Opieka stomatologiczna w Tunezji

opieka stomatologiczna tunezja 1
Napisany przez Maria

Leczenie stomatologiczne w Tunezji pozwala przywrócić i poprawić stan zębów. Tunezja jest prawdziwym punktem odniesienia w praktyce periodontologicznej, gdzie znajdą Państwo najlepszych ekspertów na świecie. Jeśli myślą Państwo o wyjeździe na wakacje stomatologiczne do Tunezji, prosimy skorzystać z naszego kompleksowego przewodnika, aby dowiedzieć się o cenach i procedurach leczenia stomatologicznego.

NajlepszaKlinika.com informuje o opiece stomatologicznej w Tunezji i pomaga zarezerwować zabieg u wykwalifikowanych dentystów. Treści te są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Cena leczenia stomatologicznego w Tunezji

Cena zabiegu Hollywood Smile w Tunezji wynosi 3 400 EUR. Implant dentystyczny kosztuje €500. Korona dentystyczna kosztuje 180 euro. Koszt licówki dentystycznej w Tunezji wynosi 250 euro, a wybielanie kosztuje 350 euro. Ceny te mogą się różnić w zależności od prestiżu kliniki i autorytetu dentysty.

ProceduraCena w euro
Hollywood Smile (14 zębów)3400 €
Implant dentystyczny500 €
Korona dentystyczna180 €
Licówka dentystyczna250 €
Wybielanie zębów350 €

Jak wygląda opieka stomatologiczna w Tunezji?

Leczenie stomatologiczne odbywa się wyłącznie w klinice dentystycznej. Będą Państwo pod opieką chirurga stomatologicznego, który wyleczy Państwa zęby lub dziąsła zgodnie z Państwa życzeniem i problemem, z którym się Państwo borykają.

Pielęgnacja i chirurgia dziąseł

Przede wszystkim w Tunezji możliwe jest przeprowadzenie szerokiej gamy zabiegów na dziąsłach. Możliwe jest rozważenie przeszczepu dz iąseł w przypadku bardzo wyraźnej recesji, która może mieć wpływ na Państwa codzienne życie.

Wiele osób przyjeżdża również do Tunezji, aby poddać się leczeniu uśmiechu dziąsłowego, drobnej operacji, która może przywrócić proporcjonalny uśmiech.

Hollywoodzki uśmiech

Uśmiech hollywoodzki w Tune zji, czyli uśmiech gwiazd, przywraca idealnie wyrównane, białe zęby i olśniewający uśmiech.

Na powierzchnię zębów nakładana jest cienka warstwa porcelany, która dopasowuje się do kształtu, pozycji i rozmiaru Państwa zębów. Mogą Państwo wybierać spośród kilku odcieni bieli.

Licówki stomatologiczne

Zęby mogą ulec uszkodzeniu, przebarwieniu lub pęknięciu z różnych powodów. Licówki stomatologiczne są właśnie tym, co zapewni Państwu natychmiastową metamorfozę, piękny uśmiech i lepszą higienę jamy ustnej.

Obecnie możliwe jest wykonanie licówek dentystycznych w Tunezji, które wyglądają dokładnie tak, jak naturalne szkliwo zębów. W rzeczywistości kształt i odcień można dostosować do Państwa życzeń i gustów.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to zabieg, który zapewnia bielsze zęby bez zmiany ich kształtu lub rozmiaru.

Procedura ta polega na nałożeniu żelu bezpośrednio na powierzchnię zębów i użyciu specjalnej niebieskiej lampy w celu wzmocnienia działania nadtlenku, dzięki czemu zęby stają się bielsze nawet o 9 odcieni.

Implanty stomatologiczne

Jeśli utracili Państwo jeden lub więcej zębów, powinni Państwo wiedzieć, że można temu zaradzić, decydując się na wszczepienie implantu dentystycznego w Tunezji. Jest to sztuczny korzeń, który utrzyma most lub ząb zastępczy na miejscu.

Implanty mają postać tytanowej śruby, którą umieszcza się bezpośrednio w kości, aby zapewnić solidną podstawę dla mostów lub koron.

Jaki jest profil idealnego kandydata do tego zabiegu?

Leczenie stomatologiczne w Tunezji i różne zabiegi estetyczne zębów i jamy ustnej są przeznaczone dla osób z problemami stomatologicznymi. Pacjenci zazwyczaj poszukują idealnego, nieskazitelnego uśmiechu.

