Implanty piersi w Tunezji

implant piersi tunezja 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o implantach piersi w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego implantu piersi w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o implantach piersi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Cena implantu piersi w Tunezji

Średni koszt implantu piersi w Tunezji wynosi €2,000. W zależności od potrzeb, cena może wahać się od 1800 do 2200 euro. Usunięcie implantów piersi może kosztować ponad 1300 €, nie licząc innych kosztów związanych z operacją. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 3 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Implant piersi2000 €

Co to jest implant piersi?

Czy rozważa Pani operację powiększenia piersi w Tunezji? Większość pacjentek od razu zaczyna myśleć o rozmiarze, nie biorąc pod uwagę innych czynników niezbędnych do osiągnięcia pożądanych rezultatów w ramach Państwa budżetu. Średni koszt implantów piersi może się różnić w zależności od rodzaju implantu, preferencji dotyczących lokalizacji nacięcia i umiejscowienia, a także innych czynników.

Implanty piersi w Tunezji są dostępne w postaci żelu silikonowego lub soli fizjologicznej. Podczas gdy powłoka implantu pozostaje taka sama, oba wypełniacze oferują różne opcje pod względem rozmiaru i odczucia, co może mieć znaczący wpływ na cenę implantów piersi.

Koszt implantów piersi

Szybkie wyszukiwanie w Internecie z łatwością ujawni średni koszt implantów piersi, co może być mylące; statystyki te rzadko obejmują koszty związane z operacją, takie jak znieczulenie, udogodnienia i honoraria chirurgów.

Zanim mentalnie zdecyduje się Pani na zakup nowego bikini lub stworzenie nowej tablicy na Pintereście, proszę wziąć pod uwagę następujące czynniki, które mogą mieć wpływ na cenę implantów piersi w Tunezji:

Różnice w cenach implantów piersi w Tunezji

 • Lokalizacja geograficzna – ceny różnią się w zależności od tego, gdzie na świecie się Państwo znajdują. Wrócimy do tego punktu bardziej szczegółowo nieco później..
 • Wynagrodzeniechirurga – nie tylko to, gdzie znajduje się Państwa chirurg, ale także to, kim on jest, decyduje o jego wynagrodzeniu.
 • Opłaty za salę oper acyjną – Praktyki, podobnie jak chirurdzy, mają zmienne opłaty, które są częściowo uzależnione od lokalizacji i reputacji.
 • Zaopatrzenie – rodzaj wybranego implantu, kaniule, włókna laserowe i inne materiały potrzebne do przeprowadzenia zabiegu.
 • Znieczulenie, leki..
 • Wizyty kontrolne

Dodatkowe koszty implantów piersi

Jak długo może Pani przebywać poza domem? Tunezyjski chirurg może dać Pani ogólne pojęcie o standardowym czasie rekonwalescencji dla pacjentek poddających się zabiegowi powiększania piersi w Tunisie, ale każda osoba jest inna. Zaleca się, aby nie podróżowała Pani przez co najmniej miesiąc po operacji.

Proszę przygotować plan na wypadek późnych komplikacji i zorganizować opiekę po powrocie do domu. Najlepiej byłoby, gdyby mógł Pan/Pani podróżować ze swoim chirurgiem w celu odbycia opieki kontrolnej. Proszę umówić się na wizytę u miejscowego chirurga w celu kontroli implantów piersi przed operacją.

Podróżowanie w celu powiększenia piersi ma wiele zalet i wad. Dzięki odpowiednim badaniom i przygotowaniu pacjentka może zmaksymalizować korzyści i zminimalizować ryzyko.

Każdy chirurg jest inny i ważne jest, aby wybrać odpowiedniego dla siebie. Jeśli zastanawia się Pani “ile kosztuje powiększenie piersi?”, proszę pamiętać, że cena zależy od chirurga, sprzętu dostępnego w wybranym gabinecie, lokalizacji geograficznej i kosztów związanych z operacją wszczepienia implantów piersi.

Wielu chirurgów oferuje finansowanie implantów piersi, podczas gdy inni zaczynają od oferowania niedrogich opcji powiększania piersi. Rozważając zabieg kosmetyczny, należy trzymać się przedziału cenowego, z którym czuje się Pani komfortowo. Proszę porozmawiać z koordynatorem operacji na temat cen i opcji finansowania przed wstępną konsultacją.

Koszt rewizji implantów piersi

Obliczenie kosztu usunięcia i wymiany implantu piersi bez wcześniejszej konsultacji może być trudne. Każda pacjentka i każda sytuacja jest inna.

