Cena liposukcji 6 Pack w Tunezji

cena abdominal etching tunisie 1
Napisany przez Maria

Proszę porównać średni koszt wytrawienia jamy brzusznej w Tunisie, Tunezja. Cena wytrawienia jamy brzusznej zaczyna się od 3200 euro.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji 6 PACK w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena wytrawiania brzucha w Tunezji

Średnia cena wytrawienia jamy brzusznej w Tunezji w Tunisie wynosi €3,600. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3200 euro do 4000 euro.

ProceduraCena Tunezja
Wytrawianie jamy brzusznej3600 €

Co to jest Six Pack?

Operacja wytrawiania brzucha, znana również jako grawerowanie brzucha, to operacja chirurgii kosmetycznej, która pozwala uzyskać idealną definicję brzucha w mgnieniu oka. Jest to znane jako “tabliczka czekolady” lub “6pack”.

Wiele klinik w Tunisie w Tunezji oferuje pacjentom z zagranicy zabieg plastyki brzucha, który oprócz samej procedury obejmuje wiele innych usług. Przykładowo, pacjenci mogą skorzystać z transportu między lotniskiem, hotelem i kliniką, zakwaterowania w szpitalu, tłumacza, osobistego opiekuna, opieki przed- i pooperacyjnej, a nawet zakwaterowania w hotelu.

Wytrawianie brzucha jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów chirurgii kosmetycznej/plastycznej na całym świecie. W Tunisie w Tunezji znajdą Państwo wielu chirurgów specjalizujących się w tej procedurze. Istnieje wiele klinik oferujących minimalnie inwazyjne wytrawianie brzucha przy użyciu najnowszego sprzętu medycznego. Oznacza to krótszy czas rekonwalescencji i wyższy wskaźnik powodzenia.

Chociaż istnieje wiele placówek medycznych i chirurgów do wyboru, nie oznacza to, że wszystkie są dla Państwa dobrą opcją. Aby upewnić się, że dokonują Państwo najlepszego wyboru, można zadać chirurgowi kilka pytań, takich jak:

  • Czy posiada Pan/Pani certyfikat? Czy jest Pan/Pani członkiem stowarzyszenia lub towarzystwa chirurgii plastycznej?
  • Ile lat doświadczenia ma Pan/Pani w chirurgii kosmetycznej/plastycznej? Ile razy wykonywał Pan/Pani plastykę powłok brzusznych?
  • Jakie są zalety i wady grawerowania brzucha? Jakie są zagrożenia i powikłania?
  • Czego mogę się spodziewać po operacji?
  • Co powinienem zrobić, jeśli nie jestem zadowolony z wyników grawerowania brzucha?
  • Jak długo muszę pozostać na rekonwalescencji?
  • Co się stanie, jeśli coś pójdzie nie tak podczas zabiegu grawerowania brzucha?
  • Co się stanie, jeśli wrócę do domu i zdam sobie sprawę, że coś jest nie tak z moim grawerowaniem brzucha?

Tunezja szybko stała się jednym z najpopularniejszych miejsc do grawerowania brzucha. Każdego roku kraj ten przyciąga coraz więcej turystów medycznych, którzy przyjeżdżają tu, aby skorzystać z wysokiej jakości opieki medycznej, wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego i zasłużonych wakacji w pięknej Tunezji.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️