Acibadem Taksim

Acibadem Taksim Istanbul klinika 1

Acibadem Taksim specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej, PMA / IVF i implantach włosów. Ta założona w 1996 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Stambule w Turcji. Prosimy zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Acibadem Taksim, Stambuł, Turcja 🥈

Szpital Acibadem Taksim jest szpitalem ogólnego przeznaczenia. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej, leczeniu stomatologicznym, chirurgii wspomaganego rozrodu i chirurgii oka.

Nowoczesny szpital posiada 99 łóżek i 6 sal operacyjnych, z których wszystkie są wyposażone w modułowe systemy operacyjne, sale operacyjne szpitala są wyposażone w modułowe systemy ścienne i najnowocześniejszy sprzęt technologiczny.

jednym ze specjalistycznych systemów wykorzystywanych w szpitalu jest “Insight”, nowoczesne rozwiązanie informatyczne do koordynacji przepływu pracy i optymalizacji obciążonych sal operacyjnych.

Szpital oferuje standardowe pokoje lub apartamenty, a wszystkie pokoje wyposażone są w WiFi, telefon, telewizję, usługi cateringowe, sejf i minibar. Szpital oferuje międzynarodowym pacjentom transport naziemny, odbiór z lotniska i usługi tłumaczeniowe.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Przeszczep kości
Mosty protetyczne
Korony dentystyczne
Implanty stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna
Dentysta
Protezy Inlay / Onlay
Leczenie kanałowe
Struganie korzeni
Przeszczep zatok
Czyszczenie zębów
Wybielanie zębów
Ekstrakcja zęba
Wypełnianie zębów
Licówki stomatologiczne
Ekstrakcja zębów mądrości
Invisalign

Chirurgia kosmetyczna
Brachioplastyka
Lifting ciała
Brazylijski lifting twarzy
Implanty piersi
Lifting piersi
Wstrzyknięcie Macrolane / HYAcorp
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Podniesienie brwi
Implanty pośladków
Wypełnianie skóry
Wycięcie brzucha
Lifting szyjno-twarzowy
Obniżenie linii włosów
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Otoplastyka
Konsultacja chirurgii plastycznej
Tradycyjna plastyka nosa
Ultradźwiękowa plastyka nosa (ultradźwiękowa piezochirurgia)
Leczenie blizn
Lifting ud
Leczenie żylaków
Leczenie zmarszczek
Plastyka brzucha
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa
Wydłużanie nóg

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Zamrażanie komórek jajowych
Zamrażanie zarodków
Ocena płodności
Testy hormonalne
IVF – zapłodnienie in vitro
Konsultacja IVF
Konsultacje w zakresie medycyny reprodukcyjnej

Implantacja włosów
Przeszczep brody
Przeszczep brwi
Przeszczep rzęs
Konsultacje dotyczące wypadania włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Oferowane usługi

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1996
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: arabski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, rumuński, rosyjski, szwedzki, turecki


