Klinika Ghandi

Klinika Ghandi Klinika Casablanca 1

Clinique Ghandi specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2004 roku certyfikowana klinika znajduje się w Casablance w Maroku. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika Ghandi, Casablanca, Maroko

Klinika Ghandi jest jedną z najlepszych klinik położniczych i chirurgicznych w Maroku. Położona w bajecznym mieście Casablanca klinika posiada dziesięć głównych oddziałów. Oddziały te obejmują ginekologię, urologię, medycynę ogólną, chirurgię przewodu pokarmowego i centrum płodności.

Co najmniej 90 specjalistów jest zawsze pod telefonem w klinice, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Najnowsze statystyki pokazują, że klinika leczy około 4 800 pacjentów rocznie. Personel Kliniki Ghandi z dumą wita na świecie 1500 dzieci rocznie.

Klinika dysponuje obecnie 37 łóżkami szpitalnymi. Na bloku operacyjnym kliniki pacjenci znajdą pięć sal operacyjnych i salę przeznaczoną do endoskopii. Obszar porodowy kliniki obejmuje dwie sale porodowe, żłobek i salę przedporodową. Personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą opiekę neonatologiczną noworodkom z poważnymi problemami zdrowotnymi.

W centrum neonatologicznym klienci znajdą dużą salę z sześcioma inkubatorami i łóżeczkami, a także najnowszy sprzęt do fototerapii, który w przeszłości był używany do leczenia żółtaczki u niemowląt. Zespół kliniki Ghandi liczy obecnie około dwudziestu profesjonalnych lekarzy. Dyrektorem medycznym kliniki jest obecnie dr Omar El Menzhi. Klinika Ghandi jest spółką zależną Saham Group SA.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie żylaków
Liposukcja
Ginekomastia
Brachioplastyka
Podniesienie brwi
Lifting szyjno-twarzowy
Implanty piersi
Lifting ciała
Lifting piersi
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Lifting szyi
Plastyka nosa
Plastyka brzucha

Clinique Ghandi oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Bezpłatne wifi
Międzynarodowe gazety
Usługi tłumaczeniowe
Transfer dokumentacji medycznej
Parking
Telefon w pokoju
Usługi tłumaczeniowe
Telewizja w pokoju


Miasto: Casablanca – Kraj: Maroko – Założony w 2004 r
Akredytacja: Nieznany – Język(i): Arabski, Angielski, Francuski

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️