobliżu DUŻYCH i znanych szpitali i korzystaliśmy z nich wcześniej). Pozostawię więc państwa z tym i przestrogą, że opieka zdrowotna jest złożona i każdy musi bronić się sam – medycyna jest o wiele bardziej sztuką, niż się ludziom wydaje. Nie ma dwóch takich samych ciał i nie ma czegoś takiego jak normalne, więc rozmawiając z jakimkolwiek podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną, bądź kompletny i przygotowany, mając świadomość, że każde doświadczenie z każdym pacjentem jest dla niego także nowością. Uwagi na temat CCAD…. Nie zajmują się zbytnio położnictwem/ginekologiem i NIE zajmują się pediatrią (tylko dzieci powyżej 15 roku życia dla wszystkich oprócz niektórych specjalizacji). Laboratorium i apteka są najłatwiejsze do negocjacji rano. Mają mnóstwo dobrych opcji jedzenia dla gości (najważniejsze są sałatki Market Cafe i Cafe Nero). Centrum Onkologii to piękne, spokojne miejsce z niesamowicie cudownym personelem (patrzę na was, pielęgniarki z drugiego piętra i Melissę!). Pomieszczenia infuzyjne (nie tylko na chemię) są prywatne i wyposażone w 1 lub 2 krzesła dla osób zapewniających wsparcie; głównie wspólne łazienki. Centrum Onkologii posiada także własną aptekę i laboratorium oraz oddział radiologii.
yousif alsuwaidi
yousif alsuwaidi
12:42 23 Dec 23
Niech spłynie na Was pokój, błogosławieństwo i miłosierdzie BożeSłowa podziękowania i uznania kieruję do wszystkich pracowników szpitala w Cleveland, w tym personelu recepcyjnego i personelu medycznego z Nation Surgery Clinic, którzy przeprowadzili moją operację, a także za ich zainteresowanie i kompetencje, a szczególnie dziękuję dr Hadi Al-Radaida i anestezjologowi.Dziękuję również za zapewnienie komfortu, dobrego leczenia i ogólnej czystości oraz wyrafinowaną gościnność ze strony pracowników oddziału hipnozy po operacji.Dziękuję także Dyrekcji Szpitala za system i szybkość przeprowadzania zabiegów oraz za doskonałe zabezpieczenie usług i potrzeb pacjenta.Mój mąż także dziękuje Wam za udostępnienie miejsc na modlitwę, zwłaszcza piątkową.Niech Bóg obdarzy Cię sukcesem w tym, co najlepsze w służbie ludziom, i niech Bóg dobrze Ci wynagrodzi.O Boże, udziel błogosławieństw i bezpieczeństwa Zjednoczonych Emiratom Arabskim.
Manigandan Sekar
Manigandan Sekar
06:41 15 Dec 23
Infrastruktura szpitala jest dobra, nadal bardzo trudno jest poruszać się na poszczególnych oddziałach, a czas oczekiwania jest długi, mimo że rezerwujemy wizyty, ale jest to zrozumiałe. Można poprawić organizację sekcji podstawowej, pozostawiając dużo miejsca i ograniczoną liczbę miejsc dla pacjentów
Antonio A
Antonio A
04:17 05 Dec 23
Podróżowałem służbowo do wielu krajów i bez wątpienia jest to najgorsza klinika, jaką kiedykolwiek odwiedziłem. Na przykład kliniki w Nigerii były znacznie bardziej niezawodne. W przypadku testu na obecność Covid-19 wykonanego 40 godzin temu nadal nie mam wyniku. Numer punktu obsługi nie odbiera po ponad 10 próbach, twierdząc, że cała recepcjonistka jest zajęta. Za każdym razem, gdy dzwoniłem, czekałem pół godziny w kolejce i nie odbierano. Jeśli taki jest poziom uwagi poświęcanej pacjentom, nie polecałbym tam chodzić nawet po założenie opatrunku na małe skaleczenie na palcu.
Rana Kobinski
Rana Kobinski
06:15 21 Oct 23
Dzień dobry,Chciałem wyrazić swoją frustrację związaną z ostatnimi doświadczeniami związanymi z odwoływaniem wizyt i komunikacją. To było dość rozczarowujące, że moje wizyty były wielokrotnie odwoływane.Pacjenci, tak jak ja, polegają na rzetelnej i punktualnej opiece, ponieważ mam obowiązki zawodowe, które wymagają wcześniejszego umawiania wizyt. Szczególnie niepokojące jest to, że kiedy klinika przekłada moją wizytę, podejmuje tylko jedną próbę poinformowania mnie o tym, bez dalszych prób skontaktowania się. Ten brak dalszej komunikacji może być przygnębiający i sugerować brak troski o dobro pacjenta.Zamiast starać się jak najszybciej przełożyć moją wizytę, klinika zdecydowała się przełożyć ją o trzy miesiące. Musiałem wysłać przyjaciela, aby umówić się na wcześniejszą wizytę.Liczę na bardziej niezawodną i spójną obsługę w przyszłości.