Opinie o Acibadem Taksim

Leyla özulucak
Leyla özulucak
21:03 15 Oct 23
Moim zdaniem szpital Taksim Acıbadem zajmuje pierwsze miejsce wśród szpitali Acıbadem i jest szpitalem prywatnym, w którym pracują najlepsi lekarze w Turcji. Udało im się nawiązać świetną harmonię ze swoimi znakomitymi Lekarzami i Zespołami. W tym szpitalu miałam trzy operacje i zawsze czułam się jak w domu i bezpiecznie. To przyjazne i profesjonalne środowisko; To skłoniło mnie do wybrania Taksima, mimo że bliżej mojego domu był inny szpital...Pierwszy; Prof.dr.Tamer Karşıdağ, prof.dr. Chciałbym podziękować Atakanowi Yeşilowi, dr Cenkowi Ercemişowi i doc. prof. Farukowi Aybike’owi.
Paula Robinson
Paula Robinson
06:24 10 Nov 23
Niedawno miałem operację u profesora dr Mehmeta Veli Karaaltina. Jest absolutnie niesamowity, opiekuńczy i niezwykle zabawny. Szpital jest czysty, nowoczesny, wyposażenie jest niesamowite, jedzenie było wspaniałe. Byłem mile zaskoczony. Wszyscy pracownicy byli niesamowici, większość mówi po angielsku. Szczególnie chcę szczególnie podziękować pielęgniarce Gúlfidan. To naprawdę nie ma znaczenia, że ​​jej angielski nie był zbyt dobry, można wyraźnie powiedzieć, dlaczego wybrała pielęgniarstwo jako swój zawód, swoją opiekę a współczucie i łagodność są niezwykle pocieszające, szczególnie w obliczu paniki i nerwów. Mam nadzieję, że ona to zobaczy i wie, jakim wspaniałym dodatkiem jest do szpitala. Dziękuję bardzo wszystkim za tak miły pobyt. Polecam każdemu, 5* to za mało.
ADRIANA PANDO MENDEZ
ADRIANA PANDO MENDEZ
10:26 10 Nov 23
Doskonała obsługa w opiece nad pacjentami zagranicznymi.Cały zespół jest najlepszy, uprzejmy, serdeczny, bardzo obecny i doskonała obsługa, gratuluję całemu zespołowi.Nazywam się Lorenzo FERNANDEZ i chcę podziękować za całą uwagę, a zwłaszcza za uratowanie mi życia, które jest bezcenne. Dziękuję
Viktoria Shchorba
Viktoria Shchorba
20:35 13 Oct 23
Do kliniki przyleciałem z USA, towarzyszyły mi dwie tłumaczki, Alena i Zhanap, które po prostu udzieliły mi bardzo profesjonalnej pomocy, od negocjacji z lekarzami po wsparcie moralne i prowadzenie mnie za rękę przez wszystkie gabinety, rozwiązywały problemy od ładując mój telefon, żeby szczegółowo negocjować z pielęgniarkami, co dla mnie zrobią, jak i kiedy, zamawiając jedzenie czy herbatę, dziewczyny tak szczerze zainteresowały się moim dobrym pobytem w klinice, że o wynikach badań informowały mnie nawet po moim wyjazd. Pani ginekolog była najlepszym lekarzem, jakiego spotkałam w tej dziedzinie, anestezjolodzy są wspaniali, wyjście ze znieczulenia jest jednym z najłatwiejszych, a uwierzcie mi, mam z czym porównać. Wszyscy lekarze znają się na rzeczy, nie siej paniki i rób wszystko, żeby pomóc i rozwiązać Twoje problemy.Pielęgniarki biegną 39 sekund po naciśnięciu przycisku, czystość jest idealna, deski dobrze naprawione, jedzenie dietetyczne, ale świeże, gorące i zgodne z dozwolonym menu Tobie. Polecam każdemu tę klinikę, nie tania, ale bardzo wysokiej jakości.
Sevtap Doğdaş
Sevtap Doğdaş
21:54 20 Nov 23
