Cena Fox Eyes w Tunezji

fox eyes podnoszenie ceny tunezja 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o lisich oczach w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego lisiego oka w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o liftingu oczu Fox Eyes w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena liftingu lisich oczu w Tunezji

Średnia cena liftingu lisich oczu w Tunezji wynosi €1,600, przy cenie minimalnej €1,400 i cenie maksymalnej €1,800.

ProceduraCena Tunezja
Lifting lisich oczu1600 €

Co to jest lifting lisich oczu?

Fox Eye lift w Tunezji to zabieg medyczny, który fizycznie zmienia kształt oka, a nie sugeruje wygląd kociego oka, jak robi to makijaż.

Zabieg ma na celu naśladowanie wyglądu lisich oczu, stąd jego nazwa. Chociaż często można osiągnąć podobny wygląd za pomocą makijażu, lifting lisich oczu zapewnia trwalsze rezultaty. Jest to nieszkodliwa procedura, która wymaga minimalnego czasu rekonwalescencji.

Lifting lisich oczu ma na celu podniesienie zewnętrznych kącików oczu i wyciągnięcie ich lekko na zewnątrz, aby nadać oczom kształt migdałów. Zmiana kształtu oczu w celu nadania im “lisiego” wyglądu zapewnia bardziej młodzieńczy wygląd. W zależności od indywidualnych potrzeb, mogą Państwo wybrać jedną z poniższych procedur, aby uzyskać pożądany efekt kocich oczu.

  • Nici PDO : Ta procedura jest niechirurgiczna i oferuje minimalny okres rekonwalescencji. Lekarz znieczula obszary, które mają zostać poddane zabiegowi, za pomocą znieczulenia miejscowego i wprowadza małe nici pod skórę. Nici te następnie podnoszą dotknięte obszary. Chociaż zabieg ten jest zwykle stosowany do usuwania linii uśmiechu, jest on również skuteczny w uzyskiwaniu efektu “lisich oczu”. Rezultaty utrzymują się zazwyczaj do czterech miesięcy.
  • Blepharoplastyka : Zabieg ten polega na wycięciu niewielkiej części zakrytej powieki. Jest to jeden z najczęstszych rodzajów chirurgii plastycznej twarzy i może być stosowany w celu zmniejszenia widoczności drobnych linii i zmarszczek. Dla osób, które chcą trwale ożywić powieki, jest to najlepsza opcja, ponieważ usuwa nadmiar skóry i unosi kącik oka.
  • Liftingskroniowy : Lifting skroniowy podnosi brwi, aby napiąć skórę wokół oczu. Podczas gdy większość brwi ma naturalny łuk, lifting skroniowy podnosi zewnętrzny kącik, aby naturalnie podnieść oczy. Jest on najczęściej wykonywany przy użyciu wstrzykiwanych wypełniaczy, takich jak Botox®, a jego rezultaty są tymczasowe. Jednak ta opcja zazwyczaj nie wymaga czasu rekonwalescencji.
  • Kantoplastyka : Opcja ta jest często stosowana w celu skorygowania problemów ze wzrokiem, ponieważ jej głównym efektem jest wydłużenie oczu. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich nacięć w zewnętrznych kącikach oczu w celu ich lekkiego rozciągnięcia i nadania im migdałowego kształtu. Zabieg trwa zwykle do dwóch godzin, a jego efekty są trwałe.

Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu Fox Eyes?

Czas rekonwalescencji po operacji kocich oczu różni się w zależności od wybranej procedury. Lifting skroniowy nie wymaga okresu rekonwalescencji i mogą Państwo natychmiast wrócić do pracy. Będzie Pani jednak musiała odczekać dzień lub dwa, zanim będzie Pani mogła wznowić nakładanie makijażu oczu. Podobnie usuwanie nici PDO wymaga niewielkiego czasu rekonwalescencji, ponieważ jest niechirurgiczne. Przez kilka dni po zabiegu mogą występować siniaki, ale dzień lub dwa później będzie Pani mogła wrócić do normalnej aktywności.

Czas rekonwalescencji po blepharoplastyce lub kantoplastyce będzie nieco dłuższy, ponieważ są to zabiegi chirurgiczne. Może Pani/Pan nie być w stanie wrócić do pracy przez okres do tygodnia i nie będzie Pani/Pan mogła/mógł nosić makijażu oczu do czasu całkowitego wygojenia oczu. Ze względu na nowy kształt oczu, będzie Pani/Pan musiała/musiał również zachować szczególną ostrożność, aby chronić je przed słońcem. Jednak blizny po obu rodzajach operacji zwykle goją się całkowicie i nie są już widoczne po zakończeniu okresu rekonwalescencji.

Jak sprawić, by oczy wyglądały bardziej seksownie?

Jeśli Pani oczy są naturalnie podłużne, może Pani być w stanie uzyskać efekt lisich oczu, używając eyelinera w kształcie skrzydełek. Efekt ten jest tymczasowy, więc jest to dobry sposób na sprawdzenie, czy podoba się Państwu sposób, w jaki operacja oczu migdałowatych zmieni Państwa wygląd. Jeśli podoba się Państwu wygląd kocich oczu, można skontaktować się ze specjalistami medycyny estetycznej w Arviv Medical Aesthetics, aby omówić bardziej trwałe i trwałe opcje. Efekty niektórych operacji kocich oczu są nieodwracalne, więc warto upewnić się, że są Państwo zadowoleni z rezultatów.

Przeczytaj także: Ceny Fox Eyes w Turcji

Jak mogę sprawić, by moje oczy wyglądały na bardziej uniesione?

Operacja powiek migdałowych nie tylko wydłuża naturalny kształt oczu, ale także unosi zewnętrzny kącik oka, aby zmniejszyć widoczne oznaki starzenia i nadać bardziej młodzieńczy wygląd. Najprostszymi metodami liftingu oczu są nici PDO i lifting skroniowy. Blefaroplastyka i kantoplastyka mają na celu zmianę rzeczywistego kształtu oczu i chociaż często mogą sprawić, że oczy będą wyglądać na bardziej uniesione, te pierwsze opcje generalnie dają lepsze wyniki liftingu oczu. Ich działanie polega na napinaniu skóry wokół oczu w celu uzyskania bardziej naturalnego wyglądu.

Jak długo utrzymuje się lifting oczu lisem?

Jeśli zdecydują się Państwo na użycie makijażu w celu stworzenia iluzji lisich oczu, efekty utrzymają się tylko do momentu zmycia twarzy. Nici PDO zazwyczaj utrzymują się przez co najmniej trzy miesiące, podczas gdy rezultaty liftingu czasowego mogą utrzymywać się nawet przez rok. Jest to zatem rozwiązanie tymczasowe. Aby uzyskać trwałe rozwiązanie, zalecamy blefaroplastykę lub kantoplastykę. Te zabiegi chirurgiczne zmieniają rzeczywisty kształt Państwa oczu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️