Ceny all-on-6 w Tunezji

all on 6 tunezja 1
Napisany przez Laura

Procedura wszczepiania implantów stomatologicznych all-on-6 w Tunezji jest stosowana w celu restrukturyzacji jamy ustnej pacjenta, który utracił znaczną liczbę zębów w jednej lub obu szczękach.

NajlepszaKlinika.com informuje o all-on-6 w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tunezyjskich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena zabiegu all-on-6 w Tunezji

Średni koszt operacji All-on-6 w Tunezji w Tunisie wynosi €6,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €5500 do €6500.

ProceduraCena Tunezja
All-on-6 6000 €

Co to jest All-on-6?

Procedura ta jest zazwyczaj przeprowadzana w celu restrukturyzacji jamy ustnej pacjenta, który utracił znaczną liczbę zębów w jednej lub obu szczękach. Procedura pozwala pacjentowi zastąpić wszystkie zęby sześcioma naturalnie wyglądającymi implantami dentystycznymi.

Implanty stomatologiczne All-On-6 w Tunezji zazwyczaj nie wymagają przeszczepu kości, co oznacza, że są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z niską gęstością lub objętością kości szczęki. Od czasu ich wprowadzenia, wielu pacjentów skorzystało z odbudowanych zębów, a implanty stomatologiczne All-On-6® oferują pacjentom mocniejszy i zdrowszy zamiennik protez zębowych.

JAK DZIAŁAJĄ IMPLANTY STOMATOLOGICZNE ALL-ON-6®?

Zabieg wszczepienia implantów stomatologicznych All-On-6 w Tunezji pozwala stworzyć stałą protezę przy użyciu sześciu implantów stomatologicznych. Służą one jako kotwice dla mostu lub protezy dentystycznej. Sześć implantów umieszcza się w górnej lub dolnej szczęce, aby na stałe zakotwiczyć zęby protetyczne. Po dokładnym badaniu przy użyciu cyfrowych zdjęć rentgenowskich i skanera wiązki stożkowej 3D, dentysta ocenia struktury anatomiczne jamy ustnej. Następnie dentysta oceni utratę kości i pobierze wyciski w celu stworzenia nowego uśmiechu.

Z biegiem czasu implanty umieszczone w szczęce połączą się z kością szczęki, reprezentując naturalne korzenie i przywracając naturalny uśmiech.

PRZED ZABIEGIEM WSZCZEPIENIA IMPLANTÓW ALL-ON-6

Procedura All-On-6® zasadniczo nie wymaga przeszczepu kości. Może to być jednak konieczne w zależności od gęstości kości pacjenta. Stomatolog oceni i sprawdzi jamę ustną przed rozpoczęciem procedury i odpowiednio Państwa o tym poinformuje.

PODCZAS ZABIEGU WSZCZEPIANIA IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH ALL-ON-6

Lekarz umieszcza implanty dentystyczne w szczęce, gdy pacjent jest pod znieczuleniem miejscowym lub sedacją dożylną. Tymczasowa proteza może być następnie przymocowana do implantów podczas ich gojenia, aby zapewnić Państwu piękny uśmiech tego samego dnia.

PO ZABIEGU WSZCZEPIENIA IMPLANTÓW ALL-ON-6

Przez pierwsze trzy miesiące po zabiegu jama ustna będzie się goić. Kość i dziąsła zmienią kształt, aby dostosować się do nowego mocowania. W tym okresie pacjenci powinni uważać, aby nie jeść twardych lub bardzo żujących pokarmów. Gdy implanty połączą się ze szczęką, zostanie na nich umieszczone stałe rozwiązanie, takie jak most dentystyczny lub ruchoma proteza.

ZALETY IMPLANTU STOMATOLOGICZNEGO ALL-ON-6

  • Szybki powrót do zdrowia.
  • Mogą Państwo znów cieszyć się posiłkami i rozmowami.
  • Perłowo biały uśmiech.
  • Brak konieczności stosowania protez ruchomych.
  • Natychmiastowe odwrócenie wieku.
  • Możliwość gryzienia i żucia pokarmów jak w przypadku naturalnych zębów.
  • Rozwiązanie na całe życie. Implanty stomatologiczne są często trwałym rozwiązaniem w przypadku brakujących zębów.

KTO POTRZEBUJE IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH ALL-ON-6®?

Leczenie implantami stomatologicznymi All-On-6® jest zalecane dla pacjentów z pełnym łukiem brakujących zębów. Jest również odpowiedni dla pacjentów z częściowymi brakami zębowymi, którzy chcą uzyskać implant stomatologiczny w pełnym łuku, zastępujący istniejące zęby. Procedura All-On-6® oferuje stabilną, długoterminową alternatywę dla tradycyjnych protez.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG WSZCZEPIENIA IMPLANTU ALL-ON-6® I ILE KOSZTUJE?

Zabieg przeprowadzany jest w ciągu jednego dnia i często trwa od 2 do 4 godzin, w zależności od pacjenta. Ta jednodniowa procedura pozwala pacjentom wrócić do pracy następnego dnia z pięknym uśmiechem!

W Europie implanty stomatologiczne All-On-6® kosztują średnio od 7 000 do 9 000 euro za szczękę. Cena ta zazwyczaj obejmuje wszystkie badania przedoperacyjne, w tym skaner wiązki stożkowej, pierwszy cykl All-On-6® i końcowy cykl All-On-6®. Aby poznać konkretny koszt, muszą Państwo odwiedzić naszą praktykę stomatologiczną w San Francisco.

RUTYNOWE WIZYTY U DENTYSTY PO WSZCZEPIENIU IMPLANTU ALL-ON-6®.

Po zabiegu pacjenci powinni często odwiedzać swojego dentystę, zwłaszcza w ciągu pierwszych trzech miesięcy, a następnie dwa lub trzy razy w roku. Aby uniknąć powikłań lub infekcji, należy natychmiast skontaktować się z dentystą, jeśli coś wydaje się nie w porządku. Po ustabilizowaniu się implantów stomatologicznych, stała opieka w połączeniu z dobrą higieną jamy ustnej pomoże Państwu osiągnąć idealny uśmiech i doskonałe zdrowie jamy ustnej.

Prawidłowa diagnoza i dokładne planowanie implantacji są niezbędne do skutecznej rehabilitacji implantologicznej. Dokładne wyciski i skrupulatna dbałość o szczegóły stanowią podstawę udanej protetyki implantologicznej. Dogłębne zrozumienie zakresu komponentów protetycznych jest niezbędne i często jest nabywane tylko poprzez doświadczenie kliniczne.

Kiedy pacjenci nie mają już żadnych zębów, twarz ma wydrążony wygląd, który sprawia, że osoba wygląda na znacznie starszą niż jest; idealne umieszczenie zębów natychmiast odwraca efekt wieku. Implanty stomatologiczne mogą natychmiast zmienić i przywrócić zrównoważony, naturalny i promienny uśmiech. Sam ten proces sprawi, że będą Państwo wyglądać co najmniej 15 do 20 lat młodziej!

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️