Istanbul Aesthetic Center

Istanbul Aesthetic Center istanbul 1

Istanbul Aesthetic Center specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i implantach włosów. Ta założona w 1974 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

IstanbulAesthetic Center, Stambuł, Turcja 🥇🏆

Istanbul Aesthetic Center to szpital chirurgii plastycznej zlokalizowany w Levent Mahallesi w Stambule. Szpital zapewnia swoim pacjentom dobre usługi przy użyciu zaawansowanego technologicznie sprzętu i doświadczonych lekarzy. Szpital posiada certyfikat ISO 9001:2008 i specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej, stomatologicznej i fryzjerskiej.

Szpital oferuje pokoje VIP i standardowe, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o komforcie pacjentów. Szpital posiada również oddział intensywnej opieki medycznej (OIOM) dla nagłych przypadków. Aby zapewnić wysoki poziom satysfakcji pacjentów, na bieżąco przeprowadzana jest “Analiza satysfakcji pacjentów”.

Wyniki są również rejestrowane w środowisku cyfrowym. Szpital leczy średnio 2500 pacjentów hospitalizowanych i 1500 pacjentów ambulatoryjnych oraz stara się być na bieżąco z rozwojem naukowym, wynalazkami technologicznymi i wszelkimi postępami w medycynie dostępnymi dla pacjentów.

Ich celem jest utrzymanie ludzkiego zdrowia na najwyższym poziomie i zapewnienie pacjentom satysfakcji poprzez odpowiednie metody leczenia w ramach etyki zdrowotnej.

Położony w centrum miasta szpital znajduje się w pobliżu wszystkich środków transportu, w tym stacji kolejowej, dworca autobusowego i postoju taksówek. Szpital znajduje się również w pobliżu różnych atrakcji turystycznych.

Zdjęcia kliniki


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Leczenie kanałowe
Korony dentystyczne
Licówki stomatologiczne
Wybielanie zębów
Resekcja wierzchołkowa
Hollywood Smile
Implanty stomatologiczne

Chirurgia kosmetyczna
Podnoszenie brwi
Plastyka powiek
Kantopeksja
Fox Eyes
Lifting skroniowy
Podniesienie brwi
Niechirurgiczne obniżenie linii włosów
Plastyka brzucha
Vaser Lipo
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Otoplastyka
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Plastyka nosa

Implant włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUT

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Międzynarodowe gazety
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Rehabilitacja
Udogodnienia religijne
Telewizja w pokoju

Lekarze :

  • Prof. Dr. Gürhan Özcan (chirurgia plastyczna)
  • Dr Ergin Er (chirurgia plastyczna)
  • Dr Aylin Turan (opieka stomatologiczna)

Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 2006
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i): arabski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki

Klinika znajduje się w pobliżu 2 międzynarodowych lotnisk, nowego lotniska w Stambule po europejskiej stronie Stambułu i Sahiba Gocken po stronie azjatyckiej. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy, autobusowy i postój taksówek. Pacjenci mogą skorzystać z dowolnego środka transportu, aby dostać się do kliniki.


