Powiększanie piersi w Tunezji

powiększanie piersi cena tunezja 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu piersi w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące powiększania piersi w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu piersi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu powiększania piersi w Tunezji

Średni koszt powiększania piersi w Tunezji wynosi 1 800 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację, leki i odzież uciskową. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 1 miesiąca.

ProceduryCena Tunezja
Powiększanie piersi z protezą1800 €
Wymiana protezy piersi2000 €
Usunięcie protezy piersi2000 €

Implanty piersi w Tunezji

W świecie, w którym estetyka jest coraz ważniejsza, wiele osób korzysta z chirurgii kosmetycznej, aby poprawić niedoskonałości lub niedociągnięcia. Dotyczy to szczególnie kobiet, a jednym z najpopularniejszych rodzajów operacji jest powiększanie piersi.

Piersi są ważną częścią kobiecego wyglądu, a kobiety z małymi piersiami mogą zwiększyć ich objętość za pomocą operacji. Tunezja jest jednym z najpopularniejszych miejsc do powiększania piersi.

Istnieje kilka powodów, dla których ten kraj jest atrakcyjnym miejscem dla turystyki medycznej, począwszy od cen. Proszę zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem po powiększaniu piersi w Tunezji.

Powiększanie piersi: dobrze znana operacja

Powiększanie piersi to drugi po liposukcji najpopularniejszy rodzaj chirurgii plastycznej na świecie. W rzeczywistości nie mniej niż 17% operacji kosmetycznych obejmuje zwiększenie objętości piersi. Podkreśla to znaczenie estetycznego aspektu kobiecych piersi w dzisiejszym społeczeństwie.

Jak sama nazwa wskazuje, celem tej operacji jest zmiana kształtu piersi, głównie poprzez zwiększenie ich objętości za pomocą implantów piersi. Obecnie powiększanie piersi jest coraz lepiej kontrolowane i nie jest już ryzykowną operacją. Stosowane implanty piersi są również coraz bardziej wyrafinowane, zapewniając anatomicznie i estetycznie satysfakcjonujące wyniki dla pacjentki.

Czy powiększanie piersi wiąże się z jakimiś zagrożeniami?

Biorąc pod uwagę wskaźnik powodzenia, powiększanie piersi nie jest dziś operacją, której należy się obawiać. Jest to bezpieczna operacja, pod warunkiem, że udadzą się Państwo do dobrej kliniki z kompetentnymi chirurgami. Jednak, jak w przypadku każdego rodzaju operacji, istnieją pewne zagrożenia, choć są one rzadkie:

  • Krwawienie
  • Łagodna lub poważna infekcja
  • Zmiany wrażliwości piersi.

Jak przeprowadza się powiększanie piersi w Tunezji?

Operacja składa się z kilku etapów, z których wszystkie muszą być przestrzegane, aby zapewnić pomyślny wynik i jak najszybszy powrót do zdrowia. Wszystko zaczyna się od konsultacji przedoperacyjnej.

implant piersi w Tunezji

Konsultacja przedoperacyjna

Przed operacją konieczne jest odbycie wstępnego spotkania z lekarzem. Istnieje wiele powodów, dla których warto odbyć taką konsultację, począwszy od sprawdzenia, czy nie ma przeciwwskazań do powiększenia piersi. Oto przeciwwskazania do tego typu operacji:

  • Zapalenie żył lub zatorowość płucna w wywiadzie
  • Nadmierne palenie papierosów. Tego przeciwwskazania można łatwo uniknąć, rzucając palenie co najmniej miesiąc przed operacją.
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Niewydolność tkanek
  • Otyłość

Podczas konsultacji chirurg przeanalizuje również Pani cechy fizyczne, takie jak wzrost, waga, muskulatura, rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz morfologia klatki piersiowej i piersi. Podczas konsultacji określi Pani swoje życzenia i rodzaj piersi, jaki chciałaby Pani uzyskać.

W zamian lekarz poinformuje Panią o sposobie przeprowadzenia operacji i możliwych do osiągnięcia rezultatach. Zostanie Pani również poinformowana o okresie rekonwalescencji.

