Przeszczepy włosów u celebrytów

Cyril Lignac, Matt Pokora, Raphaël Nadal, Malik Bentalha, Elon Musk, David Beckham, Chris Martin, itd…. Dla gwiazd nienaganny wygląd ma kluczowe znaczenie dla ich kariery. Niektórzy borykają się z łysieniem i znaleźli właściwy sposób, aby temu zaradzić: przeszczep włosów.

Wielu celebrytów poddało się przeszczepowi włosów, aby zniwelować problem łysienia. Gwiazdy filmowe, piosenkarze, a nawet najlepsi sportowcy zdecydowali się na to radykalne rozwiązanie.

Zebraliśmy dla Państwa niewyczerpującą listę celebrytów, którzy naszym zdaniem poddali się zabiegowi wszczepienia implantów włosów. Przyjrzyjmy się 39 zdjęciom przed i po przeszczepie włosów międzynarodowych gwiazd, aby poradzić sobie z utratą włosów!

Przeszczepy włosów nie są przeznaczone wyłącznie dla gwiazd. Są one przeznaczone dla każdego, kto doświadczył utraty włosów i chce odzyskać swoje naturalne włosy bez bólu i blizn.

Proszę zapytać nas o wycenę przeszczepu włosów metodą FUE lub DHI w Turcji. Do 70% taniej niż w Europie.

Jean Dujardin: Przeszczep włosów przed i po

Słynny francuski aktor, który został agentem OSS 117, przeszedł okres łysienia w 2010 roku. Po przeszczepie włosów odzyskał gęstszą grzywę, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych francuskich aktorów.

Łysienie typu męskiego, znane również jako łysienie androgenowe, jest głównym powodem, dla którego mężczyźni decydują się na przeszczep włosów. Według ISHRS ponad 95% mężczyzn z łysieniem ma łysienie androgenowe.

John Travolta: Przeszczep włosów przed i po

W latach 2010-2016 John Travolta wykazał zmianę gęstości włosów, co doprowadziło ludzi do przekonania, że nosił peruki. Ale w rzeczywistości aktor Grease zdecydował się na implanty włosów, aby ukryć początkową łysinę i zagęścić włosy.

Elton John: Przeszczep włosów przed i po

Brytyjski piosenkarz Elton John, który od najmłodszych lat cierpiał na łysienie, od lat 70. zdecydował się na kilka implantów włosów. Przeszczep włosów zmieni jego życie i nada mu nowy wygląd.

Mel Gibson: Przeszczep włosów przed i po

Chociaż Mel Gibson nie potwierdził swojego przeszczepu włosów, gladiator ma mocniejszą linię włosów, ujawniając implant włosów. Ewolucja jego włosów pozwoliła jego fanom wykryć postępującą gęstość.

Według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych w 2019 r. ponad 16 000 mężczyzn przeszło przeszczep włosów w Stanach Zjednoczonych.

Nicolas Cage: Przeszczep włosów przed i po

Podobnie jak John Travolta, Nicolas Cage pokazał rażącą ewolucję włosów między 2012 a 2014 rokiem. Aktor nigdy nie potwierdził swojego przeszczepu włosów, ale prawdziwa różnica w linii włosów zdradziła jego sekret.

Rafael Nadal: Przeszczep włosów przed i po

W 2016 roku tenisista pozbył się kompleksu estetycznego, który towarzyszył mu na korcie. Cierpiący na łysienie Rafael Nadal przeszedł operację plastyczną i zdecydował się na przeszczep włosów w wieku 35 lat.

Elon Musk: przeszczep włosów przed i po

Aby zapewnić sobie wieczną młodość, szef Tesli przeszedł kilka zabiegów chirurgicznych. Oprócz implantu brody, jego najbardziej oczywistym zabiegiem był przeszczep włosów, który zapewnił mu gęstą czuprynę.

Według badań przeprowadzonych przez Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów (ISHRS) w 2020 roku, mężczyźni stanowią ponad 85% pacjentów po przeszczepie włosów na całym świecie.

Tom Hanks: Przeszczep włosów przed i po

Chociaż jest genetycznie obdarzony cienką głową włosów, aktor Forrest Gump zdecydował się jednak na implant włosów, aby subtelnie skorygować linię włosów i wypełnić skronie. Dzięki temu aktor odzyskał prostą linię włosów.

Sylvester Stallone: Przeszczep włosów przed i po

W 2016 roku Sylvester Stallone ma znacznie niższą, bardziej harmonijną linię włosów. Może to sugerować, że kilka lat wcześniej przeszedł przeszczep włosów, a dokładniej implanty skroniowe. Jego czaszka jest pełna i dobrze umeblowana.

Wayne Rooney: Przeszczep włosów przed i po

W 2011 roku angielski piłkarz Wayne Rooney, wówczas w wieku 25 lat, przeszedł przeszczep włosów, aby złagodzić poważną łysinę. Ale tak naprawdę to nie zadziałało. To skłoniło ją do wybrania lepszej metody w 2014 roku.

Średni wiek mężczyzn poddawanych przeszczepowi włosów wynosi około 40 lat, choć może się różnić w zależności od osoby i nasilenia wypadania włosów.

David Beckham: Przeszczep włosów przed i po

Angielska legenda piłki nożnej David Beckham podobno przeszedł przeszczep włosów w 2018 roku. Chociaż nigdy tego nie potwierdził, jego włosy, które stały się i nadal są gęste, sugerują, że przeszedł operację plastyczną.

Jude Law: Przeszczep włosów przed i po

Cierpiący na zaawansowaną łysinę i problemy z włosami od najmłodszych lat, aktor Jude Law przeszedł kilka przeszczepów włosów w latach 2011-2014. Jego udane implanty włosów są dyskretne, a linia włosów znów jest harmonijna.

