Cena wybielania zębów na Węgrzech

wybielanie zębów węgry 1
Napisany przez Erika

Wybielanie zębów na Węgrzech może być bardzo skutecznym, a jednocześnie prostym sposobem na rozjaśnienie koloru zębów bez usuwania powierzchni zęba. Nie zmienia koloru zębów, ale rozjaśnia istniejący kolor.

NajlepszaKlinika.com informuje o wybielaniu zębów na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Cena wybielania zębów na Węgrzech

Średni koszt zabiegu wybielania zębów na Węgrzech w Budapeszcie wynosi 190 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 140 euro do 240 euro.

ProceduraCena Węgry
Wybielanie zębów190 €

Do czego służy wybielanie zębów?

Wybielanie zębów na Węgrzech może być bardzo skutecznym, a jednocześnie prostym sposobem na rozjaśnienie koloru zębów bez usuwania powierzchni zęba. Nie zmienia koloru zębów, ale rozjaśnia istniejący kolor.

Na czym polega procedura wybielania zębów na Węgrzech?

Węgierski dentysta nakłada na dziąsła barierę chemiczną, która chroni je podczas procesu wybielania. Roztwór wybielający jest następnie nakładany na zęby, a substancja chemiczna jest następnie aktywowana ciepłem lub połączeniem ciepła i światła. Po zakończeniu procesu wybielania barierę można łatwo usunąć w jednym kawałku. Jeśli ząb był leczony u korzenia, kanał, w którym wcześniej znajdował się nerw, można ponownie otworzyć i wprowadzić produkt wybielający.

Jak długo trwa zabieg?

Procedura wybielania zębów na Węgrzech trwa zwykle ponad godzinę, ale dentysta doradzi Państwu w sprawie konkretnych potrzeb.

Czy będę zadowolony z rezultatów?

Rezultaty wybielania zębów na Węgrzech mogą się różnić w zależności od pierwotnego odcienia zębów. Z czasem zęby będą miały tendencję do nieznacznego ciemnienia. Efekt utrzymuje się przez około 1 do 3 lat, choć czasami może trwać dłużej.

Kiedy wybielanie może nie zadziałać?

Wybielanie zębów metodą Hongriene może jedynie rozjaśnić kolor istniejących zębów. Inną opcją jest zmiana odcienia zęba na określony odcień. Wybielanie działa również na naturalne zęby. Nie jest ono skuteczne w przypadku jakichkolwiek “sztucznych” zębów. Obejmuje to protezy, korony i licówki. Jeśli protezy są poplamione lub przebarwione, warto odwiedzić dentystę w Budapeszcie i poprosić go o ich wyczyszczenie. Przebarwione licówki, korony i protezy mogą wymagać wymiany. Również w tym przypadku proszę zapytać dentystę.

Jak dbać o zęby po wybielaniu zębów na Węgrzech?

Proszę omówić z dentystą, jak utrzymać kolor zębów i jakie produkty są dostępne, aby utrzymać ten efekt. Należy ocenić styl życia każdej osoby, ale dobra higiena jamy ustnej i regularne wizyty u higienistki pomogą utrzymać efekt na dłużej. Niektóre osoby zauważają, że ich zęby są wrażliwe przez kilka pierwszych dni po zabiegu, ale wrażliwość ta znika wkrótce potem. Dentysta doradzi Państwu, jakich produktów można używać, aby przeciwdziałać tej wrażliwości.

Na czym polega zabieg?

W przypadku żywego zęba dentysta w Budapeszcie nakłada produkt wybielający za pomocą specjalnie zaprojektowanej nakładki, którą wkłada się do jamy ustnej jak osłonę na dziąsła. Substancja chemiczna jest następnie aktywowana ciepłem lub kombinacją ciepła i światła. Aktywnym składnikiem produktu jest zazwyczaj nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu. Jeśli ząb był leczony u nasady, kanał, w którym wcześniej znajdował się nerw, można ponownie otworzyć i wprowadzić produkt wybielający. W obu przypadkach procedurę należy powtarzać aż do uzyskania właściwego odcienia.

Jak długo trwa zabieg?

Przede wszystkim będą Państwo musieli odwiedzić swojego dentystę dwa lub trzy razy. Dentysta będzie musiał wykonać ochraniacz na zęby i będzie musiał pobrać wyciski podczas pierwszej wizyty. Po rozpoczęciu leczenia przez dentystę, będą Państwo musieli kontynuować je w domu. Oznacza to regularne stosowanie wybielacza przez 2 do 4 tygodni, przez 30 minut do 1 godziny za każdym razem. Jednak niektóre nowsze produkty można stosować nawet przez 8 godzin, co oznacza, że zadowalający efekt można osiągnąć już po tygodniu.

Dlaczego moje zęby wymagają wybielania?

Każdy z nas jest inny i tak jak różnią się kolory naszych włosów i skóry, tak samo różnią się kolory naszych zębów. Niektóre zęby mają żółtawy odcień, inne są bardziej beżowe, a bardzo niewiele z nich jest faktycznie “białych”. Zęby żółkną również z wiekiem i mogą być przebarwione na powierzchni przez żywność i napoje, takie jak herbata, kawa i czarne porzeczki. Kamień nazębny może również wpływać na kolor zębów. Niektóre osoby mogą mieć przebarwienia po wewnętrznej stronie zębów. Może to być spowodowane niektórymi antybiotykami lub drobnymi pęknięciami w zębach, które absorbują przebarwienia.

Czy będę zadowolony z rezultatów na Węgrzech?

Wyniki leczenia mogą się różnić w zależności od pierwotnego odcienia zębów. Z czasem zęby będą miały tendencję do nieznacznego ciemnienia. Efekt utrzymuje się około 1 do 3 lat, choć czasami może trwać dłużej. Niektóre osoby zauważają, że ich zęby są wrażliwe przez kilka pierwszych dni po zabiegu, ale ustępuje to po krótkim czasie.

Co z zestawami domowymi?

Zestawy dostępne bez recepty nie są zalecane, ponieważ zawierają tylko niewielką ilość nadtlenku wodoru, co sprawia, że produkt jest mniej skuteczny. Niektóre zawierają również łagodne kwasy, podczas gdy inne są ścierne. Chociaż produkty te są tańsze, wybielanie jest skomplikowaną procedurą leczenia i powinno być przeprowadzane wyłącznie przez dentystę po dokładnym zbadaniu i ocenie zębów. Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami udzielonymi przez dentystę i upewnić się, że uczęszczają Państwo na zalecane wizyty kontrolne.

Kiedy wybielanie może nie zadziałać?

Wybielanie może jedynie rozjaśnić kolor istniejących zębów. Inną opcją jest zmiana odcienia zęba na określony odcień. Wybielanie działa również na naturalne zęby. Nie jest ono skuteczne w przypadku jakichkolwiek “sztucznych” zębów. Obejmuje to protezy, korony i licówki. Jeśli protezy są poplamione lub przebarwione, warto odwiedzić dentystę i poprosić go o ich wyczyszczenie. Przebarwione licówki, korony i protezy mogą wymagać wymiany. Ponownie, proszę zapytać dentystę.

Co z wybielającą pastą do zębów?

Obecnie dostępnych jest kilka wybielających past do zębów. Chociaż nie wpływają one na naturalny kolor zęba, skutecznie usuwają przebarwienia, a tym samym poprawiają ogólny wygląd zęba. Wybielająca pasta do zębów może również pomóc w utrzymaniu wyglądu zębów po ich profesjonalnym wybieleniu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️