Metamorfoza mamy w Tunezji

metamorfoza mamy 1 nagroda
Napisany przez Manuella

Czy dziecko odmieniło Pani życie… i ciało? Aby odzyskać figurę, zaczęła Pani uprawiać sport jak gwiazdy? Proszę się nie pomylić, gwiazdy korzystają ze specjalnych zabiegów kosmetycznych po porodzie. Proszę poddać się metamorfozie mamy w Tunezji, aby uzyskać najlepsze rezultaty w najlepszej cenie!

NajlepszaKlinika.com informuje o metodzie Mommy Makeover w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena metamorfozy mamy w Tunezji

Średni koszt zabiegu Mommy Makeover w Tunezji w Tunisie wynosi €3,500. W zależności od Pani potrzeb, cena może wahać się od 3,000 euro do 4,500 euro. Ponieważ jest to połączenie zabiegów chirurgicznych, cena jest bardzo korzystna. Oferujemy pakiet all-inclusive, który obejmuje zakwaterowanie, transfer z lotniska, leki i rajstopy/gorsety uciskowe. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 7 miesięcy.

ProceduraCena w Tunezji
Metamorfoza mamy w Tunezji3500 €

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o metodzie Mommy Makeover w Tunezji

Mommy Makeoverto operacja plastyczna wykonywana po porodzie. Celem tej operacji jest przywrócenie, a nawet udoskonalenie ciała młodej matki! Mommy Makeover w Tunezji łączy w sobie kilka operacji chirurgicznych:

 • Podniesienie piersi (z protezą piersi lub bez),
 • Zmniejszenie piersi, jeśli to konieczne
 • Liposukcję,
 • I abdominoplastykę.

Proszę pamiętać, że operacje te można dostosować do potrzeb i celów matki.

Kto może poddać się operacji Mommy Makeover w Tunezji?

Sylwetka kobiety w ciąży zmienia się przez cały okres ciąży. Bezpośrednio po porodzie wiele kobiet traci wiarę w siebie. Nie rozpoznają już swojego poporodowego ciała: zwiotczałego brzucha, obwisłych piersi po zakończeniu laktacji i tak dalej.

Podczas gdy większość świeżo upieczonych matek decyduje się na metamorfozę mamy w Tunezji z wyżej wymienionych powodów estetycznych. Niektóre uciekają się do tej procedury z powodów medycznych:

 • Ból brzucha,
 • Nietrzymanie moczu,
 • Obrzęk brzucha,
 • Ból pleców itp,

Mogą one być spowodowane możliwym rozejściem się mięśni brzucha. Każda kobieta, która urodziła dziecko może poddać się zabiegowi Mommy Makeover w Tunezji. Jeśli ciąża powoduje u niej cierpienie psychiczne lub fizyczne.

Ile kosztuje metamorfoza mamy w Tunezji?

Operacja Mommy Makeover to połączenie kilku zabiegów estetycznych. W związku z tym cena metamorfozy mamy w Tunezji jest obliczana na podstawie wybranych operacji. W każdym razie, całkowity koszt nie przekracza 7 000 € w przypadku naszego pakietu all-inclusive!

Aby poznać dokładną cenę, w zależności od przypadku. Proszę poprosić o spersonalizowaną wycenę operacji, które chciałaby Pani przeprowadzić.

Procedury związane z metamorfozą mamy w Tunezji

Aby skorzystać z naszej kompleksowej opieki w najlepszej klinice w Tunezji. Proszę zostawić nam swoje dane, abyśmy mogli skontaktować się z Panią i przedstawić spersonalizowaną ofertę medyczną.

Następnie będzie Pani musiała porozmawiać z naszym koordynatorem o swoich potrzebach, procedurach, którym chciałaby się Pani poddać i obszarach ciała, które chciałaby Pani poprawić.

