Ocean Clinic

Ocean Clinic Marbella klinika 1

Ocean Clinic specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Ta założona w 2008 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008, IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery) znajduje się w Marbelli w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

OceanClinic, Marbella, Hiszpania

Ocean Clinic została założona w 2008 roku. Specjalizuje się w najbardziej wszechstronnym zakresie chirurgicznych i niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych i z dumą może powiedzieć, że oferuje dostęp do najlepszych zabiegów, standardów i praktyk.

Ocean Clinic skupia wiodących światowych specjalistów w dziedzinie chirurgii plastycznej i kosmetycznej, dermatologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Oferują Państwu swoją połączoną wiedzę i doświadczenie w unikalnych zabiegach interdyscyplinarnych. Wszystkie sale operacyjne są wyposażone w najnowszą dostępną obecnie technologię.

Klinika jest popularnym wyborem wśród międzynarodowych pacjentów poszukujących niedrogich, wysokiej jakości zabiegów estetycznych, takich jak lifting twarzy, plastyka powiek, plastyka nosa, chirurgia piersi, implanty łydek, plastyka brzucha, liposukcja, botoks, mezoterapia, implanty pośladków, leki na łysienie oraz chirurgia podbródka i policzków.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie zmarszczek
Wypełnianie skóry
Powiększanie ust
Leczenie blizn
Redukcja warg sromowych
Powiększanie brodawek sutkowych
Redukcja brodawki sutkowej
Odsysanie tłuszczu policzkowego
Transfer tłuszczu
Plastyka powiek
Powiększanie bioder
Otoplastyka
Brachioplastyka
Podniesienie brwi
Redukcja łydek
Wydrążone policzki – Bichektomia
Liposukcja
Lifting szyi
Powiększanie pośladków
Implanty łydek
Genioplastyka
Ginekomastia
Plastyka nosa
Lifting brazylijski
Podnoszenie piersi
Podniesienie pośladków
Lifting ud
Lipektomia
Redukcja piersi
Powiększanie piersi
Implanty piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Kapsulotomia piersi
Rekonstrukcja piersi
Implanty pośladków
Lifting ciała
Chirurgia po porodzie
Feminizacja twarzy
Konsultacje chirurgii plastycznej
Plastyka brzucha

Oferowane usługi

Bezpłatne wifi
Konsultacje internetowe
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Telewizor w pokoju


Miasto: Marbella – Kraj: Hiszpania – Założona w 2008 r
Akredytacja: ISO 9001:2008, IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery) – Języki: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański


