Licówki stomatologiczne w Tunezji

cena licówek dentystycznych 1
Napisany przez Maria

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o licówkach dentystycznych w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanych licówek dentystycznych w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o licówkach dentystycznych w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Ile kosztują licówki dentystyczne w Tunezji?

W Tunezji średni koszt licówki dentystycznej wynosi 250 euro. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tydzień. Długość pobytu wynosi 7 dni. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast.

ProceduraCena Tunezja
Licówka dentystyczna250 €

Czym są licówki stomatologiczne?

Licówki dentystyczne w Tune zji to cienkie paski wytrzymałego materiału, które są umieszczane z przodu zęba, zakrywając wiele wad z tyłu.

Są one wykonywane na wymiar, a ich kolor jest dostosowany do koloru Państwa zębów. Wyglądają dokładnie tak, jak Państwa oryginalne zęby, tylko lepiej! Licówki mogą być nakładane na pojedynczy ząb, kilka zębów lub wszystkie zęby, ale większość osób, które decydują się na całkowitą metamorfozę uśmiechu, nakłada licówki tylko na zęby, które są widoczne, gdy się uśmiechają – zwykle sześć lub osiem z rzędu.

Czy jestem dobrym kandydatem do założenia licówek?

Każda osoba rozważająca założenie licówek powinna mieć optymalny stan zdrowia jamy ustnej, bez aktywnych chorób dziąseł lub obszarów próchnicy. Chociaż licówki są zabiegiem czysto kosmetycznym, jeśli stan zdrowia zębów jest zły, licówki nie będą miały szans i mogą odpaść.

Jakie są zalety licówek stomatologicznych?

  • Licówki stomatologiczne mają wiele zalet, w tym:
  • Są szybkim rozwiązaniem dla krzywych zębów, w przeciwieństwie do ortodoncji, która trwa latami.
  • Są długotrwałe
  • Pasują do Państwa własnych zębów
  • Odporne na przebarwienia
  • Struktura zęba nie jest nadmiernie naruszona, w przeciwieństwie do koron.
  • Są one realną opcją dla pacjentów z wrażliwymi zębami i dziąsłami.

Jakie są wady licówek?

Nie tylko muszą Państwo mieć zdrowe zęby i dziąsła, ale także muszą Państwo zadbać o doskonałą higienę jamy ustnej, aby uniknąć rozwoju chorób, które byłyby szkodliwe nie tylko dla zdrowia jamy ustnej, ale także dla licówek.

Pacjenci cierpiący na bruksizm (zgrzytanie zębami i/lub zaciskanie szczęki) prawdopodobnie nie są dobrymi kandydatami do założenia licówek dentystycznych w Tunezji, ponieważ nadmierne siły mogą uszkodzić licówki.

Kolejną wadą jest koszt, z pełną metamorfozą uśmiechu (przy użyciu kilkunastu licówek) sięgającą pięciu cyfr w Wielkiej Brytanii. Jednakże, przy oszczędnościach sięgających 80% w Tunezji, jest to wada, którą można obejść po prostu wskakując do samolotu!

Jak wygląda procedura zakładania licówek dentystycznych?

Procedura zakładania licówek stomatologicznych wymaga zazwyczaj dwóch lub trzech wizyt u dentysty w Tunezji w ciągu kilku dni, które można podsumować w następujący sposób:

1: Konsultacja, badanie i planowanie leczenia

Dentysta w Tunezji przeprowadzi dokładną ocenę Państwa jamy ustnej i omówi z Państwem Państwa nadzieje i oczekiwania. Wyjaśni, co należy wiedzieć przed otrzymaniem licówek, a także jakie materiały zostaną użyte.

2: Przygotowanie zębów

Ten etap jest zwykle przeprowadzany po etapie planowania opisanym powyżej (tj. w ramach tej samej wizyty).

Państwa dentysta rozpoczyna procedurę od usunięcia niewielkiego kawałka szkliwa z przedniej części każdego zęba, który ma być licowany. Dzięki temu po założeniu licówki będzie ona równa z pozostałymi zębami. Po przygotowaniu zębów pobierane są wyciski i wysyłane do laboratorium, w którym nowe licówki dentystyczne są wykonywane na wymiar.

3: Zakładanie licówek

Wrócą Państwo do dentysty kilka dni później, aby założyć nowe licówki. Dentysta przyłoży je do zębów, aby sprawdzić kolor i dopasowanie, a także dokona wszelkich drobnych korekt przed przymocowaniem licówek do zębów za pomocą aktywowanego światłem kleju.

Stomatologia CAD/CAM

Jeśli Państwa dentysta w Tunezji posiada system (CAD/CAM) (komputerowo wspomagane projektowanie/komputerowo wspomagana produkcja), powinno być możliwe wykonanie licówek na miejscu podczas oczekiwania, zwłaszcza jeśli potrzebują Państwo tylko jednej lub dwóch.
Jeśli potrzebują Państwo dużej liczby licówek, prawdopodobnie będą one musiały zostać wykonane w laboratorium. W każdym przypadku cały proces zajmie tylko kilka dni.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️