Przeszczep włosów za granicą

męski zagraniczny przeszczep włosów 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów za granicą! Jaka jest średnia cena? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów za granicą.

NajlepszaKlinika.com informuje Państwa o przeszczepach włosów za granicą i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Czy podróżowanie za granicę w celu przesz czepu włosów jest bezpieczne? Przeszczep włosów za granicą może wydawać się dobrym pomysłem. Głównym powodem, dla którego niektórzy ludzie decydują się na przeszczep włosów w krajach takich jak Turcja, Węgry i Meksyk, jest zazwyczaj cena operacji i jakość usług. Ale czy oszczędności są tego warte?

Ceny przeszczepu włosów według kraju

Przeszczep włosów Turcja1750 €
Przeszczep włosów Tunezja1850 €
Przeszczep włosów Polska2400 €
Przeszczep włosów Węgry2800 €
Przeszczep włosów Niemcy3000 €
Przeszczep włosów Hiszpania3300 €
Przeszczep włosów Meksyk3500 €
Przeszczep włosów Francja6400 €
Przeszczep włosów Dubaj6800 €
Przeszczep włosów Wielka Brytania9500 €
Przeszczep włosów Irlandia10500 €

Co to jest przeszczep włosów?

Chirurgia włosów (lub przeszczep włosów) polega na pobraniu najsilniejszych włosów z tyłu głowy na koronie (które rosną w “jednostkach mieszkowych”) i przeniesieniu ich na przód głowy. Oznacza to, że może Pan/Pani nie być idealnym kandydatem do leczenia łysienia, jeśli ma Pan/Pani bardzo mało włosów.

Jeśli obszar dawczy jest rzadki, trudno będzie uzyskać wystarczającą ilość włosów, aby pokryć rzadkie obszary głowy.

Oficjalny raport stwierdza, że dwie trzecie mężczyzn cierpi na utratę włosów (łysienie) przed ukończeniem trzydziestego roku życia. A przed osiągnięciem 50. roku życia większość panów (85%) będzie miała znacznie mniej włosów.

Spędzając dużo czasu na pisaniu i kręceniu filmów na YouTube o męskich włosach i ich pielęgnacji, problem wypadania włosów zawsze był tematem, który mnie interesował. To powiedziawszy, jestem tym mniej zaniepokojony niż kiedyś. Dlaczego miałbym się martwić?

Jeśli zacznę tracić włosy, wiem, że istnieją procedury, które pomogą mi spowolnić utratę lub przywrócić utratę włosów poprzez przeszczep włosów za granicą.

Istnieją dwie metody przeszczepu włosów:

  1. FUE (Follicular Unit Extraction)
  2. FUT (Follicular Unit Transplant).

FUE jest droższa, ponieważ polega na przenoszeniu jednostek mieszkowych jeden po drugim, podczas gdy FUT polega na przeniesieniu małego paska skóry głowy z obszaru dawcy i zastąpieniu go w obszarze czaszki biorcy.

FUE pozwala lekarzowi upewnić się, że włosy wypadają naturalnie, a linia włosów jest tak piękna, jak to tylko możliwe.

Jaka jest różnica między wypadaniem włosów a łysieniem?

Wypadanie włosów i łysienie to w rzeczywistości dwa różne problemy.

Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami, w tym stresem, spożywanym jedzeniem, niektórymi lekami, a nawet sposobem mycia włosów.

Prawdziwe “łysienie” jest problemem genetycznym, który zazwyczaj pogarsza się wraz z wiekiem. Może rozpocząć się w każdym wieku, nawet przed 20 rokiem życia.

Co ciekawe, łysienie (które nie jest tylko męskim problemem, kobiety również na nie cierpią) zwykle zaczyna się z przodu głowy i na koronie; podczas gdy włosy z tyłu głowy (na koronie) są najmniej podatne na zatrzymanie wzrostu, ponieważ są genetycznie zaprogramowane, aby nie wypadać.

Przeczytaj także: Kompletny przewodnik po przeszczepach włosów

Ile kosztuje przeszczep włosów za granicą?