Recenzja Istanbul Aesthetic Center

Alessia G
Alessia G
15:10 04 Oct 23
Przez wiele lat chciałam poddać się plastyce nosa, ale nigdy nie miałam odwagi. Potem znalazłem tę klinikę i przeprowadziłem wiele badań. Od pierwszej chwili wzbudziła we mnie pewność siebie, począwszy od tłumacza Şebnem, który od razu był bardzo precyzyjny i wyczerpujący w szczegółach dotyczących mojego pobytu w Stambule i operacji chirurgicznej. Cała obsługa była DOSKONAŁA: transport z super punktualnym kierowcą, chirurgiem prof. Gürhan Özcan, który wykonał WSPANIAŁĄ robotę na moim nosie, dokładnie szanując moje życzenia, i ponownie tłumacz Şebnem, który towarzyszył mi krok po kroku przez całą moją podróż. Naprawdę chcę wszystkim podziękować, a jeśli szukasz kliniki, w której możesz działać w maksymalnym bezpieczeństwie i spokoju, wybierz İstanbul Aesthetic Center, a nie pożałujesz! To było wspaniałe przeżycie. Dziękuję, dziękuję, dziękuję ♡
Damigela Hajdaraj
Damigela Hajdaraj
16:13 04 Oct 23
Niedawno wróciłam z Turcji, wybrałam tę klinikę na powiększanie piersi, co mogę powiedzieć. Byłem bardzo zadowolony. Klinika była piękna, bardzo czysta, a cały personel był bardzo miły. Chirurg Gürhan Özcan jest bardzo dobry i profesjonalny. Tłumaczka Sabnem to cudowna kobieta🥰 zawsze dostępna w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nawet po powrocie do domu nadal wysyłała mi SMS-y, żeby zobaczyć, jak się czuję. Polecam tę klinikę każdemu kto myśli o operacji.
Aleksandra Satisheva
Aleksandra Satisheva
12:49 23 Oct 23
Stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający. Lekarz był profesjonalny i miły. Tłumacz i personel kliniki są dostępni i gościnni. Po 6 miesiącach ostateczny efekt powiększenia piersi jest doskonały. Pakiet zawiera wszystko, o niczym nie pomyśleliśmy.
Francesca Marchese
Francesca Marchese
21:33 14 Oct 23
Plastyka brzucha zawsze była moim marzeniem, które w końcu udało mi się zrealizować ze wspaniałymi wynikami... a przede wszystkim płacąc znikomą kwotę w porównaniu do tego, co mi podano we Włoszech.Zarezerwowałem interwencję z 7-miesięcznym wyprzedzeniem. W tym czasie tłumacz Sebnem był zawsze dostępny na WhatsApp w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.Wszystko poszło tak, jak obiecała.Na lotnisku przywitał mnie bardzo miły pan, który zawiózł nas do 4-gwiazdkowego hotelu (bardzo miło, czysto i wszyscy byli bardzo mili).Następnego dnia wykonano wszystkie badania, rozmawiałam z chirurgiem dr Ergine Er (bardzo kompetentna i miła) i przeprowadzono operację.Pielęgniarki, które towarzyszyły mi były cierpliwe i bardzo miłe, a nawet dwie kontrole pooperacyjne zostały przeprowadzone przez kompetentny personel.Dwa dni po operacji spędziłam w hotelu, ale Sebnem był zawsze dostępny za pośrednictwem WhatsApp.Było to bardzo pozytywne doświadczenie i na pewno wrócę na kolejne zabiegi. Polecam tę klinikę, ponieważ są tam kompetentni lekarze, a personel jest bardzo miły i sprawia, że ​​można się poczuć jak w domu, każdy...nawet pani, która przynosiła posiłki, bardzo miło ją wspominam.Przywieźli także posiłki mojemu mężowi, który opiekował się mną w klinice, ustawili dla niego rozkładaną sofę i spędził bardzo wygodnie noc.Teraz mój brzuch jest super płaski, chirurg wykonał ze mną wspaniałą robotę! Dziękuję wam wszystkim
Iwona
Iwona
22:08 06 Apr 23
