Powiększanie penisa w Turcji

cena1 powiększenie penisa 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o powiększaniu penisa w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące skutecznego powiększania penisa.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na tematpowiększania penisa w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje powiększenie penisa w Turcji?

Średni koszt powiększenia penisa w Turcji w Stambule wynosi 1,500 €. W zależności od potrzeb, cena może wahać się od €1,300 do €1,700.

ProceduraCena Turcja
Powiększanie penisa1500 €

Czym jest powiększanie penisa?

Operacja powiększenia penisa jest jedynym trwałym rozwiązaniem dla mężczyzn. Operacja może zwiększyć długość (powiększenie penisa) lub szerokość / obwód penisa. Zwykle polega to napowiększeniu penisa w Turcji poprzez przeszczep komórek tłuszczowych, uwolnienie więzadeł wieszadłowych i innych metod.

Rozmiar penisa jest częstym zmartwieniem mężczyzn. Dzięki najnowocześniejszej technologii i wyjątkowemu doświadczeniu klinicznemu problem ten można łatwo rozwiązać.

Powiększanie penisa, penoplastyka, falloplastyka lub operacja powiększania penisa, to procedura w Turcji w Stambule w celu zwiększenia długości lub obwodu penisa u mężczyzny, który jest niezadowolony ze swojego rozmiaru.

Niektóre procedury mają na celu zwiększenie całkowitej długości penisa, podczas gdy inne mogą jedynie zwiększyć obwód penisa. Jest to ustalane na podstawie preferencji pacjenta, oceny medycznej i opinii lekarza. Niektórzy pacjenci mogą zdecydować się na wszczepienie implantu penisa jako alternatywę; jest to szczególnie częste u mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 45-60 minut.

Jakie metody powiększania penisa są dostępne w Turcji?

Istnieją różne rodzaje operacji powiększania penisa w Turcji, z których mężczyzna może wybierać:

Operacja powiększenia długości penisa

Ta procedura ma na celu zwiększenie długości zwiotczałego penisa średnio o 2 cm. Nie zmienia on znacząco rozmiaru penisa we wzwodzie. Podczas tej operacji chirurg urologiczny przecina więzadła wieszadłowe, które łączą penisa z kością łonową. Przeszczep skóry jest następnie umieszczany u podstawy penisa, nadając mu dodatkową długość.

Operacja mająca na celu zwiększenie obwodu penisa

Zabieg ten ma na celu zwiększenie grubości penisa zarówno w spoczynku, jak i w stanie wzwodu. Obejmuje on niewielką technikę liposukcji, w której pobierany jest tłuszcz z brzucha, ud lub pośladków. Wyizolowany tłuszcz jest oczyszczany przy użyciu techniki poprawiającej jakość tłuszczu, który jest następnie rozprowadzany wzdłuż penisa w celu zwiększenia jego grubości. Wielu specjalistów twierdzi, że zwiększenie obwodu może wynosić od 1,4 do 4 cm.

Penumbra

W tej procedurze pod skórę penisa wprowadza się urządzenie, które sprawia, że wydaje się on dłuższy i szerszy. Urządzenie ma kształt półksiężyca wykonanego z silikonu klasy medycznej. Występuje w różnych rozmiarach i jest zaprojektowany tak, aby pasował do kształtu penisa pacjenta. Podczas zabiegu chirurg wykonuje nacięcie w obszarze tuż nad podstawą penisa i wprowadza urządzenie Penuma. Urządzenie to rozciąga skórę i tkanki penisa, dzięki czemu penis wydaje się większy i wygodniejszy w dotyku.

Liposukcja

Jest to zabieg chirurgiczny, podczas którego usuwa się tłuszcz z podbrzusza, aby odsłonić do 2 cm wcześniej ukrytego rozmiaru penisa. Usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolicy łonowej może nadać częściowo ukrytemu penisowi bardziej wyrazisty wygląd. Procedura ta może być rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają duży brzuch. Jednakże, jeśli mężczyzna przytyje, tłuszcz łonowy powróci i może ponownie spowodować ten sam problem.

Jakie są alternatywne metody powiększania penisa?

Operacja wszczepienia implantu prącia jest skutecznym rozwiązaniem alternatywnym, ale jest bardziej powszechna u mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. W tym przypadku sztuczny implant jest umieszczany w penisie, aby pomóc mężczyźnie osiągnąć erekcję.

Istnieją trzy główne rodzaje implantów: plastyczne/sztywne, dwuczęściowe nadmuchiwane i trzyczęściowe nadmuchiwane. Wybór implantów zależy od preferencji pacjenta, jego stanu zdrowia, ogólnego stanu zdrowia i innych czynników. Istnieją niechirurgiczne alternatywy dla operacji powiększania prącia, takie jak tabletki i maści, urządzenia próżniowe, przedłużacze prącia oraz techniki rozciągania i ważenia.

Jak długo będę musiał pozostać w Turcji?

Operacjapowiększenia penisa w Turcji to skuteczna procedura, która pomogła wielu mężczyznom rozwiązać ich problemy z rozmiarem penisa. Sama operacja trwa około 45 minut do godziny. Może Pan wrócić do hotelu tego samego dnia lub zostać na noc po operacji, ponieważ może minąć trochę czasu, zanim efekty znieczulenia ustąpią.

Niektórzy pacjenci mogą nawet spędzić dwie noce w szpitalu, ale zależy to od ogólnego stanu zdrowia pacjenta i ryzyka wystąpienia określonych powikłań. Zespół lekarzy monitoruje pacjenta podczas jego pobytu w szpitalu. W przypadku chirurgii plastycznej w Turcji, większość pacjentów planuje pozostać w kraju przez co najmniej 10 do 14 dni. Podczas pobytu chirurg zaplanuje wizytę kontrolną w celu monitorowania początkowego powrotu do zdrowia.

Jak wygląda okres rekonwalescencji po operacji prącia?

Zazwyczaj pacjenci mogą wrócić do pracy w ciągu tygodnia, jeśli jest to praca biurowa, która nie wymaga forsownej aktywności fizycznej. Jeśli praca jest wymagająca fizycznie, powrót do pracy może zająć około dwóch tygodni. Pełne wyniki mogą być widoczne w ciągu trzech do sześciu miesięcy od operacji.

Zaleca się unikanie forsownych czynności, takich jak podnoszenie dużych ciężarów i ćwiczenia fizyczne przez około sześć tygodni. Pacjentom zaleca się powstrzymanie od stosunków seksualnych przez około cztery tygodnie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️