Estecenter Cerrahi Tip Merkezi

estecenter 1

Estecenter Cerrahi Tıp Merkezi specjalizuje się w przeszczepach włosów i chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1996 roku klinika medycyny estetycznej znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Estecenter Cerrahi Merkezi, Stambuł, Turcja 🥇

Profesor doktor İbrahim ÇEVİK ma 20-letnie doświadczenie w transplantacji włosów i cieszy się międzynarodową renomą. Jest dobrze znany i uznany w społeczności chirurgów włosów.

Kilkukrotnie nagradzany za jakość swojej pracy, jego ośrodek Estecenter Istanbul dysponuje zespołem wysokiej klasy ekspertów i nowoczesną technologią. Oferuje usługi przeszczepu włosów w Turcji.

Specjalista w metodzie: Gold FUE

Szczególną cechą techniki Gold FUE, która opiera się na technice FUE, jest to, że końcówki materiałów i instrumentów używanych podczas operacji są wykonane ze złota. Złoto jest najmniej szkodliwym materiałem dla ludzkiego ciała.

W metodzie FUE cebulki włosów są pobierane jedna po drugiej i przenoszone do łysych obszarów. Pod tym względem technika Gold FUE ma na celu zminimalizowanie uszkodzeń skóry głowy.

Nasze przeszczepy włosów są przeprowadzane przy użyciu osocza PRP w celu przyspieszenia odrostu. Pielęgnacja włosów i zabiegi na włosy oparte na PRP (osocze bogatopłytkowe) dają lepsze i skuteczniejsze rezultaty. Zdecydowanie zaleca się wsparcie zabiegu przeszczepu włosów sesją PRP.

Przeszczep jest przeprowadzany w 3 etapach:

  • Ekstrakcja przeszczepów
  • Otwarcie przewodów włosowych
  • Transplantacja przeszczepów

Operacja trwa 3 dni:

  • dzień 1: Analiza pacjenta
  • dzień 2: Przeszczep włosów
  • dzień 3: Sprawdzenie pracy i umycie włosów

Dostępnych jest kilka pakietów:

Pakiet standardowy: Koszty zabiegu PRP Leki i sprzęt wykorzystywane podczas zabiegu.

Pakietsrebrny: Opłata za zabieg PRP Materiały użyte podczas zabiegu Znieczulenie sedacyjne.

Pakiet złoty : Opłata za zabieg PRP Leki i produkty używane podczas zabiegu Znieczulenie z sedacją Transfer Zakwaterowanie (1 noc).

Pakiet VIP: Opłata za zabieg PRP Leki i produkty stosowane podczas zabiegu Znieczulenie Sedacja, Transfer Zakwaterowanie (2 noce) Leki (4 szampony 3 witaminy 3 spraye).

Statystyki: Wskaźnik powodzenia operacji wynosi 95%.

Pacjenci są zakwaterowani w 4-gwiazdkowym hotelu bardzo blisko kliniki, aby uniknąć długich podróży, korków i zapewnić im bezpieczeństwo. Obecnie pacjenci zatrzymują się w jednym z poniższych hoteli:

Zdjęcia przed i po zabiegu


Specjalność kliniki :

Implanty włosów :
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów Sapphire FUE
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów DHI
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT
Przeszczep brody
Przeszczep włosów afro
Przeszczep brwi
Mezoterapia włosów
Leczenie włosów PRP

Chirurgia kosmetyczna:
Tradycyjna plastyka nosa
Rynoplastyka ultradźwiękowa
Wtórna plastyka nosa
Powiększanie piersi


Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Środki ostrożności dotyczące żywności


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założenie: 1996
Akredytacja: SGS ISO:9001 – Język(i): francuski, angielski, turecki