Moje wrażenia są więcej niż pozytywne. Począwszy od recepcji na lotnisku do mojego powrotu wszyscy byli bardzo mili. 11 marca miałam plastykę powiek dolnych i górnych oraz powiększenie piersi z doskonałym skutkiem. Wielkie dzięki dla lekarzaEce Kalafatlar bardzo dobry i miły. Doktor Ece bardzo profesjonalnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Natychmiast po operacji wstałam bez problemów.Sebnem mój tłumacz jest zawsze obecny i bardzo miły.Personel kliniki jest bardzo miły i pomocny. Po prawie miesiącu mogę powiedzieć, że oczy mam w porządku, blizny są prawie niewidoczne (przy bardzo jasnej karnacji trwa to trochę dłużej), za to piersi są już w porządku. Wielki uścisk dla wszystkich
Ellis Houghton
Ellis Houghton
06:33 10 Jun 23
Czekałem rok, aby napisać recenzję, aby móc wyrazić, jak niesamowity jest personel i lekarze. Naprawdę wiedzą, co robią, a rok na mojej bliźnie jest genialny. Nie miałem żadnych problemów z gojeniem. Od pierwszego dnia personel był bardzo przyjazny i sprawiał, że czułem się zrelaksowany. Są bardzo gościnni i wyrozumiali. Neda jest tak niesamowity od pierwszej wiadomości do twojego przyjazdu, jest tam, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Gorąco polecam przejrzenie ich w przypadku operacji górnej lub jakiejkolwiek innej. Na pewno tam ponownie w przyszłości.
Sevinç Özer
Sevinç Özer
06:20 20 Apr 24
Dr. Dziękuję bardzo mojej nauczycielce Ali, to byłoby niedopowiedzenie. Chciałbym podziękować jemu i jego zespołowi za tak duże zaangażowanie w moją operację, szpital, wypis i kontrolę. Najlepszy w swoim zawodzie. Nie ma za co, proszę pana. Gorąco polecam.
Palmire Lecouffe (Palm)
Palmire Lecouffe (Palm)
18:35 29 Mar 24
27 grudnia 2022 r. miałem wykonany plastykę nosa u profesora Gürhana Özcana. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, klinika jest super profesjonalna, nauczyciel naprawdę słucha, wie co robi i efekty to potwierdzają!Bez problemu pojechałem z Francji do Türkiye. Najważniejszym wydarzeniem tej przygody była moja koordynatorka, Afaf. Była jedną z największych pomocników podczas tej wielkiej zmiany. Od pierwszego kontaktu na 3 miesiące przed operacją, aż do końca pobytu, a nawet rok później, Afaf był nieoceniony, mogę tylko być wdzięczny.Wszystkie oferowane przez nich usługi są na najwyższym poziomie, łącznie z hotelem, w którym się zatrzymasz.Krótko mówiąc, gdybym miał to zrobić jeszcze raz, zrobiłbym to bez wahania! Poza tym mam same dobre opinie od bliskich mi osób, mówią, że jest to bardzo naturalne i dobrze zrobione! Celem plastyki nosa jest to, żeby nikt nie wiedział, czy się ją miało, czy nie 🙂
Piensa Salud
Piensa Salud
11:13 31 Mar 24
Witam wszystkich, opowiem Wam o swoim doświadczeniu, byłam po eksplantacji implantu piersi oraz zabiegu mastopeksji kostnej i muszę powiedzieć, że było cudownie, od Pani Doktor. Nawet anestezjolog i cały personel szpitala i w końcu można tam liczyć na cudowną Sebnem, która jest osobą niezwykłą i bardzo profesjonalną, jest znakomitą (tłumaczką) 👌 W razie potrzeby wrócę tysiąc razy. To nie jest rekomendacja, bo każda z nas jest inna, po prostu opowiadam, jak to u mnie było i że moje doświadczenie było rewelacyjne, i ufałam, że od pierwszego dnia rozmowy z tłumaczką Sebnem spełniła to, co mi obiecała . Jeszcze raz dziękuję lekarzom, którzy mnie operowali i całemu personelowi szpitala, wszyscy należący do klasy 1A. Ufam, że moje doświadczenie komuś się przyda. Dziękuję tysiące
