Klinika Dentaire Targa

Targa Dental Clinic Marrakech klinika 1

Klinika Dentaire Targa specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2015 roku certyfikowana klinika znajduje się w Marrakeszu w Maroku. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny zabiegów za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinique Dentaire Targa, Marrakesz, Maroko

Klinika Dentaire Targa została założona w 2015 roku i specjalizuje się we wszystkich rodzajach opieki stomatologicznej, wykorzystując najnowocześniejszą platformę technologiczną do rozwiązań terapeutycznych: licówek, implantów dentystycznych, periodontologii i ortodoncji.

Klinika skupia zespół doświadczonych lekarzy, którzy oferują wszystkie zabiegi stomatologiczne w przystępnych cenach i przyjmują pacjentów z kraju i zagranicy.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Skanowanie zębów
Korony dentystyczne
Licówki stomatologiczne
Stomatologia
Wybielanie zębów
Implanty stomatologiczne
Przeszczep zatoki szczękowej
Aparat dentystyczny
All-on-4
Stomatologiczny druk 3D
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Konsultacja stomatologiczna
Struganie korzeni
Czyszczenie zębów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Rehabilitacja
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Marrakesz – Kraj: Maroko – Założona w 2015 r
Akredytacja: Nieznany – Język(i): Arabski, Angielski, Francuski