COCOMEL
COCOMEL
15:37 21 Sep 23
W zeszłym miesiącu zostałem przyjęty do Cleveland w nagłym przypadku. Bardzo się martwiłam, bo to drogi szpital. Powiedzieli mi, że powinnam się zrelaksować i nie myśleć o pieniądzach. Twoje życie jest ważne. W tym czasie czułam się przy nich pocieszona, bo jestem już bezpieczna. Bez wahania wykonali wszystkie potrzebne badania i po kilku minutach otrzymali wynik. Lekarze mówią mi, że przyjedziesz do dobrego miejsca, zaopiekujemy się tobą. Wszyscy są bardzo troskliwi i poczujesz się komfortowo, a także najnowocześniejsza technologia, od lekarzy po personel, wszyscy są profesjonalistami, a Ty czułeś się tak komfortowo, że wszystkie usługi mają do nich dostęp. Przed wypisem sprawdzają, czy jestem w pełni sprawny. Dziękuję to za mało, ale trzymam w pamięci aż do powrotu do swojego powiatu, bo ratują mi życie, to moje drugie życie. Osobiście gorąco polecam. SZPITAL CLEVELAND.
Hamza Mohamed
Hamza Mohamed
15:52 16 Sep 23
Opieka na najwyższym poziomie i świetna obsługa. Byłem pod wielkim wrażeniem wyposażenia i czystości. Dziękuję doktorowi Johnowi Rodriguezowi, reszcie zespołu medycznego i usługom cateringowym
Abhishek Singh
Abhishek Singh
02:38 22 Aug 23
Cleveland Clinic Abu Dhabi to szpital światowej klasy oferujący szeroki zakres usług medycznych. Jest to wspólne przedsięwzięcie Cleveland Clinic, jednego z wiodących szpitali w Stanach Zjednoczonych, oraz Mubadala Development Company, rządowej firmy inwestycyjnej z Abu Zabi. Szpital został otwarty w 2015 roku i od tego czasu stał się jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków medycznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Szpital zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Oferują szeroki zakres usług, w tym:Pielęgnacja serca i naczyńOpieka nad rakiemNeuronaukiOrtopediaZdrowie trawienneOpieka okaOpieka oddechowaZdrowie kobietZdrowie dzieciPrzeszczepSzpital wyposażony jest także w najnowocześniejszy sprzęt, m.in.:Szpital stacjonarny na 364 łóżkaOddział intensywnej terapii z 12 łóżkamiOddział kardiologiczny na 10 łóżekOddział intensywnej terapii noworodków z 6 łóżkamiCałodobowy oddział ratunkowyCentrum Diagnostyki ObrazowejCentrum chirurgiczneSzpital był chwalony za wysoką jakość opieki, dbałość o bezpieczeństwo pacjentów i stosowanie innowacyjnych technologii. Kilka niezależnych organizacji uznało go za jeden z najlepszych szpitali na świecie.Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam Cleveland Clinic Abu Dhabi każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej. Jest to szpital światowej klasy, w którym pracuje zespół oddanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najlepszą możliwą opiekę.Oto niektóre zalety i wady Cleveland Clinic Abu Dhabi:Plusy:Wysoka jakość opiekiDoświadczona i oddana kadraNajnowocześniejsze udogodnieniaZaangażowanie w bezpieczeństwo pacjentówZastosowanie innowacyjnych technologiiCons:Może być drogieDługi czas oczekiwania na wizytęNiektóre procedury mogą nie być objęte ubezpieczeniemOgólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz wysokiej jakości opieki medycznej w Abu Zabi, gorąco polecam ten szpital.
Thekra Faraj
Thekra Faraj
18:14 19 Jun 23
Niesamowita placówka medyczna ze wspaniałymi lekarzami, dla których opieka nad pacjentem jest priorytetem, bardzo profesjonalna i pełna empatii.. Dr Kamila na oddziale chorób wewnętrznych była dla nas jak anioł, zadbała o to, aby moja mama miała wszystkie swoje problemy zdrowotne i bardzo dobra dusza… Również dr Batool z instytutu Vascular jest kolejnym dobrym przykładem oddanego lekarza, który jest pełen pasji i współczucia w kontaktach z pacjentami. Wszystkie oddziały, którymi się zajmowałem, były wysoce profesjonalne, jak dr Maguy chiha Endokrynolog i dr Ali Wahla pulmonolog.Jeszcze raz dziękuję wszystkim opiekunom 🙏
Shawa5y
Shawa5y
15:59 17 Jun 23
Przyjechałem odwiedzić ciotkę miała operację pokoje były ładneProces dla odwiedzających zajął trochę czasu, czekając w kolejce, czy istnieje szybszy lub łatwiejszy sposób dostępuParking był dostępny, nie było problemu ze znalezieniem parkingu, mimo że wybraliśmy się na weekend ogólnie klinika była czysta i ładna i daje klimat centrum handlowego, co jest miłe
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️