Powiększanie penisa w Hiszpanii

powiększanie penisa hiszpania 1
Napisany przez Émilie

Powiększanie penisa w Hiszpanii, czasami określane jako męska poprawa, obejmuje szereg metod mających na celu zwiększenie sztywności erekcji, obwodu lub długości ludzkiego penisa.

NajlepszaKlinika.com informuje o powiększaniu penisa w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększenia penisa w Hiszpanii

Średni koszt powiększenia penisa w Hiszpanii w Madrycie wynosi €3,100. W zależności od potrzeb, cena może wahać się od €2,800 do €3,400.

ProceduraCena Hiszpania
Powiększenie penisa3100 €

Czym jest powiększanie penisa?

Powiększanie penisa, czasami określane jako męska poprawa, obejmuje szereg metod mających na celu zwiększenie sztywności erekcji, obwodu lub długości ludzkiego penisa. Procedury obejmują zarówno ćwiczenia manualne, jak i gadżety rozciągające i zabiegi chirurgiczne, z doniesieniami o pozytywnych wynikach i niepowodzeniach na całym świecie.

Wymagania dla kandydata:

 • Wiek powyżej 21 lat
 • Być obrzezanym
 • Nie mieć żadnych poważnych problemów zdrowotnych (np. stałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych, źle kontrolowana cukrzyca, poważne choroby zakaźne i wysokie ciśnienie krwi itp.)
 • Jeśli w przeszłości poddawał się Pan zabiegom chirurgicznym prącia (wstrzykiwanie tłuszczu, przeszczepy skóry, AlloDerm i wstrzykiwanie PMMA/silikonu), powinien Pan omówić to z konsultantem ds. powiększania penisa w Hiszpanii.

Procedura powiększania penisa w Hiszpanii

 • Hospitalizacja: ambulatoryjna
 • Znieczulenie: Znieczulenie ogólne lub sedacja
 • Czas trwania zabiegu: 45 do 60 minut
 • Długość pobytu: Powrót do domu tego samego dnia, kontrola w gabinecie zabiegowym przez kolejne 2 lub 3 dni.
 • Dyskomfort: Różny; łagodny do umiarkowanego; kontrolowany za pomocą przepisanych środków przeciwbólowych.
 • Oczekiwania: Stan zapalny przez pierwsze dwa tygodnie; prawdopodobne siniaki; prawdopodobny ból erekcyjny przez pierwsze dwa tygodnie (leczony lekami).
 • Wyniki końcowe: Natychmiastowa poprawa obwodu i długości w stanie zwiotczenia, a także obwodu w stanie wzwodu; poprawa długości w stanie wzwodu 3 do 6 miesięcy po zabiegu.
 • Czas trwania wyników: Trwałe

Operacja

Dwie główne podstawowe operacjepowiększania penisa w Hiszpanii

 • Powiększenie penisa. Najczęstsza operacja polega na przecięciu więzadła łączącego penisa z kością miednicy. Dzięki temu dodatkowa część trzonu, zwykle mniejsza niż cal, może być widoczna na zewnątrz ciała. Aby zapobiec ponownemu zrostowi więzadła, mężczyzna musi codziennie przez około 6 miesięcy używać urządzeń rozciągających lub ciężarków.
 • Powiększanie penisa. W przypadku mężczyzn, którzy uważają, że ich penis jest bardzo cienki, bardziej kontrowersyjne procedury mogą go pogrubić za pomocą przeszczepów tkanek, wszczepionego tłuszczu lub silikonu.

Suplementy i tabletki

Maści, tabletki i plastry na powiększenie penisa są często dostępne online. Podczas gdy niektóre produkty zawierają nieszkodliwe składniki, większość z nich nie została przetestowana pod kątem skutków ubocznych i bezpieczeństwa, a żaden z nich nie okazał się pomocny.

Procedury fizyczne

W celu zwiększenia rozmiaru ludzkiego penisa stosowano różne procedury fizykoterapii. Jak dotąd żadna z nich nie okazała się skuteczna. Zazwyczaj metody te obejmują zwiększenie ciśnienia krwi i/lub zwiększenie przepływu krwi do penisa, rozciąganie i wydłużanie przy użyciu małych ciężarków.

Pompka do powiększania penisa na bazie wody

Pompka do penisa to cylinder zamontowany na penisie, z pompą silnikową lub ręczną, która zwykle wytwarza częściową próżnię wokół penisa, wzmacniając go w miarę zasysania krwi. Wraz ze wzrostem podciśnienia wzrasta również ciśnienie wewnątrz naczyń krwionośnych penisa; zwiększone podciśnienie prowadzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych. Aby utrzymać krew uwięzioną w penisie, należy użyć pierścienia przypominającego opaskę uciskową, w przeciwnym razie erekcja natychmiast zniknie.

Zaciskanie

Zaciskanie jest niebezpieczną i ryzykowną metodą. Celem zaciskania jest zwiększenie rozmiaru penisa za pomocą urządzenia zwężającego, takiego jak ciasny pierścień prącia, sznurek do butów lub opaska kablowa, aby ograniczyć przepływ krwi na zewnątrz penisa. Urządzenie jest mocno przymocowane do podstawy wyprostowanego organu, a mężczyzna wykonuje “erekcję” (przedłużoną masturbację). Metalowy pierścień na prącie jest niebezpieczny, ponieważ krew uwięziona w penisie może utrudnić usunięcie pierścienia bez konieczności przeprowadzenia nagłej operacji lub amputacji. Zaciskanie może spowodować długotrwałe uszkodzenie penisa.

Jelqing

Jelqing to metoda fizjoterapii w Madrycie mająca na celu osiągnięcie “naturalnego powiększenia penisa” poprzez poprawę krążenia i ciśnienia krwi. Polega ona na ciągłym głaskaniu penisa, wywierając nacisk od podstawy trzonu do korony żołędzi; zaprojektowano również urządzenia, aby osiągnąć ten sam efekt. Czynność tę można opisać jako “dojenie”.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️