Przeszczep włosów z syntetycznego włókna biologicznego w Turcji

Cena przeszczepu włosów syntetycznych z biofibry 1
Napisany przez Melissa

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów syntetycznych z bio-włókien w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów syntetycznych z bio-włókien.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepie włosów syntetycznych z biofibry w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów syntetycznych z bio-włókien w Turcji?

Średni koszt przeszczepu włosów z bio-włókien w Stambule w Turcji wynosi 4,000 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,500 do €5,500.

ProceduraCena Turcja
Przeszczep włosów syntetycznych z bio-włókien4000 €

Czym jest przeszczep włosów syntetycznych z bio-włókien?

W przypadku przerzedzenia włosów oferujemy Państwu zarówno implantację włosów, jak i przeszczep włosów. Osiągamy najlepsze wyniki dla naszych pacjentów, wszczepiając sztuczne włosy Biofibre.

Wypadanie włosów może być spowodowane kombinacją czynników, takich jak starzenie się, zmiany hormonalne i genetyczna historia łysienia. Im wcześniej rozpocznie się utrata włosów, tym poważniejsze będzie łysienie. Może być również wynikiem urazu lub oparzenia.

W przeciwieństwie do transplantacji, która polega na usunięciu naturalnych włosów z tyłu głowy w celu wykonania przeszczepów, implantacja włosów jest metodą polegającą na pokryciu głowy biokompatybilnymi włóknami (Biofibre) w celu natychmiastowego uzyskania pożądanego wyglądu.

W przypadku przeszczepów, nowe włosy rosną około 4 do 6 miesięcy po operacji. Jeśli technika jest nieodpowiednia, mogą pojawić się widoczne blizny, utrudniające kolejne przeszczepy.

Zobacz także: Przeszczepy włosów dla gwiazd

Biofibre to najbardziej zaawansowane włókna organiczne nadające się do implantacji włosów. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oparte na wymaganiach dyrektywy europejskiej 93/42/EWG w sprawie wyrobów medycznych do implantacji. Liczne badania kliniczne i histologiczne potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo Biofibre w leczeniu łysienia u mężczyzn i kobiet.

Biofibre jest miękkie, elastyczne, delikatne i odporne na zmianę koloru. Rezultat jest naturalny, natychmiastowy i estetyczny. W tym celu Biofibre jest dostępny w 13 kolorach, 3 różnych długościach (15, 30 i 45 cm) i 3 stylach (proste, falowane lub kręcone). Dzięki odpowiedniemu doborowi i mieszaniu, cechy te mogą spełnić niemal wszystkie wymagania pacjenta. Naturalnie sztuczne włosy można myć i mają one naturalny wygląd.

Procedura

Zabieg implantacji włosów Biofibre jest szybki i bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Efekt estetyczny jest natychmiastowy, a pacjenci opuszczają klinikę odmłodzeni, z zupełnie nowymi włosami. 40 do 50 włókien na centymetr kwadratowy tworzy naturalną gęstość włosów.

Średnia roczna utrata włókien waha się od 5 do 20% i zależy od rodzaju skóry, włosów, a przede wszystkim od pielęgnacji stosowanej przez pacjenta. Utrata włókien nie pozostawia blizn, a w razie potrzeby zabieg zagęszczania możemy powtórzyć w dowolnym momencie . Dzięki wysokiemu poziomowi sterylności chirurgicznej nie mamy do czynienia z infekcjami.

Wrażenie ruchu wszczepionych włosów jest takie samo jak w przypadku włosów naturalnych. Pacjenci opisują przyjemność wiatru we włosach bezpośrednio po zabiegu.

Zobacz także: Przeszczep włosów afro w Turcji

Przeszczep włosów: metody

Przeszczep włosów polega na odnowieniu łysych obszarów skóry głowy za pomocą własnych włosów pacjenta (mieszków włosowych). Mieszki włosowe są pobierane z tyłu głowy i przeszczepiane w nowe miejsce w skórze łysego obszaru. Liczba przeszczepów i długość sesji przeszczepu zależą od stopnia łysienia. Koniecznych może być kilka sesji.

Jednym ze sposobów uzyskania włosów jest wykonanie mikroperforacji w owłosionych obszarach, zawierających grupy od 2 do 4-5 korzeni włosów do przeszczepienia. Jest to starożytna metoda. Bardziej nowoczesne metody są następujące:

Przeszczep włosów metodą ekstrakcji jednostek mieszkowych (FUE)

Ekstrakcja jednostek mieszkowych (FUE) to technika przeszczepiania włosów, która polega na ekstrakcji jednostek mieszkowych z łysych, opornych obszarów dawczych pacjenta. Następnie przeszczepiamy te jednostki mieszkowe do łysych obszarów pacjenta.

Biorąc pod uwagę czasochłonność tej procedury, często możemy przeszczepić nie więcej niż 500-600 jednostek mieszkowych dziennie, z maksymalnie 2000 mieszków włosowych. Koszt jednego przeszczepu FUE jest również na ogół dwukrotnie wyższy niż w przypadku standardowej procedury przeszczepu włosów na jednostkę mieszkową, w której pobieramy pasek tkanki dawcy z tyłu głowy i tniemy go pod powiększeniem na pojedyncze jednostki mieszkowe.

Redukcja skóry głowy (seryjne wycięcie)

Polega na usunięciu jak największej części łysiny. Sąsiednie owłosione obszary skóry głowy są zbliżane do łysiny, przy założeniu, że niektóre łysiny pozostaną. Powtarzamy tę technikę jeden lub więcej razy w późniejszym terminie, aby ostatecznie zrekonstruować łysy obszar.

Rozszerzanie tkanek

Turecki chirurg umieszcza urządzenie zwane “ekspanderem tkankowym” pod obszarem wzrostu włosów, obok łysiny. Po kilku tygodniach ekspander tkankowy powoduje wzrost nowych komórek skóry. Następnie konieczna jest kolejna operacja, aby umieścić nową rozszerzoną skórę na sąsiednim łysym obszarze.

Prawie wszyscy uważają, że jednostki mieszkowe są najlepszym rozmiarem przeszczepu do transplantacji włosów, ale rzeczywistość jest nieco inna. W naszej klinice stosujemy trzy rozmiary przeszczepów: pojedyncze mieszki włosowe, 2-3 mieszki włosowe i zmodyfikowane 4-5 mieszków włosowych. Pojedyncze jednostki mieszkowe stosujemy głównie na linii włosów, podczas gdy jednostki mieszkowe mogą być podstawowym rozmiarem dla pozostałych przeszczepów.

Idealni kandydaci do uzupełnienia włosów powinni mieć zdrowy porost włosów z tyłu i po bokach głowy. Włosy z tyłu i po bokach głowy będą miejscami dawczymi, z których chirurgicznie usuniemy płaty i przeszczepy.

Aby osiągnąć pożądaną pełnię, wymagane jest kilka sesji chirurgicznych. Pomiędzy każdą sesją zalecany jest kilkumiesięczny okres gojenia. Ostateczny rezultat z pełną serią przeszczepów może potrwać do 2 lat.

Miesiąc lub dwa po operacji w Stambule przeszczepione włosy wypadają (co jest normalne i tymczasowe). Minie kolejny miesiąc lub więcej, zanim włosy zaczną rosnąć. Aby uzyskać bardziej naturalnie wyglądające rezultaty, konieczna może być chirurgiczna procedura uzupełniająca.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️