Metoda FUE jest skutecznym, ale boleśnie powolnym procesem. A czas to pieniądz.

Metoda FUE nie może trwać dłużej niż 8 godzin dziennie. Pacjent może potrzebować kilku dni leczenia. To wyjaśnia, dlaczego w Europie można łatwo zapłacić do (i więcej!) 45 000 euro za zabieg na włosach w renomowanej klinice.

Metoda FUT jest tańsza. Polega ona na usunięciu cienkiego paska włosów z tyłu głowy, który jest następnie ukrywany poprzez połączenie z pozostałą skórą głowy, powodując powstanie blizny. Jednostki mieszkowe są pobierane w celu wypełnienia przerzedzonych obszarów z przodu głowy.

W 2011 roku Wayne Rooney podobno zapłacił 15 000 dolarów za swój pierwszy zabieg w klinice w Manchesterze i wykonał więcej pracy, aby “wypełnić” nowe obszary.

Zobacz także: Przeszczepy włosów dla gwiazd

Tanie przeszczepy włosów

Przeszczepy włosów stały się najpopularniejszą operacją w turystyce medycznej. Turcja, Polska i Węgry odnotowują znaczny wzrost liczby pacjentów z Europy.

W tej cenie otrzymują Państwo pakiet all-inclusive: przelot, taksówka, hotel, operacja

Jednak ceny w Europie stały się znacznie bardziej konkurencyjne wraz ze wzrostem liczby klinik oferujących tę operację. W Paryżu znajduje się nie mniej niż 75 klinik zajmujących się przeszczepami włosów. Oprócz dedykowanych klinik, istnieje ponad 100 klinik zajmujących się wypadaniem włosów, które oferują wszystko, od masażu i leków po akupunkturę w celu złagodzenia problemu.

Coraz więcej osób szuka skutecznego leczenia w Europie Wschodniej i Azji, gdzie ceny mogą być nawet o 90% niższe niż w klinikach w ich kraju.

W rzeczywistości liczba zapytań kierowanych do klinik za granicą wzrosła ponad dwukrotnie (105% wzrost) rok do roku od 2016 r. do lutego 2017 r., w szczególności dzięki pakietom All-Inclusive oferowanym przez kliniki w Turcji.

Czym jest pakiet All-Inclusive?

Pakiet All-Inclusive oferuje podróż medyczną z kontrolowanymi wydatkami:

  • Transfery z lotniska do hotelu i z hotelu do kliniki
  • Leki przed, w trakcie i po operacji.
  • Zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym lub 5-gwiazdkowym hotelu
  • Natywny tłumacz
  • Bezpłatne usługi kontrolne online

Ten rodzaj pakietu pozwala osobom zainteresowanym przeszczepem włosów metodą FUE lub DHI zaplanować podróż do Turcji, znając z góry całkowity koszt swoich wydatków.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Przeszczep włosów za granicą: dokąd udają się Europejczycy?

Turcja ma największy udział w rynku turystyki medycznej w zakresie leczenia włosów. Jest to najpopularniejsza zagraniczna destynacja dla Europejczyków. Odbiera 70% światowego zapotrzebowania na leczenie włosów.

Chociaż jest to imponująca statystyka, ograniczenia budżetowe pacjentów skłaniają ich do pójścia jeszcze dalej, rezerwując wycieczki do Indii i Tajlandii w poszukiwaniu tańszych zabiegów.

Bliżej domu, Hiszpania i Czechy również zaczęły konkurować z tureckimi klinikami, oferując pakiety turystyki medycznej all-inclusive, które obejmują zakwaterowanie, transfery z lotniska do kliniki hotelowej, a nawet europejskie kliniki kontrolne dla dodatkowej prostoty.

Operacja przeszczepu włosów to bardzo interesujący temat, który przyciąga uwagę coraz większej liczby mężczyzn. Wraz ze wzrostem popytu na zabiegi na włosach, branża będzie nadal się rozwijać…

Raport wideo na temat implantów włosów :

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️