Recenzja Estecenter Cerrahi Merkezi

Ali Ozel
Ali Ozel
11:25 23 Jan 24
Z moim nauczycielem İbrahimem Çevikiem udało się spotkać dzięki radom, które otrzymałem od wujka, który jest lekarzem. Mogę powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany atmosferą szpitalną i profesjonalnymi rękami. Miałem już drugą sesję i zawsze rezultaty były dokładnie takie, jakich oczekiwałem. Pani Dilara, która mi pomogła, była ze mną przez cały proces. Dziękuję również pani Gamze, Şule i Cansu za zainteresowanie.
KK 1907
KK 1907
09:42 18 Oct 23
Byłem tu już wcześniej w 2018 roku i powiedziano mi wtedy, że potrzebuję drugiej sesji. Po 5 latach wreszcie się udało i niczego nie żałuję.Personel jest bardzo sympatyczny, każde życzenie zostało wzięte pod uwagę, a personel jest bardzo kompetentny. W klinice przywiązuje się dużą wagę do czystości i porządku. Mogę polecić klinikę każdemu, kto ma problemy z włosami. Sesja trwała około 5-6 godzin i nie było prawie żadnego bólu. Jeśli pojawił się ból, natychmiast się zatrzymywaliśmy i podjęto działania, aby temu zaradzić. Klinika zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek!!!
franck asciak
franck asciak
09:43 04 Dec 23
Dziękuję za klinikę na najwyższym poziomie, widać profesjonalizm i to wielka przyjemność.Personel jest bardzo uprzejmy i bardzo przyjemny. Dostarczają nam wszystkich niezbędnych informacji na różnych etapach. Gorąco polecam tę klinikę.Jeszcze raz dziękuję za wszystko.Chciałbym także podziękować tłumaczowi o imieniu Khaoula, który potrafił nas wysłuchać i dobrze poinformować.
Tabita Strauss
Tabita Strauss
12:15 08 Nov 23
Personel jest bardzo przyjazny i pomocny, a doktor ALI ŞİMŞEK jest moim zdaniem zdecydowanie najlepszym chirurgiem w Turcji. Jestem bardzo zadowolony z efektów plastyki nosa.
池田昭彦
池田昭彦
07:00 09 Dec 23
EsteCenter to bardzo czysta klinika.Dyrektor, personel pielęgniarski i tłumacze byli bardzo przyjaźni i sprawili, że podczas operacji poczułam się zrelaksowana.Podczas zabiegu będziesz w znieczuleniu, więc nie będziesz odczuwać żadnego bólu.Sama operacja została przeprowadzona szybko i udało nam się przeszczepić 4000 włosów w zaledwie 5 godzin, włączając lunch.Dzięki temu mogłem ukończyć cały proces bez obciążania organizmu.Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak będzie wyglądać za rok, kiedy już będę mieć wymarzoną linię.
Hülya Başpınar
Hülya Başpınar
10:36 18 Sep 23
Przeszłam operację i redukcja piersi przebiegła całkowicie tak jak oczekiwałam.Jestem ze wszystkiego bardzo zadowolona.Chciałabym również podziękować mojemu lekarzowi Panu Orhanowi Tuğrulowi, jest lekarzem odnoszącym sukcesy, dziękuję za jego wysiłki. 🙂
sezgin dozla
sezgin dozla
08:32 02 Oct 23
Robiłam fryzurę drugi raz, za pierwszym razem poszłam do innej kliniki, byłam bardzo niezadowolona z kompetencji i efektów, teraz zostałam tu polecona i jestem bardzo zadowolona. Wielkie podziękowania również dla Hülyi, tłumaczki domowej, która zawsze służy radą, wsparciem i jest oddana pacjentom. Podziękowania dla całego zespołu 🙏🏼🙏🏼
Berfin türkmen
Berfin türkmen
07:06 21 May 24
Miałam zabieg liposukcji, po zabiegu czułam się bardzo dobrze, mogłam wyjść wieczorem, ale nigdy nie chciałam iść, bo osoba tutaj była bardzo troskliwa i przyjazna. Pielęgniarka, pani Zeynep, była bardzo miła i troskliwa Dziękuję wszystkim za mojego asystenta lekarza, pana Irfana.
Kumural Ateş
Kumural Ateş
12:41 23 Sep 23
