Dubai London Clinic Specialty Hospital

Szpital specjalistyczny Dubai London Clinic Dubai clinic 1

Dubai London Clinic & Specialty Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1987 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Dubai London Clinic &Specialty Hospital, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubai London Clinic and Specialty Hospital został założony w 1987 roku z wizją zapewnienia najlepszej nowoczesnej międzynarodowej opieki zdrowotnej w środowisku skoncentrowanym na pacjencie. Szpital jest częścią sieci Dubai London, która obejmuje Dubai London Clinic (oddział Dubai Festival City) i Dubai London Clinic Dental Centre.

Szpital posiada ponad dwadzieścia pięć oddziałów, w tym ginekologię, chirurgię ogólną, ortopedię, kardiologię, chirurgię plastyczną, laryngologię, urologię itp. Szpital posiada również oddział endoskopii, zakład diagnostyki i obrazowania oraz laboratorium.

Usługi medyczne dla podróżnych świadczone przez szpital obejmują pomoc wizową, pomoc w rezerwacji lotów i hoteli, transfer hotel-lotnisko, tłumaczenie dokumentacji medycznej i usługi tłumaczeń ustnych.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Brachioplastyka
Powiększanie piersi
Podnoszenie piersi
Brazylijski lifting
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Lifting ciała
Implanty piersi
Rekonstrukcja piersi
Podniesienie brwi
Powiększanie ust
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Plastyka nosa
Leczenie blizn
Lifting ud
Leczenie żylaków
Plastyka brzucha

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Międzynarodowe gazety
Usługi tłumaczeń ustnych
Usługi pralnicze
Przewodnik turystyczny
Rezerwacje taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Udogodnienia religijne
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Dubaj – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Rok założenia: 1987
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: chorwacki, angielski, francuski, hindi, polski, portugalski, serbski, hiszpański


