Cena przeszczepu brwi w Tunezji

przeszczep brwi cena 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepie brwi w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu brwi w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepach brwi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tunezyjskich chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu brwi w Tunezji

Średni koszt przeszczepu brwi w Tunezji wynosi 1 200 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 900 euro do 1500 euro.

ProceduraCena Tunezja
Przeszczep brwi1200 €

Co to jest przeszczep brwi?

Brwi mogą być brakujące lub przerzedzone z wielu różnych powodów, takich jak nadmierne owłosienie, łysienie, blizny po urazie twarzy lub oparzeniu, a nawet naturalne starzenie się.

Przeszczep brwi w Tunezji przy użyciu techniki przeszczepu włosów FUE. Możemy pomóc wzmocnić przerzedzoną lub uszkodzoną brew, a nawet stworzyć naturalnie wyglądającą, realistyczną brew dla osób, które w ogóle nie mają włosów.

Czy można przeszczepić brwi?

Tak, przeszczep włosów do brwi jest możliwy! Dzięki technice przeszczepu FUE jesteśmy w stanie całkowicie odtworzyć brwi z włosów dawcy. W Tunezji przeszczepy te są powszechnie znane jako implanty brwi.

Jak działa przeszczep brwi?

Przeszczep brwi w Tunezji to zabieg podobny do przeszczepu włosów, który ma na celu odtworzenie Państwa naturalnych brwi. Proces polega na pobraniu włosów dawcy ze skóry głowy i przeszczepieniu ich do brwi w celu skorygowania przerzedzenia brwi i uzyskania pełniejszych brwi.

Włosy dawcy są pobierane z tyłu skóry głowy przy użyciu techniki FUE, a następnie przygotowywane pod mikroskopem w celu wyodrębnienia poszczególnych jednostek mieszkowych.

Włosy dawcy są następnie wprowadzane w obszary przerzedzenia brwi lub wokół całego obszaru brwi, aby stworzyć naturalnie wyglądające brwi, przy użyciu igły podskórnej o rozmiarze 23 pod mikroskopem o dużym powiększeniu.

Przeszczep włosów do brwi to bardzo delikatna procedura, wymagająca idealnego umieszczenia włosów w małych nacięciach, które są zorientowane we właściwym kierunku i ustawione tak, aby naśladować naturalny wzrost. Nie jest potrzebny skalpel ani szwy. Procedura jest w 100% mikrochirurgiczna. Pacjenci odzyskają naturalny wzrost brwi bez żadnych skutków ubocznych.

Jak długo trwa przeszczep brwi?

Przeszczepy brwi są trwałym rozwiązaniem dla implantów brwi. Dzięki technice FUE procedury te trwają przez całe życie. Wzrost będzie zauważalny od czterech do sześciu miesięcy po zabiegu. Ostateczny efekt kosmetyczny zaczną Państwo widzieć po około 10 miesiącach.

Czy przeszczep brwi nadal rośnie?

Ponieważ włosy dawcy, które są przeszczepiane do brwi, pochodzą ze skóry głowy, wzrost włosów pozostanie taki sam i będą one rosły na całej długości włosów na głowie. W związku z tym przeszczepione włosy brwi muszą być okresowo przycinane (zazwyczaj raz w miesiącu). Jest to norma w przypadku implantów brwi, a po pewnym czasie przeszczepione włosy mogą się zaadaptować i nie wymagać już przycinania.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️