Prosimy pamiętać, że ta wycena obejmuje wszystkie koszty podróży chirurgicznej. Naprawdę zajmujemy się wszystkim. Co muszą Państwo wiedzieć:

 • Rezerwacja biletów powrotnych,
 • Zorganizowanie Państwa zakwaterowania
 • Umówienie Państwa na konsultacje przed- i pooperacyjne,
 • Zapewnienie tłumacza, jeśli jest to wymagane.

Co dzieje się podczas zabiegu Mommy Makeover w Tunezji?

Przed operacją Mommy Makeover w Tunezji musi Pani spełnić kilka warunków:

 • Musi być Pani w wieku od 30 do 40 lat (mniej więcej),
 • od daty porodu minęło od 6 do 12 miesięcy,
 • Pani musi przestać karmić piersią przez 6 miesięcy,

Nie może Pani mieć nadwagi (lub być w trakcie programu odchudzania).

Przed metamorfozą mamy w Tunezji

Przed dniem operacji będzie Pani musiała przejść badanie przedoperacyjne, USG piersi i mammografię.

W dniu operacji

Zabieg Mommy Makeover w Tunezji wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym przez 2 godziny. Wszystkie operacje przeprowadzane są za jednym razem.

Warto wiedzieć:

Abdominoplastyka

Abdominoplastyka jest najpopularniejszym zabiegiem dla młodych matek. Operacja ta spłaszcza brzuch i wyszczupla biodra. Aby to osiągnąć, chirurg wykonuje liposukcję w celu wyeliminowania tłuszczu. Usuwa też nadmiar skóry z brzucha.

Podniesienie piersi

Po brzuchu, to piersi są najbardziej obciążone podczas ciąży, a jeszcze bardziej podczas karmienia piersią. Piersi powiększają się dwukrotnie, a nawet trzykrotnie. Kiedy jednak zostaną opróżnione z mleka matki, stają się miękkie i obwisłe.

W takim przypadku chirurg wykonuje lifting piersi , aby je ujędrnić.

Powiększanie lub zmniejszanie piersi

Na razie może Pani zdecydować się na powiększenie piersi z protezą lub bez. Lub odwrotnie, zdecydować się na zmniejszenie piersi, jeśli nowa objętość piersi nie jest w harmonii z Pani morfologią. Lub jeśli powoduje to ból pleców.

Środki ostrożności, które należy podjąć po zabiegu Mommy Makeover w Tunezji

Po przebudzeniu po zabiegu Mommy Makeover w Tunezji, spędzi Pani noc w klinice, a następnie opuści ją następnego dnia. Radzimy wykorzystać okres rekonwalescencji na pełny odpoczynek.

Chociaż wszystkie operacje przeprowadzane są tego samego dnia, rekonwalescencja nie następuje z dnia na dzień. Powrót do zdrowia różni się w zależności od korygowanych obszarów. Proszę stosować się do zaleceń lekarza dotyczących każdej przeprowadzonej operacji.

Proszę nie wracać od razu do sportu. Najlepiej odczekać kilka tygodni przed wznowieniem aktywności fizycznej. Z drugiej strony, proszę starać się prowadzić zdrowy tryb życia, aby utrzymać rezultaty uzyskane dzięki metodzie Mommy Makeover w Tunezji.

Rezultaty zabiegu Mommy Makeover w Tunezji będzie Pani mogła docenić już po sześciu miesiącach od operacji.

Podsumowując, metamorfoza mamy w Tunezji obejmuje szereg operacji plastycznych mających na celu spłaszczenie brzucha za pomocą abdominoplastyki, wyszczuplenie bioder za pomocą liposukcji i ujędrnienie piersi za pomocą liftingu piersi itp

Dzięki metamorfozie mamy w Tunezji:

 • Proszę ujędrnić brzuch,
 • Podnieść piersi,
 • I wyeliminować cały tłuszcz nabyty podczas ciąży!

Chcą Państwo pogodzić się zeswoim ciałem i odzyskać pewność siebie? Proszę pozwolić nam zorganizować metamorfozę Pani mamy w Tunezji ! Wystarczy wypełnić formularz i czekać na kontakt.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić sukces Państwa operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️