Opinie o Dubai London Clinic and Speciality Hospital

Farzanah A
Farzanah A
05:17 24 Nov 23
Niedawno odwiedziłem Dubai London Clinic mieszczącą się przy Umme Suqeim 2 na Jumeirah Street, aby umówić się na wizytę. Pracownicy byli niezwykle pomocni, uprzejmi i wyrozumiali. Wewnątrz znajduje się mała kawiarnia i kilka wypieków, które można kupić podczas oczekiwania.Lokalizacja jest po prostu taka ładna. Jedna ulica za nim jest plaża. A przed drogą znajduje się musjid i restauracje.Można zobaczyć widok na Burj Al Arab.
Aveline
Aveline
10:53 28 Oct 23
Ja i mój mąż bardzo doceniliśmy usługi, które otrzymaliśmy od Dubai London Clinic & Hospital, zwłaszcza od dr Shruti i jej pielęgniarek, dr Binu – dr Fidana i dr Melissy – lekarzy pracujących w trybie nocnym i doktora Osamy – WSZYSTKICH dyżurujących pielęgniarek, które wyglądają po nas – na OIOM-ie, pielęgniarki dla naszego dziecka – po administratora, wyżywienie i sprzątanie. Było gładko i wspaniale pod każdym względem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Jesteśmy tak zaszczyceni, że podczas tej podróży wybraliśmy Dubai London Clinic & Hospital 🙏🏽👏🏼Jestem stałą pacjentką Dubai London Clinic and Hospital jeszcze przed ślubem aż do chwili urodzenia pierwszego dziecka. Naprawdę, naprawdę polecam tę placówkę, a zwłaszcza dr Shruti, żeby wymienić jednego, za to, że jest kimś więcej niż tylko świetnym lekarzem! Jej cierpliwość, empatia i entuzjazm w naturalny sposób pokazują, że nas, jej pacjentów, motywuje i uspokaja w chwilach niepokoju. Nie potrafię wyrazić wystarczająco dużo słów, aby pomogła mi przejść przez drogę bycia nową mamą. Ona jest jedyna w swoim rodzaju! Nie tylko jako nasz lekarz, ale także jako nasz prawdziwy partner porodowy 🤍Gorąco polecam lekarzy i placówkę! 💯
Malissa Michael
Malissa Michael
17:13 05 Nov 23
Gorąco polecam usługi w tym szpitalu. Wszystkie ich usługi są na najwyższym poziomie, począwszy od zespołu anestezjologicznego, pielęgniarek pani Cristy, pani. Fay, pani. Hilda i indyjska pielęgniarka zapomniały zapytać o jej imię, doktor Somia, doktor Milica i pani zajmująca się herbatą. Leah i przede wszystkim nie możemy wystarczająco podziękować doktorowi Rajeshowi za jego niesamowitą pracę polegającą na usunięciu mojego mięśniaka.
Fasiha Khan
Fasiha Khan
14:24 11 Nov 23
Doktor Aida znakomita, znakomity lekarz w Dubaju, 💯 Polecam!!!Jest gotowa wysłuchać i odpowiedzieć na Twoje obawy w najbardziej kompleksowy sposób.Po raz pierwszy nie bałam się oceny, ona okazuje taki szacunek i sprawia, że ​​czujesz się komfortowo.Jej asystentka, Anam, jest bardzo miła i zapewni Ci najlepsze warunki. Razem tworzą najlepszy zespół.Jako ich pacjentka jestem w pełni usatysfakcjonowana i będę polecać każdemu według jego potrzeb. Najlepsze 🌟
Suleman Qureshi
Suleman Qureshi
07:26 22 Sep 23
Ta 5 gwiazdek jest dla pielęgniarki Jonasza. Zachowywała się bardzo dobrze i współpracowała.Chociaż dla Filipinki na 1. piętrze pobieranie krwi było dla wszystkich trochę niegrzeczne, ale pani Jonah zmieniła moją negatywną recenzję na pozytywną.Podziękowania dla niej.Odwiedziłem DLC 22 września około 9:40
J K
J K
04:49 22 Sep 23
Specjalne podziękowania dla Doktora Mateusza i Doktora Aleksandra za moje ostatnie leczenie w DLCSH. Specjalne podziękowania dla zespołu pielęgniarek, który się mną opiekuje. Bardzo kompetentni ludzie, najwyższy poziom usług. Bardzo wam wszystkim dziękuję. Ja i rodzina należymy do DLCSH od ponad 12 lat. Jest to bardzo polecany podmiot świadczący opiekę zdrowotną.
Michael C Mullins
Michael C Mullins
07:53 20 May 24
