Clinica Foguet

Clinica Foguet Alicante klinika 1

Clinica Foguet specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2004 roku certyfikowana klinika znajduje się w Alicante w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

ClinicaFoguet, Alicante, Hiszpania

Clinica Foguet znajduje się w szpitalu Quiron Torrevieja i wykorzystuje zaplecze medyczne szpitala do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych. Klinika oferuje wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne, takie jak lifting twarzy, plastyka powiek, plastyka nosa, operacje piersi, implanty łydek, plastyka brzucha, liposukcja, botoks, mezoterapia, implanty pośladków, leczenie łysienia oraz operacje podbródka i policzków.

Szpital Quiron Torrevieja jest wyposażony w najnowszą dostępną obecnie technologię. Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, a klinika utrzymuje najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Clinica Foguet skupia zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują wszystkie zabiegi w przystępnych cenach i przyjmują pacjentów lokalnych i międzynarodowych.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie zmarszczek
Wypełnianie skóry
Leczenie blizn
Otoplastyka
Plastyka nosa
Podnoszenie piersi
Redukcja piersi
Implanty piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Konsultacja chirurgii plastycznej
Abdominoplastyka

Clinica Foguet oferuje Państwu :

Bezpłatne Wi-Fi
Telewizor w pokoju


Miasto: Alicante – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 2004
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) wykładowy(e): Angielski, Hiszpański

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️