Hamish McClelland
Hamish McClelland
16:58 08 Feb 24
Denerwowałem się, że przyjadę sam do Stambułu na moje pierwsze w życiu zabiegi kosmetyczne (przeszczep włosów i plastyka nosa), ale teraz minęły 3 tygodnie i nie mógłbym być bardziej zadowolony z wyników i mojego doświadczenia.Dzięki serwisowi samochodowemu wszystko jest bardzo łatwe i wygodne, wielokrotnie zawożono mnie do i ze szpitala na zabiegi, mycie włosów itp.Doktor Oya Sisman i jej zespół przeszczepili mi włosy w dniu, w którym przyjechałem do Stambułu. Zespół, a zwłaszcza doktor Sisman, byli dla mnie mili i przyjacielscy. Myślę, że widzieli, że się denerwuję, ale sprawili, że wszystko było proste i uspokoili mnie. Pielęgniarki pomogły mi później z bluzą i torbą, a w następnym tygodniu wróciłem na 2 mycie włosów.Doktor Ergin Er wykonał moją plastykę nosa. Byłam trochę zdenerwowana, ale każdy etap procesu był profesjonalny, a moje nerwy uspokoiły się, ponieważ mogłam powiedzieć, że jestem w dobrych rękach. Pielęgniarki, które opiekowały się mną podczas mojej rekonwalescencji, były cudowne!Specjalne wyróżnienie dla mojego koordynatora, Yasina, który odpowiedział na moje pytania na Whatsapp i zapewnił mnie przez cały czas trwania procesu.Stosunek jakości do ceny to 12/10, jeśli w przyszłości będę rozważać prace kosmetyczne to na pewno tu przyjdę.
Thierry Klein
Thierry Klein
12:58 15 Jan 24
Wybrałam tę klinikę do wykonania implantów włosów. Przedstawiciel handlowy jest bardzo skuteczny, natychmiast zarządza i przewiduje wszystkie problemy. Z lotniska zostałem odebrany i oprowadzony, a potem towarzyszył mi i był bardzo dobrze poinformowany przez tłumacza obecnego podczas 2 wizyt. Operacja trwała siedem godzin i przebiegła bardzo pomyślnie. tylko jeden minus dotyczy znieczulenia, które było niekompletne i wymagało pewnych poprawek, ale ostatecznie praca jest naprawdę wysokiej jakości i bardzo dobrze wykonana. Klinika godna polecenia!
Rosa Plaza
Rosa Plaza
05:08 09 Jan 24
Prywatna klinika, personel medyczny, lekarz Gurhan Ozcan i przede wszystkim Sebnen (tłumacz, który towarzyszył mi krok po kroku w tej przygodzie) super kompetentni. Operacja piersi (mastopeksja) i vaser liposukcja udała się zgodnie z moimi oczekiwaniami, po 3 miesiącach widzę rezultaty i bardzo mi się podobają. Zrobiłabym to wszystko jeszcze raz i z zamkniętymi oczami oddałabym się w ręce ekspertów, którzy się mną opiekowali. Hotel jest również piękny.
Nadia Nafikova
Nadia Nafikova
12:11 17 Aug 23
Dla mnie to najlepszy ośrodek, a dr Ergin Er to najlepszy lekarz, dzięki któremu jestem jeszcze szczęśliwszym człowiekiem! Wszystko jest zorganizowane na najwyższym poziomie. Na lotnisku spotkałem uprzejmego, sympatycznego kierowcę minibusem, który zawiózł mnie do hotelu (ten sam kierowca następnie zawiózł mnie z powrotem na lotnisko). Bardzo ładny, czysty hotel, dwie minuty spacerem od kliniki, z doskonałymi śniadaniami. Dr Ergin Er ma wszystko jasno i zgodnie z planem. Jest w 100% profesjonalny i wykonuje świetną robotę. Jestem zachwycona efektem! Od operacji minęło już prawie 5 miesięcy, a ja wciąż nie mogę przestać na to patrzeć! A szczególne serdeczne podziękowania dla tłumaczki Elviny❤️ Cały czas była w kontakcie, pomagała we wszystkim, szczegółowo odpowiadała na wszelkie pytania. Cieszę się, że wybrałam Istanbul Aesthetic Center ❤️ i Dr. Ergin Er.