Wizyta po operacji była wspaniałym doświadczeniem. Od razu się zgłosiłem, a dr Manjunatha była szybka, profesjonalna i przeprowadziła dokładne badanie, diagnozując drobny problem i szybko doprowadzając mnie do działania. Poważna operacja przeprowadzona przez doktora Manjunathę nie pozostawiła mnie bez bólu ani krwawienia z tego miejsca. Jest zdecydowanie doświadczonym chirurgiem ortopedą, charakteryzującym się dobrym poczuciem humoru i podejściem do pacjenta. Zdecydowanie zgłoszę się do niego w przyszłości ze względu na jakiekolwiek potrzeby ortopedyczne. Wysoce zalecane!
L Della
L Della
05:50 24 May 24
Kochamy doktora Manju (specjalistę ortopedę). Gorąco polecam ze względu na jego uczciwość i pełne zaangażowanie w pracę wobec mojego 10-latka. Nie ma w nim żadnych planów zarabiania pieniędzy, a on ma dużą wiedzę i jest godny zaufania. Opiera się na moich prawdziwych doświadczeniach rodzinnych z doktorem Manju.
РеЗаK TVTVTV
РеЗаK TVTVTV
12:06 25 Apr 24
Miałem operację usunięcia pieprzyka. Prowadzone przez dr Bachara Aboubakera. Lekarz ma lekką rękę. Po operacji praktycznie nie brałam środków przeciwbólowych, ponieważ szew prawie nie bolał. Obsługa w szpitalu jest doskonała.
Fabi Martins
Fabi Martins
17:48 12 May 24
chciałem tylko okazać wdzięczność doktorowi Vishalowi Shahowi, okuliście, jego szybka opieka zrobiła różnicę, a jego wiedza i doświadczenie uchroniły mnie przed poważnymi powikłaniami infekcyjnymi w oku. Chcę także podziękować jednemu z najlepszych ginekologów w Dubaju, doktorowi Rajeshowi. Zawsze ufam DLC, ponieważ mają jednych z najlepszych lekarzy, pielęgniarek i sprzętu. Dziękuję wam wszystkim : )
My Self
My Self
18:12 17 Feb 24
To zdecydowanie najlepszy szpital w Dubaju.Od recepcji po lekarzy, wszystko przebiega szybko i sprawnie, wizyty odbywają się terminowo, a lekarze mają wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje.Zwłaszcza serbscy lekarze.Jeśli jest to pilne, znajdą wolny czas i lekarza na wizytę.Współpracują również z prawie każdym ubezpieczeniem zdrowotnym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Jena Perkins
Jena Perkins
06:22 23 Feb 24
Byłem w Dubaju na konferencji i miałem niefortunny upadek. Miałem szczęście znaleźć klinikę i szpital specjalistyczny w Dubaju w Londynie. W środę wieczorem skorzystałem z ich całodobowej kliniki ratunkowej, gdzie prześwietlenie wykazało, że mam złamaną kostkę. W piątek rano skontaktowałem się z doktorem Manjunathą, specjalistą chirurgiem ortopedą. Był niesamowity w swojej trosce o mnie.Moje ogólne doświadczenia z kliniką były pocieszające. Wszyscy, z którymi miałem kontakt, byli pomocni, co rozwiało moje ogólne obawy związane z kontuzją za granicą.Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia!
abd abd
abd abd
06:45 19 Feb 24
Doktor Linda wyróżnia się jako jeden z najlepszych dermatologów, jakich kiedykolwiek miałam zaszczyt spotkać. Jej profesjonalizm, troska i życzliwość są naprawdę niezrównane. Nie mogę jej wystarczająco polecić. Moje serdeczne podziękowania dla dr Lindy!
Jelena J
Jelena J
09:58 14 Feb 24
To najlepsza klinika i szpital pod względem lekarzy, personelu i świadczonych usług. Byłem tu kilka razy na fizjoterapii i innych konsultacjach. Muszę przyznać, że dr Annemie Korkie dosłownie uratowała mi kolano, kiedy doznałem kontuzji. Jest nie tylko kompetentna i doświadczona, ale także bardzo empatyczna i tego właśnie oczekujesz, udając się do lekarza. Zależy jej na pomaganiu i myśli o każdym szczególe związanym z czasem rekonwalescencji. Nie dałabym sobie rady bez jej wsparcia. Kontynuuj dobrą pracę!Poza tym ich oddział ginekologiczny jest jednym z najlepszych, do jakich chodziłam. Zwłaszcza dr Jelena Jevtic Akif. Jej doświadczenie jest bez zarzutu!Zapomniałam też wspomnieć o Dermatolożce dr Pooji Gupcie, którą polecam, jej pielęgniarce Jeecie i przemiłej recepcjonistce Afrze. Poczułem się doceniony i doceniam wszystkie ich wysiłki.