Po lipochirurgii przeszedłem zabieg powiększenia stawu biodrowego (BB). Jestem obecnie na kontroli i jestem bardzo zadowolona z wyniku.Dziękuję mojemu lekarzowi Orhanowi. Chciałbym podziękować Pani od public relations, która nas powitała, była uśmiechnięta i bardzo uprzejma. Polecam z całego serca🙏
Tid İsmek
Tid İsmek
09:55 06 May 24
Miałem dwie operacje w Este Center i byłem bardzo zadowolony z mojego lekarza i pielęgniarek, które się mną opiekowały. Wszyscy pracownicy są tak uprzejmi i przyjaźni, że można przyjść bez wahania. Szczególne podziękowania składam moim doradcom Pani Elif i Pani Dilarze.
飯田T
飯田T
14:24 04 May 24
Nasz japoński oddział pośredniczy we wszystkim, od rezerwacji, transportu, zakwaterowania i zabiegów. Nawet przy słabszym jenie lira turecka straciła na wartości, przez co przeszczep włosów jest tańszy. Jeśli masz kłopoty, również polecamy wybrać się na wycieczkę.Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz dać nam znać z dużym wyprzedzeniem, ale tego dnia poradnictwo wydawało się proste ze względu na barierę językową. Ponieważ przed chirurgiem jest wielu pośredników, warto sprawdzić gotowy obraz, obszar do golenia itp.
Rojer Almeida
Rojer Almeida
08:22 24 Apr 24
Miałem przeszczep włosów tutaj, w Estecenter i moje doświadczenie jest po prostu niesamowite. Personel tutaj jest dobrze wyszkolony i bardzo przyjazny. Moja wizyta w Stambule sprawiła, że ​​poczułem się bardzo szczęśliwy od czasu, kiedy przybyłem z lotniska, aż do powrotu na lotnisko. Gorąco polecam tę klinikę jeśli chodzi o przeszczep włosów.DziękujęZespół Estecenter.
佐々木輝
佐々木輝
09:16 01 Mar 24
Przeszłam turecki przeszczep włosów, który cieszy się coraz większym uznaniem w Japonii.Koszt jest niski i możesz zasadzić tyle, ile chcesz, a koszt obejmuje operację, transport na lotnisko i do hotelu oraz zapewnienie tłumacza w dniu operacji.Cały turecki personel był miły i mogłem zapytać o wszystko, co chciałem.Ponieważ było dużo przypadków, cały personel był przyzwyczajony do samej operacji i myślę, że czas operacji był szybki, biorąc pod uwagę liczbę przeszczepów.Mamy japońską filię, więc łatwo jest uzyskać wsparcie przed podróżą i po operacji, a poprzez wsparcie można skonsultować się z lekarzem w centrum urody.To klinika godna polecenia!(Nie jest to ocena gabinetu kosmetycznego) W klinice będzie Ci towarzyszył tłumacz, ale poza tym będziesz zdany na siebie. Lepiej jest umieć porozumiewać się w podstawowym języku angielskim.W przeciwnym razie skorzystaj z aplikacji do tłumaczenia. Ponieważ wymagane jest połączenie do transmisji danych, zalecamy wcześniejsze złożenie wniosku o roaming międzynarodowy u operatora smartfona. Istnieją tańsze plany, jeśli nie masz dużo gigabajtów.
Yavuz Oktay
Yavuz Oktay
08:28 24 Feb 24
Cześć9 lutego miałam operację worków pod oczami i powiek i chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami.Na początku miałam obawy i wahania, umówiłam się na badanie, Pani Sinem przyjęła nas bardzo miło i rozwiała moje obawy i wahania, tłumacząc mnie najlepiej jak to możliwe.Moją operację przeprowadził Ugur Özdemir, narysował mi twarz jak malarz i zabrał mnie na zabieg, efekt był niesamowity, było bardzo miło, w pełni rodzinna atmosfera, personel był tak dobry, że można poczuć się jak w domu, tak samo dnia pan Ugur powiedział, że możesz wrócić do domu, jeśli chcesz, ale otoczenie było tak wygodne i miłe, że nie chciałem wracać do domu tej nocy.Opiekowali się mną przez całą noc. Nie mogłam czuć się tak komfortowo w domu.Przede wszystkim pragnę podziękować Pani Sinem, mojemu lekarzowi, Panu Ugurowi Özdemirowi oraz Personelowi Esteticha za to, że poczułam się jak w domu.Ten człowiek nie jest lekarzem, to chyba malarz 😄Dzięki Tobie stałem się dziesięć lat młodszyPani Sinem jest bardzo opiekuńcza i serdeczna,Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim pracownikom.Gdyby wynik wyniósł 10 gwiazdek, dałbym mu 10 gwiazdek.5 gwiazdek to jeszcze mniej dla tej obsady i to przed i po uwadze ❤️🙏
