Chirurgia kosmetyczna w Tunezji

chirurgia estetyczna tunezja 1
Napisany przez William

Chirurgia kosmetyczna w Tunezji poczyniła ogromne postępy w zakresie turystyki medycznej. Różnego rodzaju operacje oferowane są przez najlepszych chirurgów na świecie. Jeśli rozważają Państwo pobyt medyczny w Tunezji w celu poddania się operacji kosmetycznej, prosimy skorzystać z naszego kompletnego przewodnika, aby dowiedzieć się, ile to kosztuje i jak przeprowadzane są operacje.

NajlepszaKlinika.com informuje o chirurgii kosmetycznej w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena operacji kosmetycznych w Tunezji

Cena liftingu twarzy w Tunezji wynosi 2400 euro. Plastyka powiek kosztuje 1400 euro. Plastyka nosa kosztuje 1700 euro. Koszt powiększenia piersi w Tunezji wynosi 1800 euro. Liposukcja kosztuje 1900 euro, a przeszczep włosów 2200 euro. Ceny te zależą od doświadczenia kliniki i uprawnień chirurga.

ProceduryCena w euroDługość pobytu
Lifting twarzy2400 €8 dni
Plastyka powiek1400 €4 dni
Korekcja nosa1700 €6 dni
Powiększanie piersi1800 €5 dni
Liposukcja1900 €6 dni
Przeszczep włosów2200 €4 dni

Czym jest chirurgia kosmetyczna w Tunezji?

Chirurgia kosmetyczna w Tunezji to praktyka rekonstrukcji ciała po wadach rozwojowych, operacji lub wypadku. Chirurgia kosmetyczna może równieżpoprawić wygląd ciała i pomóc osobom z kompleksami poczuć się lepiej.

Operacje chirurgii kosmetycznej przeprowadzane są wyłącznie przez lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Chirurgia kosmetyczna twarzy

Istnieje kilka rodzajów chirurgii plastycznej twarzy. Lipofilling twarzy w Tunezji jest jedną z najczęstszych operacji i może być stosowany w celu przywrócenia twarzy naznaczonej zmarszczkami i starzeniem się lub w celu nadania pełności szczuplejszym twarzom. W przypadku obwisłej skóry na szyi dostępny jest również lifting szyjno-twarzowy.

Inne operacje twarzy obejmują plastykę nosa w celu zmiany wyglądu nosa i blepharoplastykę w celu skorygowania opadających powiek. Dla osób cierpiących na podwójny podbródek, genioplastyka jest również bardzo dobrym rozwiązaniem.

Chirurgia twarzy nie tylko redukuje oznaki starzenia, ale także koryguje pewne niedoskonałości.

Chirurgia konturowania ciała

Chirurgia kosmetyczna sylwetki i kończyn ma na celuzharmonizowanie ciała i skorygowanie pewnych defektów. Dzięki operacjom takim jak liposukcja, BBL iabdominoplastyka możliwe będzie usunięcie nadmiaru tłuszczu z niektórych części ciała, w szczególności brzucha, ud i ramion. Tłuszcz usunięty podczas tego procesu można również wstrzyknąć ponownie, aby zwiększyć objętość i przywrócić bardziej harmonijne ciało. Praktyka ta nazywana jest lipofillingiem.

Istnieje kilka rodzajów chirurgii plastycznej sylwetki, a nawet kończyn. Możliwe jest nawet poddanie się penoplastyce, która może wydłużyć i powiększyć rozmiar penisa mężczyzny.

Kosmetyczna operacja piersi

Chirurgia piersi jest również bardzo popularna w Tunezji. Możliwe jest poddanie się operacji zwiększenia objętości piersi poprzezpowiększenie piersi za pomocą implantów. Możliwe jest również przeprowadzenie liftingu twarzy u osób, które mają kompleks z powodu obwisłych piersi.

Redukcja piersi jest również wykonywana u osób z dużymi piersiami, które powodują ból pleców.

Przeprowadzane są również interwencje w przypadku ginekomastii u mężczyzn, mające na celu zmniejszenie obrzęku gruczołu sutkowego.

Estetyczna chirurgia rekonstrukcyjna

W Tunezji przeprowadza się wiele operacji rekonstrukcyjnych, aby pomóc osobom z deformacjami lub poszkodowanym w wypadkach odzyskać normalny wygląd.

Wykonuje się wiele technik rekonstrukcji piersi, aby pomóc kobietom, którym usunięto piersi. Istnieją również operacje przywracające normalną, zdrową skórę po oparzeniach.

Jaki jest profil idealnego kandydata do operacji plastycznej w Tunezji?

