Przeszczep włosów afro w Turcji

przeszczep włosów afro Turcja 1
Napisany przez Melissa

Proszę skupić się na przeszczepach włosów afro w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu puszących się włosów w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepie włosów afro w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów afro w Turcji

Eksperckie zespoły przeszczepiające włosy w Turcji oferują bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z klinikami w Europie. Koszt operacji przeszczepu 3500 przeszczepów włosów afro w Stambule wynosi zazwyczaj od 1700 do 2000 euro. Cena różni się w zależności od liczby przeszczepów i zastosowanej metody (FUE lub DHI).

Przeszczep włosów afro1700 €
Przeszczep włosów u kobiet2200 €
Przeszczep włosów metodą DHI1900 €
Przeszczep włosów metodą FUE1800 €

Czym jest przeszczep włosów afro?

Przede wszystkim przeszczepy włosów afro stają się coraz bardziej popularne.Przeszczep włosów w Turcji to prosty proces polegający na przeszczepieniu włosów z obszaru dawcy do obszaru biorcy. Stosowane metody to FUT (przeszczep jednostek mieszkowych) i FUE (ekstrakcja jednostek mieszkowych). Mężczyźni i kobiety Afro z puszącymi się włosami mogą poddać się przeszczepowi włosów.

Bilan capillaire pour cheveux afro
Ocena włosów afro

Przeszczep włosów afro jest rozwiązaniem dla osób cierpiących na wypadanie włosów z powodu łysienia trakcyjnego. Mieszki włosowe afro są pobierane z obszarów dawczych, zwykle z tyłu skóry głowy, a następnie ostrożnie wszczepiane do obszaru biorczego w celu przywrócenia linii włosów.

Technika ta przywraca gęstą, naturalną linię włosów, przywracając pewność siebie i poprawiając wygląd estetyczny.

Przeszczep włosów afro metodą FUT czy FUE?

Przede wszystkim istnieją dwie opcje przeszczepu włosów puszących się – FUE i FUT. Jednak nie wszystkie przypadki są odpowiednie dla procedury FUE. Dlaczego tak twierdzę? Po pierwsze, proszę zastanowić się nad kształtem włosów.

Włosy afro są bardzo kręcone nad skórą. Równie prawdopodobne jest, że będą one kręcone pod skórą. Procedura FUE wykorzystuje proste urządzenie ekstrakcyjne, które penetruje skórę i usuwa jednostkę mieszków włosowych.

implantation de cheveux crépus
implantacja włosów kręconych

Kręcone włosy mogą zostać uszkodzone podczas procedury FUE. Jednak nie zawsze tak jest. FUE i FUT są opcjami dla wielu osób.

Każdy pacjent jest inny i nie będziemy wiedzieć, która opcja jest dla Państwa najlepsza, dopóki nie zobaczymy się z Państwem osobiście. Proszę więc do nas zadzwonić, a umówimy się na bezpłatną konsultację. Możemy również umówić się na bezpośrednią rozmowę w dogodnym dla Państwa terminie.

Informacje o FUE i FUT

Przeszczep mieszków włosowych (FUT) może być dla Państwa najlepszą opcją. Mogą Państwo rozważyć następujące kwestie:

 1. Tylko wykwalifikowany chirurg może wykonać zabieg FUT. Procedurę FUE może wykonać każdy wykwalifikowany lekarz (na przykład lekarz rodzinny).
 2. Niektóre kliniki “podejmą ryzyko”, wiedząc, że będzie Pan musiał podpisać, że jest Pan świadomy, że przeszczepy mogą nie urosnąć.
 3. Procedura FUE wymaga od nas całkowitego ogolenia obszaru dawczego. Innymi słowy, cały tył głowy.
 4. Liniowe blizny w przypadku FUT
 5. Czas rekonwalescencji jest zwykle dłuższy.
 6. FUE pozostawia bardzo mało widocznych blizn i jest mniej traumatyczne dla pacjenta.
Un homme devant un miroir
Mężczyzna przed lustrem

Zaczynamy

Przyjeżdżają Państwo do kliniki. Proszę pamiętać, aby nie pić alkoholu przez tydzień przed zabiegiem. Zalecono panu, aby upewnił się pan, że zjadł coś na śniadanie. Jeśli nie, pójdziemy i coś panu przyniesiemy.

Następnie przeprowadzimy końcowe badanie lekarskie, omówimy procedurę i odpowiemy na wszelkie Pani/Pana pytania. Odbędzie się to w obecności lekarza. Gdy wszystko będzie gotowe, możemy zaczynać. Jest to więc zabieg FUT. Osoby z HIV kwalifikują się do zabiegu.

Przeczytaj również: Cena przeszczepu włosów DHI

Przygotowanie obszaru dawczego

Przede wszystkim musimy zdecydować o rozmiarze paska dawcy. Jest to kawałek skóry, który zostanie pobrany ze skóry głowy. Chirurg zdecyduje o przybliżonej ilości potrzebnych przeszczepów, a następnie zbada ich gęstość. Po zakończeniu tego etapu można dokładnie oszacować rozmiar paska.

Ponadto po ogoleniu obszaru należy go umyć. Przeszczep kędzierzawych włosów w Turcji to tak zwana czysta i niesterylna procedura. Oznacza to, że nie są Państwo poddawani sedacji, ale znieczuleniu miejscowemu. To trochę jak wizyta u dentysty, ale będą tam Państwo przez kilka godzin.