Recenzja Ocean Clinic

M.J Férriz
M.J Férriz
15:51 19 Feb 24
Jestem pacjentką Ocean Clinic od około 10 lat, przeszłam kilka zabiegów i operację. Od samego początku traktowanie zarówno personelu, jak i zespołu medycznego było bezkonkurencyjne. Podkreślam naturalność efektów Ocean Clinic. Specjaliści, którzy Ci pomagają, rozmawiają z Tobą szczerze i mówią, czy to, czego chcesz, jest realistyczne, czy też jest wynikiem życzenia. Zawsze postępowałem zgodnie z Twoimi radami i jestem bardzo zadowolony z efektu. Jedyną wadą, jaką mogę powiedzieć, jest to, że nie są otwarte w weekendy i muszę brać urlop za każdym razem, gdy coś z nimi robię, ponieważ mieszkam w Madrycie. To bardzo samolubne z mojej strony, ale nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Na koniec gratuluję im i dziękuję za leczenie, jakie otrzymali przez te wszystkie lata.
Gita Victoria
Gita Victoria
19:20 20 Feb 24
Niedawno przeszłam operację plastyczną twarzy w Ocean Clinic Marbella i nie mogłam być bardziej zadowolona z niesamowitych rezultatów!Doktor Kai Kaye i jego zespół są absolutnie cudowni. Szczególnie dziękuję Louise Taylor, która zawsze była gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania i zawsze zapewniała mi spokój. Dzięki ich przyjaznemu, ale profesjonalnemu podejściu moje doświadczenie w Ocean Clinic było zarówno pozytywne, jak i bezstresowe. Nie mogę wystarczająco polecić doktora Kai Kaye!
África Castilla
África Castilla
20:00 10 Nov 23
Kiedy zdecydowałam się na operację powiększenia piersi, było dla mnie jasne, że Ocean Clinic to właściwe miejsce, ponieważ moja mama miała operację kilka lat temu i doświadczenie było doskonałe.Chciałem podziękować doktor Kai Kaye, pielęgniarkom, recepcjonistkom (zwłaszcza Vanesie, która odkąd pojechaliśmy z moją mamą, zawsze była dla nas cudowna) i każdej osobie tworzącej tę klinikę.Doktorze Kai Kaye, dziękuję za rekomendacje, uwagę i pracę. Nie mógłbym być szczęśliwszy.Każdy z nich zapewnił mi doskonałe leczenie!
Christine Staatz
Christine Staatz
12:52 18 Apr 22
Bardzo gorąco polecam Ocean Clinic, dr Kaye i jego zespół.Moje pierwsze doświadczenie z dr Kaye i jego personelem miałem w zeszłym roku i od razu wiedziałem, że wrócę.Od konsultacji po efekt końcowy i kolejne zabiegi, tym razem również byłam więcej niż zadowolona. Proces gojenia przebiegał bardzo szybko, a efekt okazał się piękny.Dr Kaye ma artystyczne, estetyczne oko i dostrzega równowagę i harmonię w całości. A jego personel jest wspaniały, ciepły, dobrze wyszkolony i najbardziej profesjonalny.Dziękuję bardzo dr Kaye!
Debby Heus
Debby Heus
08:42 23 Dec 22
Bardzo profesjonalna klinika! Dr Kaye jest NAJLEPSZA w Marbelli i jestem bardzo zadowolona z efektów rekonstrukcji piersi. Opieka pooperacyjna jest również niesamowita, personel bardzo przyjazny. Ogromne podziękowania dla całego zespołu Ocean Clinic!!!!
Raquel Costa
Raquel Costa
21:00 23 Apr 24
Chcę dzielić się swoim doświadczeniem w sposób uczciwy i wierny.Zespół ludzki ma doskonałe przeszkolenie, gdzie potraktowali mnie profesjonalnie i sprawili, że poczułem się komfortowo i bezpiecznie, gdy tylko przekroczyłem próg. Na przyjęciu spokojny i szczery uśmiech, pełen życzliwości i uwagi, Mai. Doskonałość i skuteczność Vanessy w zarządzaniu i koordynacji. Wyróżnia go wielka empatia.To była moja pierwsza wizyta u doktora Kaia. Postanowiłam oddać się w jego ręce. Na początku ze względu na ich więcej niż potwierdzone kwalifikacje, ale to, co naprawdę sprawiło, że poczułam, że mogę całkowicie zaufać lipofillingowi twarzy, to właśnie ta konsultacja. Jego bliskie leczenie, naturalność, słuchanie i poświęcenie czasu oraz kontakt lekarz-pacjent są tak ważne, aby mnie