Rekonstrukcja piersi w Tunezji

Cena rekonstrukcji piersi w Tunezji 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinna Pani wiedzieć o rekonstrukcji piersi w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej rekonstrukcji piersi w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o rekonstrukcji piersi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena rekonstrukcji piersi w Tunezji

Średni koszt rekonstrukcji piersi w Tunezji wynosi 2 000 EUR. W zależności od Pani potrzeb, cena może wahać się od 1800 euro do 2200 euro.

ProceduraCena Tunezja
Rekonstrukcja piersi2000 €

Co to jest rekonstrukcja piersi?

Rekonstrukcja piersi w Tunezji odtwarza kształt i kontur piersi po mastektomii lub usunięciu piersi z powodu innej choroby lub schorzenia. Może być również stosowana w celu zwiększenia lub zmniejszenia rozmiaru piersi ze względów medycznych lub estetycznych.

Aby uzyskać naturalnie wyglądające piersi, do rekonstrukcji piersi zwykle wymagany jest więcej niż jeden zabieg chirurgiczny. Rekonstrukcja piersi może obejmować dodanie brodawki sutkowej i tatuaż w celu zdefiniowania otoczki, ciemnego obszaru wokół brodawki sutkowej.

Ponadto, jeśli Pani sobie tego życzy, chirurdzy czasami wykonują operację na przeciwległej piersi, aby stworzyć lepsze, bardziej naturalnie wyglądające dopasowanie.

Rekonstrukcja piersi w Tunezji to zabieg chirurgiczny mający na celu odtworzenie konturu kobiecej piersi po jej chirurgicznym usunięciu (częściowej lub całkowitej mastektomii) z powodu raka lub innych chorób. Celem rekonstrukcji piersi jest uzyskanie symetrii i naturalnego wyglądu piersi.

Preferowana jest natychmiastowa rekonstrukcja w momencie mastektomii, ale każda pacjentka jest traktowana indywidualnie w porozumieniu z chirurgiem ogólnym i onkologiem. Procedura ta pomaga pacjentkom

  • Zachować równowagę ich piersi (rozmiar i symetrię)-.
  • Odzyskać pewność siebie.
  • Uniknąć stosowania zewnętrznej protezy.

Centrum chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oferuje kompleksowe zabiegi chirurgiczne rekonstrukcji piersi. Doświadczeni chirurdzy korzystają z najnowocześniejszych technologii i światowej klasy technik chirurgicznych.

Rozszerzenie skóry i wprowadzenie implantu

Powszechnie stosowaną techniką rekonstrukcji piersi jest rozszerzenie skóry pod miejscem usunięcia piersi. Chirurdzy wprowadzają pod skórę i mięsień piersiowy balon rozprężający i niewielki mechanizm zaworowy. Przez maleńki zawór, roztwór słonej wody jest używany do wypełnienia balonu przez okres tygodni lub miesięcy, aby nadać piersi nowy kształt. Gdy pierś osiągnie odpowiedni rozmiar i kształt, wszczepiany jest stały implant piersi.

Operacja płata tkankowego

Inną popularną techniką rekonstrukcji piersi jest rekonstrukcja płatem tkankowym. Po wszczepieniu odpowiedniego implantu, chirurdzy wykorzystują płat tkanki pobrany z pleców, brzucha, biodra lub pośladka pacjentki do rekonstrukcji piersi.

  • Płat TRAM to zabieg polegający na usunięciu dodatkowej tkanki, skóry i mięśni z dolnej części brzucha w celu uzyskania kształtu piersi.
  • Płat latissimus dorsi służy do usuwania mięśni i skóry z pleców pacjenta, gdy wymagana jest dodatkowa tkanka.
  • Procedura płata DIEP polega na usunięciu tłuszczu i skóry z tego samego obszaru co płat tramwaju (z wyłączeniem mięśnia) w celu uformowania kopca piersi.
  • Wolny płat pośladkowy to zabieg polegający na pobraniu tkanki z pośladkowej części pośladka w celu nadania kształtu piersi.

Po operacji

Po operacji pacjentki mogą odczuwać zmęczenie, ból i dyskomfort. Inne możliwe powikłania obejmują krwawienie, nadmiar tkanki bliznowatej, zmęczenie i infekcję.

Chirurdzy przepisują leki lub stosują inne metody w celu rozwiązania tych problemów. Chirurdzy mogą również zalecić dodatkowe zabiegi chirurgiczne w celu rekonstrukcji brodawki sutkowej i otoczki.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️