Klinika jest czyszczona zgodnie z wysokimi standardami, a wszystkie narzędzia są sterylne i jednorazowe. Po oczyszczeniu obszaru roztworem sterylizującym jest Pan/Pani gotowy/a do zastrzyków.

Wideo z przeszczepu włosów afro

Znieczulenie miejscowe

Jestem pewien, że podobnie jak większość ludzi, martwią się Państwo o zastrzyki i o to, czy będą boleć. Nie zamierzam Pana okłamywać i mówić, że nic Pan nie poczuje. Większość pacjentów po prostu siedzi i nie przeszkadza im to.

Niektórzy odczuwają je bardziej niż inni, ale dodam, że szybko mijają. Ponadto po zakończeniu zabiegu nie będzie Pan/Pani nic czuć przez resztę zabiegu.

Ile zastrzyków jest potrzebnych? To zależy od rozmiaru paska lub obszaru dawcy i obszaru biorcy. Każde wstrzyknięcie trwa zaledwie kilka sekund.

Niektórzy pacjenci bardzo obawiają się zastrzyków. Lekarz może podać coś na uspokojenie.

Pobieranie paska

Po pierwsze, usunięcie paska może i powinno być przeprowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanego chirurga. Lekarz (nie chirurg) może zatem wykonać procedurę FUE (ekstrakcja włosów z mieszków włosowych), ale nie procedurę FUT (przeszczep włosów z mieszków włosowych).

Co więcej, potrzebują Państwo chirurga z dużym doświadczeniem w przeszczepianiu włosów afro, aby zmniejszyć ryzyko powstawania blizn.

Pobranie paska zajmuje tylko kilka minut. Zszywanie, które następuje później, trwa dłużej. Podczas całej operacji nie będą Państwo odczuwać bólu. Mogą Państwo jednak słyszeć, co się dzieje.

Une personne d'origine africaine inspectant ses cheveux
Osoba pochodzenia afrykańskiego sprawdza swoje włosy

Zszywanie obszaru dawczego

Zszycie obszaru dawczego wymaga ostrożności i precyzji. Najpierw łączy się wewnętrzną wyściółkę, a następnie zamyka najbardziej powierzchowną warstwę naskórka, aby zapewnić czysty wygląd i zminimalizować ryzyko powstania blizn keloidowych. Proces ten wymaga czasu, aby zapewnić gotowy wygląd. Szwy wymagają fachowej ręki, aby zapewnić, że się nie rozwiążą.

Co najważniejsze, szwy muszą być wykonane przez chirurga.

Podczas zabiegu nie odczuwa się bólu. Mogą Państwo odczuwać lekkie “szarpanie” skóry. Po zakończeniu szycia chirurg przejdzie do nacięć.

Przeczytaj także: Cena przeszczepu włosów dla kobiet w Turcji

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas przeszczepu włosów afro może wystąpić pewne rzadkie ryzyko:

 • Obrzęk ;
 • Krwawienie;
 • Drętwienie;
 • Blizny keloidowe;
 • Przerzedzenie włosów;
 • Swędzenie.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam, aby pomóc w wyborze odpowiedniego chirurga w Stambule i zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

Należy zauważyć, że w wierze islamskiej przeszczepy włosów afro nie są uważane za haram. Jest on halal i dopuszczalny, jeśli jest stosowany w celu usunięcia defektu.

Przygotowaliśmy specjalne rozwiązania, aby zapewnić beztroskie doświadczenie osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Ile kosztuje przeszczep włosów afro w Turcji?

Jeśli są Państwo zainteresowani przeszczepem włosów, ale nie chcą wydawać dużych pieniędzy, warto rozważyć przeszczep włosów w stylu afrykańskim w Stambule w Turcji. Koszt przeszczepu włosów afro w Turcji wynosi od €1,700 do €2,000.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa przeszczep włosów afro w Stambule?

Przeszczep włosów afro w Turcji jest równie trwały jak konwencjonalny przeszczep włosów. Zasadniczo wyniki są trwałe, a wszczepione włosy mają taką samą żywotność jak obszar dawczy. Jednak po 50 roku życia utrata włosów o około 10% jest normalna.

Przeszczep kręconych włosów wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W rzeczywistości operacja nie jest bolesna. Jedynie podanie środka znieczulającego może być nieco nieprzyjemne. Po przeszczepie dyskomfort jest minimalny lub nawet nie występuje.

Tak, wynik uzyskany dzięki przeszczepowi kędzierzawych włosów jest ostateczny. Ostateczny rezultat może być widoczny już po 12 miesiącach od operacji. Przeszczepione włosy będą rosły jak ich odpowiedniki. Co więcej, hormon odpowiedzialny za wypadanie włosów nie ma na nie wpływu.

W większości przypadków chirurg wykonuje mikro nacięcia w celu usunięcia włosów, które mają zostać ponownie wszczepione. Po zakończeniu operacji nakładany jest krem gojący. Powstałe blizny są minimalne i niewidoczne na włosach. Technika FUE nie pozostawia blizn.

Włosy afro wszczepione podczas przeszczepu włosów zaczynają odrastać po około 4 miesiącach. Potrzeba od 12 do 18 miesięcy, aby osiągnęły swój ostateczny wygląd i całkowicie pokryły obszar. Po tym czasie osiągną optymalną gęstość.

Aby przeprowadzić przeszczep kręconych włosów w Turcji, należy przewidzieć pobyt od 4 do 6 dni. Chociaż procedura jest szybka, czas ten pozwala na przeprowadzenie operacji w najlepszych możliwych warunkach, w tym niezbędnych badań i odpowiedniej obserwacji.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️