Procedura powiększania piersi

Zabieg powiększania piersi wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. W zależności od okoliczności operacja może trwać od 50 minut do półtorej godziny. Pacjentce zakłada się pończochy podtrzymujące, aby uniknąć ryzyka zapalenia żył. Aby lepiej kontrolować symetrię i repozycję piersi, chirurg umieszcza pacjentki w pozycji półsiedzącej.

Operacja może być następnie przeprowadzona przy użyciu kilku technik. Nacięcia są wykonywane w celu wprowadzenia silikonowego implantu do każdej piersi. Nacięcia mogą być wykonane w fałdzie podpiersiowym, na otoczkach, pod mięśniem piersiowym lub między tym mięśniem a gruczołem sutkowym. Chirurg może wykonać jedną z tych technik tylko za Państwa zgodą, co zostanie omówione podczas wstępnej konsultacji.

Implanty piersi

Istnieją dwa rodzaje implantów piersi, które mogą być użyte podczas tej operacji. Pierwszym z nich jest implant wypełniony żelem silikonowym, który jest najczęściej stosowany. Implant silikonowy zapewnia estetyczny wygląd, a także naturalne odczucie piersi.

Drugą kategorią jest implant wypełniony wodą fizjologiczną, który daje mniej naturalny wygląd, ale pozwala na znaczne powiększenie piersi, ze znaczną objętością i jędrnymi piersiami.

Opieka pooperacyjna

Po wszczepieniu implantów nacięcia są zszywane, a na następne 24 godziny może zostać założony dren w celu odprowadzenia płynu. Chirurg przepisuje środki przeciwbólowe na okres od 15 do 20 dni. Rezultat nie jest widoczny od razu, ponieważ podczas rekonwalescencji będzie Pani musiała nosić opatrunek w kształcie biustonosza, podtrzymywany przez elastyczne opaski.

Po powiększeniu piersi będzie Pani musiała również wziąć urlop w pracy na co najmniej 2 tygodnie, a także zaprzestać wszelkiej aktywności sportowej na 2 miesiące. Będzie Pani musiała odbywać kwartalne wizyty kontrolne u chirurga, aby po roku osiągnąć ostateczny rezultat.

Istnieje również możliwość powtórzenia operacji, jeśli nie jest Pani w pełni zadowolona ze zmiany lub jeśli pojawią się komplikacje (co zdarza się dość rzadko).

Poniżej znajduje się raport wideo na temat powiększania piersi w Tunezji

Zdjęcia powiększania piersi przed/po

Dlaczego warto wybrać Tunezję do powiększania piersi?

Tunezja oferuje usługi medyczne w zakresie dopasowywania protez piersi i przyciąga wielu pacjentów z całego świata. Przede wszystkim cena protez i procedury są głównymi powodami, dla których turyści medyczni przyjeżdżają do tego kraju. Powiększanie piersi w Tunezji jest znacznie tańsze niż w Europie.

Ile kosztuje powiększanie piersi w Tunezji?

Koszt powiększania piersi w Tunezji zależy od lekarza i rodzaju zastosowanego implantu. Ogólnie rzecz biorąc, koszt operacji waha się od 1 800 do 2 200 euro. Ponieważ jest to operacja kosmetyczna, ubezpieczenie zdrowotne zazwyczaj nie obejmuje powiększania piersi.

Pomożemy Państwu zorganizować podróż medyczną

Jeśli chce Pani w końcu poczuć się lepiej w swoim ciele i poddać się długo wyczekiwanej operacji powiększenia piersi, możemy pomóc Pani osiągnąć ten cel dość szybko. Zajmiemy się całą stroną administracyjną Państwa podróży medycznej, od rezerwacji biletu lotniczego po wybór odpowiedniej kliniki i rezerwację pokoju hotelowego. Zajmiemy się wszystkim, aby mogła Pani jak najszybciej cieszyć się komfortowym pobytem.

Mogą Państwo bezzwłocznie wysłać do nas zapytanie o wycenę zabiegu powiększania piersi w Tunezji, a my skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę poprosić nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️