Niektóre pacjentki mogą zdecydować się na usunięcie i wymianę implantów piersi, podczas gdy inne decydują się od razu na usunięcie implantów piersi i unikają wymiany.

Średnia żywotność implantu piersi wynosi od 10 do 25 lat, chyba że dojdzie do pęknięcia lub zmiany objętości z upływem czasu. Chirurdzy zalecają kobietom z implantami silikonowymi wykonywanie rezonansu magnetycznego co dwa lata w celu sprawdzenia szczelności.

Koszt usunięcia implantu piersi

Podjęcie decyzji o usunięciu implantów piersi w pewnym momencie wiąże się z dodatkowym wydatkiem. Jeśli implanty są stosunkowo nowe, zwykle mają pięć lat lub mniej, i nie ma deflacji, zwapnienia lub przykurczu, implanty piersi można łatwo usunąć.

Przed podjęciem decyzji, która procedura usunięcia implantów piersi jest dla Pani najlepsza, lekarz poprosi Panią o wykonanie USG piersi lub rezonansu magnetycznego w celu określenia stanu implantów. Usunięcie implantów piersi może kosztować ponad 1300 euro, nie licząc innych kosztów związanych z operacją.

Koszt rekonwalescencji po zabiegu powiększania piersi

Koszty rekonwalescencji mogą się różnić w zależności od pacjentki. Proszę pamiętać, że powrót do zdrowia w dużej mierze zależy od tego, czy będzie Pani w stanie postępować zgodnie z instrukcjami chirurga. Ważne jest, aby wybrać chirurga z odpowiednim podejściem i wymaganym poziomem doświadczenia, aby móc cieszyć się wysokiej jakości zabiegiem i przyjemną rekonwalescencją po powiększeniu piersi.

Państwa budżet na rekonwalescencję po zabiegu powiększania piersi może obejmować:

 • Czas wolny od pracy i inne zobowiązania – Większość ludzi bierze tydzień wolnego od pracy, aby dojść do siebie. Jeśli nie ma Pani płatnego urlopu, należy uwzględnić również te koszty. Na szczęście większość pacjentów wraca do pracy w ciągu trzech do pięciu dni. Jeśli mają Państwo dzieci, można również uwzględnić koszty opieki nad nimi.
 • Koszty leków przeciwbólowych – Po operacji większość pacjentów odczuwa ból o nasileniu od łagodnego do silnego. Niektórzy pacjenci nie przyjmują żadnych środków przeciwbólowych, podczas gdy inni wybierają różne rodzaje środków przeciwbólowych zgodnie z zaleceniami chirurga. Leki narkotyczne nie są zalecane, ponieważ mogą uzależniać. Na nieopioidowe środki przeciwbólowe, które nie są lekami przeciwzakrzepowymi, należy wydać 25-35 euro.
 • Rodzaj wybranej procedury – każda procedura powiększania piersi i implant jest inny, podobnie jak koszty rekonwalescencji. Na przykład tradycyjne powiększanie piersi wiąże się z dłuższym przestojem, co może być droższe.
 • Biustonosz podtrzymujący – nie należy zapominać o kosztach biustonoszy chirurgicznych lub uciskowych, ponieważ należy je nosić przez około dwa tygodnie po operacji, aby zminimalizować obrzęk. Powinna Pani liczyć się z wydatkiem rzędu 25-35 euro.
 • Wynajęcie opiekuna – najlepszymi opiekunami są rodzina, małżonek lub przyjaciel, ponieważ są godni zaufania i nic nie kosztują. Czasami jednak taki system wsparcia nie jest dostępny i trzeba wynająć opiekuna, niezależnie od tego, czy został on polecony przez chirurga, czy też w wyniku własnych poszukiwań. Jeśli planują Państwo wynająć opiekuna, należy uwzględnić ten koszt w swoim budżecie.
 • Koszt wizyt kontrol nych – Pacjenci muszą uczęszczać na wizyty kontrolne, aby zapewnić zadowalający powrót do zdrowia.
 • Masaż medyczny – często zgłaszanym powikłaniem po operacji wszczepienia implantów piersi jest przykurcz torebkowy, którego można łatwo uniknąć dzięki masażowi. Powinna Pani wziąć pod uwagę również te koszty.
 • Koszty transportu i zakwaterowania – jeśli przyjeżdża Pani spoza stanu, należy wziąć pod uwagę koszty transportu podczas pobytu w okolicy, w zależności od preferencji dotyczących zakwaterowania.

Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby Państwa operacja w Tunezji zakończyła się sukcesem. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️