Neha Durga
Neha Durga
21:00 11 Jan 24
DLCSH było dla mnie bardzo pocieszającym miejscem podczas drugiej ciąży. Zgłosiłam się do doktora Shruti, specjalisty w DLCSH, w połowie ciąży, kiedy zasugerowano mi założenie szwów szyjnych, aby uniknąć porodu przedwczesnego, z czym nie czułam się zbyt komfortowo. Doktor Shruti prowadziła mnie profesjonalnie, z bardzo osobistym podejściem przez całą podróż, a także pomogła mi uniknąć porodu przedwczesnego bez szwów szyjnych. Podczas porodu i po porodzie uwaga i opieka były fenomenalne. Personel nawet nie zastanawia się, zanim dołoży wszelkich starań, aby zadbać o swoich pacjentów i ich rodzinę oraz zapewnić komfort podróży. Mają bardzo wygodne sale porodowe i poporodowe z bardzo wyszkolonym personelem, który opiekuje się nowymi mamami i dziećmi. Szpital jest dobrze wyposażony we wszystkie nowoczesne technologie i dobrze wyszkolony personel, a także ma bezproblemowe zasady i procedury. Wysoce zalecane.
Luce Seranade
Luce Seranade
13:47 14 Aug 23
To najbardziej przyjazny szpital, jaki odwiedziłem w Dubaju.Lekarze są dostępni. Pediatrzy są znakomici i mają dużo czasu w kontaktach z dziećmi i mają dużo cierpliwości. Konsultant laryngologiczny jest również przyjazny i kompetentny. Dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny.
Oam Prakash
Oam Prakash
22:13 20 Sep 23
Niedawno odwiedziłem doktora Renjeesha w celu postawienia diagnozy mojej żony i jego usługi są godne pochwały. Wysoko ceniona jest jego pokorna natura i szczegółowe wyjaśnienia dotyczące problemu. Ogólne doświadczenie z lekarzem i pielęgniarką wspomagającą jest na najwyższym poziomie. Zespół zarządzający budynkiem - wejście do budynku z parkingu jest mylące i nie ma odpowiednich szyldów.
A. Y Tunc
A. Y Tunc
10:04 14 May 24
Szpital jest dobry i jesteśmy zadowoleni z naszego lekarza. Jednak recepcjonistka jest okropna. Twierdzili, że potrzebują numeru od strażnika ubezpieczeniowego dla mojej córki, chociaż najwyraźniej nie jest on wymagany zgodnie z moją polisą. Nalegali i po kilku dyskusjach zadzwoniłem do firmy ubezpieczeniowej, a zespół ubezpieczeniowy powiedział im, że mam rację. Spędzaliśmy niepotrzebnie czas i byliśmy zestresowani. To nieprofesjonalne podejście.
aslam shaikh
aslam shaikh
13:22 15 Jan 24
Najgorsze doświadczenie z tą kliniką. Ci ludzie są bardzo powolni w swoich procesach. Niedawno przyszedłem z powodu moich problemów zdrowotnych. Pielęgniarki i recepcja ciągle opóźniają proces i kazali mi czekać 4 dni na pobranie próbek do badań pomimo zgody ubezpieczenia.Nawet nie biorą pod uwagę odpowiadania na e-maile ani odwoływania połączeń, nawet po wielokrotnych kontaktach.Najgorsze doświadczenie w historii.
brij sharma
brij sharma
07:14 11 Jul 23
Szpital wygląda bardzo luksusowo i jest też bardzo drogi. Pomyliłem się, że pojechaliśmy tam na wstępne leczenie, ponieważ jeden z moich przyjaciół polecił mi. Po tym, jak my z lekarzem zgodzili się wysłać raport do mojej żony i imigracji. Ale nigdy się nie zdarzyło, że nie otrzymaliśmy żadnego raportu. Dzwoniąc do nich każdego dnia mijał miesiąc i nadal nie było konkluzji. Słaba obsługa klienta, a komunikacja z ich zespołem jest zerowa.W końcu przenoszą połączenie do Merry (dyżurnego kierownika), a ona nawet nie może pomóc. Odłożenie słuchawki na twarz nawet ja nie skończyłem.Gdyby istniała opcja zero gwiazdek?, dałbym.Proszę nie marnować pieniędzy i czasu. W Dubaju jest tak wiele dobrych szpitali. Naprawdę zawiedziony
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️