(Poważny uraz mózgu)Niezależnie od tego, czy jest to nasz zespół intensywnej terapii i nasz lekarz intensywnej terapii Filiz, który ma świetny sprzęt, czy zespół serwisowy na 7. piętrze, który ma wspaniały personel, a co najważniejsze, Dç, który jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Dzięki nadludzkiemu wysiłkowi i wysiłkom naszego nauczyciela, doktora İsmaila Yüce, wysłaliśmy go do Acıbadem, ponieważ podobno nie mógł chodzić ani mówić, ponieważ był nadzieją, ponieważ wywarł tak ważny wpływ na nasze życie i co najważniejsze, ponieważ zawsze był dla nas miły i cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami zadowoleni. Niech Bóg Cię błogosławi, mój drogi nauczycielu.Dziękuję Szpitalowi Taksim Acıbadem i jego personelowi.
OSAMA RM
OSAMA RM
20:26 14 Jan 23
Doktor Basshar Sammour i jego pomoc RN Nisa ❤️❤️❤️Dziękuję bardzo za Twoją opiekęBardzo wyrafinowany szpital w Stambule z kilkoma oddziałamiDziękuję mojemu bratu doktorowi Al-Raqi, cenionemu ginekologowi Basharowi Sammourowi i mojej siostrze, wybitnej pielęgniarce Nissieza troskę o moją żonęLeczenie, uwaga i opieka zdrowotna są na bardzo wysokim poziomieLuksusowy, czysty, elegancki i ekskluzywny szpitalIch ceny są drogie, jeśli nie masz dużo pieniędzy, nie radzę ciAle jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy i musisz iść do szpitala, z dala od złaPolecam tu przyjśćI Twoje bezpieczeństwo
Наталья Н
Наталья Н
12:19 29 Sep 23
Do kliniki trafiłam po skierowaniu od ubezpieczyciela. Świetni lekarze na oddziale stomatologicznym. Zbadano i leczono szybko i skutecznie. Wszystkie działania zostały szczegółowo wyjaśnione. Specjalne podziękowania dla towarzyszącej osoby rosyjskojęzycznej - Aleny, jest bardzo uważna i miła dla pacjentów))
Irina Donea
Irina Donea
23:17 22 Apr 24
I am here for my surgery, which is tomorrow, but all I can say is that it's the most luxurious hospital I have ever been in.5✨ cleaning5✨ friendly staff5✨ spectacular room5✨ fully equippedMaybe I'm missing something to rate cause I am tired as well, but you got my point ♥️. I cannot express in better way my opinion
Amy McIlwraith
Amy McIlwraith
08:05 22 Sep 23
Byłam bardzo zadowolona z obsługi tego szpitala. Emil, dr Ata Can i reszta zespołu byli bardzo troskliwi i wspierający. Miałem kontuzję kostki, więc Emil zawiózł mnie do lekarza, potem na prześwietlenie, z powrotem do lekarza, a potem po buty.Rozmawiali ze mną po angielsku, cały proces przebiegł szybko i sprawnie, a także skontaktowali się z ubezpieczycielem mojej firmy. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy medycznej w Stambule. Dziękuję zespołowi.
Олимжон Хожиматов
Олимжон Хожиматов
12:13 21 Mar 24
Dzień dobry. Cała nasza rodzina przeszła przez Chek w klinice ACIBADEM TAKSIM. Wyrażamy naszą wdzięczność zespołowi Check up i kochanie. pracownikom kliniki za ciepłe przyjęcie i doskonałą obsługę. Specjalne podziękowania należą się naszej wspaniałej tłumaczce Faye, która stale nam towarzyszyła i zapewniała wysokiej jakości usługi. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę i podziękować Saidzie, pracownikowi biura ACIBADEM w Taszkencie.
Kadem Başaran
Kadem Başaran
16:54 19 Mar 24
Zatrzymaliśmy się na 4 dni z powodu operacji ortopedycznej mojej żony. Ze względu na zajęcia zatrzymaliśmy się na piętrze położniczym (pokój 4601). Chcielibyśmy podziękować im wszystkim, a zwłaszcza pielęgniarkom (położnym), od kierownika piętra po personel sprzątający i personel zajmujący się jedzeniem. Pielęgniarki były bardzo opiekuńcze. Starannie zajęli się wszystkimi naszymi potrzebami po operacjach. Jedzenie znacznie przewyższa standardy prywatnego szpitala. To bardzo miła obsługa, że ​​nawet dietetyk przychodzi i nam pomaga. Byliśmy zadowoleni pod każdym względem.