Opinie o Klinika Dentaire Targa

Yassine Hajji
Yassine Hajji
17:04 22 Apr 24
Moje doświadczenie jest zbyt doskonałe, obsługa jest przyjazna, wszystko jest czyste, mashaalah. Gorąco polecam 👍🏻👍🏻
Hind JAAFARI
Hind JAAFARI
17:55 05 Sep 23
Bardzo ciepłe powitanie, zespół jest profesjonalny.Obaj chirurdzy dentyści są bardzo kompetentni, przeszkoleni w zakresie najnowszych technologii z zakresu chirurgii i estetyki stomatologicznej.Dziękuję im za jakość ich pracy, sprzęt i przede wszystkim za niezbędną higienę.Gorąco polecam 🙂
ghizlane غزلان
ghizlane غزلان
15:05 18 Aug 23
Poleciłam tę klinikę mojej kuzynce, a jej opieka była najlepsza.Odkrywam dzisiaj efekt jego opieki, piękna przemiana, gorąco polecam tę klinikę dentystycznąJeśli chodzi o koszt opieki, nie ma w tym nic przesadzonego w odniesieniu do bezpieczeństwa zabiegów, z których wszystkie przeprowadzane są z pełnym poszanowaniem aseptyki i wysokiej jakości sprzętu.Bardzo dobra kontynuacja tego wspaniałego zespołu!
Fayrouz Jerradi
Fayrouz Jerradi
13:39 17 Aug 23
Klinika z nienaganną obsługą! lekarze są bardzo ludzcy, a przede wszystkim kompetentni, dążą do doskonałości dzięki najnowszym technologiom! Wykonywałem u nich swoje zabiegi (ortodoncja i leczenie próchnicy): wszystko jest czyste, wszystko jest dobrze zrobione, wszystko jest legalne, a przede wszystkim wszystko jest jasne od początku do końca! nie zapominając o zespole, który jest bardzo opiekuńczy, bardzo polecam.
sana bouaouda
sana bouaouda
11:07 18 Aug 23
Bardzo ciepłe powitanie z przyjazną, ale przede wszystkim bardzo profesjonalną atmosferą (bardzo obecni, uważni, szanowana punktualność...) Cały zespół, w tym asystentki dentystyczne i dwóch chirurgów dentystycznych, jest bardzo kompetentny, przeszkolony w zakresie najnowszych technologii i praktyk dentystycznych. chirurgia stomatologiczna i estetyka.Dziękuję im wszystkim za przyjęcie mnie do swojej placówki i potwierdzam jakość ich pracy, która była bardzo dostosowana do różnych problemów dentystycznych, z powodu których mnie leczyli i nadal leczą.Gratulacje również za jakość sprzętu i niezbędną higienę.Dzięki jeszcze raz .
Francois Repecaud
Francois Repecaud
09:45 29 May 24
Jeśli porównam z Francją i jej stomatologią, będę mówić jedynie o łatwości umawiania się na wizytę, serdeczności lekarzy i całego personelu. W przeciwieństwie do europejskich dentystów z przerośniętym ego!Jeśli mówię o konkretnym przypadku, w którym się konsultowaliśmy: szybkość, jakość, higiena, cena... Wszystko składa się na to, że stomatologia marokańska jest najnowocześniejszą stomatologią. Biedna Francja... Ostatnie konsultacje tak mnie rozczarowały, że będę kontynuować wizytę w klinice stomatologicznej Targa!
adam AIT OUMASSTE
adam AIT OUMASSTE
17:51 22 May 24
Chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność całemu zespołowi kliniki stomatologicznej za profesjonalizm i zaangażowanie w to, aby moje wizyty były przyjemne i przyjemne. Dziękuję bardzo za cenną wiedzę medyczną.
oulasri samia
oulasri samia
15:17 20 Aug 23
Niedawno odwiedziłem klinikę dentystyczną Targa, personel był ciepły i gościnny od momentu mojego przyjazdu, co natychmiast złagodziło moje obawy. Dentysta poświęcił czas na wyjaśnienie każdego etapu mojego leczenia, co uspokoiło mnie. Obiekty były nowoczesne i czyste, tworząc komfortową atmosferę. Gorąco polecam tę praktykę dentystyczną każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki.
Mouhcine Malzi
Mouhcine Malzi
15:31 19 Aug 23
Moje doświadczenie w klinice było niezapomniane, lekarze są bardzo ludzcy, a przede wszystkim kompetentni w zakresie najnowszych technologii! Mój przypadek był trochę trudny (wykonałam korony i licówki.. Wyszłam nieskończenie zadowolona. Wszystko jest czyste, wszystko dobrze zrobione, wszystko było jasne od początku do końca.. Zespół był bardzo troskliwy, gorąco polecam.
Léa Rsl
Léa Rsl
13:33 16 Apr 24
Niezwykle droga klinika (poza tym, że przed zabiegiem nie jest podana cena lub jest ona bardzo niejasna), przebieg leczenia nie jest jasny. Dentysta ok, czemu nie, ale ja i mój marokański mąż nie będziemy już tam chodzić. Myślę, że w Marrakeszu można znaleźć lepsze biuro. Klinika jest po prostu efektowna, aby uspokoić ludzi z Zachodu. Mój mąż był na leczeniu, musieli do nas oddzwonić i opowiedzieć o reszcie i o niczym. Dziś mój partner ma problemy po leczeniu. Wcale nie polecam.
Oualid Idrissi
Oualid Idrissi
15:29 26 Nov 23
co za wstyd europejskie ceny i usługi gambijskie. Bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem, męczył mnie przez rok, a jego praca wcale nie jest dobra, popełnił ogromny błąd, który kosztował mnie dwa zęby. Myśli tylko o pieniądzach. Wizyta u tego dentysty to totalne rozczarowanie. Atmosfera nie tylko była bardzo profesjonalna, ale także higiena pozostawiała wiele do życzenia. Poczucie, że jestem traktowany jak numer, bez najmniejszego uwzględnienia moich obaw, spotęgowało mój dyskomfort. Każdy gest zdawał się być wykonywany mechanicznie, bez najmniejszej dbałości o moje samopoczucie. To najgorszy dentysta jakiego widziałem, nie polecam. To tylko puste słowa i pozory. . . proszę tego unikać
Hugo Courtois
Hugo Courtois
09:14 22 Aug 23
Moje doświadczenie z tą kliniką było bardzo rozczarowujące. Kompletnie nie szanują czasu swoich pacjentów. Wydaje się, że nawet lubią je marnować. Ich rażące lekceważenie wizyt i zwyczaj ignorowania pacjentów doprowadzają do wściekłości. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług jeśli cenisz swój czas i zdrowie psychiczne.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️