Przeszczep brwi w Turcji

przeszczep brwi cena 1
Napisany przez Manuella

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych przeszczepów włosów, przeszczepy brwi w Turcji rozpoczynają się od usunięcia mieszków włosowych ze zdrowego obszaru wzrostu skóry głowy.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat przeszczepów brwi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu brwi w Turcji

Średni koszt przeszczepu brwi w Turcji w Stambule wynosi €1,250. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 550 € do 1950 €.

ProceduraCena w Turcji
Przeszczep brwi1250 €

Czym jest przeszczep brwi?

Chociaż zbyt często zaniedbywane, nasze brwi odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Pomagają nam komunikować się poprzez mimikę twarzy i chronią nasze oczy przed wodą i potem. W ostatnich latach były one w centrum wielu trendów kosmetycznych.

Dlatego mężczyźni i kobiety, którzy cierpią z powodu nadmiernego wypadania brwi, mogą stracić pewność siebie i doświadczyć problemów z samooceną. Właśnie dlatego nasze przeszczepy brwi w Turcji stają się coraz bardziej popularne.

Od lat 90-tych ubiegłego wieku panowała tendencja do wyrywania brwi cienkim łukiem, co prowadziło do nadmiernego wyrywania brwi i uszkadzania mieszków włosowych. Zapobiegało to odrastaniu włosków.

Jako że obecnie panuje trend na pełniejsze, bardziej naturalne brwi, wzrosła presja na mężczyzn i kobiety, by odpowiednio zmienili swój wygląd. Podczas gdy makijaż może być stosowany do wypełnienia cienkich lub rzadkich brwi, przeszczep brwi w Stambule oferuje bardziej trwałe i długotrwałe rozwiązanie.

Przeszczepy brwi wykonywane przez kliniki w Stambule w Turcji wykorzystują metodę ekstrakcji mieszków włosowych (FUE) do usuwania włosów ze skóry głowy i przeszczepiania zdrowych mieszków włosowych do brwi w celu poprawy gęstości.

Dzięki precyzyjnemu umieszczeniu zgodnie z normalnym wzorcem wzrostu, pacjenci mogą zobaczyć poprawę gęstości brwi z naturalnie wyglądającymi rezultatami.

Czy przeszczep brwi jest dla mnie odpowiedni?

Dla pacjentów, którzy nie są pewni, czy przeszczep brwi jest właściwym rozwiązaniem dla przerzedzonych brwi, ważne jest, aby wziąć pod uwagę przyczynę wypadania włosów.

W niektórych przypadkach wypadanie brwi może być problemem tymczasowym lub takim, który można rozwiązać za pomocą odpowiedniej diety lub leczenia podstawowego problemu.

Niedobory żywieniowe, na przykład, mogą prowadzić do słabego ogólnego wzrostu włosów, co może skutkować rzadkimi lub uszkodzonymi brwiami.

Witaminy A, B-12, C, D, żelazo i biotyna odgrywają rolę w zdrowym wzroście, a osoby z niedoborami mogą doświadczać rzadszych brwi. W takich przypadkach prosimy porozmawiać z lekarzem rodzinnym lub dietetykiem przed wizytą u nas.

Istnieje jednak wiele trwałych przyczyn wypadania włosów, w przypadku których przeszczep brwi może być idealnym rozwiązaniem. Należą do nich łysienie plackowate, uporczywe usuwanie włosów lub wcześniejsze usuwanie włosów, które uszkodziło mieszki włosowe, niektóre problemy z tarczycą i starzenie się.

Przeczytaj także: Ceny przeszczepu włosów w Stambule

Urazy fizyczne mogą również prowadzić do utraty włosów, takie jak oparzenia, blizny lub wypadki. W takich przypadkach przeszczep brwi w Turcji może pomóc przywrócić pacjentowi pewien poziom pewności siebie.

Każda przyczyna wypadania włosów lub przerzedzenia brwi będzie traktowana indywidualnie podczas wizyty w Stambule, a najlepsze leczenie zostanie określone zgodnie z Państwa przypadkiem.

Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci, którzy stracili włosy z powodu uwarunkowań genetycznych, nadmiernego usuwania włosów lub którzy ulegli wypadkom lub urazom, są najbardziej realnymi kandydatami do przeszczepu. Mamy jednak wykwalifikowanych klinicystów do konsultacji i chirurgów ekspertów do zabiegu, którzy mogą określić wykonalność Państwa przypadku przeszczepu brwi w Stambule.

Co dzieje się podczas przeszczepu brwi?

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych przeszczepów włosów w Stambule, przeszczep brwi w Turcji rozpoczyna się od usunięcia mieszków włosowych ze zdrowego obszaru wzrostu skóry głowy. Można to zrobić pojedynczo lub metodą “strip”, co zostanie określone przez chirurga przed operacją w Turcji. Zazwyczaj stosujemy metodę FUE ze względu na jej nieinwazyjny charakter i brak blizn.

W przypadku metody FUE włosy dawcy mogą być pobierane indywidualnie ze zdrowego obszaru wzrostu skóry głowy. Na początku zabiegu otrzymają Państwo znieczulenie miejscowe, aby uniknąć dyskomfortu.

Następnie część włosów zostanie zgolona, aby umożliwić lepszy dostęp do mieszków włosowych, po czym chirurg wykona małe nacięcia w celu usunięcia mieszków włosowych ze skóry głowy. Nacięcia te mają zaledwie 1 lub 2 milimetry, więc nie są potrzebne żadne szwy i nie ma żadnych blizn. W niektórych przypadkach możliwe jest pobranie mieszków włosowych bez konieczności golenia głowy.

Po pobraniu “przeszczepy mieszków włosowych” są następnie przycinane do rozmiaru odpowiedniego dla brwi pacjenta. Każdy mieszek włosowy zostanie ponownie umieszczony w skórze głowy za pomocą nacięć o rozmiarze podobnym do tych wykonanych podczas pobierania, starannie ułożonych i ustawionych pod kątem, aby naśladować wzrost naturalnej brwi i leżeć płasko na skórze.

Przeszczep brwi w Turcji wymaga bardzo krótkiego czasu przestoju i w większości przypadków można wrócić do normalnej aktywności w ciągu 24 godzin. Jeśli zdecydują się Państwo na przeszczep w jednej z naszych klinik, zaleca się pozostanie w Stambule do tygodnia po operacji, abyśmy mogli monitorować proces gojenia przez pierwsze siedem dni.

W ciągu tych dni zostaną Państwo zaproszeni na kontrolę pooperacyjną, po której mogą Państwo spędzić resztę pobytu na zwiedzaniu regionu i cieszeniu się bogatą kulturą Turcji. Pakiet przeszczepu brwi obejmuje 4 lub 5-gwiazdkowe zakwaterowanie, dzięki czemu mogą Państwo wybrać relaks podczas pobytu według własnego uznania.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️