Filiz Çelik Harsa
Filiz Çelik Harsa
15:24 23 Mar 24
22 marca 2024 roku zgłosiłem się na SOR z dolegliwościami bólowymi brzucha.Lekarz pogotowia Mustafa Serkan Vurucu ocenił możliwe możliwości nie lekceważąc bólu brzucha, podjął szybkie działania, stwierdził, że jest problem z zapaleniem wyrostka robaczkowego, szybko się skontaktował. chirurga i zabrał mnie na operację. Doktor Cihat bardzo opisowo mnie opisał, uspokoił mnie i zabrał na operację. Kiedy po operacji, która przebiegła pomyślnie, zabrano mnie do pokoju 4815, opiekująca się nami pielęgniarka Gizem Çalık była bardzo opiekuńcza, beztroska i przyjazna. Zajął się wszystkim, jestem z niego bardzo zadowolona.Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w mojej operacji oraz tym, o których wspomniałam. Cieszę się, że istnieją.
Büşra
Büşra
21:29 17 Feb 24
dzięki za wszystko. Doświadczenie lekarzy, uwaga personelu szpitala i tłumaczy sprawiły, że poczułam się wyjątkowo. Polecę to każdemu. Zawsze miałam przy sobie konsultantkę medyczną, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Wyjątkowa usługa.
Aisyah Almashoor
Aisyah Almashoor
03:43 28 Feb 24
Absolutnie fantastyczny. Przyszedłem z naprawdę wysoką gorączką, nie mogłem normalnie chodzić i byłem naprawdę słaby.Jak tylko przyjechałem, zostałem przywitany przez recepcję, a druga recepcjonistka zaproponowała mi wózek inwalidzki, za co byłem bardzo wdzięczny.Wysłali mnie na oddział ratunkowy i proces rejestracji przebiegł bardzo sprawnie, mimo że jestem obcokrajowcem (Malezyjczykiem).Lekarze i pielęgniarki byli bardzo uprzejmi i dobrze wyjaśnili po angielsku, najwyraźniej złapałem wirusa grypy A. Założyli mi kroplówki, żeby obniżyć gorączkę, i po kilku godzinach poczułem się znacznie lepiej.Dziękuję i będę polecać moim rodakom Malezyjczyków, aby skorzystali z pomocy w nagłych przypadkach, jeśli wybierają się na wakacje, ze względu na gwiazdorskie leczenie, wygodny pokój i dobrych lekarzy.
Cem Uçgunoğlu
Cem Uçgunoğlu
07:12 14 Feb 24
Prof. Dr. Chcielibyśmy podziękować naszej nauczycielce Fatmie Tulin Kayhan, zespołowi intensywnej terapii, pielęgniarce z 8. piętra i zespołowi pokojówek, niech Bóg ich wszystkich błogosławi. Higiena, sprzątanie, przemiła ekipa, która stara się zrobić wszystko od ręki, świetny szpital.
Cihan Örpek
Cihan Örpek
15:45 24 Aug 23
Byliśmy przy porodzie. Personel, który podszedł do mnie ze szczerością, którą z całą pewnością mogę każdemu polecić i nigdy nie stracił szacunku, dostał ode mnie komplet punktów. Właściwie mogę powiedzieć, że usługi szpitalne są takie, jakie powinny być, a nawet wyższe. Na kilku koszulkach wielu szpitali. To jest szpital, który wolę jako grupa.
R Twitchin
R Twitchin
04:35 15 May 24
5-gwiazdkowy lekarz w 2-gwiazdkowym szpitalu. To naprawdę wstyd, że prywatny szpital jest tak zdezorganizowany. Lekarz zlecił badania laboratoryjne, przez które musiałam pościć. Zadzwoniła do laboratorium i innej osoby, aby potwierdzić, że mogę przyjechać w tej sprawie w każdej chwili. Przyszedłem o 7:30. Laboratorium nie było otwarte i otwierało się dopiero o 8:30. Dlaczego 2 różne osoby powiedziały mi, że dzień wcześniej było otwarte? To samo zdarzyło się wcześniej w laboratorium. Zastanawiam się, ile jeszcze jest zdezorganizowanych. Jeśli możesz, nie idź do szpitala, w mieście jest dużo lepszych Acibademów.
