Bahceci Ivf Clinics

Bahceci IVF Clinics Istanbul klinika 1

Bahceci IVF Clinics specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 2010 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Kliniki Bahceci IVF, Stambuł, Turcja

Klinika Bahceci Fulya IVF została otwarta w 2010 roku i jest największą tego typu placówką w Turcji. Klinika została już uznana za “Klinikę Roku” przez Światowy Kongres Turystyki Zdrowotnej. Klinika Bahceci IVF specjalizuje się w leczeniu niepłodności i zapłodnieniu in vitro, w tym w ginekologii, niepłodności męskiej i ciąży.

Każdego roku przyjmuje setki międzynarodowych pacjentów i oferuje usługi rezerwacji lotów i hoteli, recepcję na lotnisku i w hotelu, usługi tłumaczeniowe i pomoc w lokalnych wycieczkach krajoznawczych dla osób spoza Stambułu.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Zamrażanie zarodków
Test ERA – biopsja endometrium
IVF – zapłodnienie in vitro
IMSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczna iniekcja plemnika
PGD – diagnostyka preimplantacyjna z wyborem płci dziecka
Pobranie nasienia
Test fragmentacji DNA plemników

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodziny
Rezerwacja lotu
Rezerwacja hotelu
Usługi tłumaczeń ustnych
Usługi pralnicze
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założona w 2010 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Używane języki: bułgarski, angielski, rosyjski, turecki


Opinie o Bahçeci BIH IVF Center

Velida Dulic
Velida Dulic
19:00 22 Jun 23
Dzięki Klinice Bahceci i wspaniałemu personelowi zostaliśmy rodzicami chłopca. Rekomendacja dla wszystkich par, które chcą spełnić swoje marzenie..❤️😍
Amina Hujdur
Amina Hujdur
16:39 15 May 23
Dziękuję za istnienie. Dziękujemy za urzeczywistnianie marzeń, dziękujemy za każdy świat, wsparcie, dziękujemy za profesjonalną obsługę oraz za wspaniały poziom życzliwości i fachowości.Jesteście zespołem, który ma najbardziej humanitarną misję. Nadałeś naszemu życiu nowy sens i cel.Specjalne podziękowania dla dr Umita i dr Ramy oraz siostry Meliki 🥰❤️Na zawsze wdzięczna rodzina Hujdur.
Aida Nezić Ševar
Aida Nezić Ševar
18:58 22 Aug 23
Jesteśmy nieskończenie wdzięczni, że istniejesz. Najlepszy zespół pomógł spełnić nasze największe marzenie i wreszcie możemy się tym cieszyć. Dla nas Bahceci jest jak wielka rodzina, która przez cały czas dawała nam ogromne wsparcie i wiatr w plecy. Wielkie dzięki dla wszystkich lekarzy i reszty zespołu. ❤
Sanela Mostar
Sanela Mostar
08:17 02 Sep 23
Bez zastanowienia zdecydowaliśmy się na klinikę Bahçeci. Dzięki wspaniałemu podejściu i życzliwości personelu kliniki wszystko poszło niesamowicie szybko. Ciąża to najpiękniejsza rzecz, jakiej doświadczyłam, z niecierpliwością czekaliśmy na każdą wizytę kontrolną i serdecznie dziękujemy lekarzom i całemu zespołowi Bahçeca, którzy pomogli nam zrealizować nasze wieloletnie marzenie i zostać rodzicami dwóch uroczych dziewczynek 🤗 WIELKIE DZIĘKI dla Prof. Ümita, wielu sukcesów w dalszej pracy i szczere życzenia, aby jak najwięcej par spełniło swoje marzenie o zostaniu rodzicami. Dziękuję, że jesteś, JESTEŚ NAJLEPSZY ❤️
Mirka Kovacevic
Mirka Kovacevic
12:50 19 Sep 23
Topowy zespół, przede wszystkim wspaniali ludzie, a potem najlepsi profesjonaliści, którzy w swojej pracy zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu odnoszą tak duże sukcesy. Wszystkie zalecenia dla kliniki. Wszystkiego dobrego i tak trzymaj!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️