Powiększanie pośladków bez implantów w Turcji

Cena powiększenia pośladków bez implantów 1
Napisany przez Manuella

Lifting pośladków iniekcyjnych w Turcji wykorzystuje transfery tłuszczu lub wypełniacze skórne, aby poprawić kształt pośladków, nadając im okrągły i zaokrąglony kształt.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu pośladków bez implantów w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Sommaire
 [Voir]

  Cena powiększenia pośladków bez implantów w Turcji

  Średni koszt powiększenia pośladków bez implantów w Turcji wynosi 2000 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,800 do €2,200.

  ProceduraCena Turcja
  Powiększanie pośladków bez implantów2000 €

  Czym jest powiększanie pośladków bez implantów?

  Lifting pośladków metodą iniekcji to zabieg kosmetyczny polegający na zwiększeniu objętości, krągłości i kształtu pośladków przy użyciu wypełniaczy skórnych.

  Bezpieczeństwo

  • Zabiegi z użyciem wypełniaczy skórnych są uważane za bezpieczne, o ile są wykonywane przez licencjonowanego i doświadczonego specjalistę.
  • Skutki uboczne mogą obejmować umiarkowany ból pośladków.

  Procedura iniekcji liftingu pośladków może być wygodniejsza niż procedura implantacji pośladków, z krótszym czasem przestoju na rekonwalescencję i mniejszym ryzykiem poważnych powikłań.

  Po znalezieniu wykwalifikowanego chirurga w Turcji, któremu można zaufać, planowanie i przygotowanie do iniekcyjnego liftingu pośladków jest proste i nieskomplikowane.

  Skuteczność

  • Wyniki tego zabiegu są bardzo zróżnicowane i nie ma badań klinicznych, które wykazałyby jego skuteczność.
  • Wiele pacjentek jest zadowolonych ze swoich wyników, podczas gdy inne powracają po kolejne zastrzyki lub zastrzyki z tłuszczu.
  • Rezultaty tego zabiegu nie są tak widoczne jak w przypadku implantu pośladkowego.

  Na czym polega lifting pośladków przez wstrzyknięcie?

  Z biegiem czasu naturalne jest, że pośladki tracą swoją pełnię i kształt. Pani pośladki mogą zacząć obwisać lub stać się mniej kształtne w wyniku wahań masy ciała i starzenia się.

  Nie jest to problem medyczny, którym należy się martwić. Jednak niektóre osoby zaczynają czuć się skrępowane tym, że ich pośladki wyglądają na “płaskie” lub mniej zaokrąglone niż wcześniej.

  Jeśli jest Pani jedną z tych osób, może Pani rozważyć iniekcyjny lifting pośladków.

  Rodzaje iniekcyjnego liftingu pośladków w Turcji

  Lifting pośladków iniekcyjny w Stambule wykorzystuje transfery tłuszczu lub wypełniacze skórne, aby poprawić kształt pośladków, nadając im okrągły i zaokrąglony kształt.

  Istnieje kilka rodzajów liftingu iniekcyjnego pośladków:

  • Lifting pośladków Sculptra
  • Brazylijski lifting pośladków

  Rodzaj zabiegu zależy od rezultatu, jaki chce Pani osiągnąć i porady chirurga plastycznego.

  Lifting pośladków Sculptra lub wypełniacz skórny to jedyny prawdziwie niechirurgiczny zabieg liftingu pośladków.

  Brazylijski lifting twarzy i inne zabiegi polegające na wstrzykiwaniu tłuszczu do ciała są uważane za zabiegi chirurgiczne. Procedury te często wymagają znieczulenia i wiążą się z poważnym ryzykiem, w przeciwieństwie do liftingu pośladków Sculptra.

  Idealna kandydatka

  Idealna kandydatka do iniekcyjnego liftingu pośladków to zdrowa kandydatka bez historii krwawień lub innych problemów zdrowotnych, które mogą sprawić, że zabiegi kosmetyczne będą bardziej ryzykowne.

  Jeśli chce Pani zmienić kształt innych części ciała i posiada Pani tłuszcz, który można wstrzyknąć w pośladki, może Pani rozważyć brazylijski lifting pośladków.

  Jeśli procent tkanki tłuszczowej w Pani organizmie jest już niski, lepszym rozwiązaniem może być dermomasaż pośladków.

  Rekonwalescencja po niechirurgicznym liftingu pośladków wymaga minimalnego czasu przestoju. Jeśli otrzyma Pani zastrzyki w skórę pośladków, może Pani nawet być w stanie wrócić do pracy tego samego dnia.

  Brazylijski lifting pośladków może wymagać dodatkowego przestoju, ponieważ przez kilka dni po zabiegu należy unikać siadania bezpośrednio na pośladkach.

  Jak działa iniekcyjny lifting pośladków?

  W przypadku liftingu pośladków przy użyciu wypełniacza skórnego Sculptra, lekarz wprowadzi kwas polimlekowy L głęboko pod powierzchnię skóry.

  Kwas ten jest tak zwanym biostymulatorem, co oznacza, że pobudza produkcję kolagenu. Jeśli jest skuteczny, z czasem nada pośladkom pełniejszy, bardziej zaokrąglony wygląd.

  Zobacz także: Powiększanie pośladków w Turcji

  Jeśli poddała się Pani brazylijskiemu liftingowi pośladków lub innemu zabiegowi polegającemu na wstrzyknięciu tłuszczu, rezultaty będą widoczne natychmiast. Tłuszcz pobrany z innej części ciała – zwykle z okolicy bioder – jest wstrzykiwany w pośladki.

  Po powrocie do zdrowia można zauważyć, że pośladki natychmiast nabrały pełniejszego kształtu.