Mir mövsüm Ağa
Mir mövsüm Ağa
22:21 11 Aug 23
Zaparkowałem samochód na ulicy, gdy wjechałem do ogrodu, zobaczyłem, że pojazd może wjechać do ogrodu, wjechałem swoim samochodem, aby było bezpieczniej, po zakończeniu pracy przekazałem klucz do ochrony przy drzwiach i wyszedłem, zobaczyłem, że mój samochód był na ulicy, na której zaparkowałem jako pierwszy i była opłata za parkowanie w wysokości 20₺ z paragonem :))) najnowsze modele samochodów lekarzy są wywożone do ogrodu za pieniądze pacjentów na ulicę. Z tego, co zauważyłem, w środku jest więcej tłumaczy niż lekarzy. Osoba w krótkich spodenkach z bandaną artis, właściciel m5 z czarną blaszką dr, rzuca pędzlem w lewo i prawo. Jestem bardzo ciekawa osoby, która przedstawiła pomysł, żebyśmy na zebraniu pobierali opłatę parkingową od pacjentów. Upewnij się, że to 20 ₺ dla miejscowych, 20 euro dla obcokrajowców, opłata za parking lub zamknięta taryfa nie jest winą bezpieczeństwa.
Caterina Stano
Caterina Stano
06:07 16 Oct 23
Byłam w tej klinice w marcu 2023, w poprzednich miesiącach planowałam mastopeksję z protezą, dzień przed wyjazdem tłumacz poinformował mnie, że dr Ergin odmówił wszczepienia mi protez, co zmniejszyłoby mi piersi i tyle. , nie przeczę, że najchętniej bym wszystko odwołała, ale wzięłam urlop, załatwiłam córkę na 7 dni... robiłam badania itp. itd... Zgodziłam się, bo mi powiedzieliŻe będę miała ładne, duże piersi, wynik? Noszę rozmiar 3, mój sutek jest całkowicie płaski, a blizny są bardzo widoczne i opuchnięte po miesiącach. Kilka razy prosiłam lekarza o wyjaśnienia, który mnie lekceważył i unikał przez dni kontroli. Pojawiły się bardzo złe opinie na temat lekarza, kliniki, pielęgniarek, a nawet tłumacza. Mimo że tłumacz miał zachować wcześniej ustalone warunki, nie otrzymałam pokwitowania wpłaty i nie posiadam kopii dokumentacji medycznej.
Sylwia Sylwia
Sylwia Sylwia
22:48 09 Nov 23
Meditravel jak i konsultanci nie poinformowali mnie o tym że lekarz nie udostępnia efektów swojej pracy, nie dysponuje bogatą pozabiegową dokumentacją fotograficzną. Wręcz to wygląda jakby się uczył dopiero powiekszania piersi. Ja na miejscu odczułam jakbym była na produkcji, i była produktem nie pacjentem.Ja nie miałam możliwości wyboru implantów jakich chciałam, drErgin postanowił sam podjąć decyzję.Ja nie miałam tej możliwości i czuje się oszukana i okradziona,robi jak mu się podoba.Niestety nie jest najlepszym chirurgiem w Turcji i nie będzie, reklamacyjny będzie niebawem. Jestem na różnych grupach,także tych zagranicznych i jest dużo kobiet ,które go nie polecają.Operacja powiększania piersi to nie pójście do fryzjera i podcięcie końcówek bo odrosną.Zaufałam Wam i lekarzowi ale moje odczucia jak i innych kobiet jest takie, co widziałam na własne oczy to tam jest produkcja powiekszania piersi. To nie jest klinika tylko produkcja na akord.Proszę o zwrot kosztów operacji. Implant gdyby się nie przyjął to były by komplikacje kilka godzin po operacji.Proszę mi nie wciskać kitu że taką mam anatomię. Tylko lekarz nie nadaje się do tych operacji i lepiej niech zaprzestanie krzywdzić inne pacjentki.
Luca Papa
Luca Papa
11:10 01 Oct 23