Wiele osób ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu i pewnych aspektów swojego ciała, co może mieć ogromny wpływ na ich samoocenę. Chirurgia estetyczna jest czasami jedynym rozwiązaniem, aby pomóc pacjentom poczuć się lepiej, korygując to, co postrzegają jako wady.

Z drugiej strony chirurgiarekonstrukcyjna umożliwia ofiarom wypadków lub deformacji powrót do mniej lub bardziej normalnego życia. Pomaga im zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Ogólnie rzecz biorąc, chirurgia kosmetyczna jest skierowana do osób, które chcą:

  • Wyglądać młodziej;
  • Poprawić aspekty, które im się nie podobają;
  • Czuć się bardziej komfortowo we własnym ciele;
  • Wyglądać lepiej i czuć się pewniej.

Oczywiście należy pamiętać, że chirurgia kosmetyczna jest zabiegiem medycznym, który wymaga znieczulenia. W zależności od rodzaju wymaganej operacji, znieczulenie może być miejscowe lub ogólne, więc dobre przygotowanie jest niezbędne, a decyzja nie powinna być podejmowana pochopnie.

Jak działa chirurgia kosmetyczna?

Chirurgia kosmetyczna jest przeprowadzana przez lekarza specjalistę po kilku badaniach i konsultacjach. Czas trwania operacji zależy od jej rodzaju, a przede wszystkim od stanu pacjenta. Na przykład operacja powiek może trwać od 40 minut do 2 godzin, lifting twarzy może trwać do 3 godzin, a rekonstrukcja piersi może trwać do 5 godzin.

Przygotowanie do operacji

Pierwszym krokiem jest spotkanie z lekarzem, który przeprowadzi Państwa operację plastyczną. Celem jest omówienie powodów Państwa wyboru i motywacji.

Następnie zostanie Pani poddana ogólnemu badaniu w celu oceny stanu zdrowia i zostaną wykonane zdjęcia przedoperacyjne. Zostanie Pani również poddana szeregowi badań i umówiona na spotkanie z anestezjologiem.

Klinika Pasteur Tunis

Procedura chirurgii kosmetycznej

W dniu operacji ważne jest, aby postępować zgodnie z zaleceniami lekarza, dlatego należy przyjść młodo i nie przyjmować żadnych leków przez ostatnie 15 dni.

Zostaną Państwo przewiezieni na salę operacyjną, gdzie anestezjolog wprowadzi Państwa w stan uśpienia. Procedura będzie zależeć od rodzaju operacji, ale zazwyczaj trwa od 40 do 4 godzin (w zależności od rodzaju wymaganej operacji). Po zakończeniu operacji zostanie Pani/Pan przewieziona/y do sali pooperacyjnej i otrzyma Pani/Pan środki przeciwbólowe, jeśli odczuwa Pani/Pan ból.

Działania pooperacyjne

W przypadku niektórych operacji może Pan/Pani pozostać w szpitalu przez dwa dni. Kilka dni po operacji przejdzie Pan/Pani badanie kontrolne, aby upewnić się, że wszystko przebiegło prawidłowo.

Następnie odbędzie Pani/Pan wizytę kontrolną miesiąc później, następnie po sześciu miesiącach, a potem raz w roku.

Środki ostrożności, które należy podjąć po operacji plastycznej

Chociaż chirurgia kosmetyczna nie wiąże się z wieloma zagrożeniami, nadal istnieją pewne środki ostrożności, które należy podjąć po operacji.

Zasadniczo zaleca się wzięcie kilku dni wolnego od pracy po pobycie w szpitalu, aby umożliwić Pani/Panu prawidłowy powrót do zdrowia po operacji.

Należy również unikać pływania przez 10 dni po operacji i unikać ekspozycji na słońce przez 3 miesiące po operacji, aby zapewnić lepsze gojenie.

Ile kosztuje operacja plastyczna w Tunezji?

Cena pobytu medycznego w Tunezji zależy od kilku czynników, w tym liczby nocy spędzonych w klinice i rodzaju wybranej operacji. Będą Państwo leczeni przez najlepszych chirurgów i możliwe będzie sporządzenie dokładnej wyceny podczas pierwszej konsultacji.

Oto ceny niektórych operacji:

  • Lifting twarzy: 2400 euro ;
  • Plastyka powiek: 1400 euro ;
  • Plastyka nosa: 1700 euro;
  • Powiększanie piersi: 1800 euro;
  • Pełna liposukcja: 1900 euro ;
  • Przeszczep włosów: 2200 euro.

Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator bezpłatnie pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️