  Procedura liftingu pośladków

  W przypadku liftingu pośladków przy użyciu wypełniaczy wizyta będzie krótka. Proces można zakończyć w ciągu 30 minut.

  Brazylijski lifting pośladków trwa dłużej i rozpoczyna się od liposukcji. Lidokaina lub inny środek miejscowo znieczulający zostanie zastosowany w obszarze, w którym zostanie przeprowadzona liposukcja. Lekarz wykona niewielkie nacięcia na brzuchu, biodrach lub w okolicy rączek miłosnych, a następnie pobierze tłuszcz za pomocą urządzenia zwanego kaniulą.

  Państwa lekarz przetworzy i wysterylizuje tłuszcz, a następnie przygotuje mieszankę tłuszczu, soli fizjologicznej i osocza do wstrzyknięcia. Tłuszcz ten jest następnie wstrzykiwany w Państwa pośladki. Zabieg może trwać godzinę lub dłużej.

  Ryzyko lub skutki uboczne

  Powikłania związane z liftingiem pośladków są rzadkie, ale zdarzają się.

  Wypełniacz skórny

  Skutki uboczne preparatu Sculptra zwykle obejmują ból i bolesność w miejscu wstrzyknięcia. Istnieje ryzyko, że wypełniacz Sculptra “osiądzie” w sposób, który nada pośladkom nierówny lub nierówny wygląd.

  Zastrzyki z tłuszczu (BBL)

  Skutki uboczne BBL w Turcji mogą być poważniejsze. Mogą wystąpić blizny, ból i infekcja spowodowana usunięciem tłuszczu.

  W 2018 r. badanie wykazało, że w 1 na 3,000 brazylijskich liftingów pośladków śmierć była spowodowana zatorami tłuszczowymi i niewydolnością oddechową spowodowaną zabiegiem.

  Przeczytaj także: Cena powiększania pośladków za pomocą brazylijskiego liftingu pośladków: 2 900 EUR

  Niektórzy uważają, że ryzyko to wynika z niedoświadczonych lub nielicencjonowanych usługodawców wykonujących procedurę nieprawidłowo.

  Działania pooperacyjne

  Po liftingu pośladków Sculptra oczekuje się minimalnej rekonwalescencji. Większość zwykłych czynności można wznowić w ciągu jednego lub dwóch dni. Po zabiegu nie trzeba wprowadzać żadnych większych zmian w stylu życia.

  Może Pani odczuwać ból lub dyskomfort w okolicy pośladków, ale powinno to ustąpić w ciągu tygodnia. Może Pani również zostać poproszona o spanie na brzuchu lub na boku przez dwa tygodnie, podczas gdy rezultaty liftingu pośladków będą w pełni widoczne.

  W przypadku brazylijskiego liftingu pośladków należy również unikać siadania bezpośrednio na pośladkach przez 6 do 8 tygodni po zabiegu. Konieczne będzie również noszenie odzieży uciskowej w obszarach, z których usunięto tłuszcz.

  Wyniki

  Wyniki mogą się różnić. Jeśli otrzymają Państwo wypełniacze skórne, takie jak Sculptra, potrzeba kilku miesięcy, aby wyniki ustabilizowały się, a zastrzyki przyniosły pełny efekt. Może być również konieczne wykonanie kilku zabiegów w odstępie kilku tygodni lub miesięcy, aby uzyskać zauważalną poprawę.

  Rezultaty liftingu pośladków preparatem Sculptra nie są trwałe. U niektórych osób rezultaty utrzymują się od 2 do 3 lat. W najlepszych przypadkach rezultaty mogą utrzymywać się do 4 lat.

  Po brazylijskim liftingu pośladków rezultaty będą bardziej natychmiastowe. Można oczekiwać, że około 50% wstrzykniętego tłuszczu zostanie wchłonięte podczas procesu gojenia.

  Oznacza to, że jeśli Pani pośladki są większe niż przed operacją, natychmiastowy rezultat będzie nieco słabszy w dłuższej perspektywie.

  Przygotowanie do liftingu pośladków przez wstrzyknięcie

  Przed niechirurgicznym podniesieniem pośladków lekarz udzieli Pani szczegółowych instrukcji dotyczących przygotowania do zabiegu.

  Lista ta może zawierać takie wskazania jak:

  • Przez dwa tygodnie przed zabiegiem proszę unikać ibuprofenu i innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które mogą zwiększać ryzyko krwawienia.
  • Proszę zaprzestać przyjmowania suplementów ziołowych na dwa tygodnie przed zabiegiem.
  • Proszę rzucić palenie i zażywanie narkotyków przed zabiegiem.
  • Proszę nie pić alkoholu przez 48 godzin przed zabiegiem.

  Podnoszenie pośladków przez wstrzyknięcie VS implanty pośladków

  Zabieg podnoszenia pośladków metodą iniekcji różni się od zabiegu polegającego na wszczepieniu implantu pośladkowego.

  Podnoszenie pośladków za pomocą preparatu Sculptra nie wymaga znieczulenia, nie pozostawia blizn i może przynieść łagodne lub umiarkowane rezultaty w ciągu godzinnej wizyty.

  Podczas gdy brazylijski lifting pośladków jest nadal uważany za zabieg chirurgiczny i może wymagać znieczulenia, różni się on również znacznie od zabiegu implantacji pośladków.

  Zabieg wszczepienia implantu pośladka polega na chirurgicznym umieszczeniu implantu. Operacja jest poważna, a ryzyko powikłań wyższe. Wymaga znieczulenia, a wyniki są trwałe i znacznie bardziej widoczne.

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  Manuella

  Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️