Zapłodnienie in vitro w Hiszpanii z dawstwem komórek jajowych

dawstwo komórek jajowych hiszpania 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o zapłodnieniu in vitro i dawstwie komórek jajowych w Hiszpanii! Jaka jest średnia cena w Barcelonie? Nasze porady dotyczące udanego zapłodnienia in vitro i dawstwa komórek jajowych w Hiszpanii.

NajlepszaKlinika.com informuje o IVF z dawstwem komórek jajowych w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Koszt zapłodnienia in vitro z dawstwem komórek jajowych w Hiszpanii

Średni koszt zapłodnienia in vitro z dawstwem komórek jajowych w Hiszpanii w Barcelonie wynosi 3800 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3500 euro do 4200 euro.

MAPCena w euro
IVF ICSI3100 euro
IVF ICSI Dawstwo komórek jajowych3800 euro
IVF ICSI Podwójne dawstwo komórek jajowych4100 euro
IVF ICSI Dawstwo nasienia3200 euro
Oddanie nasienia800 euro
Witryfikacja komórek jajowych2600 euro
Sztuczna inseminacja1000 euro
Dawstwo zarodków3150 euro
Technika ROPA (wspólne macierzyństwo)5000 euro
Ciąża gwarantowana lub refundowana15 000 euro

Czym jest dawstwo komórek jajowych?

Dawstwo komórek jajowych w Hiszpanii w Barcelonie to proces, w którym kobieta, zwykle młodsza, dostarcza komórki jajowe (komórki jajowe, oocyty) innej osobie i/lub swojemu partnerowi w celu wspomaganego rozrodu, aby biorczyni komórek jajowych mogła mieć dziecko ze swoim partnerem lub przy użyciu nasienia dawcy.

Na czym polega proces dawstwa komórek jajowych?

Proces dawstwa komórek jajowych obejmuje pobranie komórek jajowych od kobiety, której jajniki funkcjonują normalnie. Po pobraniu komórki jajowe są zapładniane w laboratorium zapłodnienia in vitro (IVF) nasieniem partnera biorczyni lub, w niektórych przypadkach, nasieniem dawcy.

Po zapłodnieniu w laboratorium i rozwoju zarodków przez 3 lub 5 dni, powstałe zarodki są przenoszone do macicy kobiety, która chce nosić dziecko. Jeśli ciąża zostanie stwierdzona, kobieta biorczyni staje się matką, która nosi rozwijające się dziecko przez cały okres ciąży i porodu – z całą radością płynącą z tego doświadczenia.

Dzięki dawstwu komórek jajowych jako metodzie leczenia niepłodności, tysiące par mogło zostać rodzicami z pomocą Instytutu. Para może zdecydować się na poznanie tożsamości kobiety, która oddaje komórki jajowe i odwrotnie, lub strony mogą zdecydować się na zachowanie anonimowości. Czasami kobieta prosi siostrę, siostrzenicę lub młodszą przyjaciółkę o oddanie komórek jajowych.

ZabiegiCeny w Hiszpanii
Zapłodnienie in vitro z użyciem własnych komórek jajowych4 100 euro
Zapłodnienie in vitro z dawstwem komórek jajowych5900 euro
Konsultacja medyczna130 euro
Nasienie dawcy400 euro
Transfer mrożonego zarodka1300 euro

Czym jest zabieg dawstwa komórek jajowych?

Zabieg dawstwa komórek jajowych oferuje pacjentce możliwość wykorzystania oddanych komórek jajowych podczas cyklu zapłodnienia in vitro. Większość klinik oferuje zabiegi przeznaczone do współpracy z dawczynią komórek jajowych lub do wykorzystania zamrożonych komórek jajowych z banku komórek jajowych.

Pakiety te różnią się pod względem usług i ceny w zależności od rodzaju dawczyni (znana lub nieznana, sprawdzona lub niesprawdzona) oraz tego, czy pacjenci korzystają z zamrożonych komórek jajowych z banku komórek jajowych. W przypadku korzystania z banku komórek jajowych dawczyń, koszt partii komórek jajowych (w tym rekompensata dla dawczyni i pobranie) zwykle nie jest wliczony w pakiet leczenia.

Nasz zespół medyczny

Dawstwo nasienia i zamrażanie komórek jajowych

Kliniki specjalizujące się w MAP w Barcelonie pomogą Państwu znaleźć odpowiedniego dawcę nasienia lub komórek jajowych. Kliniki mają do wyboru setki zamrożonych dawców nasienia i komórek jajowych. Szeroka gama ras, grup etnicznych i fenotypów może być swobodnie badana i przeglądana.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️