zrozumieć i wiedzieć, jak poprowadzić mnie na drodze do pożądanych rezultatów.Jeśli chodzi o zaplecze, dysponują dużą salą operacyjną, salami umożliwiającymi komfortową rekonwalescencję, a także najnowocześniejszym sprzętem dedykowanym pielęgnacji i estetyce.Chcę także wspomnieć o Louissie, koordynatorce sali operacyjnej, gdzie jej profesjonalizm i bliskość sprawiły, że poczułam się komfortowo i spokojnie.Nie chcę też zapomnieć o czymś tak ważnym jak metodologia i przewodnik pooperacyjny, gdzie pracował dr Kai i cały zespół, a tutaj szczególnie Silvia, fizjoterapeutka, która zapewniła mi poczucie opieki i kontroli, której potrzebowałam. Świetny profesjonalista.Mój wynik, wspaniały!! Dzięki prawidłowej informacji, ocenie i czemuś, co wykracza poza to, co, jak sądzę, nie wszyscy chirurdzy plastyczni, posiada sztukę, którą dr Kai ma w rękach, aby udoskonalić każde ze swoich dzieł.Krótko mówiąc, wspaniała rodzina profesjonalistów, w której łączą skuteczność, czułość i uprzejmość, tak niezbędne, aby opiekować się, uspokajać i czuć, że towarzyszy. WDZIĘCZNOŚĆ
Halsbury Estates
Halsbury Estates
20:22 23 Mar 24
Moje pierwsze doświadczenie z Ocean Clinic miało miejsce w 2015 roku, kiedy poddałam się zabiegowi liftingu ust i szyi oraz transferowi tkanki tłuszczowej na twarz. Byłem zachwycony wynikami – subtelna, ale ogromna poprawa. Od tego czasu kilkakrotnie wracałam do kliniki na zabiegi obejmujące wymianę implantów piersi oraz szyję, oczy i twarz. Doktor Kaye jest zarówno artystką, jak i genialnym chirurgiem. Nigdy nie byłem rozczarowany; widzi (i może osiągnąć) dokładnie to, czego potrzebujesz i nigdy nie przesadza. Wyniki są naturalne, ale dodają pewności siebie każdemu, kto tak jak ja chce po prostu ulepszyć to, co ma, bez radykalnych zmian. Doktor Kaye to naprawdę świetny chirurg, któremu ufam w 100%, a także ma fantastyczny, lojalny zespół, który konsekwentnie zapewnił mi ogólnie profesjonalne, przyjazne i troskliwe doświadczenie. W pełni mogę polecić tę klinikę.
Ruth Lazaro
Ruth Lazaro
11:13 08 Apr 24
Cześć!!Siedząc w poczekalni i czekając, aż moja siostra wyjdzie z masażu, zachwycona, że ​​zaproponowałam jej tę klinikę na plastykę brzucha, ponieważ robiłam ją miesiąc wcześniej wraz z redukcją i liftingiem piersi, zakończyłam konsultacje, zakochany we wszystkich pracownikach, Mai, Vanesie (uwielbiam ją) Alexandrze, Laurze, Míriam, Angeli, Silvii... Jestem pewien, że tęskniłem za kimś, kogo imienia nie poznałem... oczywiście Konstantin, Gabriela, Kai... którzy są super profesjonalnymi chirurgami i pasjonatami swojej pracy! Jestem zachwycona efektami, atmosferą i miejscem… Super polecam w 100%, czekam na wszystko, wszystko, wszystko… wszystko na 10!
Isabel Ruiz Martin
Isabel Ruiz Martin
14:52 15 Mar 24
Dzień dobry! Chciałam podziękować całemu zespołowi kliniki, zaczynając od recepcjonistki Vanesy, z którą nie mogłabym być bardziej zadowolona, ​​poprzez cały personel, przemiłe pielęgniarki, anestezjologa, fizjoterapeutę, chirurgów i oczywiście doktora Kaia Kaye jest doskonałą profesjonalistką, dziękuję wszystkim za dokładne leczenie, nie zawaham się wrócić
Sylwia Ellingsen
Sylwia Ellingsen
08:56 22 Jun 23
Najbardziej profesjonalny, wykwalifikowany i zorientowany na obsługę zespół, jaki kiedykolwiek spotkałem. Jesteś pod dobrą opieką przez cały czas, co jest rzadkością w większości klinik. Bardzo się cieszę, że wybrałam Ocean Clinic!
Polly Cannon
Polly Cannon
13:33 05 Jun 23