C G
C G
10:38 02 Feb 24
Korzystałem z tego szpitala, ponieważ mieszkam w Stambule i jest to instytucja kontraktowa w ramach mojej polisy ubezpieczeniowej. Plusy: Szpital jest czysty; zapewniono mi „tłumacza”, który prowadził mnie na spotkania i tłumaczył; Pielęgniarki były świetne. Wady: skandalicznie drogie (ceny w USA); musiałem czekać 2 godziny na wizytę kontrolną u lekarza na różnych badaniach; wyników badań krwi nie dostarczono do czasu mojej osobistej prośby, a tłumaczenia na język angielski nie dostarczono przez kolejny tydzień (wydaje się to wątpliwe w przypadku szpitala, który promuje się wśród pacjentów międzynarodowych); brak dalszego kontaktu w sprawie raportów z badań/prześwietleń krwi. Nie wrócę do tego szpitala, chyba że będzie to absolutnie konieczne, ponieważ wydaje się on bardziej nastawiony na bycie podmiotem nastawionym na zysk niż na podmiot świadczący opiekę zdrowotną. W Stambule są inne prywatne szpitale, które może nie są tak błyszczące, ale są o wiele mniej zachłanne.
Tayyip Cakan
Tayyip Cakan
11:35 23 Jan 24
Przede wszystkim zastanawiasz się, co ten szpital robi w Taksim. Następną rzeczą, którą znasz, jest znak „Przyjazny matce/dziecku”. Następnie doświadczasz faktów jeden po drugim. Szpital jest szpitalem turystycznym. Zwolnienie warunkowe z powodu porodu trwa pół godziny (mimo że wypowiadamy to 3 razy), a zastrzyk środka przeciwbólowego jest dostarczany Twojemu partnerowi rodzącemu, który wije się z bólu, ponownie za pół godziny. Niezależnie od tego, czy chcesz komplet pościeli czy ręcznik, czy jesteś głodny i chcesz śniadanie, musisz poczekać co najmniej 30 do 40 minut. Bądź więc chociaż trochę obiektywny i usuń sformułowanie „Przyjazny matce/dziecku”. Nie zapewniają nawet opieki domowej pielęgniarki, kiedy wychodzisz, chyba że podejmiesz dalsze działania. Za tę cenę ta usługa to kompletne rozczarowanie.
Canan Seven
Canan Seven
04:47 18 Apr 24
Dietetyk Sevihan Akbulut zaatakował mnie przy wejściu do metra Taksim około godziny 19:00 w dniu 16.04.2024. Kiedy próbowałem przejść z kodem QR, on chciał przejść przez bramkę, przy której czekałem na odczytanie mojego kodu. Powiedziałem mu, że może skorzystać z pustych kołowrotów. Mimo to podszedł do bramki obrotowej po swojej lewej stronie i nagle zaatakował mnie poniżaniem, popychaniem i obrażaniem. Następnie telefon upadł na ziemię i uległ uszkodzeniu. Tymczasem sąsiadujący z nami ochroniarz natychmiast interweniował i oświadczyłem, że chcę złożyć na niego skargę. W dalszym ciągu znieważał mnie i obrażał, gdy szłam w stronę pokoju ochrony. Chociaż zachowałem spokój podczas tego procesu, było to bardzo trudne psychicznie. Kiedy dotarliśmy do pokoju ochrony, jego agresywna postawa i zachowanie nie ustały. Mimo że złożyłem skargę, próbował uciec, ale funkcjonariusze mu to uniemożliwili. Policja sporządziła na jego temat doniesienie. Przekażę ten raport szpitalowi Acıbadem, gdzie pracuje prywatnie, oraz władzom miejskim Stambułu (IMM). Jest dietetykiem o wyjątkowo agresywnych postawach i niedopuszczalne jest, aby przejawiał takie zachowania w transporcie publicznym. Uważam, że zatrudnianie takiej osoby w sektorze zdrowia jest ryzykowne. Informuję go, że złożę niezbędne wnioski w celu podjęcia przeciwko niemu działań karnych oraz że złożę skargę karną do władz miejskich Stambułu i prokuratury. W oparciu o rzetelną politykę firmy przyjętą przez Szpital Acıbadem zwracam się z prośbą o podjęcie wobec niego niezbędnych działań.