Mam na imię Simona i opowiadam Wam o moim strasznym doświadczeniu, kiedy wyjechałam z Włoch na operację liftingu ramion i podwójną liposukcję nóg z limfą. Wybrałam tę klinikę ze względu na wszystkie kliniki. Wydawało mi się, że najlepiej udzieli mi pomocy z oddanym konsultantem, nic bardziej mylnego. Zacznijmy od porządku, zamelduj się w 4-gwiazdkowym hotelu Veyron, nie dam nawet dwóch, pokój był większy niż normalnie, ale najgorsze było to, że po otwarciu łóżka na pościeli była duża plama i były pełne włosów i włosów rozrzuconych po całym łóżku, poplamionej narzuty i przypaleń od żelazka, pomyśleć, że każą nam podpisać prześcieradło, że jeśli poplamimy coś z zestawu krwią, zostaniemy obciążeni opłatą (absurdalne ponieważ masz umowę z przychodnią lekarską). Biorę prysznic i zepsuta główka prysznica całkowicie zalewa łazienkę i sam pokój. Na szafce łazienkowej położyłem kilka rzeczy, które okazały się całkowicie mokre. Prosimy o interwencję recepcję, która do następnego ranka nie ma personelu (podaję, że to wszystko wydarzyło się w piątek o 21:30/22:00).Przyjeżdżamy następnego dnia w sobotę o 7:30 rano, odbierają nas z kliniki na pieszo i pozwól nam przejść z ogrodów z plecakami na ramionach, ja i mój partner lubimy pikniki z przyjaciółmi (ale tu rozmawiamy. A może powinniśmy mówić o 4-gwiazdkowej chirurgii kosztującej 6000 euro). Wchodzimy do kliniki, a mój konsultant przechodzi od jednej rozmowy telefonicznej do drugiej, od jednego pacjenta do drugiego, a ja czuję, że mam na nogach tylko 6000 euro.Tak naprawdę po kilku podpisach ich jedyną myślą było powiedzieć mi „kontynuujmy płatność”, nie wykonując jeszcze minimalnych badań, aby dowiedzieć się, czy nadaję się do operacji. Zaprowadzono mnie na salę i mojego tłumacza która zapewniała mnie, że zawsze będzie obecna, była raczej najbardziej uciekinierką z ludzi, kiedy w końcu weszła do mojego pokoju, rozmawiała ze mną, albo odbierając telefon, albo pisząc SMS-y, kto wie do kogo, faktem jest, że często byłem sam w tym języku w obecności pielęgniarek i chirurgów. Po operacji i kolejnym dniu nadal czekam na osobę, która przekonała mnie do mojego wyboru. Odizolowany od świata, bo reklamowane łącze internetowe nie było dostępne, co uniemożliwiało powiadomienie dalekich członków rodziny, a nawet rozmowę z moim „tłumaczem/asystentem”. Mój partner spędził noc na niewiele więcej niż fotelu i musieliśmy dwukrotnie prosić o poduszkę i koc dla niego. Przed operacją powiedziano mi, że słusznie następnego dnia udam się do chirurga, który po kontroli da mi zgodę na rezygnację, co nie jest prawdą, ponieważ rano o dziewiątej w końcu odbieram telefon od zbiegłego tłumacza przez pielęgniarkę, która oznajmiła mi, że kierowca jest już obecny i że we wtorek zobaczę się z chirurgiem (dobrze ponad 3 dni po operacji) nikt nigdy nie mierzył mi temperatury, żeby sprawdzić, czy nie doszło do lekkiej infekcji lub czegoś innego , tylko ciśnienie krwi i natlenienie i niecałe 24 godziny po operacji i bez rozmowy z lekarzem, zostałam wypisana ze szpitala ubrana przez mojego partnera i w jego towarzystwie oraz pomogli mi wsiąść do samochodu, a nie przez pielęgniarkę czy lekarza obsługujący.Być może na prawdziwą recenzję powinienem był poczekać dłużej, aby porozmawiać o rzeczywistych wynikach tego, co zamierzyłem, lub o innych wydarzeniach, ale mam nadzieję, że nie, ale jestem zły i rozczarowany, że nie mogłem się powstrzymać
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️