Jednakże, jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, takie jak wybielanie zębów, licówki lub Hollywood Smile, nie mogą występować żadne problemy z jamą ustną. Zęby i dziąsła pacjenta muszą być zdrowe.

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny poddawać się wybielaniu zębów ze względu na nadtlenek zawarty w żelu. Zasadniczo najlepiej jest zasięgnąć porady lekarza rodzinnego przed rozważeniem jakiegokolwiek zabiegu.

Ważne jest, aby zaznaczyć, że niektóre zabiegi stomatologiczne nie powinny być łączone. Nie zaleca się wybielania zębów na licówkach lub implantach dentystycznych, ponieważ może to spowodować ich uszkodzenie.

Jak przebiega leczenie stomatologiczne w Tunezji?

Omówimy teraz całą procedurę, aby wiedzieli Państwo, czego się spodziewać i jak się przygotować.

Przed zabiegiem

Przed leczeniem stomatologicznym lub zabiegiem stomatologicznym zostaną Państwo poddani pełnemu badaniu w celu wykrycia wszelkich problemów. Po pierwsze, dentysta zada Państwu pytania dotyczące leczenia, które chcą Państwo przeprowadzić. Może nawet zasugerować najlepsze dla Państwa opcje.

Ponadto, jeśli wykryty zostanie problem z zębami lub dziąsłami, dentysta najpierw wyleczy go przed przystąpieniem do leczenia.

Czas trwania zabiegu

Czas trwania leczenia lub zabiegu zależy od tego, co zamierzają Państwo zrobić i może wynosić od 20 minut do 1 godziny. Zabiegi są zazwyczaj przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym.

Większość operacji wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym, co oznacza, że pacjent może opuścić klinikę tego samego dnia.

Po zabiegu

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zabiegi stomatologiczne są praktycznie bezbolesne. Lekarz może jednak przepisać środki przeciwbólowe, które należy przyjmować pierwszego dnia, aby ograniczyć ból.

Po zabiegu należy zaplanować wizytę u dentysty po 2 lub 3 dniach, aby sprawdzić, czy wszystko poszło dobrze podczas operacji. Należy również zaplanować rutynową kontrolę co najmniej raz w roku po zabiegu, aby wykryć wszelkie problemy i upewnić się, że można im zaradzić.

Klinika Pasteur Tunis

Jakie środki ostrożności należy podjąć po leczeniu stomatologicznym w Tunezji?

Leczenie stomatologiczne jest na ogół rutynową procedurą, która nie powoduje prawie żadnych skutków ubocznych. Ważne jest jednak, aby utrzymywać dobrą higienę jamy ustnej, aby uniknąć stanów zapalnych i infekcji.

Ponadto, po zabiegu takim jak wybielanie zębów, możliwe jest, że zęby staną się bardziej wrażliwe niż normalnie. Z tego powodu dentyści zdecydowanie odradzają spożywanie zbyt gorących lub zbyt zimnych napojów.

Podczas poddawania się wszelkiego rodzaju zabiegom stomatologicznym zdecydowanie zaleca się zaprzestanie palenia tytoniu i wszelkich form konsumpcji tytoniu, aby zapewnić dłuższą trwałość rezultatów.

Podczas zakładania implantu dentystycznego należy uważać, aby przez pierwsze 24 godziny po zabiegu spożywać wyłącznie płynne pok army. Następnie należy jeść wyłącznie miękkie pokarmy, takie jak marmolada, makaron lub banany.

Należy również odwiedzać dentystę co najmniej raz w roku w celu rutynowej kontroli.

Ile kosztuje leczenie stomatologiczne w Tunezji?

Pobytmedyczny w Tunezji obejmuje pełne leczenie: zakwaterowanie, transfer z lotniska, opiekę dentystyczną, leki i tłumacza. Ponieważ leczenie stomatologiczne nie jest poważną operacją, mogą Państwo nawet skorzystać z okazji, aby trochę pozwiedzać.

Poniżej znajduje się lista cen, aby mogli Państwo zorientować się w cenach. Bardziej szczegółową wycenę można uzyskać na miejscu:

  • Hollywood Smile: od €3,000.
  • Implanty dentystyczne: od €2,000.
  • Wybielanie zębów: od 800 euro.

Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator bezpłatnie pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️