Liposukcja brzucha w Tunezji

liposukcja plastyka brzucha 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liposukcji brzucha w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej liposukcji brzucha w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji brzucha w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Tunezji?

Średni koszt liposukcji brzucha w Tunezji wynosi 1 700 EUR. Cena ta obejmuje opiekę tłumacza, transfer z lotniska do hotelu, operację, pas podtrzymujący i obserwację pooperacyjną.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 1 godzinę. Pacjent pozostaje w szpitalu przez 7 dni i 1 noc. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 6 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Liposukcja brzucha1700 €

Kompletny przewodnik po liposukcji brzucha w Tunezji

Jeśli są Państwo zmęczeni uprawianiem sportu i stosowaniem szeregu różnych diet bez uzyskania żadnych rezultatów, liposukcja brzucha w Tunezji jest dla Państwa.

Ta operacja plastyki brzucha wyeliminuje nadmiar tłuszczu i nieestetyczne wybrzuszenie na pasie brzusznym. Wykonywana przez doświadczonych chirurgów, pozwoli Pani również pracować nad płaskim brzuchem lub tymi słynnymi tabliczkami czekolady. A jeśli zdecydują się Państwo na liposukcję brzucha w Tunezji, wszystko to będzie dostępne w najlepszej możliwej cenie. Kraj ten oferuje niskie ceny i 99,9% satysfakcjonujących wyników.

Co to jest liposukcja brzucha?

Liposukcja brzucha to zabieg chirurgiczny stosowany w celu pozbycia się nieestetycznych wałeczków i nadmiaru tłuszczu na brzuchu. Przeprowadzana na stole operacyjnym, polega właśnie na odessaniu uporczywego tłuszczu na brzuchu, w celu wymodelowania brzucha i wyeliminowania niedoskonałości. Ten zabieg kosmetyczny wykonywany jest ze względów czysto estetycznych.

Czym nie jest liposukcja brzucha: operacją usuwania tłuszczu trzewnego z powodu nadwagi lub otyłości.

Różne techniki liposukcji brzucha

Liposukcja brzucha obejmuje kilka technik. Mogą Państwo wybrać pomiędzy :

 • Liposukcja: która polega po prostu na odessaniu nadmiaru tłuszczu z brzucha.
 • Delikatna lip osukcja: idealna do usuwania małego, ciężkiego brzucha i niewielkiej ilości tłuszczu.
 • Vaser lipo: która wykorzystuje technologię ultradźwiękową do niszczenia nadmiaru komórek tłuszczowych.

Chirurg, po konsultacji, zdecyduje, która technika jest najbardziej odpowiednia.

Une femme avec une bedaine
Kobieta z brzuszkiem

Dla kogo przeznaczona jest liposukcja brzucha w Tunezji?

Liposukcja brzucha to operacja rekonstrukcyjna mająca na celu wygładzenie brzucha. Dlatego idealnymi profilami do liposukcji brzucha są :

 • Mężczyźni lub kobiety z miejscowym nadmiarem tłuszczu: miłosne uchwyty, worki siodłowe itp
 • Kobiety z nadmiarem tłuszczu lub luźną skórą po wielokrotnych ciążach.
 • Mężczyźni lub kobiety, którzy nie są w stanie pozbyć się tłuszczu pozostającego na brzuchu po diecie lub utracie wagi.
 • Osoby o średnim BMI, stabilnej wadze i skórze, która zachowała swoją elastyczność.

Jak wykonuje się liposukcję brzucha w Tunezji?

Liposukcja brzucha w Tunezji to kompletny zabieg chirurgii plastycznej i estetycznej. Wszyscy zagraniczni pacjenci, którzy chcą przyjechać do Tunezji na operację, zostaną objęci opieką od A do Z: transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie i pobyt w szpitalu, pomoc medyczna i językowa, zabiegi i leki, obserwacja pooperacyjna itp.