Kevin Costner: Przeszczep włosów przed i po

Kevin Costner nigdy nie twierdził, że przeszedł przeszczep włosów, ale też nigdy temu nie zaprzeczał. Jego obecna gęstość włosów sugeruje, że nigdy nie wyłysiał. A jednak, w wieku 30 lat, aktor Bodyguard miał łysiejące skronie.

FUE (Follicular Unit Extraction) to najczęściej stosowana technika przeszczepu włosów u mężczyzn, stanowiąca ponad 90% zabiegów, według ISHRS.

Sam Smith: Przeszczep włosów przed i po

Sam Smith jest jednym z tych celebrytów, którzy otwarcie mówią o swojej utracie włosów. W 2020 roku brytyjski piosenkarz ujawnił w filmie dla Vogue przeszczep włosów, który pozwolił mu odzyskać gęstą czuprynę.

Ben Affleck: Przeszczep włosów przed i po

W 2012 roku magazyn GQ opisał niepowodzenia Bena Afflecka związane z włosami. Amerykański aktor, który tracił włosy przez codzienne stosowanie żelu, ma teraz pełne skronie i wir po wszczepieniu implantu włosów.

Bono: Przeszczep włosów przed i po

Irlandzki wokalista U2 ma niską, harmonijną linię włosów i pełne skronie. Nigdy nie zgadliby Państwo, że w latach 2011-2014 przeszedł przeszczep włosów. Muzyk nigdy o tym nie mówił.

Przeszczep włosów może być kosztowną opcją, a średni koszt różni się w zależności od kraju, kliniki i stopnia utraty włosów. Najlepszym miejscem docelowym pozostaje Turcja (Stambuł)

Tom Brady: Przeszczep włosów przed i po

Gracz NFL Tom Brady był przedmiotem wielu plotek dotyczących jego łysienia, a następnie nagłego zagęszczenia włosów. Rozgrywający New England przeszedł operację plastyczną i zdecydował się na implant włosów.

Lebron James: Przeszczep włosów przed i po

Podczas gdy Lebron James ukrywał swoją łysinę za pomocą opaski, w 2015 roku wyraźnie ją zaakceptował, zanim zdecydował się na przeszczep włosów. Od tego czasu gwiazda NBA nie ma już problemów z włosami i może pochwalić się pełną głową włosów.

Gordon Ramsay: Przeszczep włosów przed i po

Gordon Ramsay, słynny szef kuchni nagrodzony gwiazdką Michelin, przeszedł operację plastyczną i zdecydował się na przeszczep włosów, aby ukryć swoją łysinę, która osiągnęła poziom 3 w skali Norwooda. Od tego czasu szef kuchni z dumą prezentuje swoją gęstą czuprynę.

Jamie Foxx: Przeszczep włosów przed i po

Amerykański aktor, który w młodości miał pełną głowę włosów, miał trudności z radzeniem sobie z początkową łysiną. Na szczęście dzięki implantowi włosów odzyskał piękną głowę z niską, bardzo naturalną linią włosów.

Robbie Williams: Przeszczep włosów przed i po

Cierpiący na łysienie Robbie Williams próbował wielu metod, aby zachować włosy. Po przeszczepie włosów 48-letni piosenkarz nie próbuje już walczyć z łysieniem. Znalazł najlepsze rozwiązanie, aby jego włosy stały się gęstsze.

Silvio Berlusconi: Przeszczep włosów przed i po

Słynny biznesmen Silvio Berlusconi, fan chirurgii plastycznej, przeszedł jeden przeszczep włosów po drugim. W 2004 roku przeszedł przeszczep włosów na głowie, aby pożegnać się z łysiną, jak powiedział jego lekarz w wywiadzie telewizyjnym.

Mężczyźni są coraz bardziej otwarci na przeszczep włosów jako rozwiązanie problemu łysienia, a liczba zabiegów wykonywanych każdego roku stale rośnie.

Chris Martin: Przeszczep włosów przed i po

Podobnie jak wiele innych gwiazd, lider grupy Coldplay podobno przeszedł przeszczep włosów. Zabieg kosmetyczny, którego nigdy nie potwierdził, ale który się opłacił, biorąc pod uwagę prawie nienaruszoną linię włosów piosenkarza.

Jurgen Klopp: przeszczep włosów przed i po

Były niemiecki piłkarz lubi dbać o swoje włosy. W 2013 roku ten człowiek, który obecnie trenuje w Premier League, przeszedł przeszczep włosów, aby zwalczyć wypadanie włosów i dać sobie nowe życie.

Wnioski

Proszę wybrać najlepszą klinikę implantów włosów w Turcji, aby zapewnić pomyślny przebieg zabiegu. Proszę dowiedzieć się więcej o pracy chirurga. Istnieje kilka kryteriów, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru:

  • Opinie i referencje pacjentów
  • Zdjęcia przed i po zabiegu
  • Data założenia kliniki
  • Akredytacje kliniki
  • Liczba lat doświadczenia lekarza
  • Specjalizacja kliniki i jej chirurgów

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

1

Coordinatrice

Proszę zostawić nam swoje dane kontaktowe za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem wiadomości Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej wstępnej diagnozy włosów.

Poprosi Państwa o zdjęcia z przodu i z profilu, a także o Państwa cele, abyuzyskać opinię chirurga włosów.

2

Chirurgien

Jeśli chirurg będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania i wyrazi zgodę na przeszczep włosów, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

Jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy wszystko za Państwa: Lot, Taksówkę, Hotel, Przeszczep włosów, Leki i przede wszystkim miłą wycieczkę z przewodnikiem po Stambule.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️