W W
W W
21:17 15 Feb 24
Co za beznadziejny szpital. Jeśli kiedykolwiek spotkam w Stambule osobę potrzebującą opieki medycznej, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nie trafiła ona do tej zrujnowanej placówki. Co za żart. W szpitalu prywatnym można oczekiwać szybkiej pomocy, zwłaszcza jeśli jest się ubezpieczonym. Zamiast tego ja i mój przyjaciel czekaliśmy godzinami, zanim otrzymaliśmy pomoc, mimo że nasza sytuacja wymagała natychmiastowej pomocy lekarskiej. Mój przyjaciel godzinami siedział w waszym holu ze złamaną ręką i nikt nawet nie mrugnął okiem. Współpracowałem z ubezpieczycielem i dali mi gwarancję zapłaty. Nadal to miejsce nie pozwoliło mi uzyskać pomocy, bo z jakiegoś głupiego powodu chcieli ją uzyskać bezpośrednio z mojego ubezpieczenia, mimo że moje ubezpieczenie już dostarczyło dokument prawny, mówiący, że faktycznie zapłacą, więc nie było potrzeby aby mogli osobiście wysłać do nich e-mail. Więc siedzę tam godzinami z zakażonym palcem (coraz gorzej), a mój przyjaciel ze złamaną ręką, a tych ludzi to nie obchodziło. Szkoda, że ​​to miejsce może nazywać się szpitalem. Nie daj się zwieść myśleniu, że uzyskasz tu szybszą opiekę niż w szpitalu publicznym. Wystarczy udać się do publicznego szpitala. Znacznie mniej kłopotów, bo pochodzi od rządu i nie będą cię trzymać jako zakładnika po udzieleniu ci pomocy, aż w końcu skrupulatnie zmusisz ubezpieczyciela do wysłania im osobistego, odręcznego, pozłacanego, perfumowanego listu, ucałowanego przez twoją matkę i mówiącego: „ tak, zapłacimy”.
İpek Özcan
İpek Özcan
09:26 19 Sep 23
Cześć,Moja żona doznała złamania kręgosłupa w wyniku wypadku drogowego, jaki mieliśmy 3 miesiące temu podczas podróży między miastami. Musieliśmy spędzić bardzo męczącą i niespokojną noc na izbie przyjęć szpitala w mieście, w którym się znajdowaliśmy. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę z powagi sytuacji, zaczęliśmy szukać lekarza i szpitala. Zarówno z rekomendacji, jak i w wyniku przeczytanych komentarzy, prof. Dr. Skontaktowaliśmy się z Akın Sabancı i następnego dnia znaleźliśmy się ambulansem w szpitalu Acıbadem w Stambule/Taksim.Pan Akın zapewnił nam ogromne wsparcie od chwili, gdy skontaktowaliśmy się z nim telefonicznie. Był z nami całym swoim zespołem od pierwszej chwili kiedy weszliśmy na salę. Jego podejście jako człowieka, zanim został lekarzem, było niesamowite.Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzył, bez chwili wahania oddaliśmy mu żonę.Operacja i jej następstwa przebiegły bardzo dobrze.Rozwiązywał wszystkie nasze wątpliwości i pytania, nawet po opuszczeniu szpitala.Stąd prof. Dr. Do SabanciDoktor zarządzał z nim całym procesem i okazywał takie samo zainteresowanie i ciepło. Do Onura ÖztürkaChciałbym podziękować Müberrze Demirbaş za jej pełne współczucia podejście do mnie i mojej żony podczas tego stresującego procesu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️