Acibadem Maslak

Acibadem Maslak hospital 1

Acibadem Maslak specjalizuje się w MAP / IVF i leczeniu niepłodności. Ta założona w 1996 roku klinika z certyfikatem JCI znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Acibadem Maslak, Stambuł, Turcja

Acibadem Maslak oferuje usługi diagnostyczne i lecznicze w zakresie niepłodności przy użyciu sprzętu do radioterapii.

Przyjmowanie pacjentów rozpoczęło się w 2009 r., Acibadem Maslak osiągnął pojemność 364 łóżek na powierzchni 106 000 m2 i jest obecnie największym szpitalem w Acıbadem w ramach projektu rozbudowy zakończonego w 2018 roku. Szpital otrzymał międzynarodową akredytację jakości JCI Accredited.

Szpital Acıbadem Maslak posiada 231 pokoi dla pacjentów, w tym 196 pokoi standardowych. Acıbadem Maslak posiada 16 sal operacyjnych chirurgii ogólnej, 2 sale IVF i 36 łóżek intensywnej terapii.

Szpital Acıbadem Maslak otrzymał certyfikat LEED Gold. Certyfikacja LEED została wprowadzona w 1998 roku. Jest to przyjazny dla środowiska system certyfikacji budynków opracowany przez USGBC (U.S. Green Building Council).


Specjalizacja kliniki :

PMA / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Zamrażanie komórek jajowych
Zamrażanie zarodków
Ocena płodności
Testy hormonalne
IVF – zapłodnienie in vitro
Konsultacja IVF
Konsultacje z zakresu medycyny rozrodu

Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1996
Akredytacja: Akredytacja JCI – Używane języki: arabski, angielski, francuski, niemiecki, włoski


