Implanty mięśnia piersiowego w Turcji

cena implant piersiowy indyk tanio 1
Napisany przez Laurence

Zabiegi kosmetyczne w Turcji związane z implantami piersiowymi dla mężczyzn są idealne dla pacjentów, którzy chcą nadać kształt i rozmiar swoim piersiom.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat implantów piersiowych w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Jaka jest cena implantów mięśni piersiowych w Turcji?

Średni koszt implantów piersiowych w Turcji w Stambule wynosi 1,500 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,300 do €1,700.

ProceduraCena Turcja
Implanty klatki piersiowej1500 €

Czym są implanty mięśni piersiowych?

Zabiegi kosmetyczne w Turcji związane z implantami piersiowymi dla mężczyzn są idealne dla pacjentów, którzy chcą nadać kształt i rozmiar swojej klatce piersiowej, gdy inne metody ćwiczeń, podnoszenia ciężarów lub diety nie przyniosły pożądanych rezultatów.

W przypadku pacjentów z wrodzonymi wadami lub utratą mięśni w wyniku wypadku lub urazu, zabieg wszczepienia implantu piersiowego często może odtworzyć naturalny, symetryczny obszar klatki piersiowej.

Przed faktycznym zabiegiem chirurgii plastycznej w Turcji, chirurg może pokazać Państwu różne kształty i rozmiary dostępnych implantów. Wspólnie wybiorą Państwo ten, który będzie naturalnie pasował do krzywizn i kształtu istniejących mięśni.

Jak długo trwa operacja?

Operacja wszczepienia implantów piersi w Turcji trwa zazwyczaj od jednej do dwóch godzin i jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym.

Czy operacja jest bolesna?

Pacjenci poddawani operacji wszczepienia implantów piersi w Turcji zazwyczaj odczuwają łagodny lub umiarkowany ból w dniach następujących po operacji.

Ból i siniaki są powszechne i powinny ustąpić w ciągu około tygodnia. Lekarze mogą przepisać leki doustne w celu zmniejszenia bólu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Większość ludzi jest zadowolona z wyników implantów piersiowych w Turcji. Same implanty są zaprojektowane tak, aby wytrzymać całe życie. Z wyjątkiem poważnych powikłań, rzadko konieczna jest dodatkowa operacja. Wyniki operacji wszczepienia implantów piersiowych w Turcji są różne dla każdej osoby.

Należy pamiętać, że w zależności od kształtu i rozmiaru ciała, posiadanie największego implantu niekoniecznie jest najbardziej pożądaną opcją. Zawsze należy omówić pożądane zmiany z lekarzem, aby upewnić się, że są one rozsądne i możliwe do osiągnięcia.

Wielu pacjentów obawia się podobieństw między męskimi i żeńskimi implantami piersi. Należy zauważyć, że implanty piersiowe nie są wykonane z tego samego materiału silikonowego co implanty dla kobiet.

W przypadku mężczyzn jest to w rzeczywistości mocny, ale elastyczny materiał (podobny do materiału często używanego w sportowych ochraniaczach na zęby), który nie może przeciekać ani pękać.

W przeciwieństwie do implantów kobiecych, powiększanie piersi u mężczyzn wykorzystuje solidny implant elastomerowy, który jest dostępny w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od indywidualnych preferencji. Wznosi się on ponad obszar klatki piersiowej, aby przypominać własne mięśnie pacjenta.

Większość pacjentów będzie musiała nosić elastyczną kamizelkę lub bandaż po operacji piersiowej, aby zmniejszyć obrzęk. Pacjenci mogą jednak odczuwać umiarkowany ból przez co najmniej tydzień, aż ból ustąpi.

Ważne jest, aby dużo odpoczywać, dbać o odpowiednie nawodnienie i nie podnosić żadnych przedmiotów ani nie wykonywać nadmiernego wysiłku fizycznego. Nie będzie Pan/Pani w stanie ćwiczyć przez co najmniej sześć tygodni.

Może Pani/Panu zostać przepisany lek przeciwbólowy, ale nie należy przyjmować aspiryny, ponieważ może ona powodować zakrzepy krwi. W drugim tygodniu po operacji poczuje się Pan/Pani lepiej i będzie Pan/Pani mógł/mogła wrócić do pracy i wielu innych normalnych czynności.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️