Space Djam
Space Djam
09:07 26 Feb 24
Doskonałe wsparcie od początku do końca, zespół dobrze wyjaśnił interwencję i bardzo dobrze ją kontynuował. Interwencja przebiegła pomyślnie, a efekt jest bardzo zadowalający.Polecam tę klinikę. Dziękuję Nadii i Youssefowi za ich życzliwość.
Maciej Świetlik
Maciej Świetlik
07:32 24 Feb 24
Klinika na 5 gwiazdek, obsługa na najwyższym poziomie, kontakt od samego początku do końca perfekcyjny. Organizacja od A do Z. POLECAM!
Ilaria Angelini
Ilaria Angelini
06:42 15 Sep 23
Byłem bardzo zadowolony z tego doświadczeniaWynik przekroczył moje oczekiwania.Mój korespondent Selçuk był zawsze dostępny, a dr. Ali jest super!!Dzięki za wszystko
Leszek Śmigielski
Leszek Śmigielski
07:51 23 Apr 22
Dziękuje za profesjonalny zabieg przeszczepu włosów i bardzo miła obsługę oraz wszystko co pozwoliło czy się tu bardzo dobrze , wizyta po operacji , transfer z hotelu i polecam klinikę 👌
りんご
りんご
12:28 28 Feb 24
Budynek jest piękny, ale nie bierze się pod uwagę ludzkiego poczucia wstydu. Decydując się na metodę leczenia, czułam presję, ponieważ było tak wielu pracowników, w tym dyrektor. Ponieważ tak naprawdę wypowiadał się tylko reżyser, uważam, że nie było potrzeby, aby cały zespół brał w tym udział. Prosimy również o zmianę lokalizacji trasy kroplówki dożylnej. Ponieważ kroplówkę miałam poprowadzoną do zakrętu (żyły pośrodkowej), podczas lunchu nie mogłam używać prawej ręki (ręki dominującej). Nie ma problemu z użyciem żyły stawowej podczas pobierania krwi, jeśli jednak konieczne jest długotrwałe unieruchomienie, należy rozważyć inną lokalizację (np. przedramię). Ponadto, jeśli lekarz (pielęgniarka) zje lub wypije cokolwiek podczas zabiegu, powinien opuścić to miejsce. Było trochę niekomfortowo, gdy robiono to tuż obok mnie. Samochód, który odebrał mnie w drodze do domu, był starym samochodem, a siedzenia były pokryte kocią sierścią. Na moim bagażu i ubraniach było dużo sierści kota i poczułem się trochę zawiedziony. Reakcja personelu na mycie włosów następnego dnia była najgorsza. Myjąc włosy osoby przede mną (Japończyka) udzieliłem szczegółowych wyjaśnień, natomiast gdy umyłem włosy, zostałem obmyty zimną wodą bez słowa. Mogli mi jedynie powiedzieć, co zostało już ukończone, więc kiedy zadałem pytanie, wyjaśnili mi to za pomocą tłumacza. Mimo że klinika przyciąga wiele osób z zagranicy, dziwię się, że personel nie stara się zapamiętać niektórych zwrotów potrzebnych do wyjaśnienia spraw po angielsku. Może wynika to z różnic kulturowych, ale w klinice brakowało opieki nad stanami lękowymi i nieśmiałością, przez co często czułam się niekomfortowo.Chciałbym jednak podziękować za Waszą ciężką pracę podczas wielogodzinnego leczenia.Mamy nadzieję, że efekty leczenia będą zadowalające.Dla Japończyków, którzy rozważają leczenie tutaj w przyszłościTłumacz będzie z Tobą tylko w dniu leczenia. Uważam, że lepiej byłoby znać trochę język angielski, ponieważ następnego dnia egzaminem oraz transportem w pierwszym i ostatnim dniu będzie zajmowała się jedna osoba.