Ocean Clinic, wielkie dzięki7 miesięcy po operacji - Tummy Tuck i Arm LiftOd pierwszego dnia czułem się całkowicie swobodnie i komfortowo z dr Kaye i jego Niesamowitym Zespołem. Dziękując Mai i Vanessie w recepcji, zawsze uśmiech w recepcji i na końcu telefonu, jeśli mam pytanie.Pielęgniarki, fizjoterapeuci i personel teatru, wszyscy tak uprzejmi i uspokajający, przemyśleli ten proces. Wszyscy tak dobrze ze sobą współpracują, to naprawdę widaćDr Kaye jest tak profesjonalny i tak bardzo wykwalifikowany, że miałem do niego całkowite zaufanie.Te dwie procedury dały mi o wiele więcej pewności siebie, jestem bardzo szczęśliwy. Powinienem był to zrobić lata temu!Gorąco polecam Ocean Clinic i na pewno skorzystam z tej kliniki ponownie
Pet Leonard
Pet Leonard
01:28 19 Nov 19
Personel front-end Ocean Clinic to naprawdę wyjątkowi ludzie. Od recepcji, po personel pielęgniarski i specjalistów pooperacyjnych, nigdzie nie widać złego jajka (są jednak jajowate fotele typu „zatop i schowaj się w środku”). Specjalne wyróżnienie dla Any, Kamila i Vanessy, którzy są nie tylko bardzo profesjonalni, ale także naprawdę wspaniałymi i pomocnymi duszami. Do tej pory miałem dwie procedury, a dr Kaye i dr Paprottka byli (o ile wiem) bardzo zręcznymi i oddanymi chirurgami o bardzo wysokich standardach. Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ są też BARDZO ZAJĘTYMI ludźmi i czasami można odnieść wrażenie, że mniej przejmują się tym, kto jest obecny, niż tym, kto przyjdzie następny. Obaj doktorowie wyjaśnili wszystko bardzo szczegółowo, gdy zostali o to poproszeni. Mają własną, w pełni wyposażoną salę operacyjną w swoich biurach i małą salę pooperacyjną z łazienką oraz dodatkowe udogodnienia na piętrze, w tym masaż leczniczy, IR, RF i ogólny sprzęt testowy.Istnieje zarówno dostęp do klatki schodowej, jak i winda dla osób mniej zdolnych lub skłonnych do podróży na drugie piętro.Bez wahania mogę polecić Ocean Clinic w Marbelli.
--
--
10:29 01 Mar 24
Miałem plastykę nosa u dr Kay. Leczenie było bardzo dobre, ale mój nos był bardzo duży. Powiedziałam mu, że moim marzeniem jest mały nos, a on zrobił, co chciał. Wydałam fortunę na darmo, bo oczywiście muszę znowu mieć operację w innej klinice. Bardzo niezadowolony i zdruzgotany, bardzo mnie to dotknęło, ponieważ zmarnowałem pieniądze, a nadal mam bardzo duży nos. Należy zachować ostrożność podczas plastyki nosa u doktora Kay.
Sonia de Haro Coronil
Sonia de Haro Coronil
19:58 12 Feb 24
Miałam liposukcję brody, która po jednej stronie była zdeformowana i skóra opadała. Zrobiłem też małą liposukcję okolicy ramion, która była obwisła oraz próbę rekonstrukcji pośladków, która również nie dała dobrego rezultatu. Niedawno operowany ze względu na stan zapalny, widoczny był jedynie podwójny podbródek, gdyż jedna część była bardziej odessana niż druga, ale gdy stan zapalny ustąpił, efekty były słabe. Zoperowali mnie ponownie, po wcześniejszej opłacie anestezjologa (było bardzo dobrze), ale znów źle. Mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia niż ja.Napisanie tej recenzji zajęło mi lata, ponieważ w pełni ufałem temu chirurgowi i traktował mnie bardzo dobrze, jego anestezjolog był bardzo dobry, ale rzeczywistość jest taka, że ​​wyniki były złe, wydałem fortunę, żeby źle wyglądać i muszę to znosić To. Zdarzyło mi się to wcześniej u innego chirurga, więc udałem się tutaj, aby znaleźć rozwiązanie, ale ostatecznie nie tylko nie było rozwiązania, ale skończyło się gorzej. Nie polecam nikomu zabiegów kosmetycznych, ani u tego chirurga, ani u kogokolwiek. I tak, to prawda, jak już cię zoperują i wydasz fortunę, jeśli będziesz wyglądać źle, jeśli będziesz upierał się, to po dokonaniu nowej płatności zrobią małą poprawkę, ale jeśli znowu będziesz źle wyglądać, zapomnij o tym, ponieważ nie dadzą ci rozwiązania ani nie zaakceptują błędu. Przynajmniej w moim przypadku
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️