Recenzja Acibadem Maslak

Tuğba Özdilek
Tuğba Özdilek
20:49 28 Aug 22
Zarówno jakość otrzymanej służby zdrowia, jak i profesjonalne podejście i życzliwość personelu są godne podziwu. Spędziliśmy 3 dni w szpitalu na operacji mojej przyjaciółki. To było bardziej jak czysty pokój hotelowy niż szpital. Jakość usług jest bardzo dobra nawet dla towarzysza. To naprawdę był szpital, który zasłużył na swoją nazwę.
F M
F M
11:40 22 Jan 24
Jest to szpital tańszy niż inne szpitale pod względem ceny/usługi zdrowotnej. Godziny wizyt dla profesorów chirurgów i służby radiologii są nieco zajęte.Jest to szpital tańszy niż inne szpitale pod względem ceny/usługi zdrowotnej. Godziny wizyt dla profesorów chirurgów i służby radiologii są nieco zajęte.
Caravaner Tr
Caravaner Tr
19:58 17 Apr 23
Tym razem nie zawiedli. Weszliśmy nerwowo na małą operację i wyszliśmy uśmiechnięci. Powodzenia wszystkim pacjentom.
ayla okur
ayla okur
10:27 15 Jul 23
Leczymy się na oddziale ortopedii i traumatologii. Nasi lekarze są dla nas bardzo dobrzy i ważni... Otrzymujemy szczere odpowiedzi na wszystkie nasze pytania od naszego dr. Jestem bardzo szczęśliwy, wszyscy są uśmiechnięci. Czekamy jednak w kolejce na wizytę.
Maria Ledesma-Kap
Maria Ledesma-Kap
12:23 18 Sep 23
Miałem tutaj coroczną kontrolę. Przebyli długą drogę. Miejsce jest czyste i dobrze utrzymane. Bardzo systematyczny i zorganizowany. Lekarz biegle włada językiem angielskim. Personel jest gościnny i pomocny, nawet jeśli nie wszyscy mówią po angielsku. Szpital ma wyraźne oznaczenia w języku tureckim i angielskim, a personel zawsze będzie z Tobą chodzić, jeśli będziesz musiał udać się do innego obszaru szpitala. Rozczarowany, że toaleta, w której zaprowadzono mnie do oddania próbki moczu, była brudna, ale w pobliżu były inne toalety, które były bardzo czyste. Dostępny płatny parking na ulicy i usługa parkingowego.
Canan
Canan
11:03 28 Feb 24
Wystrój wnętrz jest bardzo luksusowy, wygląda jak hotel pięciogwiazdkowy, ale ani leczenie, ani ubezpieczenie nie działają. Szpital niezwykle nastawiony na pieniądze. Mamy 10 lat ubezpieczenia, raz zachorowaliśmy, kazali nam godzinami czekać na zgodę na ubezpieczenie, pracownicy wykonują swoją pracę niechlujnie. 10 sesji fizjoterapii nie pomogło; Na oddziale jest 11-12 pracowników, którzy całymi dniami siedzą bezczynnie i płuczą gardło, a lekarz, którym kierują, jest obojętny. Lekarze są zwyczajni, nie ma w nich nic szczególnego. Powiedziałbym: nie idź na leczenie i nie kupuj ubezpieczenia. To szpital zorientowany na sprawę, a nie na człowieka. 👎😤
yasemin solmaz
yasemin solmaz
19:36 09 Oct 23
W tym szpitalu człowiek nazwiskiem Emre Özker sprawił, że doświadczyłem żalu i największego bólu w moim życiu. Jest tuż po przedstawieniu, wieczorem, podczas zabiegu, straciłem ojca. Nadal może bez wstydu udostępniać swoje zdjęcia na Instagramie. Nie ma już etyki zawodowej. Mój ból jest wielki, cierpię każdego dnia, bo przyprowadziłem mojego ojca do tego człowieka. Modlę się do Boga, aby Emre Özker doświadczył jak największego bólu. Osobę, która poleciła mi tego człowieka, pozostawiam Bogu. Czy takie znaczenie przypisuje się zdrowiu ludzkiemu? Zostawiam Was Bogu za to, że w szpitalu Acıbadem pozostaliście bez nadzoru, nie reagowaliście na kierowane do Was skargi i zatrudnialiście kogoś takiego jak Emre Özker, który jest pozbawiony etyki zawodowej. Nie pozwól, aby Twoje działania uszły na sucho. Tak jak mnie to boli, niech Twoje boli jeszcze bardziej.
Ahsen Dönergöz
Ahsen Dönergöz
08:14 07 Nov 23
Spóźniłem się na wizytę 7 listopada o godzinie 10:00 z powodu próby samobójczej w metrze. Mimo że wyjaśniłem sytuację i przeprosiłem, pani na recepcji dermatologii, najbardziej ponura pracownica, powiedziała, że ​​nie mogę spotkać się z lekarzem nawet na 2 minuty, bo jestem u lekarza o 10.30, a pacjenci mają pół godziny. Jeśli przyjadę na czas, i tak poczekam 20 minut. Po prostu wypisałby receptę. Chyba plotkował z kolegą obok i powiedział, że zamiast dzwonić do lekarza i informować go o tym, umówmy się na inną wizytę. Ale niestety nie wybiorę już Waszego szpitala.