Tamer Aydin
Tamer Aydin
23:07 13 Mar 24
Niestety jest to klinika, której nie mogę polecić. Kiedy 15 miesięcy temu skontaktowałam się z Estecenter, powiedziano mi, że wykonujemy tę pracę profesjonalnie i że mamy zespół z 10-letnim doświadczeniem.Przed przeszczepem zespół, który przeszczepił moje włosy, to asystentki, które pracują od 2 lat. Miałem przeszczep włosów i 12 miesięcy później doniesiono, że przeszczepiono 4000 przeszczepów. Ciekawostką jest to, że wkrótce po przeszczepieniu włosów udałem się do 2 różnych ośrodków przeszczepiania włosów w celu uzyskania PRP i pierwszą rzeczą, jaką usłyszałem w tych 2 ośrodkach, było: „Na pewno nie przeszczepiłeś 4000 przeszczepów”. Oczywiście teraz, gdy minął rok i pojawiły się wyniki, potwierdza się to, co zostało powiedziane, w przeszczepionych obszarach włosy są całkowicie rzadkie i wyglądają źle. Przez krótki czas podczas przeszczepu była panika, nie wiem, czy włosy zostały zniszczone po usunięciu, czy co się stało. To był bardzo zły wynik, którego zupełnie się nie spodziewałem i rozczarowałem się. Nie ma żadnej różnicy w stosunku do mojego dawnego siebie (w porównaniu do roku temu). Ponadto skrupulatnie przestrzegałam wszystkich zasad, których musiałam przestrzegać po przeszczepieniu i zażywałam leki całkowicie i bez przerwy. Wśród komentarzy, które przeczytałem, głównie od osób, które przeszły przeszczep włosów i uzyskały złe wyniki, jest informacja, że ​​przeszczepia się mniej przeszczepów niż podana liczba przeszczepów. Ma to na celu zachęcenie pacjenta do przyjazdu do tej samej kliniki na drugi przeszczep włosów. Ponieważ zależy mi na zdrowiu i higienie zdecydowałam się na przeszczep w Execenter i według opinii jest to jeden z najlepszych ośrodków przeszczepiania włosów w Stambule, jednak się myliłam. Istnieje wiele ośrodków przeszczepiania włosów, które wykonują tę pracę znacznie bardziej profesjonalnie i tanio, z dobrymi wynikami. Nie ma już potrzeby jechać z Niemiec do Turcji, można tutaj przeszczepić włosy za tę samą cenę, w Stambule jest to drogie..
Monsieur Malik
Monsieur Malik
22:45 23 Dec 23
Jedna gwiazdka, ponieważ nie możemy postawić zera i zostanie przyznana tłumaczom, którzy są mili i dostępni, w przeciwnym razie kliniki należy unikać, chociaż jest czysto, nie słucha się ani nie chce, aby pacjent szanował linię czołową, nie przestrzegał linii czołowej, zobowiązałby się do powtórzenia drugiej implantacji i nic ale wtedy przeszczep nie był jednorodny. Obszary poddawane zabiegowi nie były przestrzegane i umieszczano włosy tam, gdzie niekoniecznie były potrzebne.Przeszczep robiłam 12 dni temu, czekam na efekt końcowy, ale mnie to nie dziwi, potrzebny będzie kolejny przeszczep według 4 różnych opinii specjalistów!!!!! W tej chwili moje łysienie jest znacznie bardziej widoczne, ponieważ nie ma już gęstości z przodu i nic z tyłu, brawo!Nie trać czasu, nie wiedzą, jak to zrobić, lekarz jest obecny tylko przez 2 minuty w ciągu 7 godzin przeszczepu!Ps: 1 ja po tym, jak mój obszar darczyńców jeszcze się nie odrósł (patrz zdjęcie 3), w przypadku pozostałych komentarzy wszystkie są publikowane na stronie na żądanie i pod kontrolą tłumaczy, dlatego nie są znaczące, ponieważ owoce dobrze wykonanej pracy można zobaczyć w 1 ja później na podgląd i 6 miesięcy później na ostateczne renderowanie. Uciekaj z kliniki, gdy wrócisz do domu, nie będą się przejmować twoim stanem!!!!!!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️