Operacja jest przeprowadzana przez doświadczonych chirurgów, przy użyciu nowoczesnych i innowacyjnych metod, bez ryzyka i bez negatywnego wpływu na zdrowie.

Przed operacją

Przed przystąpieniem do liposukcji brzucha konieczna będzie wstępna konsultacja z Państwa chirurgiem i anestezjologiem. Podczas tej wizyty chirurg zbada Państwa ciało i określi obszary, które mają zostać poddane zabiegowi. Chociaż sama operacja nie jest skomplikowana, wymaga precyzji. Dlatego tak ważne jest staranne ograniczenie obszarów, które mają zostać poddane zabiegowi.

Podczas tej wizyty chirurg plastyczny wyjaśni również wszystkie środki, które należy podjąć, aby operacja była łatwiejsza i bardziej udana. Oznacza to odstawienie niektórych leków i przyjęcie zdrowej, zbilansowanej diety.

Podczas operacji

W dniu operacji będzie się Panią/Panem opiekował kompetentny i uważny zespół medyczny. Operacja jest zazwyczaj przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym. Jednak w przypadku delikatnej liposukcji na niewielkim obszarze można również zastosować znieczulenie miejscowe. Operacja trwa od 1 do 2 godzin.

 • W przypadku liposukcji brzucha chirurg najpierw wykonuje nacięcie. Za pomocą flamastra chirurgicznego określi idealne miejsce nacięcia. Po zdezynfekowaniu tego obszaru można wykonać nacięcie.
 • Następnie chirurg wprowadza pod skórę cienkie kaniule, które podłącza do urządzenia ssącego. Następnie odessie cały wymagany tłuszcz.
 • Po odessaniu tłuszczu chirurg zamyka nacięcie szwami. Blizna zostanie zabezpieczona opatrunkiem. Chirurg może umieścić system drenażowy na leczonym obszarze. Nie zawsze jest to jednak automatyczne.
 • Bardzo często pacjenci chcą skorzystać z tej operacji, aby poddać się operacji innych części ciała. Dlatego nierzadko kobiety łączą liposukcję brzucha z liposukcją ud. Mężczyźni również nie pozostają w tyle, ponieważ korzystają z liposukcji, aby poddać się liposukcji.
Bourrelet abdominal sur une femme
Tłuszcz na brzuchu u kobiety

Po operacji

Po operacji konieczny będzie nocleg w klinice, a następnie 2 do 3 dni odpoczynku, aby odpowiednio się zregenerować. Przepisywane są środki przeciwbólowe i planowane są regularne wizyty kontrolne u chirurga. Może wystąpić okres rekonwalescencji.

Środki ostrożności po liposukcji brzucha w Tunezji

Po operacji brzucha pacjent musi :

 • Nosić gorset uciskowy, aby ułatwić krążenie krwi i uniknąć obrzęków i krwiaków.
 • Stosować zdrową, zbilansowaną dietę, aby zapobiec przybieraniu na wadze.
 • Prowadzić zdrowy tryb życia, bez stresu i dbać o dobrą jakość snu, ponieważ tłuszcz zlokalizowany na brzuchu jest zwykle spowodowany stresem i brakiem równowagi hormonalnej.
 • Po kilku tygodniach proszęćwiczyć, aby utrzymać harmonijną sylwetkę, ujędrnić ciało i zachęcić do cofania się skóry.
Tracés du chirurgien sur le ventre d'un patient
Ślady chirurga na brzuchu pacjenta

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Tunezji?

Tunezja jest jednym z krajów, w których liposukcja brzucha jest wykonywana po niższych kosztach. Za pełne pokrycie kosztów operacji brzucha należy spodziewać się od 1 500 € do 2 200 €.

Obejmuje to samą operację, ale także opiekę podczas pobytu, obserwację pooperacyjną, leki itp. Cena różni się w zależności od wielu czynników.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie. Proszę poprosić o indywidualną wycenę operacji plastyki brzucha w Tunezji. Proszę uzyskać dostęp do najlepszej opieki zapewnianej przez najlepsze kliniki.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️