Natalia Bruce
Natalia Bruce
08:03 22 Nov 23
Miałem ciągłą infekcję ucha.Przyjrzał się mi lekarz zajmujący się uchem, nosem i gardłem. Wizytę kontrolną miałam na 10:00, dzień wcześniej dostałam sms z potwierdzeniem. Wzięłam dzień wolny od pracy, ponieważ o 11.30 miałam kolejną wizytę u lekarza, ale nie w tym samym szpitalu.Tak czy siak o 9.55 zadzwonił do mnie Acibadem, ktoś mówiący po turecku, powiedziałem po angielsku proszę i się rozłączyli.Następnie o 9:57 odebrałem kolejny telefon ze szpitala, tym razem ktoś mówiący po angielsku powiedział, że moja wizyta została przesunięta na 11:00, ponieważ o tej godzinie przyjechał mój lekarz. 3 minuty przed wizytą, a potem musiałem czekać godzinę, bez żadnych wyjaśnień, nic.To nie jest bezpłatny szpital. Jako pacjent międzynarodowy płacę więcej, niż zapłaciłbym w swoim kraju. Dlaczego czują, że mogą bawić się moim czasem, bez przeprosin. Nic
Tansu Koç
Tansu Koç
09:20 21 Aug 23
Nie zasługują nawet na punkty. Zostałem zbadany przez profesora i zapłaciłem pełną opłatę egzaminacyjną w wysokości 3 tys. TL. Zrobili analizę, na wynik czekałem 10 dni. Po zakończeniu nie zadzwonili do mnie, zadzwoniłem i poprosiłem o spotkanie, powiedzieli, że lekarz do ciebie wróci, ponieważ nie wezwano mnie po południu, poprosiłem o ponowne spotkanie, oczywiście, to drzwi i ściana. Interweniował weekend, dzwoniłem znowu rano, podłączyli to do wydziału, ale byli zbyt zajęci, wrócą. Oczywiście wystarczy mieć analizę i zapłacić opłatę, szkoda czasu na omawianie wyników... trzeba się skupić na elementach, które przyniosą dochód 👍🏻
Ayhan Ertem
Ayhan Ertem
17:31 06 May 24
Szpital z bardzo wartościowymi lekarzami. Doktor Elif Ilgaz, która ma „immunitet” od kwoty małżonka (szwagierki właściciela szpitala), uważa, że ​​to ona wymyśliła zastrzyk, który podaje, to bardzo śmieszne😂. Piszę to na podstawie doświadczeń mojego bratanka. Ta pani to taki pomnik arogancji.. Zmuszanie pacjentki do przychodzenia co miesiąc na badanie (w celu uzyskania pełnej opłaty za badanie) ze względów emocjonalnych (?) za zastrzyk, który pacjentka może z łatwością sobie podać (który sama powiedziałem na początku) tylko dlatego, że prowadzę leczenie. Jeśli kwestionujesz tę kwestię, nie złość się ani nie karcisz. 2 pytania zwane egzaminem. Nie ma kontaktu z pacjentem, żadnych badań fizykalnych, żadnych badań, żadnej interpretacji wyników badań laboratoryjnych, nic z tego. Gdyby zastrzyk miał jakieś nietypowe skutki uboczne, oczywiście umówiłabym się na wizytę i przyjechała. Rozpoczynanie comiesięcznej rutyny i przymusowe dzwonienie do pacjenta to jawny napad! A jak zareaguje, zostanie zbesztany. Jeśli nie przyjdziesz, jeśli on nie przyjdzie, to jak zarobię pieniądze – mówi specjalista chorób wewnętrznych!!! Wahh wahh! Chciwy lekarz. Irak z domów!!
yigit
yigit
14:24 24 Mar 24
Lokaj przyprowadza pojazdy i zostawia je przed ludźmi na parkingu. To jest scena, którą widzieliśmy, kiedy wychodziliśmy ze szpitala po hospitalizacji. Musieliśmy sami znaleźć parkingowego do manewru, którym musieliśmy się wydostać. ..
Ihsen MEJRI
Ihsen MEJRI
07:23 08 Apr 24
Mój syn musiał wrócić na SOR z powodu wymiotów i biegunki wkrótce po wypisaniu ze szpitala. Personel odmówił przydzielenia mu pokoju i zażądał wpłacenia zaliczki w wysokości 20 000 TL lub zaczekania do 8 rano, mimo że moja firma ubezpieczeniowa zapewniła mi gwarancję zapłaty obejmującą wszystkie zabiegi mojego syna do kwoty 5 milionów dolarów (syn cierpiał i musiał Odpocząć). Neurolog i lekarze chorób infekcyjnych spóźnili się na wypis, a ich poziom języka angielskiego był daleki od zrozumienia. Nigdy nie wrócę i nie polecę żadnego leczenia w tym szpitalu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️