Cena podwójnej donacji IVF w Hiszpanii

fiv podwójna nagroda za darowiznę 1
Napisany przez Erika

Podwójne dawstwo IVF to IVF, w którym zarodki pochodzą z oddanych komórek jajowych i spermy. Pacjenci są zazwyczaj badani pod kątem problemów zdrowotnych.

NajlepszaKlinika.com informuje o podwójnym dawstwie IVF w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena podwójnej donacji IVF w Hiszpanii

Średni koszt podwójnego zapłodnienia in vitro w Hiszpanii wynosi 4100 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3900 euro do 4200 euro.

MAPCena w euro
IVF ICSI3100 euro
IVF ICSI Dawstwo komórek jajowych3800 euro
IVF ICSI Podwójne dawstwo komórek jajowych4100 euro
IVF ICSI Dawstwo nasienia3200 euro
Oddanie nasienia800 euro
Witryfikacja komórek jajowych2600 euro
Sztuczna inseminacja1000 euro
Dawstwo zarodków3150 euro
Technika ROPA (wspólne macierzyństwo)5000 euro
Ciąża gwarantowana lub refundowana15 000 euro

Co to jest podwójna donacja IVF?

Podwójne dawstwo IVF to IVF, w którym zarodki pochodzą z oddanych oocytów i oddanych plemników. Dawstwo zarodków jest formą reprodukcji zewnętrznej, w której niewykorzystane zarodki pozostałe po leczeniu zapłodnienia in vitro (IVF) danej osoby lub pary są przekazywane innej osobie lub parze. W wyniku zapłodnienia in vitro często powstaje nadmiar zapłodnionych komórek jajowych (zarodków), które dana osoba lub para może zdecydować się poddać kriokonserwacji w celu przyszłego transferu zamrożonych zarodków, jeśli początkowe leczenie zakończyło się niepowodzeniem lub w celu powiększenia rodziny. Po skompletowaniu rodziny zamrożone zarodki mogą jednak pozostać.

Opcje dla tych zarodków są następujące:

  • Pozostać w kriokonserwacji na czas nieokreślony
  • Przekazanie zarodków do badań naukowych
  • Przekazanie zarodków innej osobie lub parze

Jeśli zarodki zostaną przekazane innej osobie lub parze, para dawców daje innej osobie możliwość doświadczenia ciąży i narodzin dziecka. Zarodek lub zarodki dawcy zostaną przeniesione do macicy z nadzieją, że zagnieżdżą się i umożliwią pomyślne zajście w ciążę. Powstałe dziecko jest biorcą zarodka – niezależnie od cech genetycznych potomstwa, które są cechami dawców zarodków.

Dawcy zarodków nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, z wyjątkiem pewnych wydatków, takich jak wszelkie wymagane badania medyczne.

Pacjenci są zwykle badani pod kątem problemów zdrowotnych przed pobraniem komórek jajowych i plemników w celu utworzenia zarodków, przed poddaniem się wstępnemu leczeniu IVF. Aby zostać dawcą zarodków, dawcy mogą zostać poddani ponownym badaniom przesiewowym w momencie oddawania zarodków, aby zminimalizować prawdopodobieństwo przeniesienia chorób zakaźnych. Biorcy zarodków od dawców również muszą przejść badania medyczne i testy.

Adopcja zarodków dawców

Kiedy osoba lub para decyduje się na wykorzystanie zarodka dawcy, może to być określane jako adopcja zarodka, co jest błędną nazwą: zgodnie z obowiązującymi przepisami prawdziwa adopcja dotyczy jedynie umieszczenia dziecka w rodzinie po urodzeniu.ponieważ powstałe w ten sposób dzieci rodzą się w rodzinie, nie dochodzi do adopcji.

Wybór dawstwa zarodków jest podobny do wyboru dawstwa komórek jajowych lub nasienia w celu założenia rodziny. Pacjenci rozważający adopcję mogą być również zainteresowani transferem zarodka od dawcy jako alternatywą dla procesu adopcji, który czasami może być długi, kosztowny i niepewny.

Wskaźniki sukcesu

Podwójne dawstwo zarodków to rozwijająca się dziedzina. Wskaźnik powodzenia, mierzony jako liczba żywych urodzeń na transfer zarodka, zależy od jakości zarodka, wieku dawczyni komórki jajowej, liczby transferowanych zarodków i etapu rozwoju zarodka w momencie zamrożenia. Według danych CDC wskaźnik żywych urodzeń w przypadku dawstwa zarodków wynosi od 43% do 45%.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️